Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2015., 07:35   #1
Alois Irlmaier, kod nas gotovo nepoznati vidovnjak

Rođen 1895 umro 1959,nijemac koji je preživio oba svjetska rata.
Ovdje ću u slobodnom prevodu navesti njegovo viđenje budućnosti,koje je nama sadašnjost ili sasvim bliska budućnost.
Mada je on govorio o budućnosti Njemačke,mislim da se odnosi na cijelu Evropu.

Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija
a tada Rusi će napasti Njemačku na putu prema Zapadu.Za samo 48 sati biti će na obali Rajne.

Sve što je navedeno se već zbilo ili se zbiva,(osim 2 zadnja reda) i to ne samo u Njemačkoj.
Za Juli ili August(bez godine)vrijeme u kojem zrije žito,iz tri smjera rusi će doći do Rajne.Tu će stati.Sa arapskog poluotoka podići će se flotila letjelica koje će bacati po ruskoj vojski i civilnom stanovništu,nešto što je Irlmaier vidio kao žute pakete.Gdje padnu ljudi odmah padaju mrtvi.
Pred Britanijom iz mora će se podići stup vode a iz njega nešto, što će se podići visoko u nebo.
Nad Engleskom širiti će se crni oblak,nastati će trodnevna tmina.Tko udahne vani na slobodnom pasti će mrtav.Nitko ne smije izlaziti iz kuće i treba držati vrata i prozore zatvorene,
Oblak će se širiti globalno u određenoj geografskoj širini.

Ako netko vlada njemačkim,može pogledati 4-djelni prilog o Irlmaeru,kao i komentare te usporedbe s ostalim prorocima i vidovnjacima.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 12:16   #2
http://www.crystalinks.com/irlmaier.html
Hagstrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2015., 11:16   #3
citaj moje
https://www.forum.hr/showthread.php?p...o#post44731812
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 08:55   #4
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Nisam tvoj prevod a niti taj dio teme do sada uočila.
Ako si mislio na ovo https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1144
to je poprilično sažeto.Meni je zanimljivije doslovno po točkama kojih dio nedostaje u tvom prevodu.
Jer baš po tim točkama se vidi slijed vremena i zbivanja.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse

Zadnje uređivanje amary : 22.05.2015. at 09:41.
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 09:41   #5
U stvari s malim razlikama jednako s njemačkim navodima.
Svi smo zaboravii na Apophis,otkriven 2004 koji bi trebao 2029 proći opasno blizu zemlje.
Moguće da će dijelovi istog padati na Zemlju i izazvati trodnevnu pomrčinu.
Obzirom da se utvrdilo točno vrijeme prolaza Apophisa,a u Irlmaierovim viđenju je usko vezano uz rusku invaziju,može se pretpostaviti da nam preostaje još nekih 13 g do tih zbivanja..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 09:56   #6
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Nisam tvoj prevod a niti taj dio teme do sada uočila.
Ako si mislio na ovo https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=1144
to je poprilično sažeto.Meni je zanimljivije doslovno po točkama kojih dio nedostaje u tvom prevodu.
Jer baš po tim točkama se vidi slijed vremena i zbivanja.
Ako te pravo zanima onda uoci, jel Irlmaier 90 posto toga nikad nije izjavio niti vidjo, razl. Autori su mu to stavili u krilo da prodaju svoje knjige.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 09:58   #7
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
U stvari s malim razlikama jednako s njemačkim navodima.
Svi smo zaboravii na Apophis,otkriven 2004 koji bi trebao 2029 proći opasno blizu zemlje.
Moguće da će dijelovi istog padati na Zemlju i izazvati trodnevnu pomrčinu.
Obzirom da se utvrdilo točno vrijeme prolaza Apophisa,a u Irlmaierovim viđenju je usko vezano uz rusku invaziju,može se pretpostaviti da nam preostaje još nekih 13 g do tih zbivanja..
Cak i da dva aphopisa padnu nece uzrokovat tako nesto.
Sarlatani su samo nasli novi Datum za smak svijeta da zarade na budalama
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:39   #8
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Cak i da dva aphopisa padnu nece uzrokovat tako nesto.
Sarlatani su samo nasli novi Datum za smak svijeta da zarade na budalama

Nedao Bože da i taj jedan,obzirom na veličinu padne na Zemlju akamoli dva.
Život na Zemlji bio bi gotov.Apophis nije šarlatanski izum.
Kakve bi bile posljedice njegova pada,možeš pronači u više objašnjenja ljudi koji znaju o čemu govore.

Ne bih se složila s tobom da je sve šarlatanstvo.
Vidjela sam u dokumentarcu sudsku presudu Irlmaieru optuženom za šarlatanstvo.
Možda bi je i ti trebao pročitati.

Naravno da uvijek postoje oni koji dodaju ili oduzimaju,tumače kako ih je volja
(za to je Nostradamus najbolji primjer).
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 13:57   #9
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Ne bih se složila s tobom da je sve šarlatanstvo.
Vidjela sam u dokumentarcu sudsku presudu Irlmaieru optuženom za šarlatanstvo.

Dugo se bavim s tom temom pa znam jako jako puno o Irlmaieru,
kazem ti on nije dosta toga uopce predvijo negomu je prepisano a mnoge stavri koje je uopce izjavio, sam ih je sebi nacitao od starijih prorocanstava.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 19:46   #10
@Simunonuno

Rusi će morat udarit na Europu, jer će biti prisiljeni na taj potez.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 20:56   #11
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Dugo se bavim s tom temom pa znam jako jako puno o Irlmaieru,
kazem ti on nije dosta toga uopce predvijo negomu je prepisano a mnoge stavri koje je uopce izjavio, sam ih je sebi nacitao od starijih prorocanstava.
Meni je osobno postalo vjerodostojno,dok sam čitala o životnom šoku koji je kod Irlmaiera probudio vidovitost.
Jer to se zaista događa.
I danas.
Naravno ne možemo znati što je njemu pripisano po njegovoj smrti,no nije živio ni u vrijeme ni u okolnostima da je mogao pručavati ine proroke i proročanstva,ali sigurno,kao uvjereni katolik Bibliju jeste.

Meni se Conrad Adlmaier nije svidio.
Mada bih voljela nabaviti njegovu knjižicu.
Čisto za usporedbu.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 22:57   #12
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

Meni se Conrad Adlmaier nije svidio.
Mada bih voljela nabaviti njegovu knjižicu.
Čisto za usporedbu.
pa to i jest sve maslo Adlmaier-a.
Ako znas njemacki =>
schauungen.de/forum/
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:39   #13
Biti će bolesti
Biti će potresa
Biti će meteoroloških katastrofa
Ekonomija će biti nestabilna
Ljudi će postati bezbožnici
Kina će postati svjetska sila No.1

Eto vam moje proročanstvo pa vidite koliko sam upravu.

Obične općelaprdajuće budalaštine koje svatko može navoditi.

Da je bilo tko od ovih tzv. vidovnjaka naveo točan datum i godinu nekog događaja, vjerovao bih. Ovako, porez na budale
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 22:33   #14
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Rođen 1895 umro 1959,nijemac koji je preživio oba svjetska rata.
Ovdje ću u slobodnom prevodu navesti njegovo viđenje budućnosti,koje je nama sadašnjost ili sasvim bliska budućnost.
Mada je on govorio o budućnosti Njemačke,mislim da se odnosi na cijelu Evropu.

Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija
a tada Rusi će napasti Njemačku na putu prema Zapadu.Za samo 48 sati biti će na obali Rajne.

Sve što je navedeno se već zbilo ili se zbiva,(osim 2 zadnja reda) i to ne samo u Njemačkoj.
Za Juli ili August(bez godine)vrijeme u kojem zrije žito,iz tri smjera rusi će doći do Rajne.Tu će stati.Sa arapskog poluotoka podići će se flotila letjelica koje će bacati po ruskoj vojski i civilnom stanovništu,nešto što je Irlmaier vidio kao žute pakete.Gdje padnu ljudi odmah padaju mrtvi.
Pred Britanijom iz mora će se podići stup vode a iz njega nešto, što će se podići visoko u nebo.
Nad Engleskom širiti će se crni oblak,nastati će trodnevna tmina.Tko udahne vani na slobodnom pasti će mrtav.Nitko ne smije izlaziti iz kuće i treba držati vrata i prozore zatvorene,
Oblak će se širiti globalno u određenoj geografskoj širini.

Ako netko vlada njemačkim,može pogledati 4-djelni prilog o Irlmaeru,kao i komentare te usporedbe s ostalim prorocima i vidovnjacima.

....kada cetvrti visokostojeci bude ubijen, preko noci ce crveni sa istoku uletjeti u njemacku....tako iznenada da ce se gosti u krcmi kada ih pogledaju kroz prozor iznenaditi...ljudi ce bjezati, ali bolje da ne idu brzim cestama, tu ce kolona brzih tenkova gaziti sve pred sobom.....ali taj rat nece dugo trajati, nekoliko tjedna ili mjeseci....celicne ptice koje ce se uzdignuti iz jedne pustinje na jugu, povuci ce zutu crtu od crnog mora pa sve do jedne uvale u njemackoj......tko se tu bude nalazio na mjestu ce umrijeti i tijela pocrnjeti.....Prag ce biti potpuno unisten...za vrijeme rata bit ce trodnevna tmina, svjetla nece biti, samo ce svijece gorjeti, ne idite van i ne otvarajte prozore, obljepite ih crnim papirom....sve otvorene vode i namirnice ce biti otrovne....vani ce umrijeti mnogo ljudi, vise nego u poslednja dva velika rata, nakon 72 sata ce sve zavrsiti......pri kraju ce se priroda umijesati, nesto sa nebesa dolazeci udarit ce negdje na jugu njemacke....mnogo ljudi ce ostaviti zivote, ali poslije toga rata ce biti jako dugo mira......ali pocet cemo opet tamo gdje su nasi preci bili.
mio8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 22:59   #15
Ima li nekih skupnih tocaka u svim tim prorocanstvima. Procitao sam jih nesto i mnogo njih pominju istok (rusi) zapad sukob (doh!).
__________________
Kupi curi nesto lijepo.
basti255 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2015., 23:22   #16
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Mada je on govorio o budućnosti Njemačke,mislim da se odnosi na cijelu Evropu.

Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija
a tada Rusi će napasti Njemačku na putu prema Zapadu.Za samo 48 sati biti će na obali Rajne.

Sve što je navedeno se već zbilo ili se zbiva,(osim 2 zadnja reda) i to ne samo u Njemačkoj.
Tko kaze da se to zbilo? Nit je blagostanje kao jos nikada, niti je odpadnistvo od vjere kao nikad prije (porast broja vjernika), moral i obicaji nisu propali, veliki broj stranaca i nije nesto posebno tesko za predvidjeti (pogotovo za Njemacku), inflaciju opet nije tesko predvidjeti...
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2015., 09:55   #17
OMG, govori se o crnim vremenima, propasti svijeta, a kad tog nije bilo, pa od kad je čovjeka na zemlji samo problemi s njim..

Kad je bilo dobro na zemlji, nikad, bar ne dok je nas!

Tek će bit dobro dok nas ne bude..
Čovjek=propast!
Sve se vrti oko čovjeka i za većinu je čovjek uzrok i posljedica.
Ne moraš bit prorok za neke stvari...
zvonac_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 18:20   #18
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Tko kaze da se to zbilo? Nit je blagostanje kao jos nikada, niti je odpadnistvo od vjere kao nikad prije (porast broja vjernika), moral i obicaji nisu propali, veliki broj stranaca i nije nesto posebno tesko za predvidjeti (pogotovo za Njemacku), inflaciju opet nije tesko predvidjeti...
Zbilo se je zbilo.
razorena Njemačka nakon WW II već u 60-tima se počela strelovito oporavljati,a krajem tog desetlječa armije gastarbeitera počele su slijevati tamo.
Njemačka je bila skoro 3 desetljeća obečani raj.
Ako ti nisi uočio odpadništvo od vjere(kršćanstvo,osobito rimokatoličko,na koje Alois i mislio))ja jesam.
Dovoljno je da malo pogledaš po netu i nađeš kakve sve nove vjere su osvanule,koliko se proširio islam...
Moral,tradicija,napušteni.
Inflacija/recesija u Evropi su svakim udarom sve gori i sve više posljedica iza njih,za narode./države.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 10:51   #19
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Zbilo se je zbilo.
razorena Njemačka nakon WW II već u 60-tima se počela strelovito oporavljati,a krajem tog desetlječa armije gastarbeitera počele su slijevati tamo.
Njemačka je bila skoro 3 desetljeća obečani raj.
Ako ti nisi uočio odpadništvo od vjere(kršćanstvo,osobito rimokatoličko,na koje Alois i mislio))ja jesam.
Dovoljno je da malo pogledaš po netu i nađeš kakve sve nove vjere su osvanule,koliko se proširio islam...
Moral,tradicija,napušteni.
Inflacija/recesija u Evropi su svakim udarom sve gori i sve više posljedica iza njih,za narode./države.
Misliš zapadna Njemačka ? Šta je bilo sa drugom polovicom u tom razdoblju ?

Moral napušten ? Kad je to postojao, da nije u srednjem vijeku za vrijeme križarskih ratova ?

Nove vjere ? Postojalo je i prije 20.st, tisuće vjera, a postoji i danas i kakve to veze ima i s čim ?

Uuuuu inflacija, recesija gdje ti je ona iz 1930 ? Gdje su ti one prije toga kad se išlo trbuhom za kruhom u Amerike ?

Otpadništvo od vjere ? Misliš ono kada se prije toliko voljelo Boga da su ljudi paljeni na lomačama, vodili se ratovi u Božje ime, provodila se inkvizicija i slično ? Neš' ti odmetništva danas.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 11:23   #20
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Zbilo se je zbilo.
...
Negdje si spomenula srpanj o.g.- što bi se tada "trebalo" dogoditi?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.