Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2015., 17:09   #161
Zvala sam dva privatnika jeda mi je rekao da mi se u ovim tjednima ne bi vidjelo nista a drugi mi je rekao da me moze primiti ali da isto postoji migucnost da ne vidi.zato sam i dogovorila dolje
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 17:11   #162
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Zvala sam dva privatnika jeda mi je rekao da mi se u ovim tjednima ne bi vidjelo nista a drugi mi je rekao da me moze primiti ali da isto postoji migucnost da ne vidi.zato sam i dogovorila dolje
ja sam bila na prvom pregledu u 5tt i vidilo se
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 17:29   #163
Sad si mi opet stavila bubu u uho
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 07:06   #164
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Sad si mi opet stavila bubu u uho
A gle, znajuci sebe, ja nebih panicarila, ja bih otisla na more, samo bih pazila tamo da se ne kupam u bazenu, da ne idem brodom/gliserom,...i def. pazi na prehranu ako ces jesti vani

za sve ostalo, mislim da nema potrebe panicariti
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:00   #165
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
A gle, znajuci sebe, ja nebih panicarila, ja bih otisla na more, samo bih pazila tamo da se ne kupam u bazenu, da ne idem brodom/gliserom,...i def. pazi na prehranu ako ces jesti vani
bok, upravo o bazenu i gliseru razmišljam intenzivno zadnjih par dana, budući da su sastavni dijelovi mog godišnjeg. tek sam prošli tjedan saznala da sam trudna, a na more idem sl. pon. zašto bi ti izbjegavala bazen i gliser? help please
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:29   #166
Quote:
donkey-zagreb kaže: Pogledaj post
bok, upravo o bazenu i gliseru razmišljam intenzivno zadnjih par dana, budući da su sastavni dijelovi mog godišnjeg. tek sam prošli tjedan saznala da sam trudna, a na more idem sl. pon. zašto bi ti izbjegavala bazen i gliser? help please
Bazen zbog bakterija,necistoce,tudeg urina
Osim ako je neka privatna kuca pa ne prode dnevno 100 ljudi kroz njega, i da si sigurna da se redovito cisti

ja sam se pocela u bazenu kupati nakon 3mjT ,i to iskljucivo danima kad se cisti, i znam da ga ne koristi veliki broj ljudi

kad sam bila na godisnjem, pa smo isli gliserom na otok, trudnice nisu mogle, pretpostavljam da je to zbog stvarno jako neudobne voznje, velika brzina, veliki valovi koji non stop se sudaraju s gliserom i sve i da hoces nemozes mirno sjediti, tijelo ti non stop poskakuje
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:44   #167
Mislim da se nije pametno treskati u gliseru.
Ja bi na vašem mistu otišla na more, izležavala se i plivala. Di ćeš bolje?
Što se tiče kupanja di ima puno ljudi, pričala mi poznanica da joj je gin. preporučio 2x tj.staviti vaginaletu za svaki slučaj. Ima onih prirodnih u apoteci. Pa eto, da znate da se može i tako
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:44   #168
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
Bazen zbog bakterija,necistoce,tudeg urina
Osim ako je neka privatna kuca pa ne prode dnevno 100 ljudi kroz njega, i da si sigurna da se redovito cisti
da, da... privatni bazen, troje ljudi se kupa u njemu, svakodnevno se čisti. to je ok?


Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
kad sam bila na godisnjem, pa smo isli gliserom na otok, trudnice nisu mogle, pretpostavljam da je to zbog stvarno jako neudobne voznje, velika brzina, veliki valovi koji non stop se sudaraju s gliserom i sve i da hoces nemozes mirno sjediti, tijelo ti non stop poskakuje
ima smisla, tenks
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:52   #169
Quote:
donkey-zagreb kaže: Pogledaj post
da, da... privatni bazen, troje ljudi se kupa u njemu, svakodnevno se čisti. to je ok?




ima smisla, tenks
mislim da je to onda ok za bazen, samo nemoj se dugo zadrzavati u njemu, skini kupaci kad izades iz bazena
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 11:33   #170
Quote:
maybelline kaže: Pogledaj post
Bazen zbog bakterija,necistoce,tudeg urina
Osim ako je neka privatna kuca pa ne prode dnevno 100 ljudi kroz njega, i da si sigurna da se redovito cisti
I ne samo sto je bazen opasan radi bakterija,necistoce, klora, tudeg urina itd.. vec vlažne površine oko bazena pogodne su za zadržavanje gljivica i nebitno da li se u njemu kupa 3 ljudi ili stotinu,jednostavno nije preporucljivo u trudnoci a cemu riskirati bzvz...

Quote:
kad sam bila na godisnjem, pa smo isli gliserom na otok, trudnice nisu mogle, pretpostavljam da je to zbog stvarno jako neudobne voznje, velika brzina, veliki valovi koji non stop se sudaraju s gliserom i sve i da hoces nemozes mirno sjediti, tijelo ti non stop poskakuje
Da, radi vibracija uzrokovanih nemirnom voznjom pogotovo jer gliser naskajuje na valove pa kao sto kazes sve i da hoces ne mozes mirno sjedit.
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Što se tiče kupanja di ima puno ljudi, pričala mi poznanica da joj je gin. preporučio 2x tj.staviti vaginaletu za svaki slučaj. Ima onih prirodnih u apoteci. Pa eto, da znate da se može i tako
I meni je ginekologica rekla da uzmem u apoteci one Linex lady tu i tamo bas iz tog razloga
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 16:50   #171
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Zvala sam dva privatnika jeda mi je rekao da mi se u ovim tjednima ne bi vidjelo nista a drugi mi je rekao da me moze primiti ali da isto postoji migucnost da ne vidi.zato sam i dogovorila dolje
U 5tt, znaci 5 tjedana nakon zadnje M ti se treba vidjeti gestacijska vrećica bez odjeka za plod, dva- tri tjedna kasnije i odjek ( srce)
Tako da samo ti Odi na uzv..... vidjeti vec se sigurno.....
Trenutno sam 12 tt.... Prošla sam to prilično nedavno, pa se sjećam konkretni
__________________
i ja grlim svoje dijete....
petrah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 19:14   #172
Quote:
petrah kaže: Pogledaj post
U 5tt, znaci 5 tjedana nakon zadnje M ti se treba vidjeti gestacijska vrećica bez odjeka za plod, dva- tri tjedna kasnije i odjek ( srce)
Tako da samo ti Odi na uzv..... vidjeti vec se sigurno.....
Trenutno sam 12 tt.... Prošla sam to prilično nedavno, pa se sjećam konkretni
Bila sam danas na pregledu, vidi se gestacijska, a ono meni najbitnije da je u maternici, tog me bilo najviše strah. Sve izgleda ok, kaže dr da se opustim i da na slijedeći pregled mogu kad se vratim osim ako baš bude potrebe, ali za sad sve uredno
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 07:03   #173
Quote:
Fleurdefeu kaže: Pogledaj post
Bila sam danas na pregledu, vidi se gestacijska, a ono meni najbitnije da je u maternici, tog me bilo najviše strah. Sve izgleda ok, kaže dr da se opustim i da na slijedeći pregled mogu kad se vratim osim ako baš bude potrebe, ali za sad sve uredno
Drago mi je da si sad mirnija i da je sve ok
uzivaj na ljetovanju
__________________
- 1.10.2008. -
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 13:28   #174
Pitanje u vezi putovanja,ako ste bile na bolovanju kako ste putovale s obzirom na to da hzzo provjerava jeste li doma posto ste na bolovanju,jel se ikome desilo da ih se provjeravalo? Ja sam planirala otici na tj il dva na more,radi malo odmora i onda mi dokt. Veli da bi to isla na svoju ruku radi tog provjeravanja
davolica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.