Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 15:34   #1061
Quote:
lovelyst kaže: Pogledaj post
Oprosti nije udana ali je u vezi... Kako god ima nekog. I da očito s tim nekim nije toliko zadovoljna kad ga vara već sad. Opcenito moje mišljenje ako si s nekim u vezi i taj neko te ispunjava, čini sretnom i zadovoljnom ne varaš.
u vecini slucajeva je to istina.

samo kaj nitko nije idealan, samo je pitanje koliko ta druga strana moze prihvatit to da nije idealan/na.

koliko je spremna na kompromise, popustit i uzivat u svemu ostalome.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 17:44   #1062
Quote:
lovelyst kaže: Pogledaj post
Oprosti nije udana ali je u vezi... Kako god ima nekog. I da očito s tim nekim nije toliko zadovoljna kad ga vara već sad. Opcenito moje mišljenje ako si s nekim u vezi i taj neko te ispunjava, čini sretnom i zadovoljnom ne varaš.
jedino tko te može ciniti sretom i zadovoljnom si ti sama................sve ostalo su iluzije. ak ti treba netko da te usreci....ubij se. Ili gledaj crtice.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 21:00   #1063
Quote:
rogaland kaže: Pogledaj post
jedino tko te može ciniti sretom i zadovoljnom si ti sama................sve ostalo su iluzije. ak ti treba netko da te usreci....ubij se. Ili gledaj crtice.
Mislim da je ovo nedopustiv način komunikacije, reći nekome da se ubije, jako ružno i nepromišljeno.
__________________
Uređen potpis
marija.z is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 22:05   #1064
Quote:
marija.z kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovo nedopustiv način komunikacije, reći nekome da se ubije, jako ružno i nepromišljeno.


Sta možeš.... Ali ja se držim one nije bitno sto, nego tko govori. Uostalom govori o njemu samom kakav je....
lovelyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 22:06   #1065
Quote:
hrgazgb kaže: Pogledaj post
u vecini slucajeva je to istina.



samo kaj nitko nije idealan, samo je pitanje koliko ta druga strana moze prihvatit to da nije idealan/na.



koliko je spremna na kompromise, popustit i uzivat u svemu ostalome.


Slažem se!
lovelyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 15:19   #1066
Quote:
slatkipingvin kaže: Pogledaj post
Da, life is a bitch..
Umjesto "a" ide "the". Example... "Life is the bitch and death is her sista'."

Quote:
slatkipingvin kaže: Pogledaj post
Molim vas da me ne osuđujete, jer dovoljno se žderem i sama..
Sve ovisi o tome šta želiš i u kakvoj se situaciji nalaziš. Većina muškaraca vara žene ne zbog kvaliteta ljubavnice nego radi primatske prirode, osjećaja veće vrijednosti, promjena ili zadovoljenja nikakvog ega. Procenat muškaraca koji vara ženu radi nezadovoljstva u braku je jako mali i neprimjetan. Ako je on zbilja nesretan u braku a ti misliš da ga možeš usrećiti onda neka se razvede pa ga usreći. Ali ako nije nego te koristi kao toalet papir, a ti umišljaš da te voli, onda se "otrijezni", reci mu da nisi dobila menstruaciju i da nemaš namjeru abortirati. Ne trebaš ga tjerati, otići će sam.
Brian Walker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:24.