Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2017., 22:07   #6661
Hahahah
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:16   #6662
nitko nije gledao grand tour?

nisu cak ni losi, nema puno originalnosti ali popravljaju se naspram prve sezone

meni je ova jedna epizoda bila gledljivija nego obje prosle sezone gt-a i tg-a zajedno
daidza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:18   #6663
Bolje nego prošla sezona. Konačno živi gosti u studiju.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 00:52   #6664
Uf ovo je puno bolje, dosta manje pretjerivanja.

Quote:
daidza kaže: Pogledaj post
nitko nije gledao grand tour?


meni je ova jedna epizoda bila gledljivija nego obje prosle sezone gt-a i tg-a zajedno
Zadnjih nekoliko sezona TG-a moglo bi se rec.
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:02   #6665
Ja bi rekaao da je bilo lose. Koliko se Jeremy zajebavao dda ih Hammond okolo vozika, da je to dosadno i da gledatelje to ne zanima, cak je bilo i istina. Sve skupa 5min kvalitetnog materijala
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:15   #6666
Ima link kakav?
dexm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:14   #6667
Quote:
dexm kaže: Pogledaj post
Ima link kakav?
Imaš mali milion na torentima, STRIFE ima u sebi i eng titlove
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:05   #6668
Quote:
dexm kaže: Pogledaj post
Ima link kakav?
Otidji na RARBG , imas i 1080p i 4k rip
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:16   #6669
Nakon 10+ godina gledanja ovog trojca nekako sam srastao s njihovim forama, ali džaba.

Ovaj Amazonov format jednostavno nije dobar. Love i produkcije imaju na bacanje i oni CIJELU prvu epizodu OPET potroše na međusobno zaebavanje. Par dobrih fora doduše... Džaba, opet će ih internet vojska glorificirat na uštrb TG, to je tako, sektaški ko i ajduk.

Test automobila nula bodova! Baš me razočarali u tom dijelu.

Ali pratit ću i ostatak sezone naravno...
padre pagani is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:42   #6670
Covjek bi rekao da ce uz silno "kreativno" ljudstvo i mladost u Amazonu odabrat neki novi svjezi put i ucinit nesto drugacije, ali matori trojac je odabrao PONOVO put samaranja mrtvog magarca. The Grand Tour je nekadasnji Clarksonov Top Gear s drugacijim skinom. Sve je naoko razlicito, ali zapravo isto cim se malo zagrebe povrsina.

Conversation street je predug i nezanimljiv, niti jednom me nisu nasmijali prosle sezone (zapravo vec godinama me nisu uspjeli nasmijat kao nekoc), a nece ni ove kako stvari stoje. Fore su isprane, sto put koristene, ponekad i previse milkane da su odavno postale meh, challenge i road tripovi uvijek na istu foru. Vec godinama unaprijed znas sto ce rec i kako ce se na road tripovima ponasat Clarkson sa svojim "poweeeeerrrrrr" forama, znas da ce se May izgubit, da nece znat oko staze, da ce baljezgat dosadne detalje o autu, znas da ce Hammond imat djetinjaste fore, nesto razbit, ostetit i skakutat okolo na svoj isforsani "simpaticni" nacin.

Pogledam iz navike, ali odavno vise nisu zanimljivi. Jos prije 5-6 godina su izgubili svoj mojo.

Nova ekipa u Top Gearu je cist ok i rade stvari drugacije pa ih je meni osobno zanimljivije gledat od ovih isfuranih starkelja. Uvijek cemo imat snimke starih Top Gear sezona dok su jos bili u primeu, ovo je vise kao kakav matori band koji po stoti put pokusava na stvari staroj dvadeset godina dobit nesto love i pljesak ostarjelih fanova.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 12:43   #6671
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Ja bi rekaao da je bilo lose. Koliko se Jeremy zajebavao dda ih Hammond okolo vozika, da je to dosadno i da gledatelje to ne zanima, cak je bilo i istina. Sve skupa 5min kvalitetnog materijala
Kao da se nikad prije nisu uhvatili jedne zajebancije i muzli je.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 17:23   #6672
sve to stoji, kao sto sam rekao nema vise originalnosti samo uhodana ekipa sa istim forama. a i prestari su mozda za uveti nesto novo i nevidjeno

ali ja sam zadovoljan, prosla sezona je bila usiljena i promasena, ovo je vec na starim stazama, naravno top geara jer gt nije nego kopija

sto se tice usporedbe sa top gearom, po meni je to sasvim drugi svijet o ne zasluzuje se staviti u istu kategoriju

top gear je vriska bez obzira bilo nesto uzbudljivo ili ne, losa kopija starog koncepta i zao mi je sto ih nisu ukinuli kad je stara ekipa otisla nego muzu mrtvu kravu. harris je ocajan, uzasan voditelj, le blanc je ugodan ali amreikanac se jednostavno ne snalazi u britanskom humoru. treci je tu da popuni trece mjesto, imali za voditelja njega ili gljivu pored puta ista efektivnost

po meni spas ovog zanra je neka sasvim nova ekipa i nova produkcija koja se nece oslanjati na staru shemu nego imati neki svoj stil. a dok se to ne dogodi ostaje nam ovo sto danas imamo
daidza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 18:08   #6673
https://youtu.be/3t742T1GwUs

Meni su oni bolji iak ne razumijem nista , a imaju dobre sale prije dok je prevod bio

Zanimljivije mi 10x jer samo o automobilima pricaju , nikakve gluposti sa jelom , picem i sl.

Btw. Rimac ako citas forum , svaka ti cast 🖒
Amarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 19:36   #6674
Ova jedna epizoda će napravit više reklame za Hrvatsku nego sve skupa zajedno ikad.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:29   #6675
Quote:
dexm kaže: Pogledaj post
Ima link kakav?
http://putlockers.fm/watch/oxQL1ovn-...-season-2.html

https://putlocker-hd.is/episodes/the...n-2-episode-1/
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 20:46   #6676
Danke schon!
dexm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 23:38   #6677
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Covjek bi rekao da ce uz silno "kreativno" ljudstvo i mladost u Amazonu odabrat neki novi svjezi put i ucinit nesto drugacije, ali matori trojac je odabrao PONOVO put samaranja mrtvog magarca. The Grand Tour je nekadasnji Clarksonov Top Gear s drugacijim skinom. Sve je naoko razlicito, ali zapravo isto cim se malo zagrebe povrsina.

Conversation street je predug i nezanimljiv, niti jednom me nisu nasmijali prosle sezone (zapravo vec godinama me nisu uspjeli nasmijat kao nekoc), a nece ni ove kako stvari stoje. Fore su isprane, sto put koristene, ponekad i previse milkane da su odavno postale meh, challenge i road tripovi uvijek na istu foru. Vec godinama unaprijed znas sto ce rec i kako ce se na road tripovima ponasat Clarkson sa svojim "poweeeeerrrrrr" forama, znas da ce se May izgubit, da nece znat oko staze, da ce baljezgat dosadne detalje o autu, znas da ce Hammond imat djetinjaste fore, nesto razbit, ostetit i skakutat okolo na svoj isforsani "simpaticni" nacin.

Pogledam iz navike, ali odavno vise nisu zanimljivi. Jos prije 5-6 godina su izgubili svoj mojo.

Nova ekipa u Top Gearu je cist ok i rade stvari drugacije pa ih je meni osobno zanimljivije gledat od ovih isfuranih starkelja. Uvijek cemo imat snimke starih Top Gear sezona dok su jos bili u primeu, ovo je vise kao kakav matori band koji po stoti put pokusava na stvari staroj dvadeset godina dobit nesto love i pljesak ostarjelih fanova.
Proslu sezonu sam rekao u principu isto sto i ti sada, pa si me popljuvao
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:09   #6678
Pogledao sam prvu epizodu i meni je ovo dobro. Bolj eod onih prosle sezone a bolje i od zadnjih Top Gear kada su oni jos radili. Tesko je ocekivati nesto originalno kad se vec godinama sve svodi na isto. Nije ovo kao one starije sezone ali ja sam zadovoljan.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:32   #6679
Volio bih da se vrate na obična auta, da opet rade normalne reviewe.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:03   #6680
Druga https://putlocker-hd.is/episodes/the...n-2-episode-2/
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.