Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 09:54   #9401
Quote:
ffm kaže: Pogledaj post
Sudeći po FP i kvalama, bit će vrlo zanimljivo u Maleziji.
Highlight današnjeg dana nesumnjivo je majstorsko Marcovo spašavanje:
https://www.youtube.com/watch?v=0sApercAxds
Da, nije bilo.

MM zadovoljan sa 4. mjestom, Dukci nemaju što izgubit (Jorge se skoro rasuo, spašavanje na razini MM-a od jučer), razlika na vrhu sad 21 bod što znači da je prvenstvo i dalje izgubljeno kao što je i bilo nakon Philip Islanda ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 29.10.2017., 17:46   #9402
Jorge je idiot. Zasigurno na briefingu prije utrke a i porukom "mapping 8" mu je dato do znanja da propusti onoga koji se bori za titulu, no Nr. 99 ide forsirati da bi valjda pustio Dovija u zadnjoj krivini i time pokazao kako je imao pace za pobjedu ali je eto i pravi momčadski igrač. Ne znam ko se više zahebao u svezi prvog vozača: Ducati sa Jorgeom ili Suzuki sa Manijakom...

MM odlično, za titulu mu treba 11. mjesto u Valenciji, bez obzira na Dovija. Drukam za Marca, ali ako Dovi uzme, neće biti nezasluženo.
__________________
Ko mi nađe pravopisnu pogrešku, može je slobodno zadržati...
ffm is offline  
Old 29.10.2017., 21:24   #9403
Quote:
ffm kaže: Pogledaj post
Jorge je idiot. Zasigurno na briefingu prije utrke a i porukom "mapping 8" mu je dato do znanja da propusti onoga koji se bori za titulu, no Nr. 99 ide forsirati da bi valjda pustio Dovija u zadnjoj krivini i time pokazao kako je imao pace za pobjedu ali je eto i pravi momčadski igrač. Ne znam ko se više zahebao u svezi prvog vozača: Ducati sa Jorgeom ili Suzuki sa Manijakom...

MM odlično, za titulu mu treba 11. mjesto u Valenciji, bez obzira na Dovija. Drukam za Marca, ali ako Dovi uzme, neće biti nezasluženo.
Mappa 8 je dobra fora .... Alonso is faster than you ... štogod.

Nego Ogier osvojio 5. naslov, nisam očekivao. Ono što je interesantno je da Ogier zapravo nije pokazao ... a da ne lupim glupost, ali prije bi rekao da je Hyundai izgubio nego što je Ford dobio ovogodišnje prvenstvo. Evo i danas - Ford 1. i 3. ... no između njih 50 sekundi!!!! I još "krivi" Ford na prvom mjestu. I to ni približno nije neko iznenađenje. Vrlo često je "krivi" ford bio napred. Ne kužim iskreno govoreći.

I da ne zaboravim - ako nekog zanima "kuharica" pod naslovom "Kako zasrati kad imaš priliku" nek pogleda početak F1 u Mexicu, počasni gost predavač - Sebastian Vettel.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 29.10.2017., 23:23   #9404
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Mappa 8 je dobra fora .... Alonso is faster than you ... štogod.

Nego Ogier osvojio 5. naslov, nisam očekivao. Ono što je interesantno je da Ogier zapravo nije pokazao ... a da ne lupim glupost, ali prije bi rekao da je Hyundai izgubio nego što je Ford dobio ovogodišnje prvenstvo. Evo i danas - Ford 1. i 3. ... no između njih 50 sekundi!!!! I još "krivi" Ford na prvom mjestu. I to ni približno nije neko iznenađenje. Vrlo često je "krivi" ford bio napred. Ne kužim iskreno govoreći.
Hyundai je izgubio jer je Neuville baksuz... Mozda da su ranije doveli Mikkelsena... Ali nema se kaj prigovoriti Ogieru, vrhunski vozac, konstantan je, pravi nasljednik Loeba... Tanak je isto odlican, pa onda Hanninen, Ostberg, Latvala, Meeke, ali oni dosta osciliraju... Kopecky je covjek iz sjene, u rezultatima se moze vidjeti gdje se ugura sa R5, odnosno WRC2 automobilom... Trebaju mu dati konkurentan WRC auto, pa da vidimo gdje je...

Quote:
CDRW kaže:
I da ne zaboravim - ako nekog zanima "kuharica" pod naslovom "Kako zasrati kad imaš priliku" nek pogleda početak F1 u Mexicu, počasni gost predavač - Sebastian Vettel.
Markkonen is offline  
Old 09.11.2017., 20:53   #9405
__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Old 09.11.2017., 22:11   #9406
4 cilindra ..... BLASFEMIJA!!!!

Još da se rješe tog desmo sranja .... ma di im je kraj.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 12.11.2017., 13:16   #9407
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
4 cilindra ..... BLASFEMIJA!!!!

Još da se rješe tog desmo sranja .... ma di im je kraj.
Mislim da je sljedeći korak pravi Deltabox u serijskom motociklu, blizu su ali...



A ovakav je bio dosadašnji V2 Panigale:
__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Old 12.11.2017., 15:43   #9408
Kakvo finale MotoGP u Valenciji !!!
Pa se sjetih onih komentara sto ce sve biti s MM nakon sto je "ukrao" Rossiju prvenstvo 2015.
el Torro is offline  
Old 15.11.2017., 13:11   #9409
MM je skupio lijepu kolekciju.
5 godina zaredom.

http://www.carscoops.com/2017/11/mar...s-motogps.html
Clark is offline  
Old 26.11.2017., 15:38   #9410
Nesreća na reliju u Samoboru:

https://www.24sata.hr/news/nesreca-u...i-utrke-549938
tvrda stina is offline  
Old 26.11.2017., 15:53   #9411
Nije nesreća nego Darwin. Takvim budalama nema pomoći - sutra će se inatit sa lokomotivom i 40 teretnih vagona sa željeznom rudom.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 03.12.2017., 20:54   #9412
Za obnovu Automotodroma Grobnik 9,5 milijuna kuna: Legendarna pista zasjat će u novom ruhu

U ponedjeljak, 4. prosinca, počinju radovi na rekonstrukciji Automotodroma Grobnik. Projekt je vrijedan 9,5 milijuna kuna, za koji je Automotodrom osigurao kompletno financiranje – namjenski kredit kod Privredne banke u iznosu od sedam milijuna kuna i vlastitih 2,5 milijuna kuna – najavio je direktor Automotodroma Grobnik, Zdenko Šantić, na tematskoj sjednici Općinskog vijeća Čavle. Šantić je za 10. prosinca najavio i potpisivanje ugovora s izvođačima radova, njih šest te kazao kako će radovi biti završeni najkasnije do 25. ožujka sljedeće godine, a provodit će se u sedam faza.

– Prvih pet faza ne ovisi o vremenskim uvjetima i one će biti realizirane do 20. veljače sljedeće godine, a posljednje dvije faze, koje obuhvaćaju polaganje novog asfalta, potrajat će još mjesec dana. Naime, za asfaltiranje su potrebni posebni vremenski uvjeti za što smo angažirali i Državni hidrometeorološki zavod, koji će nas tjedno, a pred kraj radova i dnevno informirati o vremenskoj prognozi. Kompletnu tehničku dokumentaciju potrebnu za radove i za provedbu natječaja izradila je tvrtka Rijekaprojekt iz Rijeke, a angažiran je i talijanski konzultant – kazao je Šantić.

Prema sadašnjem planu, moglo se čuti, novi asfalt bi u svakom slučaju trebao biti postavljen prije roka kada je najavljen dolazak predstavnika Tehničke komisije FIM-e za izdavanje novih licenci za pistu.

Puno pitanja
U dvosatnoj raspravi na ovu temu sudjelovali su svi vijećnici, pa je Stanislava Žeželića (HDZ) zanimalo tko je dobavljač asfalta, Rajnu Broznić (ARS) naplata kredita i sredstva tekućeg održavanja, Edu Žeželića (HSLS) što je s »go kart« stazom, dok je Goran Mavrinac (AM) istaknuo razmatranje mogućnosti otvorenja javnog međunarodnog natječaja kako bi Automotodrom u budućnosti imao priliku za veće investicije i ulaganja. SDP-ovac Mirko Vukelić kazao je kako je zadovoljan sportskim sadržajima na Automotodromu, ali ne i dinamikom ulaganja, a njegov stranački kolega Alen Knežević kako treba čim prije riješiti manjak komunikacije između Automotodroma i Općine Čavle.

Također, Kneževića je zanimalo i koje će nove licence Automotodrom dobiti nakon sanacije staze. PGS-ovka Đurđica Fućak zatražila je od Uprave Automotodroma dinamiku rada, odnosno koliko je mjeseci u godini Automotodrom u funkciji, SDP-ovca Marka Žuvića zanimalo je zašto se toliko dugo čekalo na projekt obnove asfalta, posebice kada se javila opasnost gubljenja licenci, a Aljošu Žeželića iz Unije Kvarnera »nesrazmjer između planiranih i ostvarenih stavki«, pa je, kako je kazao, plan i dva do tri puta veći od realizacije i to nekoliko godina za redom.

Sandra Mohorić (SDP) kazala je kako je Automotodrom za Općinu Čavle jako bitan te kako u četiri godine koliko je mandat Vijeća nije dostavljeno materijala o radu i planovima koliko za ovu sjednicu. PGS-ovac Marko Sobotinčić kritizirao je Upravu Automotodroma što je, prema njegovim riječima, u 10 godina uprihodovala 150 milijuna kuna, a u istom vremenskom razdoblju u Automotodrom uložila svega 27 milijuna kuna.

Nezadovoljni upravom
– Općina Čavle u mnogočemu vam je išla na ruku, pa se s pravom pitamo je li dosadašnji model upravljanja ispravan, kazao je Sobotinčić.

Na vijećničke upite odgovorio je direktor Šantić, koji je kazao kako je za nabavku i miješanje asfalta izabran GP Krk. Sa sanacijom asfalta čekalo se dugo, pojasnio je, jer je tek prije nekoliko godina objekt legaliziran, a realizacijom ovog projekta dobit će se kvalitetnije licence što se tiče automobila, ali se s motorima neće ići na više, nego na ishodovanje postojećih licenci, a sve će se lakše ishodovati. Odgovarajući vijećniku Sobotinčiću, Šantić je kazao kako je desetogodišnji prihod Automotodroma 50 milijuna kuna manji nego ga je on predstavio, odnosno iznosi najviše 105 milijuna kuna. Dodao je kako je zbog vremenskih prilika na Grobniku Automotodrom u funkciji osam mjeseci u godini, dok se za četiri mjeseca mirovanja plaća hladni pogon.

U raspravu se uključila i načelnica Ivana Cvitan Polić (SDP), koja je negirala izjave čelnika Automotodroma kako Općina Čavle malo ili ništa ulaže u ovaj objekt.

– To nije istina, na svaki vaš upit odgovorili smo pozitivno – kazala je Cvitan Polić, dodajući kako je Općini Čavle Automotodrom kao pokretač razvoja gospodarstva i turizma veoma važan, što se vidi po tome kako je putem Urbane aglomeracije Rijeka osigurano 550 tisuća eura za realizaciju multimedijalnog postava na Automotodromu i energetsku obnovu zgrada, dok se od projekta start-upa odustalo jer je ponuđen prostor koji veličinom ne zadovoljava.

Raspravu je zaključio predsjednik Vijeća Norbert Mavrinac (Unija Kvarnera), koji je kazao kako je očito da dosadašnji način upravljanja nije dao zadovoljavajuće rezultate niti je ostvareno ono što je obećano te kako je potrebno organizirati zajednički sastanak između Automotodroma, Općine Čavle i Primorsko-goranske županije. – Vijeće podržava načelnicu Ivanu Cvitan Polić i njezinu upravu u svim dosadašnjim i budućim radnjama, posebice u sastavljanju ankesa ugovora iz 2002. i 2011. godine u kojem će osnova biti definiranje prava i obveza sa strane Općine Čavle kao najmodavca i MK Kvarner kao najmoprimca – kazao je Mavrinac.

Bit će jedna od najljepših staza na svijetu

Šantić je podsjetio da su radovi trebali početi sredinom ljeta ove godine, čak je od 17. srpnja staza bila zatvorena za dnevnu upotrebu, ali onda su odogođeni.

– Izabrani izvođač radova nije, naime, dao valjano jamstvo da će radove završiti prema rokovima dogovorenim u tenderu, već je iste produljio do sredine rujna, što bi značilo otkazivanje značajnih manifestacija, na što u tvrtki koja upravlja Automotodromom nisu mogli pristati – pojasnio Šantić.

Motociklistička staza na Grobniku zaživjela je sredinom rujna 1978., tada u svijetu najnovija i za okvire tadašnje države jedina i jedinstvena te je i danas, 39 godina kasnije, jedini asfaltirani sportski objekt u Hrvatskoj na kojem su se odvijale najznačajnije svjetske motociklističke i brojne međunarodne automobilističke manifestacije na kružnim stazama.

Svih proteklih godina nije mijenjana asfaltna površina, a godinama se najavljivala zamjena novim slojem, što je početkom ove godine konačno i službeno potvrđeno. Tako će »grobnička ljepotica« četrdeseti rođendan sljedeće godine ipak dočekati u novom ruhu – s novim asfaltom. U Automotodromu su u uvjerenju kako će i nakon završnog projekta to ostati jedna od najljepših staza na svijetu.

http://www.novilist.hr/novilist_publ...e-u-novom-ruhu
Markkonen is offline  
Old 03.12.2017., 22:00   #9413
Bilo je krajnje, krajnje vrijeme .... samo iskreno govoreći strah me da ne zaseru. Postojeći asfalt je držao od kad je pista napravljena .... ajd da vidimo to novo čudo.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 04.12.2017., 01:48   #9414
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Bilo je krajnje, krajnje vrijeme .... samo iskreno govoreći strah me da ne zaseru. Postojeći asfalt je držao od kad je pista napravljena .... ajd da vidimo to novo čudo.
Grobnik je radila vojska i napravila je to u vrlo kratkom vremenu, mozda cak i rekordnom...

Quote:
Povijest

Oktanski sportovi na području Kvarnera imaju duboke korijene, bogatu i slavnu prošlost, tradiciju koja seže sve do početka prošlog stoljeća. Ipak dvije lokacije u tom cjelokupnom kolažu imaju posebno mjesto.

Preluk i Grobnik simboli su prošlosti i sadašnjosti. Preluk, po mnogočemu jedinstven u svijetu, kada su motocikli u pitanju moguća je tek u automobilistickom žargonu usporedba s Monte Carlom. Tri je desetljeća bio domom brojnih natjecanja, nacionalnih i međunarodnih, koja su s vremenom iz Nagrade Jadrana prerasle u veliku nagradu Jadrana, da bi se 14. rujna 1969. godine ista po prvi puta bodovala za Svjetsko prvenstvo. I tako godinama, sve do kraja 1977. kada je stigla već neko vrijeme najavljivana, a tada i konačno potvrđena zabrana održavanja cestovnih Grand Prix utrka.

Odluka je bila jasna zbog sve većih brzina i u cilju sigurnosti vozača i publike - ubuduće isključivo na motodromima!
Grobničko polje ubrzo je postalo veliko gradilište, u samo nekoliko proljetnih i ljetnih mjeseci 1978. godine na njemu je izrasla staza po strogim svjetskim standardima. Odmah smo je svi nazvali Grobnička ljepotica.

Kalendarom FIM-e posljednja Grand Prix utrka Svjetskog prvenstva 1978. godine bila je predviđena za 17. rujna na Grobniku. Mnogi su sumnjali, ali je održana! Štoviše, došli su svi, pa i oni koji su već osigurali naslov. Ostalo je zapisano da su svi pobjednici grobničke staze bili Ricardo Tormo (50 ccm, Španjolska, Bultaco), Angel Nieto (125 ccm, Španjolska, Minarelli) te dvostruki slavodobitnik Greg Hansford (250 i 350 ccm, Austrija, Kawasaki ), koji je postao i prvi, apsolutni rekord staze 153,110 km/h.

Do 1990. odvoženo je 13 moto utrka za prvenstvo svijeta, a posljednji put 17. lipnja 1990. godine. Prije brutalne agresije na Hrvatsku posljednja velika međunarodna motociklistička utrka održana je 12. svibnja 1991 godine pod nazivom Nagrada Opatije.
Od izgradnje 1978. godine do danas pista zadovoljava stroge kriterije svjetske auto i moto federacije (FIA i FIM).
Svake godine sve veći broj vozača posjećuje automotodrom Grobnik od turistickog, europskog pa do svjetskog značaja.

Sa posebnim zadovoljstvom ističemo da je automotodrom svakodnevno u funkciji treninga, testiranja ili određenih manifestacija. Korištenje prelazi 290 dana u 2004. godini a u 2005. očekujemo dostići brojku od 300 dana u godini.
Prisutne su skoro sve marke proizvodača od Mercedesa, Audi, Subaru, Suzuki, Aprilia...).

Od izgradnje 1978. godine do danas pista zadovoljava stroge kriterije svjetske auto i moto federacije (FIA i FIM) a posjeduje homologaciju za sve vrste (automobila i motora) organizacija utrka osim F1...
Zbilja je nevjerojatno da je staza u istom stanju, sa istim asfaltom od kada je napravljena...

Asfalt na Grobniku je "ispran"... Asfaltna baza se povukla i onda na povrsinu izbija grubi granitni sljunak koji je kao ribez, reze i cupa komade gume... Na nekim mjestima granulacija tog granita je takva da je nevjerojatno grub, sto se ne moze reci za recimo RBR, Hungaroring, Imolu i ostale staze, na kojima se moze rundati satima, a da gumama ne bude nista... Drugi problem su dva jako duga zavoja (Zagrebacki i Rijecki) koja pregriju gumu i onda je to dodatno unisti...

Grobnik jedna od staza koja najslabije drzi.... To vidi po logovima koje G sile se postizu, slican zavoj s istim autom, Grobnik 1.1G, Monza 1.7G (napamet bubam brojeve), s time da se gume na Monzi nisu niti priblizno toliko trosile...

Kad vec raspravljamo, postoje dve vrste ostvarivanja "gripa" izmedju gume i asfalta...

Prvi je cista adhezija na molekularnom nivou, drugi je "mehanicki" grip izmedju gume i neravnina (neravnina velicine kamencica asfaltne baze) u asfaltu... Maksimalni "grip" je obicno rezultat kontakta gume i fine povrsine asfalta na koji je vec nanesen sloj gume... Zato govorimo o trkacoj liniji... Kad padne kisa, polako nestaje taj kontakt na molekularnom nivou i ostaje komponenta gripa koji ovisi o mehanickom kontaktu s neravninama u asfaltu.. Upravo zato se po kisi voze drugacije linije nego po suhom, jer se koristi grublji dio staze koji nije zagladjen trkacom linijom... Pojam trkace linije prekrivene gumom osobito je ocit kad vozite karting na nekoj uhodanoj stazi, jer su razlike drasticne... Na Grobniku jednostavno nema finog asfalta i klasicne trkace linije s puno gume, i vecina "gripa" je do cistog mehanickog kontakta s grubom podlogom... Zato se brzo trose gume, relativno dobro juri po kisi, i zato je na Grobniku vrlo ujednacena kolicina gripa i iznimno neisplativo klizati/srekati/driftati s autom (jer te uspori dok si rekao keks)...

Kazu da slika govori vise od rijeci (na slici su UHP cestovne gume potrosene na Grobniku):





Pozdrav sa Grobnika, jedva cekam novi asfalt

Markkonen is offline  
Old 04.12.2017., 16:29   #9415
Ono što mene brine je znanje odnosno nedostatak istog - naši "asfaltireri" nemaju iskustva sa stazama .... zato me strah kako će to ispasti.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 04.12.2017., 19:37   #9416
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ono što mene brine je znanje odnosno nedostatak istog - naši "asfaltireri" nemaju iskustva sa stazama .... zato me strah kako će to ispasti.
To ne znam...

Ali evo ti jedan C/P:

Projekt je vrijedan 9,5 milijuna kuna,
- uzet kredit od 7 milijuna i vlastitih 2,5 milijuna kuna

- desetogodišnji prihod 105 milijuna kuna

baš me zanima bilanca i račun dobiti i gubitka
sa ovakvim prihodima su mogli biti dobro likvidni i ne bi im trebao kredit,
kaže investirali samo 27 mil kuna u 10 god, ali u šta točno?
hladni pogon ... koliko je ljudi zaposleno na stazi?
smrdi mi da se tamo opako pere lova
klasicna hrvatska prica, tudjim kurcem mlate po plotu
da je to privatna staza, odavno bi imala i posteni asfalt, tribine, boxeve i svu potrebnu infrastrukturu ... jer u 25 godina koliko stazom upravljaju, ocito su prihodi znatno iznad 105 milja kuna ... a ulozili su lipov kurac
Markkonen is offline  
Old 04.12.2017., 20:13   #9417
Točno tako.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 13.12.2017., 08:08   #9418
Po mojim informacijama smjesa asfalta biti ce ista ko u Mugellu, zato su i angažirani ti neki talijani. Mislim da je opet cjelokupna prica previse razvikana, ali neka... Vidjet cemo pred kraj roka kak stvari stoje

Poslano sa mog Lenovo A7020a40 koristeći Tapatalk
Cwet21 is offline  
Old 13.12.2017., 13:11   #9419
Tragično je da kad mi VIDIMO što su napravili onda ga jebaj - čekat ćemo idućih 50 godina da obnove što su (eventualno) zasrali.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Old 13.12.2017., 16:38   #9420
Službena vijest (Rupert Stadler, CEO Audi) - Dukac (više) NIJE na prodaju.

Nakon što su ga oglasili, nakon što su Harley, Royal Enfield i još 3 hedge fonda (OK, Harley je isto fond, tj vlasnci su mu fond) pokazali interes .... do dogovora nije došlo a VAG je izgleda nešto ušparao na drugom mjestu pa 1,5 milijardi od Dukca nisu prijeko potrebne.

Što će reći - vratite novčanik u džep i čekajte iduću priliku. Poznavajući VAG samo je pitanje vremena kad će idući puta zasrati.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.