Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 16:36   #1
Vlatko Hrpka Gladović - trol desetljeća?

Danas su se mediji raspisali o stanovitom "nevidljivom Vlatku". SD je to malo bolje obradila pa su došli do informacije da je 2003. Gladović bio kandidat na parlamentarnim izborima

Quote:
Junak naše priče u studenom 2003. godine bio je kandidat i na parlamentarnim izborima. Našao se na desetome mjestu liste Demokratske socijalne unije - Snaga naroda u VII. izbonoj jedinici. Nositelj liste bio je poznati poduzetnik i trgovac oružjem Zvonko Zubak.
Daljnjim istrazivanjem sam dosao do nekih rezultata natjecaja u kojima je odbijen iz razloga sto nije prilozio potrebnu dokumentaciju, sto opet vodi na sumnju da covjek uopce nema diplomu, a da nema ove izborne price, sumnjao bi i u istinitost podataka. Opširnije možete procitati na Slobodnoj Dalmaciji.

Je li Gladović osoba upitnog prishickog stanja s viskom vremena ili genijalni troll tesko je reci. Odgovara samo porukama, na telefon se rijetko javlja i uglavnom napise da nije dostupan. Kao sto pise u tekstu, kada bi dobio posao ne bi se pojavio. Pisao je u nekim molbama da je član SDPa i da je radio u prosvjeti devedesetih.

U svakom slučaju zanimljiv lik koji se igra sa sustavom. Kada se netko žali, osoba koja je zaposlena mora na "čekanje" dok se žalba ne ispita do kraja, a to zna potrajati i preko mjesec dana.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 23:54   #2
mislim da je riječ o nekom prosvjetnom radniku ili nekom tko se razumije u prosvjetu koji voli puno zafrkavati državu, birokrate i prosvjetare.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:30   #3
Pazi izjave jednog od ravnatelja, a djeca pate kao..itd..

Najveća korupcija odnosno najveći nepotizam pri zapošljavanju je u prosvjeti..
Radna mjesta tamo se posjeduju i predaju dalje u nasljeđe..

Nije puno bolje ni drugdje pri državi..Ali prosvjeta je baš ono, tutta forza..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:24   #4
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Pazi izjave jednog od ravnatelja, a djeca pate kao..itd..

Najveća korupcija odnosno najveći nepotizam pri zapošljavanju je u prosvjeti..
Radna mjesta tamo se posjeduju i predaju dalje u nasljeđe..

Nije puno bolje ni drugdje pri državi..Ali prosvjeta je baš ono, tutta forza..
Ne bi išlo.... treba vss a plata mala. Nu državnijeh tvrtki...tamo ne treba škola (ako i treba i to se promijeni ) a plata velika....plus bonusi....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:34   #5
Radi se o ogorčenom čovjeku, vjerovatno s pravom ogorčenim...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 15:50   #6
Davno je Krsto Papić odradio ovaj dio o zapošljavanju pri državi u svom filmu Lisice..
Scena kad narodni heroj Andrija dolazi i seljani se kupe oko njega, te jedan veli: Andrija brate evo ti mog sina, lijen je neće radi, ništa ne zna, daj ga negdje u upravu..
Ovo je parafrazirano ali nije daleko..

Tako je i dan danas..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 01:07   #7
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Davno je Krsto Papić odradio ovaj dio o zapošljavanju pri državi u svom filmu Lisice..
Scena kad narodni heroj Andrija dolazi i seljani se kupe oko njega, te jedan veli: Andrija brate evo ti mog sina, lijen je neće radi, ništa ne zna, daj ga negdje u upravu..
Ovo je parafrazirano ali nije daleko..

Tako je i dan danas..
ovo sejvam
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 18:12   #8
Evo da vam ja nešto kažem o Vlatku Gladoviću.

Ja sam imala tu nesreću sjediti u klupi kao učenik, kad je dotični radio u prosvjeti. Na nastavu je dolazio vidno alkoholiziran, prljav, smrdljiv, raskopčan.

Pojma nije imao niočemu, blebetao je samo gluposti i stalno isto, a u svakom razredu je imao nekoga na koga se namjerio i koga je maltretirao.

U našem razredu to sam bila ja. Kroz cijelo školovanje i na fakultetu bila sam odlikašica, nisam bila niti nametljiva, niti glasna niti sam bogznakako izgledala, namjerio se, eto, na mene.

Nakon pola godine maltretiranja, konstantno svaki sat, dan prije njegovih sati, od nervoze sam povraćala, imala strašne glavobolje, ali za razliku od današnjih klinaca, iz škole se nije izostajalo. Dok me jedan dan nije toliko izmasakrirao čitavih 45 minuta da sam usred dana kući otišla plačući. Na njegovu nesreću, moj je otac taj dan navratio doma na marendu i našao me izbezumljenu. To je prvi i jedini put kroz cijelo moje školovanje da je moj otac otišao u školu, ravno kod ravnatelja (inače je mama odlazila na roditeljske i informacije).

Nakon te epizode maltretiranje je prestalo, ali je pronašao novu žrtvu.

I vi onda takvoga žalite. Samo naprijed. Točno takav nam treba u prosvjeti.
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:22   #9
Ne znam, može biti da je sve istina što je napisano, mada sumnjam u takvo što..
Izmasakrirati nekog u 45 minuta, i to odlikašicu, pitam se kako je takvo što i moguće u školi, u razredu..
Zvuči kao iz neke telenovele sa novatv..

Uglavnom, mene zanima pojavnost, a ne dotični..
Pojavu sam već opisao gore..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 21:00   #10
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Ne znam, može biti da je sve istina što je napisano, mada sumnjam u takvo što..
Izmasakrirati nekog u 45 minuta, i to odlikašicu, pitam se kako je takvo što i moguće u školi, u razredu..
Zvuči kao iz neke telenovele sa novatv..

Uglavnom, mene zanima pojavnost, a ne dotični..
Pojavu sam već opisao gore..
ne znanjem i gradivom, uopće nije pitao gradivo....maltretirao me privatnim pitanjima.....gdje sam bila sinoć, imam li dečka, kakva mi je to majica....

gradiva nije bilo, jer ga niti on nije znao

glavno da vjerujete svi novinskim napisima

tip je gad i točka

a vi ga žalite i dalje, slobodno
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 21:04   #11
Tko bi ga žalio kad je očigledno pacijent?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 21:05   #12
Je li to ovaj: http://www.vecernji.hr/hrvatska/otkr...stavom-1164833
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 21:07   #13
Quote:
ZorcJ kaže: Pogledaj post
da
__________________
I lost my mind, sold my soul, to those demons eyes, I have no faith and hope is gone, since long, long time.....
dichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 11:32   #14
moram priznati kada sam vidio ovu njegovu sliku u novinama, sam odmah skužio da ima neku podlost u sebi.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 12:41   #15
Quote:
dichy kaže: Pogledaj post
Evo da vam ja nešto kažem o Vlatku Gladoviću.

Ja sam imala tu nesreću sjediti u klupi kao učenik, kad je dotični radio u prosvjeti. Na nastavu je dolazio vidno alkoholiziran, prljav, smrdljiv, raskopčan.

Pojma nije imao niočemu, blebetao je samo gluposti i stalno isto, a u svakom razredu je imao nekoga na koga se namjerio i koga je maltretirao.

U našem razredu to sam bila ja. Kroz cijelo školovanje i na fakultetu bila sam odlikašica, nisam bila niti nametljiva, niti glasna niti sam bogznakako izgledala, namjerio se, eto, na mene.

Nakon pola godine maltretiranja, konstantno svaki sat, dan prije njegovih sati, od nervoze sam povraćala, imala strašne glavobolje, ali za razliku od današnjih klinaca, iz škole se nije izostajalo. Dok me jedan dan nije toliko izmasakrirao čitavih 45 minuta da sam usred dana kući otišla plačući. Na njegovu nesreću, moj je otac taj dan navratio doma na marendu i našao me izbezumljenu. To je prvi i jedini put kroz cijelo moje školovanje da je moj otac otišao u školu, ravno kod ravnatelja (inače je mama odlazila na roditeljske i informacije).

Nakon te epizode maltretiranje je prestalo, ali je pronašao novu žrtvu.

I vi onda takvoga žalite. Samo naprijed. Točno takav nam treba u prosvjeti.
Nažalost dobro poznajem ovakve gadove, imam neugodna iskustva sa učiteljima i profesorima, iako ne tako ekstremno kao u tvom slučaju, ali to su bili frustrirani ljudi sa nedostatkom empatije i smisla za sad sa učiteljima i kasnije studentima, takvi ljudi se ne bi smjeli približiti školi na manje od kilometra.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.