Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 13:26   #301
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
ili kad napišu kako dalmacija i primorje više loču nego unutrašnjost, a to opet baziraju na prodaji alkohola
ono, genijalci, a jel u dalmaciji, istri i primorju poraste broj stanovništva ljeti, i jel možda i ti turisti kupe koju bocu vina, kad im je već u restoranima preskupa
Zaboravljaš da u unutrašnjosti i sami proizvode alkohol. Rade to i u Primorju (kupe grožđe u Istri ili na Krku), ali po selima u Slavoniji svaka kuća ima šljivik i brajdu, a bome i podrum s bačvama.
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:26   #302
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
S time da bi sa Lidlove robe rezala etikete jer malog kao fol svrbe, jer, citiram, "valjda su napravljene od drukčijeg materijala u odnosu na druge marke, a moj mali ima osjetljivu kožu"
Trenerke, i one za drapanje, su mogle biti jedino iz SportsDirecta.
To mi totalno nije jasno, jer ako Lidlove marke išta imaju to su njihova imena utisnuta u tkaninu.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:30   #303
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post




Uopće mi nije teško vjerovati u to.
Bivša kolegica je malom kupovala i Zaru i H&M i Lidl. S time da bi sa Lidlove robe rezala etikete jer malog kao fol svrbe, jer, citiram, "valjda su napravljene od drukčijeg materijala u odnosu na druge marke, a moj mali ima osjetljivu kožu"
Trenerke, i one za drapanje, su mogle biti jedino iz SportsDirecta.

ja ne vjerujem

vjerujem da ga svrbe, ja isto režem etikete, ali sve etikete, jer mu smetaju kraj vrata, ni jednu majicu nema s etiketom gore
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:30   #304
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Uopće mi nije teško vjerovati u to.
Bivša kolegica je malom kupovala i Zaru i H&M i Lidl. S time da bi sa Lidlove robe rezala etikete jer malog kao fol svrbe, jer, citiram, "valjda su napravljene od drukčijeg materijala u odnosu na druge marke, a moj mali ima osjetljivu kožu"
Moje klinke su grebale jedino etikete od Benettona pa sam to morala poskidati.


Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Ne znam za dječja groblja, moram priznati da po tom pitanju viđam okolo full ok stanje (da, da, znam kako to zlokobno zvuči).
Moram priznati da se situacija dosta promijenila u zadnjih nekoliko godina. Kad je starija išla u vrtić, bile su samo ona i još jedna klinka bez karijesa.

Sad kad je manja u vrtiću, valjda ih samo dvoje - troje ima karijes.

Svake godine redovito s vrtićkom grupom se ide kod zubara. Zato znam.
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:34   #305
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post



Ne znam za dječja groblja, moram priznati da po tom pitanju viđam okolo full ok stanje (da, da, znam kako to zlokobno zvuči).


Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Meni skroz uvjerljivo zvuči teorija od prije par stranica da tete među sobom nazivaju neku djecu Lidlićima, jednoj izletilo pred frendicom novinarkom pa prebacila odgovornost na klince.

I u Deželi
ma i to mi je fantastično
ne bi da su tete ekstra plaćene, cijela ta priča mi je retardirana
a ako je neka teta, jedna teta, ekstra retardirana, onda čemu to palamuđenje po televiziji, internetima itd ,
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:35   #306
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
To mi totalno nije jasno, jer ako Lidlove marke išta imaju to su njihova imena utisnuta u tkaninu.
Ona je uvijek govorila da skida Lidl etikete jer ga grebu.
Moram priznati da ne znam za dječju odjeću, ali majica i košulja (za odrasle ) koje sam kupila prošli tjedan imaju etiketu I ne svrbe.
Pidžama (gornji dio) ima print, ali ovo dvoje imaju etiketu
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:37   #307
A zna roba imat onu cijelu šumu od etikata bokte i ušivena je nekim najlonskim koncem koji grebe, čak i gaće donje
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:41   #308
mene većinom smjetaju samo one etikete koje ušiju oko trbuha. na vratu me rijetko koja grebe. tu i tamo neku odrežem ali mislim da ne ovisi o marki robe nego kroju. recimo danas imam jednu majicu na kojoj me ne grebe etiketa nego se stalno izvrće prema van pa se vidi ako imam dignutu kosu i to mi je ružno, a nemam škarice.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:44   #309
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A zna roba imat onu cijelu šumu od etikata bokte i ušivena je nekim najlonskim koncem koji grebe, čak i gaće donje
To su kompozicije, one bočne.
I da, bude ih cijela šuma , kod brdo brendova.
Te režem bez pardona, ne zato što svrbe, već zato što izobliče šav i ne mogu ga ispeglati ravno, uvijek budu ispupčene :OCD::Sheldon:

Evo, ovdje su na vratu, Lidlove.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:45   #310
Je i Lidlove gaće imaju jednu svilenkastu etiketu, na kojoj visi ta šumetina dodatnih.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:46   #311
Nije mi jasno zašto piše da se djeca u vrtiću rugaju svojim vršnjacima i zovu ih lidlići jer nose robu iz Lidl-a, zar tako mala djeca uopće znaju što je lidl i razliku između robe iz Lidl-a i iz nekog drugog dućana?
lientery is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:04   #312
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
to je amerski princip onda. ja nisam navikla vraćat stvari, tako da mi to nije palo napamet
ni ja ne volim kad nemam gdje probati stvari, na licu mjesta. nije mi jasno da se u onim slinim kvadratima nije mogla zbuksat makar neka improvizirana kabina. kaufland ju ima (s ogledalom), plodine nemaju. i onda "ko seljak" isprobavaš pored praška i wc-papira štajaznam, ogrtač od mikrofibre ili neke čizme i cipele, dok se drugi prešetavaju pored tebe

a to vraćanje i sl. - zašto bi se netko dodatno maltretirao, trošio benzin simo-tamo, Lidl nije svakom "usput"...ok, ako ide biciklom, onda se samo maltretira
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:08   #313
ma kako su u slobodnoj ( za razliku od jutranjeg) naslovili članak, cijela priča je besmislena. niti jedan roditelj, niti jedno dijete, niti jedna teta, niti jedna vrtićka psihologica koje su pitali, nisu čuli za to. prije nego je nastala medijska histerija.
kad su djecu pitali, mislili su da je to novi vrtić.

histerično društvo, eto šta je. jbt, uvuć male naivne kikače u ovu priču već sa 3, 4 godine, kao da neće imati cijeli život pred sobom da se bore s tim.



meni se isto ne sviđa skladišni princip lidla, ne kupujem tamo. ništa. dala sam mu priliku par puta, pogledala sam i te otužne košare razbacane robe i ništa mi se nije svidilo. da je, kupila bi.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:12   #314
Quote:
ekaliopa kaže: Pogledaj post
ni ja ne volim kad nemam gdje probati stvari, na licu mjesta. nije mi jasno da se u onim slinim kvadratima nije mogla zbuksat makar neka improvizirana kabina. kaufland ju ima (s ogledalom), plodine nemaju. i onda "ko seljak" isprobavaš pored praška i wc-papira štajaznam, ogrtač od mikrofibre ili neke čizme i cipele, dok se drugi prešetavaju pored tebe

a to vraćanje i sl. - zašto bi se netko dodatno maltretirao, trošio benzin simo-tamo, Lidl nije svakom "usput"...ok, ako ide biciklom, onda se samo maltretira
Jeste li vi svjesne koji bi to redovi bili u tim kabinama? Bolje je kupiti, probati u miru svog doma, vidjeti se u svom ogledalu pa vratiti ako ne paše.
Nisam vidjela kabine u Kauflandu.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:17   #315
Imaju kabine i u određenim lidlovima, da ne bi bilo.
Ekipa koja nema Lidl blizu, a hoće nešto (bar ove lude babe oko mene), probaju u WC-u za kupce.
Odmah vrate ako ne valja.
__________________
Prvo reci ne, onda pregovaraj
Ange ou Demon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:29   #316
Alexa je imala priču sa Zarom u dva vraća.
Režem sve etikete osim s kaputa.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:36   #317
A gle, nemrete svoju djecu zaštititi od kojekakvih razgovora sa vršnjacima koji su ponekad i poduprti razgovorima koje ta djeca vode sa svojima doma o tuđim životima. Doživljavaju neugodne komentare i ona djeca koja imaju manje, ali i ona koja imaju više, pa makar se njihovi roditelji trudili da ne flešaju sa kupnjom brendirane robe. Neke stvari ne možeš sakriti i gotovo. Jer mama od ovog zna čime se baviš, pa misli kako su roditelji od ovog ili onog takvi ili onakvi.

Ja sam bila neugodno iznenađena prepiskom roditelja u razrednoj vocap grupi kada je trebalo za neko dijete skupiti novce za izlet jer nije imalo. Radilo se doslovno o 15 kuna po obitelji, koji su htjeli, mogli, ništa nije bilo pod mus. Poražavajući komentari, ne rečeni već napisani za navek.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:36   #318
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Alexa je imala priču sa Zarom u dva vraća.
Režem sve etikete osim s kaputa.
U kemijskoj čistionici znaju vraćati ako nema te etikete.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:39   #319
sinoć je bila tema Lidlića u Otvorenom, ste gledali?
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:47   #320
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Jeste li vi svjesne koji bi to redovi bili u tim kabinama? Bolje je kupiti, probati u miru svog doma, vidjeti se u svom ogledalu pa vratiti ako ne paše.
Nisam vidjela kabine u Kauflandu.
vidiš, nisam to uzela u obzir, gužve doduše, u svim tim dućanima, kad se dođe oko 20h ili 21h (ovisi kako koji radi) gotovo da i nema ljudi (opet ovisi o dućanu i gradu), uglavnom tako i kupujem, ne podnosim gužvu i kad mogu, ne idem u "najgužvovitijim" satima...

u mom kauflandu kabina je tamo gdje budu gaćice, potkošulje, patike, šlape, taj dio...

Quote:
Ange ou Demon kaže: Pogledaj post
Imaju kabine i u određenim lidlovima, da ne bi bilo.
Ekipa koja nema Lidl blizu, a hoće nešto (bar ove lude babe oko mene), probaju u WC-u za kupce..
nisam znala za kabine, kao ni za wc. hvala.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
U kemijskoj čistionici znaju vraćati ako nema te etikete.


Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
histerično društvo, eto šta je.
ok, vrijeme je da se medijski plasira nova izmišljena afera, ova je prežvakana
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:39.