Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2008., 12:42   #1161
Protiv opadanja kose, Vichy-jev šampon je predobar. Frendica mi ga koristi i prezadovoljna. Kosa joj se potpunooo oporavila.
To je onaj Vichy-jev šampon sa crvenom etiketom gore. Nećete pogrješit ako ga uzmete.
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 13:29   #1162
Ako je problem u gljivicama, potamani ih. Neki tvrde da ketokonazol moze pomoci protiv opadanja kose, a neki pak tvrde da ga bas uzrokuje.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 00:26   #1163
DEJCI može pitanje.. kod kojeg dermatologa ideš? ja imam sličan problem, od nešta stresa, ali ponajviše prekomjernog maštenja kose počela mi opadati pa sad sve i svašta radim da se izvučem iz toga... pliz odg
ancy020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 00:28   #1164
ja ne znam kaj je s mojom kosom...isto je tanja nego prije nekoliko godina, sad imam 21, mislim i dalje mi svi govore da je prekrasna, i stvarno je jer je prirodno plava i sjajna ali mi dosta opada. koristim keuneov svakodnevni kao ultra blagi sampon ali mi se cini da bi moglo biti od njega. nokti su mi u predobrom stanju, prave kandze, mogla bi nekom kozu oderat. zato mislim da nisu vitamini. stanje mi nije alarmantno, htjela bi neki sampon, vidim da dosta ljudi koristi ovaj vichyjev, jel stvarno toliko dobar? i jel iko pio merz tablete, kao nesto kosa, koza i nokti?
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 00:29   #1165
makar vidim da cu po taj vichy, cini mi se da je onak 99 % ljudi zadovoljno.
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 12:01   #1166
Quote:
-ragdoll- kaže: Pogledaj post
makar vidim da cu po taj vichy, cini mi se da je onak 99 % ljudi zadovoljno.
Idi...nećeš požalit.
Čemu tražiti proizvode koji se teže nađu i koji su više od 100 kn kad ovaj za oko 80 kn djeluje...a ni ne moraš se patit naći ga
Sretno ^^
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 12:39   #1167
ja već koristim jak o dugo od vichya šampon i jako je dobar...

evo mali savjet.. kupite neki bejbi šampon, onaj full blagi i kad perete kosu prvo sa time malo protrljajte, a onda sa vichyem udrite (onda je potrebna jako mala količina) i odite npr oprati zube (ugl ostavite malo šampon na kosi prije ispiranja)

nego jel neko probao onaj energy kaj dođe skoro 3 glave od vichya
http://www.vichy.com/HR-HR/htmlref/p.../AMNRJ001.html
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2008., 12:47   #1168
evo kupila sam ga danas, samo mi je zenska u ljekarni kao rekla da malo pretjerujem, da je to preagresivno...kaj je njoj?
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 08:14   #1169
Quote:
ancy020 kaže: Pogledaj post
DEJCI može pitanje.. kod kojeg dermatologa ideš? ja imam sličan problem, od nešta stresa, ali ponajviše prekomjernog maštenja kose počela mi opadati pa sad sve i svašta radim da se izvučem iz toga... pliz odg
Hodam u Austriji kod dermatologice i jako sam zadovoljna s njom. Prije nje sam isla jednoj koja mi je za isti problem rekla neka perem kosu samo 1 tjedno i mazem neku tinturu. Naravno, to nisam radila vec sam trazila drugu dermatologinju.
Probaj taj sampon koji sam napisala (imas vise razlicitihrotiv prhuta, protiv mastenja i jos neke, neznam tocno), a odi i kod dermatologinje pa pitaj dal ti moze dati koji losion ili tinkturu a da je blazi ako ti ne ispada tako jako, pa probaj tako. Ja sam sad primjetila da mi vec niti 3 dan nije tako jako masna. Tako mi je kao prije 2. dan nakon pranja. Sad je perem tek svaki 4 dan jer je nastojim sto manje prati, mogu reci da stvarno djeluje.
__________________
"Sve se moze, ako se hoce"
dejci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2008., 21:57   #1170
Quote:
-ragdoll- kaže: Pogledaj post
ja ne znam kaj je s mojom kosom...isto je tanja nego prije nekoliko godina, sad imam 21, mislim i dalje mi svi govore da je prekrasna, i stvarno je jer je prirodno plava i sjajna ali mi dosta opada. koristim keuneov svakodnevni kao ultra blagi sampon ali mi se cini da bi moglo biti od njega. nokti su mi u predobrom stanju, prave kandze, mogla bi nekom kozu oderat. zato mislim da nisu vitamini. stanje mi nije alarmantno, htjela bi neki sampon, vidim da dosta ljudi koristi ovaj vichyjev, jel stvarno toliko dobar? i jel iko pio merz tablete, kao nesto kosa, koza i nokti?
Pila sam Merzove...nemam niti jednu riječ pohvale...
Shagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 08:34   #1171
ja se konstantno linjam. Užas, stalno nalazim vlasi po odjeći i..svuda.
Sad, ne znam, čitala sam na više mjesta kako je normalno da svaki dan otpadne 100 vlasi. Čudim se sama sebi kako mi je kosa normalna, naime, ne primjećujem da je imam manje, ali sad zimi mi stvarno jače opada.
Noktima bi mogla kopat zemlju, znači nisu vitamini....

Često se spominje kako od farbanja opada kosa, zanima me zašto bi to bilo tako? (ukoliko se ne koristi blajh) Na koji način bi farbanje moglo utjecati na opadanje kose, nikak mi nije jasno.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 20:56   #1172
što se tiče opadanja kose zbog farbanja, kosa će ti više ispadat samo ako ju često bojaš trajnim bojama (npr. svaka 2 mj.) to oštećuje vlastište i time i dlake postaju lomljive i opadaju. stvar ti je u tom.
 
Odgovori s citatom
Old 19.12.2008., 21:02   #1173
što se tiče opadanja kose zbog farbanja, kosa će ti više ispadat samo ako ju često bojaš trajnim bojama (npr. svaka 2 mj.) to oštećuje vlastište i time i dlake postaju lomljive i opadaju. stvar ti je u tom.
dlake ujesen i zimi opadaju jače nego u proljeće i ljeto, što je posve normalno. i ja primjećujem da mi dleke jače opadaju, no to je normalno ako ti se kosa znatno ne prorijedi. eto..
 
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 08:14   #1174
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
što se tiče opadanja kose zbog farbanja, kosa će ti više ispadat samo ako ju često bojaš trajnim bojama (npr. svaka 2 mj.) to oštećuje vlastište i time i dlake postaju lomljive i opadaju. stvar ti je u tom.
dlake ujesen i zimi opadaju jače nego u proljeće i ljeto, što je posve normalno. i ja primjećujem da mi dleke jače opadaju, no to je normalno ako ti se kosa znatno ne prorijedi. eto..
a kojim bojama se smije kosa bojati svaki tako često?
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 08:26   #1175
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Aranea, tvoje opadanje kose 99% nema veze s drzanjem farbe 20 minuta duze. Ako procitas upute od farbe, vidjet ces da u slucaju duzeg drzanja nema nikakvih posljedica, i da se u tom visku vremena ne mijenja boja. Vrijeme za drzanje boje je vrijeme koje je potrebno da se boja razvije, a ne znaci da je nakon tog vremena boja stetna. U slucaju nekih boja je to vrijeme drzanja ionako duze.

Dakle, prebroji dlake koje otpadnu u jednom danu, ako ih je vise od 100, napravi sve pretrage o kojima smo pisali u ovom topicu
toliko meni otpadne samo nakon pranja kad osušim kosu, raščešljam je, prebrojim vlasi i na četki ih ostane cca 60-70. dio još ostane u kadi.

ali prilikom svakom slijedećeg češljanja (slijedeći dan) bude ih na četki 10ak i sad kolko puta na dan se češljam, toliko puta po toliko
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 10:30   #1176
a kojim bojama se smije kosa bojati svaki tako često?

preljevi, kana
 
Odgovori s citatom
Old 21.12.2008., 14:47   #1177
ali svaki kemijski tretman moze nastetit, meni je to nekak logicno...
a kaj se tice ovog viichy sampona...ja ga jkoristim nekih pol tjedna pa jos nista ne mogu reci, ali sam cula da to koriste stariji muskarci kojima je kao pol glave celavo...kaj to nije preagresivno, ja imam 21 god.
-ragdoll- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 01:25   #1178
Nije jer ti samo šampon ionako neće pomoći.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 07:54   #1179
Quote:
Kaky kaže: Pogledaj post
što se tiče opadanja kose zbog farbanja, kosa će ti više ispadat samo ako ju često bojaš trajnim bojama (npr. svaka 2 mj.) to oštećuje vlastište i time i dlake postaju lomljive i opadaju. stvar ti je u tom.
dlake ujesen i zimi opadaju jače nego u proljeće i ljeto, što je posve normalno. i ja primjećujem da mi dleke jače opadaju, no to je normalno ako ti se kosa znatno ne prorijedi. eto..
aha meni se čini da se momentalno linjam užasno, ali ne primjećujem da imam manje kose, da se prorijedila ili tako nešto.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 08:49   #1180
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Koristim i šampon i ampule ( a ne da ćelavim, nego mi je počela prejako ispadat kosa - kaže frizerka od stresa ) i mogu reći da su - nakon samo već 2 ampule se vidi napredak. Isplati se pljunut 270 i nekaj kn za to.

Dakle - crvene Dercos energizing ampule i šampon ( za djevojke )
Pa jel ima za muškarce?
himen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.