Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2015., 20:56   #421
Zlocka, nove pacijentice ti prima dr. Plavac Živko u Grizanskoj u Dubravi. Izvrsna doktorica, jako detaljna, brizna, strucna, nakon 11 godina trazenja napokon sam pronasla ginekologicu za preporucit.
Torresita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 18:21   #422
Quote:
Torresita kaže: Pogledaj post
Zlocka, nove pacijentice ti prima dr. Plavac Živko u Grizanskoj u Dubravi. Izvrsna doktorica, jako detaljna, brizna, strucna, nakon 11 godina trazenja napokon sam pronasla ginekologicu za preporucit.
Slažem se u potpunosti! ordinacija je jako lijepa i čista i nova kao kod privatnika...pored ovakve doktorice i ordinacije privatnik nije potreban...a ona sama mi je preporučila za 4D ultrazvuk di da idem i to je sve što osim nje treba Sve pohvale!
mala_mayica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 22:40   #423
da li ima koja trudnica koja vodi trudnoću kod dr.Zadre u Sesvetama?
B&G&L is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 10:56   #424
Bilo je mjesta kod Tanjice Pavlek, i njena ordinacija mi je ful blizu, moderna je i s doktoricom sam zadovoljna. Divljao mi je šećer pa me prebacila na Merkur (po mom izboru), sada za sve idem k njima.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 19:34   #425
Pozdrav svima, zanima me je li netko kombinirao dr. Topalovica sa privatnim ginekologom? Idem privatno jer mi je vodila prethodnu trudnocu i porodila me je. Sad u 3, trudnoci isto idem kod nje i moram mirovati radi hematoma. Sestra od dr.topalovica mi je otvorila bolovanje ali me narucila na pregled 8.12. A ja kontrolu kod svoje imam 2.12. Zanima me kako topalovic reagira na privatnike. Hvala i pozzz
željkica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 16:49   #426
Quote:
željkica1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, zanima me je li netko kombinirao dr. Topalovica sa privatnim ginekologom? Idem privatno jer mi je vodila prethodnu trudnocu i porodila me je. Sad u 3, trudnoci isto idem kod nje i moram mirovati radi hematoma. Sestra od dr.topalovica mi je otvorila bolovanje ali me narucila na pregled 8.12. A ja kontrolu kod svoje imam 2.12. Zanima me kako topalovic reagira na privatnike. Hvala i pozzz
On ti je skroz super. Nece ti nista negativno komentirati sto vodis privatno. I on ima i privatnu praksu. Ja sam dvije trudnoce vodila kod njega. Ali ne privatno. Kaze sve sto je potrebno. Kratko i jasno. A meni to odgovara. A kod njega sam vec 17 godina.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 18:57   #427
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
On ti je skroz super. Nece ti nista negativno komentirati sto vodis privatno. I on ima i privatnu praksu. Ja sam dvije trudnoce vodila kod njega. Ali ne privatno. Kaze sve sto je potrebno. Kratko i jasno. A meni to odgovara. A kod njega sam vec 17 godina.
Znam da radi i privatno. Prošlu trudnoću sam htjela kod njega ali me je skoro zeznuo (čitaj kiretirao) jer je u DZ imao loš ultrazvuk. Ali glupo mi je ići i kod njega i privatno. Znam da mi on mora otvoriti bolovanje (do sad sam 2x razgovarala sa sestrom koja nije baš miss simpatičnosti) samo mi je glupo da imam dva pregleda u istom tjednu
željkica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.