Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2011., 20:48   #2081
A nekako djeluje kad se cak u menopauzi preporuca umjesto hormonske terapije.. malo progooglaj,mozda sam fulala...ja sad s moba ne mogu nista kopirati
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:53   #2082
..ni jedne kapi..ni jedan čaj ili enšto biljnog podrijetla ne može djelovat na temelju jednog mjeseca..nego treba koristiti najmanje tri mjeseca...
__________________
kornjačica žabica
tina2701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 00:35   #2083
ja sam pila logest do zadnjeg cilusa, prestala i nakon toga redovno imala nezasticene odnose sa svojim zarucnikom, pri cemu je ejakulirao u mene 2 dana prije ovulacije. Sta mislite kolie su sanse da sam trudna?
prije no sto sam pocela pit pilule sam imala redovite cikluse od 28 dana. Hvala!
zabicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 14:52   #2084
Quote:
zabicaaa kaže: Pogledaj post
ja sam pila logest do zadnjeg cilusa, prestala i nakon toga redovno imala nezasticene odnose sa svojim zarucnikom, pri cemu je ejakulirao u mene 2 dana prije ovulacije. Sta mislite kolie su sanse da sam trudna?
prije no sto sam pocela pit pilule sam imala redovite cikluse od 28 dana. Hvala!
sorry ali ovo pitanje je tak... smješno

mislim, šanse postoje čim niste koristili zaštitu, a sad dal jesi ili nisi trudna vidjet ćeš tek na kraju ciklusa kad dobiješ ili ne dobiješ mengu. to ti nitko tu na forumu neće moći odgovoriti, samo te uputiti doktoru ili najprije u ljekarnu po test za trudnoću.
Zafrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 22:38   #2085
prodajem 33 testa za ovulaciju(meni više ne trebaju) za 100kn sa poštarinom
ponudastvari is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 00:54   #2086
Stavila sam nedavno post, u kojem pise da sam se prije mjesec dana skinula s pilula(logest), i da sam nakon toga imala nezasticene odnose za vrijeme plodnih dana. Novost je da mi je danas 21. Dan ciklusa, i grudi me bole na dodir i vene su izrazenije nego inace. Znam da je rano za test, ali da li je netko imao iskustva s ovime, s obzirom da sam prije pilula imala redovite cikluse, i da sad ne mogu biti sigurna kad su mi tocno plodni dani bili? Bila bih zahvala na svakom odgvoru!
 
zabicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 08:14   #2087
Quote:
zabicaaa kaže: Pogledaj post
Stavila sam nedavno post, u kojem pise da sam se prije mjesec dana skinula s pilula(logest), i da sam nakon toga imala nezasticene odnose za vrijeme plodnih dana. Novost je da mi je danas 21. Dan ciklusa, i grudi me bole na dodir i vene su izrazenije nego inace. Znam da je rano za test, ali da li je netko imao iskustva s ovime, s obzirom da sam prije pilula imala redovite cikluse, i da sad ne mogu biti sigurna kad su mi tocno plodni dani bili? Bila bih zahvala na svakom odgvoru!
 
Savjetujem ti da čekaš mengu.
Zora Evenei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 10:29   #2088
zabicaa, čekaj da dobiješ M. Uostalom, tek ti je 21 dc, a lako je moguće da dobiješ kao i dok si pila kontracep na 28 dc, ne?
Znači, ovo ti je tek prvi ciklus nakon pilula ako sam dobro shvatila?
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 10:48   #2089
Je, prvi ciklus nakon pilula.. Mogla bi opet doci 28. Dana, ali be mogu razaznati jel ovo novi sipmtom pms-a (jer me prije nikad nisu boljele), il trudnoca. Tijelo mi je trenutno velika nepoznanica, s pilulama ne sve predvidljivo ... Hvala
zabicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 11:10   #2090
Simptomi pms-a i T su dosta slični. Potvrdit će ti to brojne cure koje sad tipkaju ovdje kao trudnice.

Pričekaj još neko vrijeme. Vidi kakav ti je ciklus, je li pravilan, kad su ti plodni dani, mjeri bazalnu... Nadam se da ćeš se kraće baviti tom tematikom i doći brzo doplusa.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 13:02   #2091
zabica ja sam se isto nedavno skinula sa logesta. i prva m mi je kasnila dobrih 5-6 dana!!

tako da ce mozda i tebi. a mozda ti i dodje na vrijeme! sad se strpi malo i cekaj! to je sve sta ti ja mogu savjetovat.
Monica888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 13:55   #2092
Hjela bi da ne dode, da bude plusuc, iscekivanje je problem)
zabicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:11   #2093
Kao i svi mi na WZ

Monica je u pravu, strpljenja sada! Sretno!
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 15:46   #2094
Hvala puno. Nekako mi cijelo vrijeme zvoni u glavi kad mi je ginekologuca rekla da sam najplodnija kad se skinem s pilula, to mi se vrti po glavi. Vidim po forumu da je svima to iscekivanje problem, svjesna sam da je gore svima koji iz mjeseca u mjesec iscekuju, svima vama zelim sto manje muke! Ja sam nova u svemu ovom, pa sam tako i puna pitanja
zabicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 22:29   #2095
Imam potrebu podijeliti novosti s vama: iako sam se tek skinula s pilula, rekao mi je danas doktor na ultrazvuku da sam imala ovulaciju, što znači da mi se sve već vratilo u normalu kolko tolko. Grudi me i dalje bole, a sada su se još i bradavice znatno povećale, drugih simptoma nemam. M treba doći za 4 dana, duuuga dana
zabicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 10:54   #2096
Pozdrav!
Da li neko zna, je li moguće imati bolove, kao jaka upala jajnika i mjehura, od čestih odnosa (svakodnevnih za vrijeme plodnih dana)?

Zadnje uređivanje framboise : 07.12.2011. at 11:07.
framboise is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2011., 20:02   #2097
Quote:
framboise kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Da li neko zna, je li moguće imati bolove, kao jaka upala jajnika i mjehura, od čestih odnosa (svakodnevnih za vrijeme plodnih dana)?
Moguće je da imaš bolove u predjelu jajnika ako imaš nekoliko folikula i ako su dosta veliki tj pred puknućem. ( nadam se da ne griješim , jer kad sam bila u stimuliranim ciklusima i imala po 6, 7 folikula većih od 15 - pa do 24 mm bolovi su bili strašni )
__________________
čekamo sina ......13.07.
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 07:39   #2098
Quote:
NAJA-05.05. kaže: Pogledaj post
Moguće je da imaš bolove u predjelu jajnika ako imaš nekoliko folikula i ako su dosta veliki tj pred puknućem. ( nadam se da ne griješim , jer kad sam bila u stimuliranim ciklusima i imala po 6, 7 folikula većih od 15 - pa do 24 mm bolovi su bili strašni )
Tek je prvi mjesec da radimo na tome, aktivni smo bili tek 3 dana, a 4. dan sam počela imati jake bolove, kao što sam rekla, kao jaka upala jajnika i mjehura. Znam da za vrijeme ovulacije znaju biti slični bolovi (mada ovulacija još nije bila, mislim da bi trebala biti petak ili subota), ali nikada prije nisam imala toliko izražene bolove, samo kratkotrajno i rijetko žiganje i to je to. Imam česte urinarne infekcije, ali upalu jajnika stvarno nisam duuugo imala. Ne znam šta da mislim...
framboise is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2011., 10:08   #2099
Eh sad, ne znam da li je rano da folikuli budu 15-24mm, obzirom da je bol počeo 7.dc (srijeda), a ovulacija bi trebala, kao što sam rekla biti petak/subota. Inače, ciklus mi traje 24-25 dana.
framboise is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2011., 13:11   #2100
Quote:
framboise kaže: Pogledaj post
Eh sad, ne znam da li je rano da folikuli budu 15-24mm, obzirom da je bol počeo 7.dc (srijeda), a ovulacija bi trebala, kao što sam rekla biti petak/subota. Inače, ciklus mi traje 24-25 dana.

moj savjet ti je ako ste tek počeli da se se u idućih par mjeseci ne opterečuješ s ovulacijama jer ako dođe do trudnoće znat ćeš ali nemoj ju tako iščekivati od prvog trena .čuvaj se infekcija i uživaj s dragim . teško je reći dal su folikuli 7 dc mogli biti tako veliki ali možeš si kupiti test za utvrđivanje ovulacije ( čak ti tu jedna cura prodaje jako povoljno veliki broj trakica) tada možeš znati kada će nastupiti O. ja sam toliko energije potrošila iščekivajući svoju trudnoću , koju sam ostvarila tek nakon dugih 5 godina , molim te ne misli o uspjehu pa će te iznenaditi. ako pak misliš da bi moglo biti problema , obrati se dr mpo i kroz folikulometrije ćete utvrditi pravo stanje i vidjeti što se od tvojih jajnika može očekivati. sretno i ako ti mogu kako pomoći , piši .....prošla sam svašta ....
__________________
čekamo sina ......13.07.
NAJA-05.05. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.