Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 14:01   #13661
dal netko ima problem sa max tv to go HD uslugom, ona aplikacija za računala? meni se svakih 5 minuta ruši i javlja mi da pogrešno radi browserpluginhelper.exe?

dal netko zna kaj je to i kak se to može ispraviti? agenti iz t-coma nemaju pojma, stalno ponavljaju da si izbrišem kolačiće i da to radi samo u chromeu...
__________________
popi pivo..
zumbull is offline  
Old 04.12.2017., 18:33   #13662
Zvao me danas njihov prodajni predstavnik i nudi mi kao neke predblagdanske pakete koje nemaju u ponudi na netu nego oni baš nude.
Do sad sam imala max 3L onaj stari. 329kn, a račun se uvijek vrtio oko 400kn. I razmišljam kako mi je puno, ugovor istekao ljetos.

Umjesto da mi ponudi nešto jeftinije, dobijem ponudu za 403kn, sve to što sam do sad imala plus da prijeđem sa tele 2 na njihove bonove (besplatnih minuta puno, ne sjećam se točno koliko, nema uspostave poziva, 10GB interneta) i to je kao sve u te 403kn. I dat će mi sportske pakete, sve arene za još dodatnih 5kn.

Sad se ja tu pitam, hoće li to biti tih 403kn ili će biti opet više kao što mi je bilo sa ovih 329kn.
I dalje mi se ne čini to kao neka super opcija, zar ne?

Mislim, htjela sam se maknut s tele2 jer imam signal dosta loš, ali ne želim da mi ovi to uvjetuju, znači samo mi daju paket ako prijeđem na njihove bonove.

Sve skupa, najradije bih da mi snize cijenu nekako i da ostanem na ovom na čemu jesam, a ne da mi tovare stvari koje ne trebam.

Što vi mislite? Može li to bolje?
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 04.12.2017., 20:31   #13663
Traži raskid ugovora i nuditi će ti čudesa. Vjeruj mi.

Raskid ugovora i traži jeftinije (normalno da će ponuditi jer im je to cilj) i naravno ono najbitnije - cjenkaj se za cijenu.
CroChuck is offline  
Old 04.12.2017., 21:07   #13664
Da od njeg tražim kad me bude zvao u srijedu ili da odem u T centar?

Inače, pitala sam ga, može li on tu ponudu meni pismeno poslati, na mail, da ja to malo proučim. Kaže da ne može jer to nije redovna ponuda nego kao zove sa odjela posebnih ponuda.

I sad na kraju pita on mene jel hoću, reko moram ja to malo razmisliti jel me može nazvati sutra. Kaže on, nije navikao to tako, on to odmah riješi i sklopi ugovor. Buhaha. Reko, ali ja nisam navikla isto tako i želim razmisliti.

Da ne pričam da mi je sve to istrkeljao valjda u jednom dahu da pola toga nisam pohvatala. Baš me naživcirao.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 04.12.2017., 21:21   #13665
Kakvih 400kn, trio paketi preko predstavnika su 200 i sitno kn...
Gilach is offline  
Old 04.12.2017., 21:58   #13666
Quote:
Gilach kaže: Pogledaj post
Kakvih 400kn, trio paketi preko predstavnika su 200 i sitno kn...
Ozbiljno? Ali to mi kao ne nudi. Ne da mi posebnu ponudu bez mobitela. Gamad!

Pitala sam. Ne znam gdje da dobijem to.
Hoću manji račun i da mi ostane ovo što imam. Trio paket, flat, brzina mi je 30mb/s, max tv sa nekim regionalnim paketom. Ne trebam nikakve snimalice, pickboxe i slično. I fiksni mi uopće nije bitan, a on tu meni nudi neke minute besplatne prema inozemstvu i koješta.

Živcira me što je sve tako netransparentno i što se moram natezati s njima, a htjela bi ostati kod njih jer mi s tehničke strane jesu najbolji trenutno.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 04.12.2017., 22:24   #13667
https://www.hrvatskitelekom.hr/predstavnici
209kn je osnovno.
Na to ti se onda doda 15kn ako želiš sport plus (HD uključen) + 10kn ako želiš brži internet
235kn plaćam svaki mjesec, imam neograničene pozive

Evo računa, isto preko predstavnika dogovoreno
https://image.prntscr.com/image/5CJU...ufTxedYtg.jpeg
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Old 04.12.2017., 22:32   #13668
E to mi treba!
Znači zovem si doma predstavnika!

Thx.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 04.12.2017., 23:39   #13669
Ako to ne upali u tcentar i podnesi zahtjev za raskidom usluga. Onda te zadržavaju jer si im simpatična
CroChuck is offline  
Old 04.12.2017., 23:42   #13670
Problem je što se ne znam cijenkati. Meni svašta uvale bezveze.
I ne znam blefirati baš naj naj. Smotana sam.

Valjda ću nešto uspjeti.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 05.12.2017., 11:34   #13671
Sretno
CroChuck is offline  
Old 05.12.2017., 13:22   #13672
Hvala

Samo da otpilim sutra ovog kad me nazove. S guštom.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 09.12.2017., 16:58   #13673
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Problem je što se ne znam cijenkati. Meni svašta uvale bezveze.
I ne znam blefirati baš naj naj. Smotana sam.

Valjda ću nešto uspjeti.
Ako misliš da komuniciraš sa dobronamjernim likovima varaš se
Ovi koji ti daju savjete previše su dobro upućeni da ne bi bili T-comovi djelatnici
MadMaksim is offline  
Old 09.12.2017., 17:05   #13674
Quote:
MadMaksim kaže: Pogledaj post
Ako misliš da komuniciraš sa dobronamjernim likovima varaš se
Ovi koji ti daju savjete previše su dobro upućeni da ne bi bili T-comovi djelatnici
Ja sam zapravo bivši t-com djelatnik.
CroChuck is offline  
Old 09.12.2017., 17:41   #13675
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Ja sam zapravo bivši t-com djelatnik.
Ne vjerujem ti, da su te nogirali, ne bi se interesirao za njih a još manje da si sam morao otići
MadMaksim is offline  
Old 09.12.2017., 20:29   #13676
Ako te baš zanima...Imao sam mogućnost veće plaće u drugoj firmi kao i paralelno studiranje. Veća fleksibilnost + veća plaća...zašto ne bih otišao? Pitao sam managera odjela žele li matchirati uvijete i nadređena osoba je rekla da ne može. I ja sam otišao.

Inače, jako dobro odvajam poslovno od privatnog i jako dobro se služim svojim razumom. Ako imam mogućnost samo TCOM infrastrukture kao i bivše kolege s kojima se stalno čujem, igram nogomet te idem na kave s njima zašto bih bio kod drugog operatera za 15kn razlike kada znam da se sve riješi bez ikakvih problema sa tcomom? Također da napomenem unaprijed, ne zovem bivše kolege za pomoć ako mi šteka internet već nazovem tehničku službu tj gospodina koji je prije skoro dvije godine prčkao po profilima za internet i s njim sam dogovorio da mi pusti jači profil (max propusnost bila 8.8, ja mu rekao da pusti 9, on htio pustiti 6 radi sigurnosti, npr) i sve šljaka. Prije godinu dana mi uveli street box ispred ulice i imam 50mbit bez problema konstantno. Samo mi je neku večer bio spor internet i riješila tehnička u roku 10 min.

Zašto riskirati kod drugog operatera za 15kn čekanje HT tehničara jer to npr vip, optima tehničar ne može riješiti?

Ja bih najrađe bio na vipu na staklenoj optici od bivšeg amisa jer je to najbolja stvar na svijetu, ali nemam tu mogućnost i jbg jedini logičan odabir, za mene, je HT.

Također, nevezano za cijenu (koja se može dogovoriti ako nisi ovca sa vunom za šišanje - bez pomoći bivših kolega naravno), objektivno je HT najbolji sa uslugom i fiksnog interneta i mobilnog signala. Manji je postotak nezadovoljnih korisnika nego kod drugih mreža.

Također, još malo offtopica jer si tražio, sve najbolje o tcomu kao poslodavcu. Jedinu stvar koju ću reći da su čak i studentima isplaćivali božićnice kao i djelatnicima tcoma.

Nemam razloga lagati niti obmanjivati ljude. Uvijek sam govorio kako da forumaši dobiju najveći popust (ilitiga kako da tcom najmanje zaradi na njima) i s obzirom na to da imam adekvatno znanje da govorim o tome onda ću i pomoći kako znam i umijem. Nemam ništa od toga osim osobne satisfakcije.
CroChuck is offline  
Old 10.12.2017., 00:06   #13677
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Također, još malo offtopica jer si tražio, sve najbolje o tcomu kao poslodavcu. Jedinu stvar koju ću reći da su čak i studentima isplaćivali božićnice kao i djelatnicima tcoma.

E tu si ga pretjerao! Osobno poznajem troje ljudi koji su radili u HT-u i znam što su proživljavali zadnjih nekoliko godina, na kraju pukli i otišli. Jedno je od njih čak i na tabletama završilo.
Tko hoće neka mi vjeruje, tko neće, dovoljno da poprati zaposlenike po t-centrima. Svakih nekoliko mjeseci imaju novu ekipu. Ako je tako super raditi za njih, zašto se ljudi izmjenjuju kao na autobusnom kolodvoru?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Old 10.12.2017., 06:32   #13678
Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
E tu si ga pretjerao! Osobno poznajem troje ljudi koji su radili u HT-u i znam što su proživljavali zadnjih nekoliko godina, na kraju pukli i otišli. Jedno je od njih čak i na tabletama završilo.
Tko hoće neka mi vjeruje, tko neće, dovoljno da poprati zaposlenike po t-centrima. Svakih nekoliko mjeseci imaju novu ekipu. Ako je tako super raditi za njih, zašto se ljudi izmjenjuju kao na autobusnom kolodvoru?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

I ja poznajem nekoliko njih koji su tvrdili da bolje da su sakupljali po kantama za smeće PET ambalažu nego da su radili u T-comu. Ovi/ove u cal-centru su plaćene po učinku dakle koliko će starčekima uvaliti interneta i max-tva. A skidaju im od plaće sve što se može skinuti kako bi što više novaca ostalo za dividendu, a studernte zapošljavaju jer su im daleko jeftiniji od redovno zaposlenih. Najveći dio zaposlenih je na ugovor 3 mjeseca
I tehničari moraju na dugo i široko dokazivati i obrazložiti zašto su jednom pretplatniku išli na intervenciju dva puta
I sto posto su ovoga što se hvali da je kod njih radio, nogirali kada se pobunio zašto opet ugovor na tri mjeseca
MadMaksim is offline  
Old 10.12.2017., 12:37   #13679
i dosta off topica lijepo molim
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Old 18.12.2017., 10:15   #13680
Da li ima šanse da se izdogovara neki popust pri kupnji uređaja uz produženje ugovora? Ako postoji šansa što treba činiti? Gledam jer spuštaju cijene meni skroz nebitnih uređaja, na web shop sam ih pitao samo su mi ponovili cijenu uređaja koja već stoji i da nemaju infoa o budućim akcijama...
AncientDweller is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.