Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2010., 09:05   #1
Mora li ljubljenje završiti seksom?

Naime stvar je sljedeća.Ako se netko želi ljubiti da li se to shvaća kao predigra seksu.Jel može netko shvatiti kako je nekome samo do ljubljenja,a da uopće ne želi seks.To se ne odnosi na partnere već općenito.Jel postoje takve osobe ili je to nešto bizarno?
Olujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:11   #2
ja bi se baš voljela ljubiti bez da to završi seksom

al uvijek se napalim, poslije mi bude skoro pa žao




naravno da ne mora
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:12   #3
Quote:
Olujana kaže: Pogledaj post
Naime stvar je sljedeća.Ako se netko želi ljubiti da li se to shvaća kao predigra seksu.Jel može netko shvatiti kako je nekome samo do ljubljenja,a da uopće ne želi seks.To se ne odnosi na partnere već općenito.Jel postoje takve osobe ili je to nešto bizarno?
e, moja ti ja da sam pojeb'o sve što sam poljubio cifra bi za past' na guzicu
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:14   #4
Gle nisam te to pitala.
Olujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:16   #5
Quote:
Olujana kaže: Pogledaj post
Gle nisam te to pitala.
znam šta si pitala i naravno da nije uvijek završavalo seksom nekad se samo ljubiš, poštuješ drugu stranu i njezine želje, ako neće nije bed maženje i ljubljenje može samo na tome i ostati, sad što je neko nestrpljiv i popusti to je drugi par cipela
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:21   #6
Di rastu takvi da odem u potragu.Ne mogu baš sad prvom koji mi se svidi reć :"Ja bi se ljubila,ali nema sexa"Kako to izvesti?
Olujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:21   #7
naravno da ne mora...
ljubljenje je po meni najintimniji čin između dvoje ljudi ...znam znam...može pljuvanje...ali tako ja to doživljavam...
uvijek sam mišljenja da bih možda i podnijela prevaru partnera tipa sex za jednu noć...ali da ga vidim kako se ljubi s drugom...ne
čudna biljka
iako nerijetko ljubljenje posluži kao početak predigre i onda je gotovo...zasliniš na sve strane
__________________
Pazi što želiš, moglo bi ti se ostvariti....
dulcine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:22   #8
To mi vuče na onu Clintonovu tvrdnju da pušenje nije seks, ili tvrdnju onog ludog suca iz Gospića da je turanje prsta ženi u guzu kao rukovanje.

Meni osobno je ljubljenje, ako je 'ozbiljno' i strasno, seks. Ne vidim zašto, kad se u taj oblik seksa već ušlo, a ljudima je dobro i lijepo, zašto ne ići dalje? Koji bi to razlog bio ne seksati se ako je ljubljenje uzbudljivo?
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:24   #9
Zato što npr imaš mjesečnicu pa baš nije svakom poželjno,a imaš neodoljivu želju jer hormoni te pucaju.
Olujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:26   #10
i ja se nekad pitam zašto se ponekad ne možemo samo ljubit, ali čim ga dotaknem on odmah misli na sex. Ako nemam volje moram šmugnut u krevet dok on spava na trosjedu. Ali mi ga dođe žao pa ga budim, jer u protivnom on mene budi u 2 ujutro.
m@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:32   #11
Quote:
Olujana kaže: Pogledaj post
Zato što npr imaš mjesečnicu pa baš nije svakom poželjno,a imaš neodoljivu želju jer hormoni te pucaju.
Plan A
Objasniš o čemu se radi. Pametan će shvatiti, a zašto se ljubiti s glupanima?

Plan B
Pograbite se usprkos, jel'te, problemima. Ne smeta svakome, a ako i smeta, da se izvesti i na 'čisti' način. Seksa ima 986 vrsta i ne uključuje svaki ono što bi te pri menstruaciji smetalo.

Plan C
Počneš s planom A, pa te povuče i dok si trepnula implementiraš plan B.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:34   #12
Nekak sam skeptična ako uletim sa planom A.A da ja jednostavno poslije upoznavanja gurnem jezik ha
Olujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:34   #13
Quote:
Olujana kaže: Pogledaj post
Zato što npr imaš mjesečnicu pa baš nije svakom poželjno,a imaš neodoljivu želju jer hormoni te pucaju.
...znam filing...ali ja imam sreće izgleda...moj dragi je velika ljubilica pa mogu guštati u tome
__________________
Pazi što želiš, moglo bi ti se ostvariti....
dulcine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:35   #14
Quote:
Olujana kaže: Pogledaj post
Nekak sam skeptična ako uletim sa planom A.A da ja jednostavno poslije upoznavanja gurnem jezik ha
Može. A dalje što bog da. Drugim riječima, Plan C.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:37   #15
A da otpjevam onu Bajaginu:"Poljubi me"?
Olujana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:41   #16
Quote:
dulcine kaže: Pogledaj post
...znam filing...ali ja imam sreće izgleda...moj dragi je velika ljubilica pa mogu guštati u tome
e blago tebi onda, moj mrzi ljubljenje
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:41   #17
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
To mi vuče na onu Clintonovu tvrdnju da pušenje nije seks, ili tvrdnju onog ludog suca iz Gospića da je turanje prsta ženi u guzu kao rukovanje.

Meni osobno je ljubljenje, ako je 'ozbiljno' i strasno, seks. Ne vidim zašto, kad se u taj oblik seksa već ušlo, a ljudima je dobro i lijepo, zašto ne ići dalje? Koji bi to razlog bio ne seksati se ako je ljubljenje uzbudljivo?
ma, naravno

al' lično mi nikad nije bio bed znalo se svršit' i bez penetracije i štab' sad rek'o....kao nismo se seksali 'ajd dobro, nismo

mislim, naravno da nije samo ljubljenjem što je ot....Bože moj, uvijek bio na raspolaganju i nikad naporan
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:42   #18
Quote:
Lamb Of God kaže: Pogledaj post
e blago tebi onda, moj mrzi ljubljenje
pa kažem...valjda je on jedan od rijetkih...kad pričam sa frendicama, sve kažu no way ljubljenje sa muževima/dečkima...a meni je to baš super
__________________
Pazi što želiš, moglo bi ti se ostvariti....
dulcine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:46   #19
Quote:
dulcine kaže: Pogledaj post
pa kažem...valjda je on jedan od rijetkih...kad pričam sa frendicama, sve kažu no way ljubljenje sa muževima/dečkima...a meni je to baš super
ja sam se s dečkom prije njega ljubakala non stop, ali sad s ovim nema ništa više od puse, čak sam ga i pitala nas početku veze u čemu je problem i jednostavno je rekao da on ne voli ljubljenje, da mu je to bezveze...
__________________
...Beg 4 Me...
Lamb Of God is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:48   #20
Quote:
Lamb Of God kaže: Pogledaj post
ja sam se s dečkom prije njega ljubakala non stop, ali sad s ovim nema ništa više od puse, čak sam ga i pitala nas početku veze u čemu je problem i jednostavno je rekao da on ne voli ljubljenje, da mu je to bezveze...
šteta...ne zna što propušta
__________________
Pazi što želiš, moglo bi ti se ostvariti....
dulcine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger