Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 19:31   #61
Quote:
Mistiqly kaže: Pogledaj post
ja IMAM PRETJERANU NAPALJENOST I DEČKA KOJI NEČE FUKATI...I ŠTA SAD?
Zaposli ruke i obavi ručni rad. I tako svaki put kada si napaljena.
Nesretna-2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 20:12   #62
nema ništa slađe i lijepše na ovome ili onome svijetu od mirisa i okusa, vruće, mokre, napaljene pičke

pa kako neću biti konstantno napaljen

Zadnje uređivanje Vrag u snjegu : 28.03.2012. at 20:17.
Vrag u snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 20:46   #63
Quote:
Nesretna-2 kaže: Pogledaj post
Zaposli ruke i obavi ručni rad. I tako svaki put kada si napaljena.
Džabe. Ja hoću meso!!!
__________________
My name is...uh... Ikea.
Regina Phalange is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 23:20   #64
ja sam mislila da mi ovo nikad neće uspjet ali uspjelo je.
prvi dan menge i jebala sam se u komadu 4 i pol sata....... dva puta svršila.
dragi na putu. nikakvi jebači, ništa (za divno čudo)! ja i moji prstići i red tube i iiiiiiiiiiiii - nije bitno
razmišljam da to ponovim al sam nekako umorna
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 09:01   #65
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
ja sam mislila da mi ovo nikad neće uspjet ali uspjelo je.
prvi dan menge i jebala sam se u komadu 4 i pol sata....... dva puta svršila.
dragi na putu. nikakvi jebači, ništa (za divno čudo)! ja i moji prstići i red tube i iiiiiiiiiiiii - nije bitno
razmišljam da to ponovim al sam nekako umorna
4 i pol sata za dva orgazma? jel se ti to nama zalis ili? ne kuzim post
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 10:10   #66
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post

Dečki, trebali bi biti sretni ako su vam žene prenapaljene
ne znam zašto bi trebali biti sretni, kao da muškarci po cijele dane i noći misle samo na sex...mislim da bi prije trebali biti nesretni zbog takve partnerice jer u većini slučajeva njoj će trebati više sexa nego što on ima potrebu, a to znaći da bi ona mogla početi razmišljati o nadoknadi svojih potreba "sa strane"
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 10:10   #67
jebala sam se u komadu 4 i pol sata....... dva puta svršila!!, nešto mi tu neštima????Neznam dali bi i Bob Sapu 4 sata bio tvrd kurac da divljaš na njemu!?
barnaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 11:37   #68
i ja sam vrlo često vrlo napaljen i ne treba mi puno da postanem....riječ, pogled, dodir i fijuuuuuuuuuu
loše bih se osjećao da nisam
I slatke su mi napaljene žene. Naravno da se ne može baš uvijek usred bijela dana posexati.....ali uvijek imate prstiće
Dreamero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 13:14   #69
ovo ovdje postalo javno hvaljenje
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 17:20   #70
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
4 i pol sata za dva orgazma? jel se ti to nama zalis ili? ne kuzim post
Pritom je mislila na masturbaciju, to se da naslutiti prilikom čitanja ostatka posta.

Možda se ne zajebava, ja sam jednom tri sata. Testirala sam koliko dugo mogu odgađati svrš.
Jastučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 20:38   #71
A vi niste citali ostale postove od mistika, ccccc
Shame on you
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 21:11   #72
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
A vi niste citali ostale postove od mistika, ccccc
Shame on you
a čega molim te da se sramim???
konkretno!
toga da napokon uživam u ljubavi (čitajexu) nakon svih mogućih trauma koje sam prošla u zadnjih par godina?? toga što sam napokon našla normalnog dečka koji me drži kao kap vode nakon zaljubljivanja u pederčinu? toga što imam libidio kojeg se i prostitutka može postidjeti i što je moj dečko ponosan na takvu nimfu pored sebe? čega točno?
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 21:12   #73
Quote:
Jastučić kaže: Pogledaj post
Pritom je mislila na masturbaciju, to se da naslutiti prilikom čitanja ostatka posta.

Možda se ne zajebava, ja sam jednom tri sata. Testirala sam koliko dugo mogu odgađati svrš.
i di je nestao onaj moj post di ti odgovaram na ovaj da se ne zajebavam nego mislim ozbiljno. da drkam 4 i pol sata i da uživam u tome! jer dragog nema doma - OPET na službenom putu (gdje sigurna sam -ševi nešto) pa ni ja ne ostajem dužna........... 3 puta dnevno sam opsluživala svoju pikicu i sad evo idem opet
da, moguće je jebat se 4 i pol sata u komadu (ili drkat, štogod)
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 21:58   #74
mislim da trebas otici psihijatru, zato sto je tvoja prekomjerna napaljenost ili nagli porast libida ,dosao poslije ogromnog stresa. samo kanalises stres, u ovom slucaju pogresno,jer se moze lako desiti da to stanje isto tako naglo i prestane i da uvenes fizicki i psihicki. najbolja je sredina, zato ti i pisem. bojim se da je to umjetno stanje organizma,uobicajeno nakon stresa..da si uvijek bila takva, to bi bilo tvoje normalno stanje,razina hormona,....ovako ukazuje na poremecaj,pa je najbolje tako ga i tretirati. sad ti je super, ali bez lijecenja, bojim se da bi mogla otici u drugu krajnost..dobronamjerno ti pisem, nemoj da se ljutis, psihicki oboljeli ljudi se prvo prepoznaju u sexu!
sudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 22:04   #75
Quote:
Supersonic Girl kaže: Pogledaj post
Znam da ce zvucati smijesno,mozda i glupo ali registrovala sam se kako bi vas pitala imate li vi ovakvih problema i kako ih rjesavate osim da se odete dobro izjebat :P!!
Zadnjih pola godina imala sam puno stresa,jednostavno cijeli svijet se okrenuo protiv mene u svakom pogledu,kada se ta situacija pocela stisavati ja sam pocela dobivati narive napaljenosti,u tolikoj mjeri da ako ne odem negdje sama da se diram,ili si gurnem nesto,imam osjecaj da cu past u nesvijest... sa svojim partnerom nemam svakodnevne odnose,ali makar jednom sedmicno to obavimo pet put odjednom...
Glupo mi je idem doktoru,jer u ovom slucaju bi se trebala obratit psihijatru
Imate li vi neki savjet,jer ovo mi stvarno zna ometati svakodnevi zivot...ne znam je li u pitanju ovisnost,ili staaaa??

Doktoru se ide samo kad te svrbi a nemas cim pocesat. Ovako nema potrebe.
sinnnke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 22:07   #76
Quote:
sudan kaže: Pogledaj post
mislim da trebas otici psihijatru, zato sto je tvoja prekomjerna napaljenost ili nagli porast libida ,dosao poslije ogromnog stresa. samo kanalises stres, u ovom slucaju pogresno,jer se moze lako desiti da to stanje isto tako naglo i prestane i da uvenes fizicki i psihicki. najbolja je sredina, zato ti i pisem. bojim se da je to umjetno stanje organizma,uobicajeno nakon stresa..da si uvijek bila takva, to bi bilo tvoje normalno stanje,razina hormona,....ovako ukazuje na poremecaj,pa je najbolje tako ga i tretirati. sad ti je super, ali bez lijecenja, bojim se da bi mogla otici u drugu krajnost..dobronamjerno ti pisem, nemoj da se ljutis, psihicki oboljeli ljudi se prvo prepoznaju u sexu!
ma nemoj , šta po tome hoćeš reć da i ja trebam do psihića? ja sam isto napaljena i navlažena skoro non stop i uživam u drkanju pikice pa ne mislim da mi treba psihić
blago mom dečku i svim mojim jebačima
niti jedan me nije napustio....ako sam s nekim prekinula ljubavnu vezu, još i dan danas se tu i tamo pojebemo....mislim da to govori o tome kako se znam i volim sexati.......da je bar više takvih žena
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 22:23   #77
autorica je postavila pitanje,i njoj sam odgovorila.. tebi odgovara tvoje stanje, i nemam nista protiv, uzivaj, ali ona je to postavila ovdje kao problem,pa se ne mozete porediti. tako da ,tebi nisam rekla da moras psihicu radi toga.
tebe bi ja poslala psihicu zato sto si svadjalacki nastrojena,sto ne prihvatas kritiku,sto si narcis,isfrustrirana,psihoticna.......pa bi onda psihic usao malo dublje u tvoj sexualni zivot ,i onda opet krug zatvoren, sve se slaze!!
sudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 22:27   #78
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
Doktoru se ide samo kad te svrbi a nemas cim pocesat. Ovako nema potrebe.
možeš se i sam počešat po zidu ko konj, zakaj bi moral nekam ić


__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 23:46   #79
Quote:
sinnnke kaže: Pogledaj post
Doktoru se ide samo kad te svrbi a nemas cim pocesat. Ovako nema potrebe.
Znači tome vam služimo...jao...jao......doktor za češanje ))
drmed is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2012., 13:39   #80
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
a čega molim te da se sramim???
konkretno!
toga da napokon uživam u ljubavi (čitajexu) nakon svih mogućih trauma koje sam prošla u zadnjih par godina?? toga što sam napokon našla normalnog dečka koji me drži kao kap vode nakon zaljubljivanja u pederčinu? toga što imam libidio kojeg se i prostitutka može postidjeti i što je moj dečko ponosan na takvu nimfu pored sebe? čega točno?
ne mislim ja na tebe...ti si super
ja govorim ovim (u ovom slučaju 4fun), koji ne čitaju tvoje postove pa se sad čude
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger