Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2015., 16:27   #2521
Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
tnx, opet. imaš li link za tu njemačku stranicu?
Znam da debelo kasnim s odgovorom
Padobranac sam

www.bambinokids.de
www.kiddies24.de

Vidim da je vec vani kolekcija 2016. tako da se proslogodisnji model sada moze kupiti za 235e.
Ima u ponudi i modela iz 2013. za 209e.
Razlike su u bojama i dezenima, osnovne karakteristike su iste. Izuzev modela 2016. kod kojeg vidim promjene na kupoli i to je to.
Sada kada sam detaljnije pogledala vidim da model 2016. ima drugacije kotace i drugaciju kopcu za vezanje pojasa. Ova kopca mi se cini boljom nego na prethodnim modelima.
A zanimljivo, kolica u crnoj boji sa crnom konstrukcijom za koja stoji da je model 2016. ostala su nepromjenjena. A cijena je veca. Da li je greska, ne znam.

I ja sam, kao i Hannah, gledala i na www.prams.net ali su tamo kolica bila skuplja pa sam narucila iz Njemacke.

Zadnje uređivanje petra_wb : 08.11.2015. at 16:33. Reason: .
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 12:32   #2522
Iskustva sa quinny yezz? Meni su fora,muz kaze da su ocajna. Sta vi velite zene ��
elipsoidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2015., 10:26   #2523
Ima netko iskustva s recaro easylife?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kalamota is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 12:38   #2524
Mclaren Quest ili Maxi Cosi MAxi Taxi?

I meni su Yezz fora, ali su preskupa. Trenutno su polovna preko 100 eur. To su kišobran kolica sa fiksiranim naslonom. Samo su fora, pretpostavljam da su super kada živite u centru ..... i hodate samo po savršeno ravnim cestama.

Ne djeluju mi kao odlična opcija za kladrmu ili uopšte naše ceste.
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2015., 11:34   #2525
Fiksirani naslon i nije baš neka sreća
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 21:29   #2526
Quote:
grizli0606 kaže: Pogledaj post
pozz, nakon duge potrage ostala su dvoja kolica između kojih se moram odluciti... prva su Maclaren quest polovna ( ipak) a druga peg perego pliko mini... naime treba mi da su lagana, da mogu jednom rukom otvorit i zatvorit kolica jer u drugoj drzim malog od 5mj i da se mogu sa njim i kolicima popet na drugi kat... pomognite oko odabira da napomenem da zivim u zg i ne treba mi za neravne terene
za koja si se odlucila? što si kupila? ja imam identicnu dilemu ..
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 20:09   #2527
Jel ima tko ovdje da je vlasnik pp pliko minija? Htjela bi ih kupiti, ali moj mali sad sa 13mj ima 13kg...a kolica su do 15kg..isplati li mi se uopce kupovati tako mala lagana kolica jer vozit ce se sigurno jos godinu dana..??
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2016., 17:49   #2528
Chicco liteway, cam microair, hauck lima ili bertonne kišobran kolica s pet položaja?

Uglavnom, tražim kišobran kolica koja ćemo koristiti od početka, neću nikakve košare i kolica od preko 8 kila.

Dakle, neka kišobran kolica s nultim položajem, do 1200 kuna?
__________________
Nikad više nećemo pokušavati razlozima uvjeriti glupana; to je besmisleno i opasno.
nuklea500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 20:41   #2529
od svih tih, pogotovo za od prvog dana najbolje ocjene ima chicco liteway. U dućanu sam isprobala liteway i cam, i liteway je neusporedivo bolji (čvršći i fleksibilniji), ali je nešto teži (7kg)
_Candy Candy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 14:02   #2530
Mame, pomagajte! Koja je razlika izmedu chicco multiway i liteway, koja su bolja? I ima li koja Filikid kisobran kolica? Razlika u cijeni je dupla, a ja ne kuzim bas neke prevelike razlike osim u kupoli, kod chicca se moze pomicati..
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:14   #2531
Multiway ti je za sve puteve, a liteway su ti vise gradska kolica. I ja sad proucavam kisobrance na veliko : u uzem izboru su liteway, peg perego pliko mini i maclaren quest. Cak i quinny zapp gledam. Jel ima tko iskustva s njima?
anamaria0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 14:44   #2532
jako mi se sviđa veeliki krovic na maclaren xt koji zaista super štiti od sunca, ali ne mogu toliko novaca izdvojiti za kišobran kolica, cure znate li koja druga kolica da imaju takav veliki krovic?
tiinkivinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 15:51   #2533
Kupis sunshade i bilo koja kolica ce imati veliki krovic
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 21:58   #2534
Quote:
tiinkivinki kaže: Pogledaj post
jako mi se sviđa veeliki krovic na maclaren xt koji zaista super štiti od sunca, ali ne mogu toliko novaca izdvojiti za kišobran kolica, cure znate li koja druga kolica da imaju takav veliki krovic?
Najnoviji mclaren quest ti ima isti takav krovic, puno su ih poboljsali

A iz starih linija takav mrov imas na questu u denim verziji
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 12:52   #2535
Quote:
anamaria0811 kaže: Pogledaj post
Multiway ti je za sve puteve, a liteway su ti vise gradska kolica. I ja sad proucavam kisobrance na veliko : u uzem izboru su liteway, peg perego pliko mini i maclaren quest. Cak i quinny zapp gledam. Jel ima tko iskustva s njima?


Mene je frajer sad na sajmu uvjeravao da su liteway bolja za sve terene od multiwaya, pa vise nisam pametna, a problem je sto multiway nisam nigdje nasla da ih vidim u zivo..
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 14:11   #2536
Preporucam recaro easylife, ako nekoga zanima. Lagana, okretna, jednostavna za sklapanje i otvaranje. Pogodna po vecini terena. Preporodila sam se nakon PP


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kalamota is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 08:27   #2537
Pcelica - ja sam ih uzivo vidjela oboja i liteway mi nikako nije za neke neasfaltirane puteve i neke neravnije terene... nek me ispravi netko ako grijesim. Mislim, mozes ti s njima ici ali koliko ce ti trajati onda? A lik ti ih je vjerovatno htio podvaliti jer nije imao u ponudi multiway. Multiway mi je bas robusan i za gazenje posvuda. Al litewayom se ne bih zezala na neravninama..
anamaria0811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 17:26   #2538
Quote:
anamaria0811 kaže: Pogledaj post
Pcelica - ja sam ih uzivo vidjela oboja i liteway mi nikako nije za neke neasfaltirane puteve i neke neravnije terene... nek me ispravi netko ako grijesim. Mislim, mozes ti s njima ici ali koliko ce ti trajati onda? A lik ti ih je vjerovatno htio podvaliti jer nije imao u ponudi multiway. Multiway mi je bas robusan i za gazenje posvuda. Al litewayom se ne bih zezala na neravninama..


Po onome sto sam vidjela na netu, i meni se tako cini, morat cu potraziti negdje multiway pa odluciti..
Hvala na dojmovima, pomoglo je
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 11:55   #2539
Quote:
Kalamota kaže: Pogledaj post
Preporucam recaro easylife, ako nekoga zanima. Lagana, okretna, jednostavna za sklapanje i otvaranje. Pogodna po vecini terena. Preporodila sam se nakon PP


Sent from my iPhone using Tapatalk
slažem se, kolica su odlična!

meni su skoro pa jedino ta dolazila u obzir zbog sklapanja, imam stravično mali gepek.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 12:27   #2540
Za one koje su blizu Srbije ili imaju nekoga
http://shop.aksa.rs/chicco-kolica-mu...vo-crvena.html

njihov dinar je sad jako slab tako da se bas isplati
npr. ova Chicco dodu 117 Eura, a kod nas su oko 200E
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.