Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 11:14   #41
Jučer sam se mimoišao sa ovakvim bijelim. A pažnju mi je privukao tako što sam skužio da prema meni ide nešto nezgrapno i gadno. Bez zajebancije, bilo je ono "gledam, a ne vjerujem". Danas stvarno ima ružnih auta, al što je ovaj pežot gadan, to nije normalno.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 12:03   #42
Hej poznavatelji novog 508, ...jel se to meni čini, ili je 508 prvi serijski auto sa oborenim LED svjetlima...???

Dakle, ne ona dnevna LED svjetla nego prava okrugla (u faru) oborena svjetla, jer ima i ove dnevne LED crte dolje pokraj maglenki, kao i prave halogene maglenke, ako sam dobro vidio u AK na fotkama...???

Super mu je svjetlosni sklop, kao i zadnja LED štop svjetla (one tri okomite crte na svakom faru) podsjećaju na legendarni Mustang...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 12:11   #43
Pa po ovome niej

__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 12:21   #44
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Hej poznavatelji novog 508, ...jel se to meni čini, ili je 508 prvi serijski auto sa oborenim LED svjetlima...???

Dakle, ne ona dnevna LED svjetla nego prava okrugla (u faru) oborena svjetla, jer ima i ove dnevne LED crte dolje pokraj maglenki, kao i prave halogene maglenke, ako sam dobro vidio u AK na fotkama...???

Super mu je svjetlosni sklop, kao i zadnja LED štop svjetla (one tri okomite crte na svakom faru) podsjećaju na legendarni Mustang...!!!
audi a8 i a6 imaju glavna led svijetla kao opciju
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 12:46   #45
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Hej poznavatelji novog 508, ...jel se to meni čini, ili je 508 prvi serijski auto sa oborenim LED svjetlima...???

Dakle, ne ona dnevna LED svjetla nego prava okrugla (u faru) oborena svjetla, jer ima i ove dnevne LED crte dolje pokraj maglenki, kao i prave halogene maglenke, ako sam dobro vidio u AK na fotkama...???

Super mu je svjetlosni sklop, kao i zadnja LED štop svjetla (one tri okomite crte na svakom faru) podsjećaju na legendarni Mustang...!!!
nije, to su LED dnevna svjetla
!!MEDO!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:20   #46
Quote:
!!MEDO!! kaže: Pogledaj post
nije, to su LED dnevna svjetla
OK, tnx., ...a kaj će mu onda ove LED "crte" k'o kod Audija iznad maglenki...???
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:30   #47
Quote:
Manson kaže: Pogledaj post
Peugeot,Mercedes i Bmw su tri različita svijeta sa fazličitom filozofijom proizvodnje automobila,različotom krijentelom i x ostalih razlika,tako da je uspoređivati ih baš i nema neke logike!
slažem se.
ali je zanimljivo kak se jednom zvuk uzima kao argument za, a drugi puta se zanemaruje.

recimo, u pugu su svjesno zanemarili neke druge kvalitete a da bi dobili bolji i puniji zvuk HDI motora. pa isti fino podmuklo brunda i zvuči sasvim drugačije (i tri puta bolje) od zvrndavog BMW-ovog dizel dvolitraša, pogotovo na leru.
suckeru je "bup" zvuk vrata važan (+1 000 eura važan) na bmw-u, a kod puga je to "zdeng" i mora zamahnuti kao da zatvrara vrata skladišta. no, zvuk motora se ne spominje, valjda da se ne okalja čast propelera.
Quote:
Ja uvjek kažem da nešto treba prvo probati pa onda ocjenjivati,uspoređivati i nakraju osuditi da nevalja ili je precjenjeno...
i tu se slažem.
ali...auto je komplicirani spoj kvalitete, brzine, ubrzanja, komfora, troškova, cijene, izgleda, imagea.....

i tko onda može reći da baš njegova kombinacija mora biti najbolja? zbog čega bi BMW morao biti bolji od nečeg drugog, kad ne cijenimo svi sve kvalitete isto?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 15:08   #48
Evo ja sam prošle godine imao jedno jako ugodno iznenađenje, nije rijec o Peugeotu, nego u novom Citroenu C5 2.2 HDI EXCLUSIVE sa 170 ks.
Iako sam simpatizer njemacke auto industrije ovaj me auto svojim voznim osobinama, motorom a donekle i dizajnom oduševio. Nisam u životu vozio tiši diesel auto, a potrošnja po njemackoj nije prelazila 7 litara.
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 15:38   #49
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
slažem se.
ali je zanimljivo kak se jednom zvuk uzima kao argument za, a drugi puta se zanemaruje.

recimo, u pugu su svjesno zanemarili neke druge kvalitete a da bi dobili bolji i puniji zvuk HDI motora. pa isti fino podmuklo brunda i zvuči sasvim drugačije (i tri puta bolje) od zvrndavog BMW-ovog dizel dvolitraša, pogotovo na leru.
suckeru je "bup" zvuk vrata važan (+1 000 eura važan) na bmw-u, a kod puga je to "zdeng" i mora zamahnuti kao da zatvrara vrata skladišta. no, zvuk motora se ne spominje, valjda da se ne okalja čast propelera.

i tu se slažem.
ali...auto je komplicirani spoj kvalitete, brzine, ubrzanja, komfora, troškova, cijene, izgleda, imagea.....

i tko onda može reći da baš njegova kombinacija mora biti najbolja? zbog čega bi BMW morao biti bolji od nečeg drugog, kad ne cijenimo svi sve kvalitete isto?
Zvuk dizel motora mi je osobno odbojan,gadljiv,mrzim ga kako god želiš bio to BMW,Pežo,Mercedes,Porsche ili bilo koje drugo vozilo. Dizel je dizel,ružno se čuje kakav god bio. Reci ti meni o tom zvuku motora kod BMW-a u usporedbi s Pežoom,oba su dizeli oba su traktori i amen. Da sam bio u prilici kupit benzinca kupio bi ga bez razmišljanja,ali ponuda je bila takva kakva je bilo i bilo je uzmi il ostavi.

Nemam ja šta okaljat BMW-ovo,zbog zvuka motora Ionako kada uđem u auto i kada se vozim sve je vrhunski izolirano tako da ga niti ne čujem,a da je redni šestak onda bi mi bilo drago ga čuti,ali onog benzinskog,ali...
sucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 15:49   #50
http://tinyurl.com/6l9p6pm SVE O AUTIMA
mdinamo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 19:00   #51
Ja sam vidio bijelu 508 GT na seti neki dan i moram priznad da mi auto izgleda super..
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 19:51   #52
Quote:
sucker kaže: Pogledaj post
Zvuk dizel motora mi je osobno odbojan,gadljiv,mrzim ga kako god želiš bio to BMW,Pežo,Mercedes,Porsche ili bilo koje drugo vozilo. Dizel je dizel,ružno se čuje kakav god bio. Reci ti meni o tom zvuku motora kod BMW-a u usporedbi s Pežoom,oba su dizeli oba su traktori i amen. Da sam bio u prilici kupit benzinca kupio bi ga bez razmišljanja,ali ponuda je bila takva kakva je bilo i bilo je uzmi il ostavi.

Nemam ja šta okaljat BMW-ovo,zbog zvuka motora Ionako kada uđem u auto i kada se vozim sve je vrhunski izolirano tako da ga niti ne čujem,a da je redni šestak onda bi mi bilo drago ga čuti,ali onog benzinskog,ali...
A šta ti imaš protiv traktora?
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 19:58   #53
hoće li GT imati zakretne stražnje kotače?
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 20:45   #54
Quote:
sucker kaže: Pogledaj post
Zvuk dizel motora mi je osobno odbojan,gadljiv,mrzim ga kako god želiš bio to BMW,Pežo,Mercedes,Porsche ili bilo koje drugo vozilo. Dizel je dizel,ružno se čuje kakav god bio. Reci ti meni o tom zvuku motora kod BMW-a u usporedbi s Pežoom,oba su dizeli oba su traktori i amen. Da sam bio u prilici kupit benzinca kupio bi ga bez razmišljanja,ali ponuda je bila takva kakva je bilo i bilo je uzmi il ostavi.

Nemam ja šta okaljat BMW-ovo,zbog zvuka motora Ionako kada uđem u auto i kada se vozim sve je vrhunski izolirano tako da ga niti ne čujem,a da je redni šestak onda bi mi bilo drago ga čuti,ali onog benzinskog,ali...
traktor ili ne, pugov motor je tiši i uglađeniji. ako već pričamo o zvukovima kod auta i koliko vrijede.
bmw-ov dizel motor je nesumnjivo dobar. bolji, jači, manji zagađivač....ali zvuči kao stara kanta naspram pugovog. kad čujem 4 cyl dizel u bmw-u, spopadne me smijeh. dobro za džep vlasnika, loše za image
šestak je druga priča. i dizelaš i benzinac se čuju bogovski. ali 4 cyl dizel
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 22:47   #55
Ljepši sound imaju jedino VW PD-i u Škodama, a No1 je Alfin 1.9 u Oplu.
Muljuzator is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:35   #56
Quote:
Muljuzator kaže: Pogledaj post
Ljepši sound imaju jedino VW PD-i u Škodama, a No1 je Alfin 1.9 u Oplu.
Realno dali uopće možemo pričati o lijepom zvuku dizel motora,imao on 3,4,6 ili 8 cilindara? Ja tvrdim nikako,jedino mogu uglađenijije i tiše raditi,ali i dalje ispuštaju gadan traktorski zvuk...
sucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:51   #57
Quote:
sucker kaže: Pogledaj post
Realno dali uopće možemo pričati o lijepom zvuku dizel motora,imao on 3,4,6 ili 8 cilindara? Ja tvrdim nikako,jedino mogu uglađenijije i tiše raditi,ali i dalje ispuštaju gadan traktorski zvuk...
potpis,susjed ima cls 320 cdi,ujutro na hladno radi ko traktor,grdo za čut i vidjet,takav lijep auto,a tako ogavan zvuk....doduše,kasnije puno lijepše zvuči,ali svejedno.....

što se tiče 508-ice,vidio ih par uživo,u isto vrijeme mi je auto gadan a ipak zanimljiv za vidjet
za peugeota je relativno preskup,u svakom trenu bi za te novce radije ubo neku 159-tku sa TI opremom
mustang01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 07:07   #58
Društvance, ajte vi na PM izmjenite brojeve i nađite se negdje pa do jutra raspravljajte o traktorčićima.

Tema je Peugeot 508.

Ovo je zadnje upozorenje svima. Ako nemate nešto pametno za napisati, nemojte ni pisati.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 09:08   #59
508ica bas korektno izgleda,pogotovo u limuzinskoj izvedbi,
uostalom kao i 407ica i 607ica prije nje.

I to joj je ujedno najjaci adut, na nasem brdovitom Balkanu, a bome i drugdje gdje se preferiraju njemacka vozila.

Cisto razumno, zbog ogromnog gubitka vrijednosti i potencijalnih skupih kvarova,to ipak nije tip auta kojeg bih se usudio kupiti novog.

A da budem do kraja posten, niti rabljenog. Makar je cijena mamilica.

Rezime po prvim utiscima - jako dobro izgleda, u udobnost ne sumnjam,
a oprema i cijena su dobro odmjerene.
2.0 Hdi bi trebao biti dovoljan za vecinu vozaca.
__________________
Sunt facta verbis difficiliora
Offshore is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 09:21   #60
OK, ...jel ima u ponudi i kolko košta 2.0 dizel sa 140 konja sa automatskim mjenjačem i koža/drvo interijerom...???

To je jedina opcija koju bi ja uzeo...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.