Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2011., 10:35   #21
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post

ja sam rekla ja cu da otvorim kupon buk, poredjam po tome do kad moraju da se sikoriste
.
šta
upucaj ga sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 10:58   #22
Quote:
upucaj ga sad kaže: Pogledaj post
šta
ok. ja sam mislila da sam jedina koja nije skontala o čemu se ovdje radi
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:15   #23
Vjerojatno je mislila da će ih posložit u neku knjižicu po roku iskoristivosti da su joj svi pregledni. Ja sam si to zamislila ko fascikl.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:29   #24
super tema

ja sam isto kupila kupon za frizerski salon Anita na Trešnjevci, u Ogrizovićevoj ulici..
pa ako je netko bio i ima dojmove javite pls što prije da znam kamo idem :trtaroš:
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:55   #25
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
super tema

ja sam isto kupila kupon za frizerski salon Anita na Trešnjevci, u Ogrizovićevoj ulici..
pa ako je netko bio i ima dojmove javite pls što prije da znam kamo idem :trtaroš:
oooo... evo onda nas dvije zajedno ćemo da umremo od straha
javi dojmove...hehhehee
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 19:05   #26
Quote:
Sadie Borge kaže: Pogledaj post
Uuuu, gdje gdje?
Na Kolektivi, od jedne cure, koja ga nije uspijela iskoristiti, ima još jedan bon...pa ako želiš, šaljem ti njene podatke na pp da joj se javiš.
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 19:15   #27
Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Na Kolektivi, od jedne cure, koja ga nije uspijela iskoristiti, ima još jedan bon...pa ako želiš, šaljem ti njene podatke na pp da joj se javiš.
koliko košta taj tečaj?? obožavam španjolski


nego cure koje ste kupile popust za frizerski salon Anita kao i ja, kopi-pejstam vam 2 poruke o tome

"Meni je ponuda bila pranje, ono arganovo ulje, sisanje i frizura + jos jedno pranje, ulje i frizura za 75 kn. Pisalo je svasta u toj ponudi, vrhunski tim strucnjaka bla bla... Od svega toga nista... Tamo radi samo jedna zena onako srednjih godina, strasno neljubazna... sta god sam ju pitala, odgovori samo sa jednom rijeci i to je to.
Nije da se nisam trudila al eto, nikako. Onda sam odustala pa sam sutila (jer maska mora stajat na glavi 15 min), ona je otisla van pusit...
detaljno sam objasnila kako da me sisa...i nikako. Ne znam, dosad su me uvijek sisali repasto onak- drze skare prema gore i sisaju po malo- to sam joj probala pokazat kad me drukcije krenula- onak na ravno..
Anyway, uvjeravala me da ce to bit kak ja hocu na kraju. Narano nije bilo..ostale su mi stepenice. Onda je krenula da ce sa trimerom ispravit i stanjit vrhove- a ja znam sta trimer radi mojoj kosi i sam sam rekla da necu tako nego kak sam joj pokazala...mislim pobogu svi su me dosad tako sisali, i oni jeftini i skupi...onda sam odustala...

Gle, ja te necu ni odgovarat ni nagovarat...mozda je tak bila meni...mozda ce tebi dobro napravit.
Moj dojam je da je ona za one kratke srednjovjecne frizure...i to je njen limit. Ne pokazuje da voli taj posao, radi prek one stvari...
U jednom trenu je dosla neka bakica da pita broj od neke cure koja je tam radila do valjda sad negdje al joj ova nije htjela dat..pa ju je ova pitala prezime pa isto nije htjela rec...al onako sve nekako neljubano...prosetaj malo do tamo pa ak je neko nutra mozda da po tome vidis kak ti se cini..

Ja sad imam kao jos jedno pranje i frizuru za iskoristit, to nemre zenut ni da hoce al prije toga moram popravit ovo sta je ona napravila....a onda se nadam da ce iz moje kose vidjet kak treba radit"


a još jedna ženska je za taj salon napisala ovo:

"Ako je to onaj salon na Tresnjevci, bila sam i ja. GROZOTA jedna. Zena me je unakazila, pofarbala me ko kretena, iako sam imala prirodnu boju, znaci kosa je bila bez ikakve farbe, isla mi je najprije farbati izrast! I onda mi je korijen primio a vrhovi ostali bez boje. Trajalo je 3 sata!!! Naslusala sam se glupih razgovora izmedju frizerke i pripravnice, sve je smrdilo po cigaretama i alkoholu, prica kako ih sef vara i ne placa. Ma uzas. A salon PRLJAV, sve dlake po cetkama, prasina okolo. Zbilja da ti bude muka. SRECOM, nije me stigla osisati, jer da je bojim se da bi totalno unakazila.
eh da, salon se zove ANITA, kupila sam sisanje i farbanje, kao neki MAKEOVER preko popusta! Koja mi je to lekcija. Tamo su bile dvije zenske, jedna onako mladja a druga starija"



ja nemam pojma kaj da sad napravim
najradije bi tražila povrat novca jer ne želim da me unakaze tamo (važno mi je da ličim na nešto jer upoznajem ostatak dečkove rodbine )..
kaj bi vi napravile na mom mjestu
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 19:57   #28
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Sve mi se sviđa!

Doduše, ponajviše ovo s koktelima i javljam se da ću biti dobrovoljni degustator.
Hehe može

Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post
ja sam rekla ja cu da otvorim kupon buk, poredjam po tome do kad moraju da se sikoriste
pa lepo prelistam, pozovem, vidim.
To sam si već napravila Uzela fascikl, poredala ih po datumu do kojeg se moraju iskoristiti i sad idemo redom.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 22:28   #29
Preko Kolektive sam kupila tečaj plesa za sebe i dragog,najbolje uloženih 50kn po osobi

I još sam uzela depilaciju voskom..na to još nisam otišla
maggie_simpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 09:14   #30
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Ja ne stignem kupovati preko tih stranica.
Pobjegoše mi kuponi za rafting u rekordnom roku.
Ali dobro, ipak idem, samo što ću se puno više osiromašiti.
Na Grupnjaku je ponuda za rafting / kanuing na Zrmanji, požuri!
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 09:59   #31
Quote:
upucaj ga sad kaže: Pogledaj post
šta
Ok, coupon book si napravim, i lepo ih koristim kako mi sta treba.

Izvinjavam se za transkripciju, volim je u neformalnoj komunikaciji.


Ima toliko tih sajtova, da ujutro si dam truda, sve ih ispregledam, i lepo ako mi je nesto interesantno, kupim, platim i tako...

Bas sam odusevljena konceptom.

Inace stedim tako sto gledam kataloge (kod nas ima sajt gde poredjaju sve kataloge i akcije, pa onda i to pogledam pred vecu kupovinu i tako)

lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 12:13   #32
ja sam regana na kolektivi otkad postoji, a prvu kupnju obavih tek ovaj tjedan. jej za mene...

lažem. obavila sam već 3 kupnje u zadnjih 5 dana.

nadam se da ću sa svime biti zadovoljna!
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 12:14   #33
Ja sam čula par groznih priča za geliranje - ispada da tu uslugu pružaju poprilično kriminalno loši saloni gdje cure uopće ne znaju gelirati nokte, da se nokat rašpa do krvi, tipse otpadnu drugi dan, predebelo se napravi i tome sl. U svakom slučaju, pazite tko nudi tu uslugu jer znam da ima nekih koji tek polože tečaj i odmah preko nekih od tih stranica nude geliranje s popustom za npr. 150kn, a pojma nemaju.

Ja sam dosad kupila samo 2 kupona i to za nekakve radionice. Krajem 6. mjeseca idem na prvu radionicu (hand made stvari) i moram još jednu odabrati, al vjerujem da će biti okej.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 12:48   #34
A jel postoji neka tema gdje se mogu nuditi i tražiti kuponi koji su već kupljeni?
Primjerice da znam da imam još mjesec dana da iskoristim neki kupon, a znam da neću stići pa ga preprodam nekome tko je zainteresiran i obratno, hoću neki kupon koji je bio u ponudi pred tjedan dana, a iz nekog razloga ga nisam mogla kupiti pa pokušam od nekoga otkupiti...

Jel bi to išlo na oglase tu na forum, ili bi možda tu na ovoj temi to mogli tražiti/nuditi?

On topic: meni se isto sviđa koncept tih stranica, ali treba biti jako oprezan, ja prije kupnje provjerim sve o nekom salonu/usluzi/restoranu, aonda tek kupim. Jest da uzme malo vremena, ali bar se ne grizem poslije.
Zasad još nemam negativnih iskustava, ali opet, nisam nikad kupila neki kupon za frizere (a oni valjda ne govore isti jezik kao mi ostali pa je s njima najviše problema koliko čujem)
Stickers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:02   #35
Quote:
Stickers kaže: Pogledaj post
A jel postoji neka tema gdje se mogu nuditi i tražiti kuponi koji su već kupljeni?
Primjerice da znam da imam još mjesec dana da iskoristim neki kupon, a znam da neću stići pa ga preprodam nekome tko je zainteresiran i obratno, hoću neki kupon koji je bio u ponudi pred tjedan dana, a iz nekog razloga ga nisam mogla kupiti pa pokušam od nekoga otkupiti...

Jel bi to išlo na oglase tu na forum, ili bi možda tu na ovoj temi to mogli tražiti/nuditi?

On topic: meni se isto sviđa koncept tih stranica, ali treba biti jako oprezan, ja prije kupnje provjerim sve o nekom salonu/usluzi/restoranu, aonda tek kupim. Jest da uzme malo vremena, ali bar se ne grizem poslije.
Zasad još nemam negativnih iskustava, ali opet, nisam nikad kupila neki kupon za frizere (a oni valjda ne govore isti jezik kao mi ostali pa je s njima najviše problema koliko čujem)
koliko je meni poznato taj princip kupi-prodaj od nekog drugog ne šljaka jer kuponi moraju biti na tvoje ime
a ako ga želiš poklonit nekom onda pri kupovini moraš navest ime osobe kojoj bi poklonio kupon, tako da fakat mislim da ovo kaj si ti pitala ne šljaka

ma najgore od svega je kad stave ponudu koja istiće za jedan dan, malo mi je teže u jednom danu prikupit info koje me zanimaju iz razloga što nisam iz zagreba

zato se nadam da će ova tema fakat bit od koristi, jer sam na temelju nje skužila što kupit a što ne kupit
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 13:36   #36
Quote:
sarahhh kaže: Pogledaj post
koliko je meni poznato taj princip kupi-prodaj od nekog drugog ne šljaka jer kuponi moraju biti na tvoje ime
a ako ga želiš poklonit nekom onda pri kupovini moraš navest ime osobe kojoj bi poklonio kupon, tako da fakat mislim da ovo kaj si ti pitala ne šljaka
Na dosta stranica se ime i prezime osobe kojoj se poklanja upisuje naknadno, tako da može
Mislim da je na Kolektivi odmah, možda i Kupime...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 14:54   #37
Quote:
lilly53 kaže: Pogledaj post

Inace stedim tako sto gledam kataloge (kod nas ima sajt gde poredjaju sve kataloge i akcije, pa onda i to pogledam pred vecu kupovinu i tako)

pa već postoji stranica koja objedinjuje sve popuste http://debelipopust.com/#All

i to mi je super fora, jer tih stranica ima već hrpetina, ovako ujutro za 5 minuta vidim ima li šta zanimljivo taj dan
upucaj ga sad is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 15:32   #38
Quote:
upucaj ga sad kaže: Pogledaj post
pa već postoji stranica koja objedinjuje sve popuste http://debelipopust.com/#All

i to mi je super fora, jer tih stranica ima već hrpetina, ovako ujutro za 5 minuta vidim ima li šta zanimljivo taj dan
hvala ti na linku...definitivno ga je korisno imat...
makar meni sve te ponude stižu na mail, pa tak fino ujutro kad dođem na posao imam kaj proučavat
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 15:26   #39
Danas sam na našoj kolektivi vidjela da nude ponudu iz Slovenije tj s njihove kolektive, za 3 noćenja u Pragu u luksuznom hotelu. Jel itko od vas kupio tu ponudu možda? Meni se baš sviđa, pogotovo jer ima rok uporabe 3 godine, ali se još malo predomišljam...

http://si-en.kolektiva.net/celje#
__________________
Immigrants, we get the job done
Sadie Borge is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 15:45   #40
Quote:
Sadie Borge kaže: Pogledaj post
Danas sam na našoj kolektivi vidjela da nude ponudu iz Slovenije tj s njihove kolektive, za 3 noćenja u Pragu u luksuznom hotelu. Jel itko od vas kupio tu ponudu možda? Meni se baš sviđa, pogotovo jer ima rok uporabe 3 godine, ali se još malo predomišljam...

http://si-en.kolektiva.net/celje#
rok korištenja 3 godine? pa kaj imaš razmišljati?

to je jako dobar hotel u centru grada, a prag je prekrasan. u 3 godine ćeš valjda naći vremena, a i imati volje i želje, otputovati na tri dana u lijepi prag.

hm, ja razmišljam sad da uzmem...
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.