Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2011., 13:43   #61
Ni ja nisam nikome ostavila napojnicu.. Recimo, dođem u ghetaldus kupit naočale i na kuponu isto to piše za napojnicu - pa neću im tamo ostavit.. to mi nekako glupo.. i masno sam doplatila te naočale.
Mozda sam mogla sam u Skopskom Meraku ali s obzirom da mi nisu ni račun donesli nemam pojma dal smo iskoristili cijeli kupon, a po mojoj računici vjerojatno im je ostalo bar za popit cugu na moj kupon..

Edit: sad kad malo razmišljam, mislim da im je dečko čak i ostavio nešto iako ja nisam htjela..
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 10:56   #62
Kupi Me

Quote:
madamz kaže: Pogledaj post
Nastavak priče - nepuna dva sata nakon što sam napisala ovaj post primili smo mejl poruku da im pošaljemo broj tekućeg računa da nam vrate novac. Naravno da nisu ništa uplatili do danas, ne da nas ne tretiraju ko sebi ravne već se ponašaju krajnje neodgojeno i neprofesionalno. E pa oni možda misle da su s nama završili...ali mi s njima nismo!
Evo samo da vam javim da smo tek nakon što smo obavijestili Kupi Me da nam je idući korak Potrošački kod i Udruga za zaštitu potrošača, primili povrat novca. Onak u tišini i nabrzaka.
madamz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2011., 11:40   #63
Mi smo preko kolektive uzeli rafting, adrenalinski park na Zumberku i bili u Pragu - sve bilo odlicno i za preporuciti. Dovoljno je reci da smo uzeli jos jedan kupon za Prag
__________________
All photos are accurate. None of them is the truth. ~Richard Avedon
Vesper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 11:55   #64
netko je bio pitao za sve te popuste na jednom mjestu, pa evo linkića

http://svipopusti.hr/
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 10:15   #65
Jeli bio tko u ovo salonu Zak i Ines Ima danas kupon za Collete nekad sam isla kod njih i bila sam zadovoljna samo su im cijene da se ubijes i to mi je privlacno ali ja bi pramiće a ne bojanje a pise da se nemoze kupon iskoristiti za pramiće
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 19:23   #66
Quote:
nety kaže: Pogledaj post
Jeli bio tko u ovo salonu Zak i Ines Ima danas kupon za Collete nekad sam isla kod njih i bila sam zadovoljna samo su im cijene da se ubijes i to mi je privlacno ali ja bi pramiće a ne bojanje a pise da se nemoze kupon iskoristiti za pramiće
Bila sam u salonu Zak i Ines kad je bila ponuda za pranje kose, masku i frizuru. Uglavnom, maska je bila OK, nekakve alge, a frizuru sam htjela samo da mi izvuče na četku (kosa mi je valovita prirodno). Nije neka znanost, rekla bih. Sve u svemu dosta površno, a konačni rezultat ne baš zadovoljavajući (ako očekujete ravnu kosu).

Zato za salon NewStyle imam samo pohvale i svakako ga preporučam ako još niste bili!! http://www.uhvatival.hr/ponuda/295/o i http://kupime.hr/ponuda/new-style-pr...je-frizura/897

Kroz mjesec dana idemo i na Mali Lošinj! http://hr.kolektiva.net/zagreb/661/5...-malom-losinju
HADEWYCH is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 00:48   #67
Neki dan sam preko Kolektive kupila 50% jeftiniju kartu za flamenco večer u Teatru Amadeo. Cura na blagajni nije uopće ni pogladala taj moj isprintani kupon, ništa. Palo mi je poslije na pamet da sam ga mogla fotokopirati pa, štajaznam, uvesti i frendicu. Što bi se desilo u tom slučaju? Zasjeli bi mi na American kad skuže da imaju 2 ista kupona na hrpi?
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 22:00   #68
Ima li tko iskustva sa salonom Zak i Ines?
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 16:02   #69
Moja sestra je u frizerskom salonu ''Nefertiti'' kupila kupon za šišanje vrućim škarama. Šiške joj ženska nije željela skratiti jer se bojala da ju ne opeče škarama po čelu,a nije bila ni zadovoljna sa cjelokupnim šišanjem jer joj je samo ''skurena'' kosa s obzirom da je temperatura škara 100 stupnjeva.
Vjerovatno ni sestra nije znala što kupuje, pa ne krivi nikoga,ali ne preporučujemo to.
majacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 09:12   #70
Moja iskustva su uglavnom pozitivna, jedino sam se u početku par puta zeznula kad sam kupila neke manje ponude, npr. 35 kn umjesto 70 za pizzu ili pranje auta - koliko sam se vozila dok sam našla tu praonicu, ili kad uračunam karte za tramvaj, došlo bi isto da smo išli negdje bliže po punoj cijeni.

Ovo je otprilike čega se sjećam do sada:

Šišanje s frizurom u salonima Nefertiti i NS Design - zadovoljna.
preventivni servis laptopa u System One - zadovoljna.
Naočale u optici Binoculus - vrlo zadovoljna, najbolje do sada.
klopa u maksičkom restoranu Caramba - OK, sviđa mi se što nije bilo preslano ili premasno kao u mnogim restoranima.
Annapurna sojini proizvodi - zadovoljna.
Nekakvu Modus international popustnu karticu sam kupila, ali sam na kraju zaključila da nije baš nešto - puno manji izbor trgovina nego što sam očekivala, a i ono što se nudi, čini mi se da je često lažni popust na prenapuhane cijene.
Internistički pregled s EKG u poliklinici Kvarantan: poklonila prijatelju koji ima problem s tlakom. Javio je da je dobio EKG, par prehrambenih savjeta i recept za lijekove, ali od pregleda unutarnjih organa obećanog u ponudi nije bilo ništa, čak niti usmena pitanja.

Eto. Još trebam iskoristiti kupon za ginekologa (Kraljević), nadam se da će biti kulturan inače će čitati feedback ovdje. :

Inače mi je ono traženje napojnica blesavo - ili ponudite popust, ili nemojte. Nemojte reklamirati popust, a onda "ali očekuje se napojnica". To mi je manipulativno.

Zaključak: kupovat ću i dalje, ali oprezno: samo ako je nešto što stvarno želim, samo ako se redovne cijene ne čine prenapuhane, ako ne trebam potrošiti puno vremena da uopće dođem tamo i ako se radi o stabilnoj firmi (prema googlu).
ja-koja-jesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 20:49   #71
Quote:
majacc kaže: Pogledaj post
Moja sestra je u frizerskom salonu ''Nefertiti'' kupila kupon za šišanje vrućim škarama. Šiške joj ženska nije željela skratiti jer se bojala da ju ne opeče škarama po čelu,a nije bila ni zadovoljna sa cjelokupnim šišanjem jer joj je samo ''skurena'' kosa s obzirom da je temperatura škara 100 stupnjeva.
Vjerovatno ni sestra nije znala što kupuje, pa ne krivi nikoga,ali ne preporučujemo to.
To mora da je neka nestručna frizerka jer ja sam se već nekoliko puta šišala vrućim škarama i uvijek mi šiša i šiške. Ako joj je skurena kosa to je moralo biti puno više od 100 stupnjeva.

Što se teme tiče, zasad sam samo ulaznice za kino kupila.
__________________
We Come In Peace Shoot To Kill
Bayta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 21:48   #72
Preko Kolektive sam kupila depilaciju nogu i bikini zone, nije mi bas bilo ugodno jer je vlasnica salona htjela sve kolektivce obaviti nabrzinu, pa je doslovce bilo ko na traci. Malo glup i cudan dozivljaj, imala sam osjecaj da joj smetam, i, sto je gore, da mi radi aljkavo. Nije bilo daleko od istine.

Potom smo isli u Terme Lendava u Sloveniju, decko i ja, bilo je presuper, za manje od 60 kuna po osobi smo se cijeli dan kupali i hengali u sauni. Inače je cijena, ako se dobro sjećam, skoro trostruko veća. (ne sjećam se preko koje stranice smo to uzeli)

Potom smo jeli u Bazaaru, arapskom restoranu, za nekih mislim stotinjak kuna za dvoje (glavno jelo x2, 1 salata, 1 predjelo, 2 deserta) bilo je predobro i fakat smo se najeli. Platili smo dodatno samo pice.

Trenutno cekamo da iskoristimo bazen i saunu u Utrinama, i jos ja solo imam masazu i saunu na Mladosti. Javim dojmove.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 23:33   #73
Mama i ja smo prošli vikend za sitne novce provele u Sloveniji, na Bohinju i Bledu To mi je najdraži kupon do sad!
Jučer sam s dečkom bila u restoranu Renzo na pizzi, sve super osim nezainteresirane konobarice.
Idem i na tečaj za turističke pratitelje i u kino
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 12:37   #74
Mogu li vas nešto zamoliti? Da uz iskustva i ocjene, napišete da li mislite ponovo koristit te usluge, ali ovaj put bez kupona ili vam ne pada um da idete ponovo bez kupona? Hvala!
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 16:49   #75
Quote:
majacc kaže: Pogledaj post
Moja sestra je u frizerskom salonu ''Nefertiti'' kupila kupon za šišanje vrućim škarama. Šiške joj ženska nije željela skratiti jer se bojala da ju ne opeče škarama po čelu,a nije bila ni zadovoljna sa cjelokupnim šišanjem jer joj je samo ''skurena'' kosa s obzirom da je temperatura škara 100 stupnjeva.
Vjerovatno ni sestra nije znala što kupuje, pa ne krivi nikoga,ali ne preporučujemo to.
ja sam isto uzela kupon kod njih i prezadovoljna sam...ženska koja je prije mene bila je isto došla preko kupona, i kratila joj je šiške
uglavnom, ja ću definitivno opet tamo, cure su super i presimpatične, pogotovo vlasnica (mislim da ona i jedina šiša)

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Preko Kolektive sam kupila depilaciju nogu i bikini zone, nije mi bas bilo ugodno jer je vlasnica salona htjela sve kolektivce obaviti nabrzinu, pa je doslovce bilo ko na traci. Malo glup i cudan dozivljaj, imala sam osjecaj da joj smetam, i, sto je gore, da mi radi aljkavo. Nije bilo daleko od istine.
u kojem to salonu, ak nije tajna? da nije možda aqua?? ja sam kupila kupon isto za noge+ bikini u aqua studiju i definitivno neću nikad više...
došle ja i frendica, i točno to, ko na traci...i kaže meni ženska, joj prekratke su ti dlake, na tebe ću morati potrošiti duplo voska. i jednu potkoljenicu mi riješi s više voska, i počupa koliko toliko...ostatak samo malo preleti voskom i kaže: sorry, ali to je najbolje što sam mogla...noge kao da depilacije nisu vidjele...
i ja lijepo dođem doma, uzmem trake za depilaciju i sama si počupam bez problema (dakle, isti dan!!)...tak da, izgleda, nije problem bio u mojim kratkim dlakama, nego u tome što ona očito štedi na vosku.
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 00:46   #76
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Preko Kolektive sam kupila depilaciju nogu i bikini zone, nije mi bas bilo ugodno jer je vlasnica salona htjela sve kolektivce obaviti nabrzinu, pa je doslovce bilo ko na traci. Malo glup i cudan dozivljaj, imala sam osjecaj da joj smetam, i, sto je gore, da mi radi aljkavo. Nije bilo daleko od istine.
Potom smo isli u Terme Lendava u Sloveniju, decko i ja, bilo je presuper, za manje od 60 kuna po osobi smo se cijeli dan kupali i hengali u sauni. Inače je cijena, ako se dobro sjećam, skoro trostruko veća. (ne sjećam se preko koje stranice smo to uzeli)

Potom smo jeli u Bazaaru, arapskom restoranu, za nekih mislim stotinjak kuna za dvoje (glavno jelo x2, 1 salata, 1 predjelo, 2 deserta) bilo je predobro i fakat smo se najeli. Platili smo dodatno samo pice.

Trenutno cekamo da iskoristimo bazen i saunu u Utrinama, i jos ja solo imam masazu i saunu na Mladosti. Javim dojmove.
Koji to salon, na Jablanskoj? Tam sam ja mislila otići...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 21:43   #77
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Koji to salon, na Jablanskoj? Tam sam ja mislila otići...
Ne, ne, nije ni Jablanska, ni ta Aqua iz posta prije.
Davno je bilo, prije pola godine, i glupo mi je navoditi ime, jer mislim da je zena inace okej, samo se taj put malo preračunala s kolektivcima. Glupo mi je raditi joj antireklamu.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 21:47   #78
Quote:
Raiden kaže: Pogledaj post
Mogu li vas nešto zamoliti? Da uz iskustva i ocjene, napišete da li mislite ponovo koristit te usluge, ali ovaj put bez kupona ili vam ne pada um da idete ponovo bez kupona? Hvala!
U salon o kojem pisah više ne bih išla, ali najviše zbog toga što sam nakon tog posjeta našla novi salon koji mi je presuper, i kojeg ne bi mijenjala za nikakav popust s Kolektive.

Kupon za Baazar bih vrlo rado kupila opet, isto vrijedi i za Terme Lendava (iako, voljela bih vidjeti i neki drugi wellness, da ne trošim rijetke slobodne dane na isti)
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:17   #79
Quote:
Raiden kaže: Pogledaj post
Mogu li vas nešto zamoliti? Da uz iskustva i ocjene, napišete da li mislite ponovo koristit te usluge, ali ovaj put bez kupona ili vam ne pada um da idete ponovo bez kupona? Hvala!
Neke da, neke ne. Mislim da ću na pedikuru i ubuduće ići u salon za koji sam imala kupon, kupone za hranu kupujem za restorane koje poznajem, imala sam ih dosta za kino u kojem idem često, a putovanja ionako ne ponavljam
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 23:50   #80
Bila na adrenalinskom poligonu u parku prirode žumberak - odlično! Dobili smo i puno više od ponude, točnije besplatno penjanje na zid i 2 X spuštanje onom žičarom pred kraj, a bio je i neki postotak popusta na hranu i piće u restoranu, ne sječam se točno kolko. Jedino kaj nije u okolici Zagreba, nego skoro 2 sata od ZG i nemaju alsfatiranu cestu

Mama bila na farbanju u nekom salonu na Poljanicama. Loše ju je pofarbala, totalno fulala nijansu i boju, ali šišanje je bilo OK kolko se sjećam.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.