Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 22:00   #1721
Ovi su gori i od Čađare i od Varteksa.........

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke...azala/6365897/

Čuj ambicioznog šefa........s tuđim mlati po gloginjama........prehebeno
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:54   #1722
Iz Kenjare sam se izvukao na vrijeme, ostao mi djuro iz priča iz davnine...
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 18:00   #1723
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Iz Kenjare sam se izvukao na vrijeme, ostao mi djuro iz priča iz davnine...
I meni isto Jedina dionica na kojoj sam popusila, doduse nisam jos jer je nisam prodala.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 10:07   #1724
Banke: još jedan fenomen koji će promaći našim analitičarima

http://www.poslovni.hr/hrvatska/hpb-...fondove-330259
__________________
" I only know of two men who really understand the value of gold - an obscure clerk in the basement vault of the Banque De Paris and one of the directors of the Bank of England. Unfortunately, they disagree".
mkovac67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:12   #1725
Thumbs up bloger

Pročitao sve postove na temi.
Bloger je vizionar ili / i manipulator masama, nešto poput: crkve,politike,nogometne i kladioničarske mafije.napraviti

Pravo je pitanje, što želi od 100 milja napraviti milijardu.Možda može, ali na Varteksu, Đuri ili Vupiku jako teško i nemoguće, može završiti kao todor.

U svezi nekretnina je u pravu.
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:20   #1726
Nema tu velike priče, on je vulgaris navlakač kao i većina sudionika financijskih foruma, s jedinom razlikom da on ima više para pa može napraviti veći utjecaj, odnosno zanimljiviji je medijima.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:50   #1727
Guud, gdje bi ti s novcem?
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 02:04   #1728
Ne znam.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 01:37   #1729
Bitcoin i sve kriptovalute pate od opasnosti sistemskog rizika *risk not to be overseen*

No tako su svojedobno govorili i za etf-ove pa vidi gdje su sad tj. koliko su sveprisutni (docim je sistemski rizik jos uvijek svejednako prisutan)



Meanwhile.... vec dugo nije bilo toliko slobodnog casha na hrpi:
https://www.bloomberg.com/news/artic...ping-addiction
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 01:45   #1730
Uf, izgleda da sam te zeznuo. Izbrisao sam komentar jer realno nema neke koristi, ali ukratko s obzirom da si u međuvremenu odgovorila.

Hvalisanje nepogrešivom perfekcijom analitičkog predviđanja nakon što je btc pao s cca. 400 na 300, jer je njegov analitički model predvidio da će to past, pametni su kupili ptkm i ostale sudionike žilavog portfelja

https://eclectica.hr/2015/01/08/bitcoin-i-zlato/

sad je btc na $3440, a on ni riječi o tome. Ne sjeća se. Odem na webarchive jer mi se čini da je dio editirao i pobrisao, ali je lola zatražio da se njegov blog makne s webarchive.

Pokušaj mu postavit pitanje na blogu, nema šanse da ga objavi. Istina, teško je itko mogao predvidjet ovakav rast, ali ako se hvališ da si predvidio pad, prihvati i da si pogriješio, ili šuti u oba slučaja. Da je kojim slučajem btc pao na 10, imali bi cijelu seriju članaka o Bakićevom nepogrešivom modelu.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 10:28   #1731
Mante se predvidjanja. To ni vidoviti Milan nezna...

Postoje neke stvari koje ce trajati dugo i cija ce vrijednost rasti. Nisam tu mislio na razne Podravke i slicne, vec na razna srebra, zlata, platine i sl. Sto ce dugorocno rasti jer je kolicina ogranicena (mozda jos dostatna, ali ipak ogranicena). Za sve ostalo postoji tehnicka analiza i zlatno pravilo "Buy low, Sell high".
NenadX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:26   #1732
Quote:
soks kaže: Pogledaj post
I meni isto Jedina dionica na kojoj sam popusila, doduse nisam jos jer je nisam prodala.
izgleda da su i pred ovom dionicom bolji dani.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:29   #1733
Nemreš bilivit ali kada sam ''malo'' izašo iz RIVP, rekoh sam sebi, podebljaj malo Djuru, dobio izgubio, isto mi je.

p.s.
Pitanje je li NB znao za ovo ili nije.
Po meni je.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:29   #1734
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Nemreš bilivit ali kada sam ''malo'' izašo iz RIVP, rekoh sam sebi, podebljaj malo Djuru, dobio izgubio, isto mi je.

p.s.
Pitanje je li NB znao za ovo ili nije.
Po meni je.
Ma je, ali nije mogao znati prije xx godina kad je ulazio.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:02   #1735
Jel to bakic oce preuzet djuru?
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 12:48   #1736
Ne on, ali drugi hoće.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 23:14   #1737
Da vidio sam danas u novinama. Kuvajtcanin oce kupit.
vladjan1901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:13   #1738
Ako ne znate kud s novcem, na raspolaganju vam je najveća spalionica novca u hrvata - Čađara........

Evo uspjela je spaliti još 340 mil uloženih kuna. Vjerovatno slijedi novi docap po nominali. Novcem mirovinaca, odnosno njihovih klijenata.

"Nakon što se zaprime obvezujuće ponude, krenut će se i u tehničke pripreme. Tako će se prvo održati skupština u listopadu na kojoj će se donijeti odluka o smanjenju temeljnog kapitala za 343 milijuna kuna radi pokrića kumuliranih gubitaka od 339,3 milijuna kuna. Nakon toga sazvat će se nova skupština na kojoj se mora potvrditi i dokapitalizacija. Nju bi trebao provesti ulagač, za kojeg se utvrdi da ima najbolju obvezujuću ponudu."
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 12:25   #1739
Gdje je nestao bloger? ništa se ne hvali koliko je zaradio na tragikoru.
bojanec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 20:02   #1740
Da, skroz se bacio u ilegalu, ni na blogu njej aktivan, davno nije ništa suvislog napisao, a ni kod presjednicooo ne vidim neke savjetničko-reformatorske aktivnosti. Danas je ona u alergijskoj situaciji, ko i njen narod alergična na političare
luteranka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:12.