Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 13:46   #1
On, ja, njegova cura, moj dečko

Dragi forumaši,
nova sam ovdje ali vidim da imate svega i svačega..ako sam pogriješila kod otvaranja teme ispravite me.
Evo željela bi ispričati svoje bisere jer vidim da ima ovdje realnih glava koje odmah gađaju na prvu i direkt pa da čujem mišljenja.

Naime, u vezi sam već preko 8 godina, imali smo svakakvih trzavica, prekida sa moje strane, njegove i tako, ali ipak smo zajedno još uvijek jer nas nešto očito veže.Međutim našao se u tim mojim "ludim" danima neki lik onako slučajno..prvo samo razgovori, porukice, cuga i tako..ali neka jebena privlačnost se stvorila i čim bi se vidjeli nismo izdržavli bez nekog ljubljenja..maženja i tako... Ali da kažem rijetko sex. On je znao da sam ja u vezi jer je i on bio u nečem sličnom, tj u vezi ali još ne nešto ozbiljno. I tako je to jedno vrijeme trajalo..pa onda neke svađe i svađice..naravno nit sam ja njemu djevojka bila nit on meni dečko pa se to nit ne bi trebalo nazvat svađama. A ono i viđali se i ne..al ako se ne bi viđali čuli smo se..šta se dešavalo u njegovom životu..šta u mojem uglavnom tu smo stalno. I neko vrijeme sada nije biloništa i opet eto krenulo na gušće,s time da je i on u tzv. ozbiljnoj vezi preko 3 godine sada. I eto ako se i vidimo pršti ta neka strast između nas. Sada smo se i češće opet viđali, pao i sex i tako... Jebeno privlači i on mene i ja njega..ali nikada nije bilo rasprave o "nama" o tome šta je to..nešto možda malo tek toliko.. Ali u tim "susretima" ima od neke silne nježnosti do strasti. Kao da se nalazimo u nekom drugom životu kad smo zajedno.
Uglavnom eto... šta je to i kako to opisat ..nije mi jasno..al niti njemu jer je jednom bilo pitanje dobro šta je to ... ali tu je stao!! :-)
inače nisam rekla oboje smo preko 30godina, tako da ne krenete sa temom balavci u pubertetu..ili mi malo kasnimo izgleda!!! .-))
i da to traje već tih preko 3 godine..
Ludo me zanimaju komentari onih.. "direktno u glavu! !!
katarinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:52   #2
svog dečka ponekad posudi njegovoj curi i svi sretni zadovoljni
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:52   #3
to je carolija i magija sto vi imate,
jebate, sta je, pa nista to nije.
sta, ako je magicno i nesto lijepo, onda ces prekinuti s deckom, a?
ako nije, onda ces mu se vratiti i zavrsiti s ovim,
pa to je dvolicno, naprasno, odvratno.
Imas dvije opcije, a obje ukljucuju tvog decka.
prva: pitaj ga jel zainteresiran za trojac, mozda cetvorac
druga: ostavi ga

Breaking locks is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:52   #4
Quote:
katarinas kaže: Pogledaj post
ali nikada nije bilo rasprave o "nama" o tome šta je to.
....
inače nisam rekla oboje smo preko 30godina.
....
i da to traje već tih preko 3 godine..
A u svjetlu ove tri činjenice gore, zašto nije bilo otvorene rasprave o "vama"?
Odgovor "pa ne znam" se ne priznaje.

Prvi instinkt je pošto to traje već tri godine, je da oboje nemate muda potegnut taj razgovor ili napravit nešto konkretno po tom pitanju.
Ili ste pak oboje svjesni da ne bi funkcionirali dugoročno zajedno, što bi pak poteglo pitanje čemu onda čuđenje ikakvo.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:56   #5
a zašto niej bilo rasprave o nama, neznam, očito nit njemu nit meni nije bilo do tog da bilo šta rasčistimo.
Btw a daje dvolično, naprasno, odvratno, ok očito i je, a zašto to i dalje traje, mora da mi odgovara tako.
katarinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:57   #6
re

Quote:
katarinas kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši,
nova sam ovdje ali vidim da imate svega i svačega..ako sam pogriješila kod otvaranja teme ispravite me.
Evo željela bi ispričati svoje bisere jer vidim da ima ovdje realnih glava koje odmah gađaju na prvu i direkt pa da čujem mišljenja.

Naime, u vezi sam već preko 8 godina, imali smo svakakvih trzavica, prekida sa moje strane, njegove i tako, ali ipak smo zajedno još uvijek jer nas nešto očito veže.Međutim našao se u tim mojim "ludim" danima neki lik onako slučajno..prvo samo razgovori, porukice, cuga i tako..ali neka jebena privlačnost se stvorila i čim bi se vidjeli nismo izdržavli bez nekog ljubljenja..maženja i tako... Ali da kažem rijetko sex. On je znao da sam ja u vezi jer je i on bio u nečem sličnom, tj u vezi ali još ne nešto ozbiljno. I tako je to jedno vrijeme trajalo..pa onda neke svađe i svađice..naravno nit sam ja njemu djevojka bila nit on meni dečko pa se to nit ne bi trebalo nazvat svađama. A ono i viđali se i ne..al ako se ne bi viđali čuli smo se..šta se dešavalo u njegovom životu..šta u mojem uglavnom tu smo stalno. I neko vrijeme sada nije biloništa i opet eto krenulo na gušće,s time da je i on u tzv. ozbiljnoj vezi preko 3 godine sada. I eto ako se i vidimo pršti ta neka strast između nas. Sada smo se i češće opet viđali, pao i sex i tako... Jebeno privlači i on mene i ja njega..ali nikada nije bilo rasprave o "nama" o tome šta je to..nešto možda malo tek toliko.. Ali u tim "susretima" ima od neke silne nježnosti do strasti. Kao da se nalazimo u nekom drugom životu kad smo zajedno.
Uglavnom eto... šta je to i kako to opisat ..nije mi jasno..al niti njemu jer je jednom bilo pitanje dobro šta je to ... ali tu je stao!! :-)
inače nisam rekla oboje smo preko 30godina, tako da ne krenete sa temom balavci u pubertetu..ili mi malo kasnimo izgleda!!! .-))
i da to traje već tih preko 3 godine..
Ludo me zanimaju komentari onih.. "direktno u glavu! !!
Ako mene pitas, u pitanju je samo sexualna privlacnosti i nista vise, zaista intenzivna sexualna privlacnost, nastavite dok imate volje i zelje, naravno ako vas nije strah s time ugroziti svoje veze, sve ovisi o vama, zar ne!?
Impress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:57   #7
Quote:
mariocro kaže: Pogledaj post
svog dečka ponekad posudi njegovoj curi i svi sretni zadovoljni
happy family!!
katarinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:58   #8
zaključak: sjediš s jednom guzicom na dvije stolice...na kraju će ti obje "otić"ispod guze, i kad padneš jako će bolit...ajde se ti mila moja odluči šta u životu želiš, nemaš 13 godina, i mislim da bi bilo ok da se ne ponašaš ko pubertetlija ili ti neiživljeno...sjedi sama sa sobom, pogledaj se u ogledalo(ovo što radiš je dvolično i odvratno) i odluči se, jer vjeruj mi na riječ, ako ovako nastaviš na kraju ćeš ostat sama, sa svojom savjesti, koja nije pretjerano čista, i suzama....sve u najboljoj namjeri govorim, nisam te imala namjeru vrijeđat, samo kažem sa strane i realno gledajući na tvoju situaciju....sretno i pamet u glavu
malena-04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 13:59   #9
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
Prvi instinkt je pošto to traje već tri godine, je da oboje nemate muda potegnut taj razgovor ili napravit nešto konkretno po tom pitanju.
Ili ste pak oboje svjesni da ne bi funkcionirali dugoročno zajedno, što bi pak poteglo pitanje čemu onda čuđenje ikakvo.
Čini mi se da bi odgovor bio ovo drugo, pa dok ide ide..kad neće ić doviđenja. ali opet dugo to već ide tako.

Quote:
malena-04 kaže: Pogledaj post
zaključak: sjediš s jednom guzicom na dvije stolice...na kraju će ti obje "otić"ispod guze, i kad padneš jako će bolit...ajde se ti mila moja odluči šta u životu želiš, nemaš 13 godina, i mislim da bi bilo ok da se ne ponašaš ko pubertetlija ili ti neiživljeno...sjedi sama sa sobom, pogledaj se u ogledalo(ovo što radiš je dvolično i odvratno) i odluči se, jer vjeruj mi na riječ, ako ovako nastaviš na kraju ćeš ostat sama, sa svojom savjesti, koja nije pretjerano čista, i suzama....sve u najboljoj namjeri govorim, nisam te imala namjeru vrijeđat, samo kažem sa strane i realno gledajući na tvoju situaciju....sretno i pamet u glavu
Nemoj se ispričavat nisam to nit shvatila kao uvredu, i koliko sam čitala postove ovdje vidim da svi kažete što koga ide pa mi se to i sviđa.
Uglavnom znam da nije dobro, znam da nije lijepo, znam da dvije stolice neće dugo držat, ali jebi ga očito uživam u tome, taj lik je nešto što me diže u ovoj svakidašnjici, a opet sa dečkom je sve ok..pa j..bi ga sada kad se pubertet očito javio prekasno!!

Quote:
Impress kaže: Pogledaj post
Ako mene pitas, u pitanju je samo sexualna privlacnosti i nista vise, zaista intenzivna sexualna privlacnost, nastavite dok imate volje i zelje, naravno ako vas nije strah s time ugroziti svoje veze, sve ovisi o vama, zar ne!?
Da sve ovisi o nama, bilo o jednom, bilo o drugom koliko će i da li će trajat i dalje, bilo je već tzv. "prekida" (kako da se izrazim drugačije) u tim našim druženjima, ali eto opet..i opet..i opet..nas nešto vuće.. A to je upravo ta privlačnost. Ne bi čovjek vjerovao al mi ne možemo zajedno sjedit pola sata u istoj prostoriji a da nismo spojedni na bilo koji način i bilo kojim dijelom tijela.

Zadnje uređivanje Teta2U : 19.03.2012. at 15:52.
katarinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:04   #10
Mene više zanima što planiraš s ovim s kojim si u vezi 8 godina. Udat se za njega?
__________________
Go away, I need you.
Ljutica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:05   #11
Quote:
katarinas kaže: Pogledaj post
Nemoj se ispričavat nisam to nit shvatila kao uvredu, i koliko sam čitala postove ovdje vidim da svi kažete što koga ide pa mi se to i sviđa.
Uglavnom znam da nije dobro, znam da nije lijepo, znam da dvije stolice neće dugo držat, ali jebi ga očito uživam u tome, taj lik je nešto što me diže u ovoj svakidašnjici, a opet sa dečkom je sve ok..pa j..bi ga sada kad se pubertet očito javio prekasno!!
Da, tako ispada, malo zakasnjeli pubertet, e sada, koliko ce te drzati, to ces vidjeti
Ocito te druzenje s njim dize, hrani na neki nacin, nisi se pitala zasto toga nema kad si sa deckom?
hladnokrvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:07   #12
Quote:
katarinas kaže: Pogledaj post
Nemoj se ispričavat nisam to nit shvatila kao uvredu, i koliko sam čitala postove ovdje vidim da svi kažete što koga ide pa mi se to i sviđa.
Uglavnom znam da nije dobro, znam da nije lijepo, znam da dvije stolice neće dugo držat, ali jebi ga očito uživam u tome, taj lik je nešto što me diže u ovoj svakidašnjici, a opet sa dečkom je sve ok..pa j..bi ga sada kad se pubertet očito javio prekasno!!
a šta reć??? ti bi savjet, a ideš po svom,hehehhe....strašna si...a neznam draga, kako hoćeš, samo pametno...
malena-04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:07   #13
Quote:
Ljutica kaže: Pogledaj post
Mene više zanima što planiraš s ovim s kojim si u vezi 8 godina. Udat se za njega?
Neznam, to ovisi o tome di će nas i u kojem smjeru odnijet vrijeme, ali vjerujem da i ta mogućnost nije isključena ali za sada nismo o tome pričali, niti planirali bilo kakvo vjenčanje u skorije vrijeme. odgovara i njemu i meni tako.
katarinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:13   #14
Quote:
katarinas kaže: Pogledaj post
Uglavnom znam da nije dobro, znam da nije lijepo, znam da dvije stolice neće dugo držat, ali jebi ga očito uživam u tome, taj lik je nešto što me diže u ovoj svakidašnjici, a opet sa dečkom je sve ok..pa j..bi ga sada kad se pubertet očito javio prekasno!!
Pa dobro, ne radi se o kvantnoj fizici. Adrenalin zabranjenog voca i to.

Problem je sto si se ti u medjuvremenu zagrijala, inace ove teme ne bi ni bilo, a mi bi kao i tvoj decko, okolina & Co. zivjeli u blazenom neznanju o dugogodisnjim vezama i snazi ljubavi i odanosti.

Pitas se sta je to? To je tacno ono sto bi ti rekla svom decku da uz tebe ima trogodisnju strast uz mjestimicni seks s nekom drugom.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:14   #15
najčešća stvar u ovoj situaciji je da izgubiš oboje, prvog jer si ga povrijedila zato kaj si ga varala a drugog jer kad postaneš slobodna budeš ga stalno zvala da se viđate a to mu nebude više pasalo ko situacija kad si bila u vezi i obvezi.
mariocro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:16   #16
Mislim da ovo kaj delaš je krivo i da fakat nemaš nimalo poštovanja prema ovoj vezi u kojoj jesi. Imaš preko 30, i napisala si nam da vas ne svrstamo odmah u kategoriju ''balavci u pubertetu''. A kak bi ti ovo nazvala? Ak si već u stanju delat to kaj delaš dečku iza leđa, skupi jaja i ako radi ničeg drugog, onda radi poštovanja prema svemu kaj ste skupa u tih 8 godina počni se ponašat prema njemu kao prema ljudskom biću. Ili prekini s time kaj radiš ili ostavi dečka. Sve je bolje od ovog kaj radiš.

Moja filozofija u vezi prevara je ova : '' Ako se ne možeš odlučiti između dvije osobe, odluči se za drugu, jer da je ova prva osoba Prava/Pravi, druga ne bi ni postojala''

Jednostavno bih rekla da veza u kojoj jesi je sada čista navika. Mislim, 8 godina biti s nekim, e jebiga, nije to malo, to ti priznajem.

E sad, ak si već osjetila da te ovaj tip ludo privlači i sve to kaj si napisala, da sam na tvom mjestu ostavila bi dečka i onda bi radila kaj radiš.Nije fer prema tvom dečku. Mislim da nije fer ni prema ijednoj osobi da je ne znam kakva da joj se iza leđa nabijaju rogovi.

Isto tako mislim da i sa strane od tog tipa nije fer kaj je u vezi i radi istu stvar svojoj curi kao i ti svom dečku. Jebiga ono; ne shvaćam zašto je netko s nekime u vezi ak mu je do seksa i svega ostalog sa drugim osoba. Pa nije ni tebe ni njega netko prislio na te vaše veze.

Nemreš bit i je*ena i poštena skup s tim tipom. Ako kažeš da niste pubertetlije e onda se jebiga zberi, sjedni sama sa sobom, uključi mozak i donesi odluku za koju misliš da je najpoštenija i prema tvom dečku i prema sebi.
Ali zapamti: strast prođe
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:33   #17
Quote:
hladnokrvan kaže: Pogledaj post
Ocito te druzenje s njim dize, hrani na neki nacin, nisi se pitala zasto toga nema kad si sa deckom?
A da bude stvar interesantija sa dečkom je isto tako sve ok, uživamo dok smo zajedno, provodimo puno vremena isto tako zajedno, putujemo, družimo se, al eto mora da je u ovom 2 isto nešto što vuče strašno.
ispast ću ko neki curetak, ali kao da živim dva života, kad sam sa dečkom sve je ok. kad sam sa ovime isto tako..

Quote:
malena-04 kaže: Pogledaj post
a šta reć??? ti bi savjet, a ideš po svom,hehehhe....strašna si...a neznam draga, kako hoćeš, samo pametno...
Da upravo tako, tila bi savjet ...a idem po svom.. Od frendice sam isto to čula, doduše nakon šta sam skupila hrabrosti priznat joj, jer je taj lik bio moja tiha pozadina! :-)
A vidit ću, vrijeme će pokazat svoje, možda strast i želja splasne pa će bit mir sa svo četvoro od nas!

Quote:
mariocro kaže: Pogledaj post
najčešća stvar u ovoj situaciji je da izgubiš oboje, prvog jer si ga povrijedila zato kaj si ga varala a drugog jer kad postaneš slobodna budeš ga stalno zvala da se viđate a to mu nebude više pasalo ko situacija kad si bila u vezi i obvezi.
da točno tako, nit meni nit njemu ne odgovara kad jedno od nas forsira da se viđamo češće...a osobito nervira ako se javi baš kada ne bi trebao.

Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Nemreš bit i je*ena i poštena skup s tim tipom. Ako kažeš da niste pubertetlije e onda se jebiga zberi, sjedni sama sa sobom, uključi mozak i donesi odluku za koju misliš da je najpoštenija i prema tvom dečku i prema sebi.
Ali zapamti: strast prođe
Da draga i jedan dio moje glave tako razmišlja i znam da moram sjest i napravit rez i odlučit ili jedan ili drugi, ali problem je šta ne znam koji, kod svakog je nešto što jebeno odgovara ili privlači i opet nešto šta nervira. A nadam se samo da neće bit tako da neće bit niti jednog jedan dan!
btw hvala za savjet.

Zadnje uređivanje Teta2U : 19.03.2012. at 15:51.
katarinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:47   #18
najbolje torpediraj obojicu, doći će i treći i četvrti....
__________________
potpis
Mrki Plishanatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 14:50   #19
Zanimljiva situacija , a iskreno mislim da ti je taj tip toliko privlačan jer ga nemaš u svojoj svakodnevnici .

I da slažem se sa svima da češ izgubiti obje stolice , da nije fer , da nije ok , čak su neki išli i u krajnost da kažu da je odvratno .

Ali čovjek radi što čovjek želi , sama si rekla da ti ova trenutna sitacija paše u neku ruku . Premda predpostavljam da želiš nešto promijeniti jer nebi postavila temu tu .

Prvo korak riješavanja svega je da obaviž "razgovor" sa ljubavnikom ( sori neznam kak da ga drugacije nazovem ) pa vidi možda ako on kaže NE ti se zgadi i skužiš da varaš ok lika sa njim , a možda te ta tajnost svega još više napali . A opet ako kaže DA možda te to odbije jer je predostupan .

Sama vidi ali prvi korak je razgovor sa ljubavnikom , nakon sexa jbg nemoj jos sve odbacit uživaj nebuš imala 30 do kraja života ( ali opet uzmi u obzir i lika s kojim si 8 godina )

Pozz nadam se da je pomoglo
Wild Rover is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 15:32   #20
Quote:
katarinas kaže: Pogledaj post
A da bude stvar interesantija sa dečkom je isto tako sve ok, uživamo dok smo zajedno, provodimo puno vremena isto tako zajedno, putujemo, družimo se, al eto mora da je u ovom 2 isto nešto što vuče strašno.
ispast ću ko neki curetak, ali kao da živim dva života, kad sam sa dečkom sve je ok. kad sam sa ovime isto tako..
A eto. Dešava se.

Nego, baš NIKAD niste pričali o VAMA baš NIMALO u 3 GODINE?

Zašto?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger