Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2012., 00:47   #61
Hahhahaha...da, ili samo to.




Ali u normalnim okolnostima bi bilo zabavno, hajde.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:48   #62
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Hahhahaha...da, ili samo to.




Ali u normalnim okolnostima bi bilo zabavno, hajde.
ajde iz zajebancije, shvacam, ali da ga toliko boli kurac kako izgleda partneru...


nepostovanje imho.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:11   #63
Quote:
laureen kaže: Pogledaj post
vidim kako si to mogla zakljuciti, medjutim, ponovit cu, tesko je steci o nekome kompletan dojam na temelju sturo iznesenog problema na forumu pa stoga ignoriram tvoju primjedbu kako oboje nismo normalni. pogotovo sto je cinjenica o spavacici iznesena u humoristicnom tonu.
ispričavam se, to je bila reakcija na prvu...
ali, svejedno, i da je i da nije to izneseno u humorističnom tonu, malo je scary
dobro, tebi je to vjerojatno već postalo normalno,ali, bogami, ja prvi put čujem da ikoje muško želi spavati u ženinoj spavaćici
da imate djecu, bi vama bilo normalno da se on prešetava pred njima u tvojoj spavaćici?

Najbolje si ti iznajmi neku sobicu... i zaboravi da si ovog ikad poznala.
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 12:35   #64
hvala ljudci dragi na jednom novom pogledu na stvari, ne samo meni vec i mom dragom. pomogli ste mom konfuznom umu pusasvima, koliko vas ima

A sto se tice vas kojima je rjesenje problema bijeg, zelim vam da sami ako se nadjete u slicnim situacijama, vise puta dobro razmislite prije nego odbacite nesto. Ali i vama hvala jer ste mi i vi dali neke nove ideje :*

neka modovi sami odluce hoce li temu brisati ili zakljucati, ja sam svoje savjete dobila pa se odjavljujem s teme. Boook
laureen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 13:12   #65
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Možda ga smeta nešto u kupaoni. Vjerojatno bi se češće kupao da se tam nešto promijeni.
kao kaj? plijesan?
__________________
Uvik kontra, takva sorta
Akina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 13:28   #66
Quote:
Akina kaže: Pogledaj post
kao kaj? plijesan?
Objasnila sam kasnije kad me se pitalo jel se zajebajen. A one štedljive žarulje znaju bit smrt za boravak u prostoriji...

ONTP: Nije mi jasno zaš se svi snebivaju na razmjenu spavaćeg rublja, pa ima skroz fora spavaćica. U biti oni starinski haljetci u kojima su muški u povijesti spavali jako sliče na spavačice. Sumnjam da mu baš dopušta da navlači na sebe njezine čipkaste sexy spavaćice za specijalne prilike.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 13:41   #67
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Objasnila sam kasnije kad me se pitalo jel se zajebajen. A one štedljive žarulje znaju bit smrt za boravak u prostoriji...

ONTP: Nije mi jasno zaš se svi snebivaju na razmjenu spavaćeg rublja, pa ima skroz fora spavaćica. U biti oni starinski haljetci u kojima su muški u povijesti spavali jako sliče na spavačice. Sumnjam da mu baš dopušta da navlači na sebe njezine čipkaste sexy spavaćice za specijalne prilike.
Pa jasno da ne. To sa spavacicom je ispao najveci problem Nije da frajer svaki dan hoda uokolo tako obucen i presetava se po kuci kao sto je netko napisao.
Osim toga, buduci je visok, to na njemu izgleda kao obicna duga pidjama i ni ne kuzi se da je nesto moje i kao sto rekoh, spavao je u njoj nekoliko puta i cijela je situacija spomenuta u humoristicnom tonu a ne da bi se njega (ili mene) klasificiralo kao frikove
laureen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 13:12   #68
moj savjet, nisam primjetio da je netko u ovom smjeru diskutirao i naravno kontrintuitivno ali vjerujem tocno rjesenje problema je ponasati se suprotno od njega i ustrajati u tome jace od njega.

pocni se ti sve vise sredjivati... depiliraj se, peri kosu cesto, radi frizuru, nemoj vezat kosu gore, mirisi, parfemi, odjeca, stiklice, moda. izlazi van iz kuce sve ljepse i sexy obucena. pokusaj se sjetiti kako si izlazila iz kuce nekada kad nisi imala muskarca. pokusaj se brinuti o sebi na taj nacin - kao nekad. pokusaj napraviti sto vecu razliku izmedju tvog odrzavanog i sredjenog izgleda i njegovog zapustenog. pokusaj uciniti tu razliku primjetnu - njemu. mozda cak i do te mjere da pokusas postici da te drugi zamjecuju u njegovoj prisutnosti. pokusaj ga natjerati da zakljuci da je trenutno naspram tebe klosar i da bi se trebao probuditi jer ako nece on ima ko hoce. nije poanta u tome da koketiras s drugima. ako na nesto jos uvijek licis, drugi ce pokusavati flertovati s tobom, a ako se to desi pred njim - to ce primjetiti. ne govorim ti da flertujes nego samo da probas namamit par muskih cisto vizualnim izgledom dakle nikakvom akcijom.
usput dok si tako lijepa i sredjena pokusaj da mu ne budes uvijek dostupna. odvoji neko vrijeme za nesto u sto on ne smije biti upucen u bavi se time a uobicajene probleme, pogotovo u vezi njega, tretiraj kao sporedne. dakle to nesto za to ti odvajas vrijeme moze biti shopping/kave s frendicama/druzenje s knjigom u parku/krug oko jaruna ili sve to skupa. lijepo se sredis i ides ti. on pita gdje - ti kazes da ides van - lijepo - ne inatiti se nego optimisticno kao da nije big dil. ako te trazi objasnjenje objasni mu na nacin kao da nije big bil nego sasvim normalno. i tako, izbivaj od njega lijepo obucena i sredjena i to na nacin da on zna da se to desava.

poanta je dakle postici sljedece:
- povecati razliku izmedju njegovog i tvog izgleda - postici da on postane svjestan te razlike, vec to bi nekom bilo dosta da se preispita, ali ako ne uspije:
- povecati vrijeme koje provodis bez njega lijepo obucena i sredjena - postici to da se on zabrine oko te razlike
- i na kraju, ako to sve ne uspije, posljednji pokusaj je pokusati uprihoditi par uleta dok on svjedoci - pa mozda se onda zabrine.

ako to ne radi onda mozes poslusat ove uobicajene savjete - treba razgovarat itd itd.. ali takva vrsta razgovora u kojoj ti kukas i njemu nameces nesto u cem on ne vidi smisao nece poluciti rezultate. treba promijeniti mindset - a za to obicno bolje posluze stvarne situacije u koje se ljudi dovedu nego nametanje uz prijetnje(direktno ili indirektno izrecene)...

drugim rijecima - ako se on ne zabrine sam svojim razmisljanjem da ce te izgubiti sa tim svojim nehigijenskim ponasanjem - tvoje uvjeravanje u to, kao i prijetnje tesko mogu sta promijeniti u njegovom razmisljanju. ideja i misao mora biti njegova - jesi gledala inception(pocetak)? e tako nesto slicno
racija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger