Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2012., 12:37   #41
Quote:
Chr0n05 kaže: Pogledaj post
Kava je 5kn - 12x5 = 60kn
Vecera u finom restoranu a opet jeftinom je 30kn po obroku, sto znaci 60 kn za dvoje + pice - max 100kn.
Pizza - narucis Jumbo pa platis 70-80kn + pice max 100kn a ne 150.

kava 5 kn ?
30 kn po obroku u zagrebu?
a da nije pizza ( a bome i to treba tažiti da je 30 kn) ,kebab ili čevapi..di ima molim te
150 kn je vec normalnija cifra

osim toga kakva je to cura koja ništa ne plaća?
takva kod mene ne dolazi u obzir...mogu platiti koju cugu više, ali ako radi i zarađuje..neka i plati koji put...

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.03.2012. at 15:37.
rinako22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:44   #42
Vi nikako da shvatite bit. Meni nebi smetalo da se cura sama iz vedra neba ponudi platit ceh, ali ne zelim ni stvarati pritisak na nju u vidu toga da svaki put kad idemo negdje razmislja o tome ima li para ili da osjeca obavezu da mi parira kod placanja cuge/klope/karata za kino/kazaliste/klizaliste ili neceg drugog. Dapace, ako ponekad izrazi zelju da plati ne namjeravam joj to braniti i mislim da je to glupo. Zelim samo da to shvati kao dobrovoljnu donaciju, a ne kao obavezu, te da si ja ostavim dovoljno prostora unutar primanja, tako da ne moram racunati na donacije od njene strane, ako me kuzite, ofkors.

Jednostavno smatram da je fer da muski plati bar cugu i te stvari, kad prosjecna cura koja drzi do sebe ionako ima sasvim dovoljno troskova koje ja nemam, a koje sam vec naveo u uvodnom postu. Radim sa puno zena i imam relativno mladu mamu i mladju sestru, tak da sam svjestan toga da curama stotine kuna mjesecno odlaze u nepovrat da izgledaju onako kako bi zeljele ili bar priblizno tome, a ja na te stvari potrosim osjetno manje.

Htjeli vi to priznati ili ne, muskarci su osjetno jeftiniji po pitanju odrzavanja zeljenog fizickog izgleda (tu ne racunam one izgubljene metrokremoljubce tipa Petar Vlahov) i samim tim su financijski u boljem polozaju u odnosu na vecinu zena, a to narusava toliko zeljenu ravnopravnost u vezi.

Zelim samo vratiti ravnotezu u musko-zenske odnose i zanima me koliko to kuna kosta OTPRILIKE?
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:48   #43
Da li u tu cijenu mjesečnog najma njenog tijela stoji i koliko puta mora raširiti noge ili?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:50   #44
Quote:
rinako22 kaže: Pogledaj post
kava 5 kn ?
30 kn po obroku u zagrebu?
a da nije pizza ( a bome i to treba tažiti da je 30 kn) ,kebab ili čevapi..di ima molim te
150 kn je vec normalnija cifra
imas u Bjelovaru. Medjutim nisam rekao da sam iz Zagreba niti sam znao da se radi o Zagrebu, govorio sam za Rijeku.

Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Zelim samo vratiti ravnotezu u musko-zenske odnose i zanima me koliko to kuna kosta OTPRILIKE?
Tesko da ces naci nekoga tko se zamara time, totalno je svejedno tko placa i kako se placa.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:50   #45
Smatram se prosječnom, a i dalje ne znam o čemu pričaš.
Čemu generaliziranje? Na kakve si ti djevojke nalijetao bokte!?

Koji je vama muškima kurac?! Plati tko ima i ne znam čemu zamaranja oko toga!? Ako misliš kalkulirati, znaš kad ćeš si naći djevojku, onako.... NIKAD! (u biti, možda i hoćeš, ali ne znam kolikog će biti vijeka ista).
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:52   #46
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Koji je vama muškima kurac?! Plati tko ima i ne znam čemu zamaranja oko toga!? Ako misliš kalkulirati, znaš kad ćeš si naći djevojku, onako.... NIKAD! (u biti, možda i hoćeš, ali ne znam kolikog će biti vijeka ista).
To ne može shvatit, tako da pusti da ljudi imaju veselja
Kada ja nemam para, cura plaća, kada ona nema a ja imam, ja plaćam, kada imamo, onda nekada ona, nekada ja, nekada podijelimo...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:53   #47
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
To ne može shvatit, tako da pusti da ljudi imaju veselja
Kada ja nemam para, cura plaća, kada ona nema a ja imam, ja plaćam, kada imamo, onda nekada ona, nekada ja, nekada podijelimo...
Pa baš to. Ne razumijem, sjećam se kad sam se s dečkom našla prvi put. Platim piće i nakon toga sladoled a njega skoro kap pogodila.
Zaista, na kakve djevojke ste navikli vi, s kim vi to izlazite!?
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:55   #48
Quote:
kieler kaže: Pogledaj post
Heh,i eto Tomo,dva puta tjedno puta cetiri tjedan to je vec 16 stoja,a gdje su kave,sokići.... Vidis kako si brzo usao u problematiku.
za takvo nesto bi trebalo imati svicarski standard

Quote:

No,da ides sam,cifra vec ide 50 % dole. Ili da placate svako sebi. Zapravo kad malo bolje razmislim ...mozda je ovo autoru na pameti
ici sa curom u restoran pa platiti samo svoj dio mi vez zalazi u ozbiljnu poremecenost uma

mislim da ni sam autor ne zna sto je njemu na pameti.
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:58   #49
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Pa baš to. Ne razumijem, sjećam se kad sam se s dečkom našla prvi put. Platim piće i nakon toga sladoled a njega skoro kap pogodila.
Zaista, na kakve djevojke ste navikli vi, s kim vi to izlazite!?
Vidis meni je svejedno, ak ona plati bar mi ostane love za jos jednu memorijsku karticu za aparat. Treba cure pustit da placaju.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:00   #50
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Da li u tu cijenu mjesečnog najma njenog tijela stoji i koliko puta mora raširiti noge ili?
LOL, daj odrasti. Ovdje se bas i radi o tome da ne zelim da mi se cura osjeca duznom ni lipe. Vec samim tim sto osjeca potrebu da se mora sminkati/uljepsavati, imati lijepu frizuru i stajaznam sta sve ne, da bi bila lijepa sebi samoj, meni i svijetu koji je okruzuje (jer rijetko koja zapustena zena je lijepa) drustvo ju dovodi u neravnopravan polozaj i namece joj dodatni mjesecni trosak, a po meni je fer da u tom slucaju i ja sebi nametnem dodatni mjesecni trosak i tako bar donekle (jer ona na uredjivanje trosi i vrijeme, a ono je neprocjenjivo) vratim ravnotezu u vezu.
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:01   #51
Quote:
Chr0n05 kaže: Pogledaj post
Vidis meni je svejedno, ak ona plati bar mi ostane love za jos jednu memorijsku karticu za aparat.
Pa svima bi trebalo biti svejedno, jer bi kad već tražimo ravnopravnost trebale snositi i posljedice iste.
Pogotovo ako ste oboje zaposleni.

Memorijsku kažeš.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:04   #52
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
LOL, daj odrasti. Ovdje se bas i radi o tome da ne zelim da mi se cura osjeca duznom ni lipe.
Što ako naletiš na ženu koja em troši puno na sebe, em ima veću plaću od tebe i želi i tebi plaćati? Ćeš se ti onda osjećati njoj dužnim?

Jednostavno, nije svaka cura ista. Neka ne treba 424242 kn da izgleda lijepo.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:11   #53
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Pa baš to. Ne razumijem, sjećam se kad sam se s dečkom našla prvi put. Platim piće i nakon toga sladoled a njega skoro kap pogodila.
Zaista, na kakve djevojke ste navikli vi, s kim vi to izlazite!?
Pazi, kod nas je nekako uvriježeno (bilo) da muško prvi put plaća, tako da razumijem dečka u tvom slučaju. Stvar odgoja, rekao bih. Recimo, odem u Italiju, platim piće ljudima sa kojima sam stigao, oni se snebivaju . Više nisam jer to nije sastavni dio njihove kulture.

Znam izaći sa kolegicama sa posla ili studija i uglavnom ja platim jer sam nasađen tako. Jednom sam se sa kolegicom otimao za račun pa smo oboje pali sa stolice , pa od tada plaćamo naizmjenično kad smo sami.

Iako, moram priznati da mi laska kad je cura brža pa prva pokupi račun
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:13   #54
Ne zamaram se glupostima.
__________________
U ratu s demagozima.

Zadnje uređivanje Inox 18/10 : 21.03.2012. at 13:21.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:13   #55
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Pa svima bi trebalo biti svejedno, jer bi kad već tražimo ravnopravnost trebale snositi i posljedice iste.
Pogotovo ako ste oboje zaposleni.

Memorijsku kažeš.
Naravno, ja sam za to da zenske su ravnopravne i da imaju velike place.

Memorije nikad dosta.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:13   #56
[QUOTE=Alexa;38584436] Divno. Posebno mi se sviđa touch gdje si uspio da HNB asocira na NDH.

[Offtopic]
kolega Aljehin je malo zaostao u prostoru i vremenu...
Nema to veze s NDH, već se HNB tako zvala do 1991.
[/Offtopic]
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:15   #57
Quote:
dmarijan kaže: Pogledaj post
Pazi, kod nas je nekako uvriježeno (bilo) da muško prvi put plaća, tako da razumijem dečka u tvom slučaju. Stvar odgoja, rekao bih. Recimo, odem u Italiju, platim piće ljudima sa kojima sam stigao, oni se snebivaju . Više nisam jer to nije sastavni dio njihove kulture.
Znam izaći sa kolegicama sa posla ili studija i uglavnom ja platim jer sam nasađen tako. Jednom sam se sa kolegicom otimao za račun pa smo oboje pali sa stolice , pa od tada plaćamo naizmjenično kad smo sami.
Iako, moram priznati da mi laska kad je cura brža pa prva pokupi račun
Ma u redu, razumijem sve to ali nekad ga pokupim prva ili platim dok idem na wc jer mi se ne da natezati i prepirati. Talijani su poseban narod. Cura i dečko dođu zajedno na ljetovanje, do u kunu se raskusuraju. Takvi su i gotovo.
Vidiš, laska tebi, laska meni, i zašto si ne bi laskali.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:29   #58
Znaci opet vi idete iz krajnosti u krajnost. Zanima me prosjek cifra koja je po vama dovoljna da pokrije troskove vezovanja s prosjecnom curom?
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:31   #59
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Ma u redu, razumijem sve to ali nekad ga pokupim prva ili platim dok idem na wc jer mi se ne da natezati i prepirati.
Providna strategija sa wc-om. Ima lijeka

Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Talijani su poseban narod. Cura i dečko dođu zajedno na ljetovanje, do u kunu se raskusuraju. Takvi su i gotovo.
Ma njih sam samo uzeo za primjer. Kad su došli do mene, onda su morali po naški

Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Vidiš, laska tebi, laska meni, i zašto si ne bi laskali.
Ne znam. Kad sam pročitao ovu rečenicu nešto me nos zasvrbio

Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Znaci opet vi idete iz krajnosti u krajnost. Zanima me prosjek cifra koja je po vama dovoljna da pokrije troskove vezovanja s prosjecnom curom?
Ne znam za tebe kralju, ali ako sam ja u vezi sa curom, onda mi ona ni po čemu nije prosječna , što znači da neću gledati na trošak. Jebo ga ti...
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.

Zadnje uređivanje Teta2U : 21.03.2012. at 15:36.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:38   #60
kako mi možemo izračunati gdje se vi krećete, što jedete i pijete, gledate,slušate?

a ti, k tome, ni nemaš curu

ovo me podsjeća na jednog poznanika s kojim sam se davno uplela u neku priču i pitam ga kak to da nema nikoga, a on će "nemam para".
svašta
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger