Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2012., 15:21   #81
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
a ni ne kuze da su one svoju rundu (ili sta vec bilo posrijedi) platile kroz to da odrzavaju svoju zenstvenost i sexy izgled na nivou.
O čemu ti točno?

To kako i koliko će se neka cura srediti je isključivo njena osobna stvar i nema veze s tim da ona time PLAĆA imaginarne runde nepostojećem dečku.

Po tome onda: ako joj se taj dan ne sređuje i nađete se u trenirci, aha nema runde, jer 'nije sexy izgled na nivou'

Ispada kao da ti rundama želiš platiti njen izgled. To nema veze s mozgom.

A pogotovo ti nisi u poziciji da njoj UVJETUJEŠ izgled i/ili sređivanje. To bi ti dopustile samo neizgrađene ličnosti.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:26   #82
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Ajmo malo drugacije, pa se mozda skoncentrirate na ono bitno, a to su PARE!!!

Koliko po vama prosjecna cura (tu mislim prosjecna po rastrosnosti) potrosi za cca 2 do tri izlaska tjedno, ako je barem jedan od tih 2 do 3 izlaska malo "zesci" tipa klopa + kino + cuga ili klopa + koncert/clubbing + cuga. Ok, ako ima da pokrije ponekad ceh, ali ako nema ili ima jako rijetko, zar da sjedimo doma ili kod njenih staraca okopavamo vrt sve do pred smrt? Vjerovali ili ne, ali jako puno cura se osjeca neugodno u takvim situacijama, a ni ne kuze da su one svoju rundu (ili sta vec bilo posrijedi) platile kroz to da odrzavaju svoju zenstvenost i sexy izgled na nivou.
Očito si zapeo za račun: pa ćemo ti probati napisati:

2 osobe prosječna cura, većina ljudi koja ima obveze tijekom radnog tjedna može samo na cugu ili nešto slično (znači imaš 2 normalna izlaska) + npr vikend koji bi uključivao malo više aktivnosti, ali opet svakodnevnih (znači nisu izleti u drugi grad, hoteli i ostalo)

Dat ću ti svoj račun kad bi samo on npr plaćao:
cuga - 80 kn (2 puta tjedno znači 160)
vikend izlazak koji zahtijeva malo više aktivnosti koje si ti naveo 300/400 kn

Znači mjesečno imaš neka 4 tjedna što znači:
8 normalnih izlazaka = 640 kn
4 malo veća = 1200 kn

Ti si tip koji nema sportske(vanjske) aktivnosti pa tražiš istu takvu koja bi visila samo po restoranima i klubovima ili ti zamišljaš da sve cure traže to isto.

Iskreno da sam ja tvoja cura i da mi nudiš ovo mislila bi da si iznimno dosadan i da neki nedostatk s ovim skrivaš ili da si zamislio neku sliku u kojoj ja kao osoba uopće nisam važna.
Možda to ovisi i o godinama.
__________________
In the end it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Ary@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:32   #83
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Nadasve puno voli pisati...
Evo ti konkretna situacija. Plan da se ide negdje van, lagana klopa predvecer (moze i dostava kod nekog doma, nebitno), cugica u nekom finom bircu, zatim clubbing do pred jutro i taxi do nje ili mene doma. Njoj je bed pare ovo/ono, a meni je bed sto su njoj bed pare, jer mi ne predstavlja toliko opterecenje i ionako bi nekim frendovima/starim poznanicima zavrtio par rundi i to je to. Pare bi se ionako potrosile i jedino je bed sto je njoj bed. Druga krajnost je zena pijavica kojoj nikad nije nista bed, vec sise puno i previse kad treba i ne treba. Di je sredina koja me zanima. Zasto je prvoj bed da se zabavi for free, a druga prekomotna. Ako ja imam bic sa dva kotaca, a njoj na njenom fali jedan, zasto bi bio problem da joj ga ugradim, pa da se zajedno vozimo, nego moramo pjesaciti dok mi ne prokrvari kurje oko zbog njenih principa koji su orijentirani kontra zabave. Ljubav ne mozes kupiti i to svi ionako predobro znaju, ali cemu se dosadjivati i ogranicavati si zabavu zbog glupih principa.
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:33   #84
pa lipse je ic u setnju ili voznju biciklom kad je lipo vrime nigo sidit u nekoj zadimljenoj birtijetini i trosit pare na cugu

istina bog, i bicikli su prilicno skupi kada se zbroji, pa bi tribalo sve staviti na papir, cisto da se vidi jel se isplati

nego, sta je to clubbing?
tomo_pajser is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:33   #85
http://www.youtube.com/watch?v=35TbGjt-weA


Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:38   #86
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Zasto je prvoj bed da se zabavi for free, a druga prekomotna.
Zato jer prva ima morala, a druga ne.

Moraš shvatit da se tu radi o drukčijim stilovima života, sve mi se čini.
Pa ako cura nije navikla na takve izlaske da prvo ide na večeru, pa uvod u izlazak u smislu pića negdje, pa onda clubbing - onda moraš shvatit da joj je neugodno da joj netko to plaća. Tim više ako cura nema baš novca, a ne želi biti nekome na teret.

To nužno ne znači da je ona 'orijentirana kontra zabave', već da vam se razlikuje pojam zabave i platne mogućnosti. Možda je rješenje da si potražiš neku kompatibilniju.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:38   #87
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Evo ti konkretna situacija. Plan da se ide negdje van, lagana klopa predvecer (moze i dostava kod nekog doma, nebitno), cugica u nekom finom bircu, zatim clubbing do pred jutro i taxi do nje ili mene doma. Njoj je bed pare ovo/ono, a meni je bed sto su njoj bed pare, jer mi ne predstavlja toliko opterecenje i ionako bi nekim frendovima/starim poznanicima zavrtio par rundi i to je to. Pare bi se ionako potrosile i jedino je bed sto je njoj bed. Druga krajnost je zena pijavica kojoj nikad nije nista bed, vec sise puno i previse kad treba i ne treba. Di je sredina koja me zanima. Zasto je prvoj bed da se zabavi for free, a druga prekomotna. Ako ja imam bic sa dva kotaca, a njoj na njenom fali jedan, zasto bi bio problem da joj ga ugradim, pa da se zajedno vozimo, nego moramo pjesaciti dok mi ne prokrvari kurje oko zbog njenih principa koji su orijentirani kontra zabave. Ljubav ne mozes kupiti i to svi ionako predobro znaju, ali cemu se dosadjivati i ogranicavati si zabavu zbog glupih principa.
Svašta li ću i ja doživjeti.

Odoh voziti biciklo...
__________________
Nemojte da se čudite što često ćutim, jer niko od Vas ne zna sa kakvom se budalom ja u sebi borim, ne dozvoljavajući joj da izađe van.
dmarijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:42   #88
Ozbiljna veza ne košta ništa osim živaca , ako je novac prioritet bilo kome od "golupčića" onda to nije ozbiljna veza

Neznam kakvi su to temelji za život u kojima gledaš koliko tko ima , i tko ce platiti ....

A neozbiljna veza košta par lažnih smješaka , 3-4 cuge ovisno o apetitma i kriterijima sugovornice

Jel ti to kalkuliras jel te više kosta neka prolaznica ili mala iz oglasnika ?
Desaparecido is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:43   #89
koliko imaš godina?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:50   #90
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Zasto je prvoj bed da se zabavi for free, a druga prekomotna. .
Zato što prva ima principa kao što je navedeno, a drugi razlog je zato što ništa u životu nije besplatno.
__________________
In the end it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Ary@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:59   #91
Quote:
Ary@ kaže: Pogledaj post
Očito si zapeo za račun: pa ćemo ti probati napisati:

2 osobe prosječna cura, većina ljudi koja ima obveze tijekom radnog tjedna može samo na cugu ili nešto slično (znači imaš 2 normalna izlaska) + npr vikend koji bi uključivao malo više aktivnosti, ali opet svakodnevnih (znači nisu izleti u drugi grad, hoteli i ostalo)

Dat ću ti svoj račun kad bi samo on npr plaćao:
cuga - 80 kn (2 puta tjedno znači 160)
vikend izlazak koji zahtijeva malo više aktivnosti koje si ti naveo 300/400 kn

Znači mjesečno imaš neka 4 tjedna što znači:
8 normalnih izlazaka = 640 kn
4 malo veća = 1200 kn

Ti si tip koji nema sportske(vanjske) aktivnosti pa tražiš istu takvu koja bi visila samo po restoranima i klubovima ili ti zamišljaš da sve cure traže to isto.

Iskreno da sam ja tvoja cura i da mi nudiš ovo mislila bi da si iznimno dosadan i da neki nedostatk s ovim skrivaš ili da si zamislio neku sliku u kojoj ja kao osoba uopće nisam važna.
Možda to ovisi i o godinama.
Prvo da ti se od srca zahvalim. Ovo me najvise zanimalo. Znaci cca 2000 kuna je dovoljno imati u rezervi za prosjecno rastrosnu curku. Eto, vuk sit i ovce na broju. Ako koji put i ona da donaciju super, ako ne opet dobro.

Sto se tice prikrivanja mana i kojecega, ne radi se o tome nego da si ne zelim degradirati nacin zivota (bar dok sam jos relativno mlad) i maknuti se s curom negdje u zapicak, vec zelim da bude uvijek tu negdje blizu i da razlog sto se negdje ne ide bude bas taj sto joj se ne ide, a ne pare.

Ja cu uvijek naci nacina kako potrositi pare (jer me svrbe) s njom ili bez nje, ali glupo mi je da idem u svijetu zabave i druzenja s konja na magarca samo zato da bi bio s njom.

Sad samo jos treba naci zlatnu sredinu i to je to. Okvirnu cifru znam, a zabavu bez trajbanja para odgadjam za trenutke besparice, jer samo se jednom zivi i brzo umire...

P.S. Moj savjet za cure. Ako se osjecas da si nekome nesto duzna (na bilo koji nacin) kad na tebe potrosi pare onda imas ozbiljnih problema sa samopouzdanjem i osjecas se manje vrijednom bez realne potrebe. Novac nam moze samo uljepsati zivot i omoguciti siri spektar kretanja i djelovanja, a cure koje se osjecaju duzne ocito su sebi odredile cijenu i ne shvacaju da ce uvijek nekome biti neprocjenjive.
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:02   #92
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Razumije li itko da curu kosta da bude lijepa, uredna, sredjena i lijepo obucena. Ako uz to sve mora s tobom gotovo uvijek dijeliti troskove, ne ogranicava li to vasu vezu i djeluje kao sidro? Ako financijske mogucnosti cure da ti parira odredjuju intenzitet i mjesto izlazaka, nije li onda ta veza suvise ogranicena. Da se razumijemo, skoro svaka curka je u stanju da zaradi dovoljno da se lijepo obuce i dotjera tako da istakne svoju ljepotu i prikrije nedostatke, ali sto ako nakon toga ostane s taman onoliko love koliko joj je nuzno potrebno za osnovne stvari. Na sta bi se tad izlasci trebali svesti, na setnje parkom i gledanje televizije uz kokice? Ja s curom zelim izlaziti i stajaznam sta sve ne. Zar bi trebao pustiti da si ona uskracuje nesto samo radi toga sto mi mora parirati, a da istovremeno meni ostane xy para nepotroseno i provodimo dane u dosadi?
Zanimljivo... tebe dakle zanima isključivo financijski aspekt održavanja lutkice lijepom i to je sudeći po tvojim postovima jedino što te zanima kod žene... vrlo plitko i kontaminirano...
__________________
In Memoriam Nevenka Maras aka Nela Eržišnik 1922-2007
http://www.youtube.com/watch?v=AOUpARDUd9M
Carica Hrdalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:09   #93
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
P.S. Moj savjet za cure. Ako se osjecas da si nekome nesto duzna (na bilo koji nacin) kad na tebe potrosi pare onda imas ozbiljnih problema sa samopouzdanjem i osjecas se manje vrijednom bez realne potrebe. Novac nam moze samo uljepsati zivot i omoguciti siri spektar kretanja i djelovanja, a cure koje se osjecaju duzne ocito su sebi odredile cijenu i ne shvacaju da ce uvijek nekome biti neprocjenjive.
Netočno, upravo zbog samopouzdanja i zdravog pogleda na odnose, osoba si neće dopustiti neravnopravan odnos u bilo kojem pogledu - uključujući i materijalni aspekt. Upravo zbog samopouzdanja osoba shvaća da postoje i drugi načini iskazivanja naklonosti - van materijalnog.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:26   #94
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Prvo da ti se od srca zahvalim. Ovo me najvise zanimalo. Znaci cca 2000 kuna je dovoljno imati u rezervi za prosjecno rastrosnu curku. Eto, vuk sit i ovce na broju. Ako koji put i ona da donaciju super, ako ne opet dobro.

Sto se tice prikrivanja mana i kojecega, ne radi se o tome nego da si ne zelim degradirati nacin zivota (bar dok sam jos relativno mlad) i maknuti se s curom negdje u zapicak, vec zelim da bude uvijek tu negdje blizu i da razlog sto se negdje ne ide bude bas taj sto joj se ne ide, a ne pare.

Ja cu uvijek naci nacina kako potrositi pare (jer me svrbe) s njom ili bez nje, ali glupo mi je da idem u svijetu zabave i druzenja s konja na magarca samo zato da bi bio s njom.

Sad samo jos treba naci zlatnu sredinu i to je to. Okvirnu cifru znam, a zabavu bez trajbanja para odgadjam za trenutke besparice, jer samo se jednom zivi i brzo umire...

P.S. Moj savjet za cure. Ako se osjecas da si nekome nesto duzna (na bilo koji nacin) kad na tebe potrosi pare onda imas ozbiljnih problema sa samopouzdanjem i osjecas se manje vrijednom bez realne potrebe. Novac nam moze samo uljepsati zivot i omoguciti siri spektar kretanja i djelovanja, a cure koje se osjecaju duzne ocito su sebi odredile cijenu i ne shvacaju da ce uvijek nekome biti neprocjenjive.
Besparica nema veze sa zabavom: volim hodati po sljemenu jer mi je zabavno, ali volim i neke skuplje aktivnosti, volim ići u restoran koji se tek otvorio da vidim kako je, a i sto tako volim sladoled u vinceku ili šetnju gradom.

To ti pokušavam objasniti, s ovim tvojim stavom da je samo ono što se dobije novcem važno, da će svaka djevojka skočiti 2 metra za tvoj novac je pogrešno (ukoliko pročitaš moje komentare shvatit ćeš da ja uvijek kažem da je novac jako bitan kako za samu osobu tako i za odnos, ali ti malo pretjeruješ).

Ta prva djevojka će se možda nakon nekog vremena opustiti i dopustiti da plaćaš više stvari nego u prvim tjednima vašeg druženja.

I budimo realni ne mora ona uvijek znati koliko je račun, koliko si nešto platio što si joj darovao, moraš joj dopustiti da neke sitne stvari (ukoliko je problem različite financijske mogućnosti) ona plaća: npr cugu ili kino, da ima osjećaš da doprinosi toj vezi, da nije samo trošak.

Shvaćam da se ne želiš odreći svojih ugodnosti, nitko to ne želi, ali malo pretjeruješ.

Istina nisam nikad bila s tipom s kojim bi morala paziti gdje idem jer sam znala da mogu platiti kao što i on može platiti, recimo da se s tim dijelom veze nisam morala zamarati, ali isto tako moram priznati da sam se odlično zabavlja tamo gdje nisam ništa platila (ili on nije važno).

Nemam komplekse ili manjak samopouzdanja, volim sama sebi plaćati jer tada ne moram paziti što kupujem, gdje idem na što trošim.

Neke stvari osoba sama sebi plaća, npr: idemo negdje van na večeru kino i što ja znam što, tijekom tog izlaska sam nešto popila zbog čega nisam došla s autom meni je normalno da ukoliko me on ne vozi (a znalo se dogoditi zbog nekih obveza) da ja nazovem taxi, bilo bi glupo da nakon što je on platio naš izlazak plaća i to, to su neki stvari koje si neću nikada dopustiti jer bi se osjećala kao idiot.

Isto tako dok sam bila u vezi istina veliku većinu stvari je on plaćao, ali sam ja to recimo "otplaćivala" kada su bili važni datumi ili kada znam da bi nešto htio,a ne stigne mu se tražiti pa bi ja kupila.
__________________
In the end it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away
Ary@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:31   #95
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Razumije li itko da curu kosta da bude lijepa, uredna, sredjena i lijepo obucena. Ako uz to sve mora s tobom gotovo uvijek dijeliti troskove, ne ogranicava li to vasu vezu i djeluje kao sidro? Ako financijske mogucnosti cure da ti parira odredjuju intenzitet i mjesto izlazaka, nije li onda ta veza suvise ogranicena. Da se razumijemo, skoro svaka curka je u stanju da zaradi dovoljno da se lijepo obuce i dotjera tako da istakne svoju ljepotu i prikrije nedostatke, ali sto ako nakon toga ostane s taman onoliko love koliko joj je nuzno potrebno za osnovne stvari. Na sta bi se tad izlasci trebali svesti, na setnje parkom i gledanje televizije uz kokice? Ja s curom zelim izlaziti i stajaznam sta sve ne. Zar bi trebao pustiti da si ona uskracuje nesto samo radi toga sto mi mora parirati, a da istovremeno meni ostane xy para nepotroseno i provodimo dane u dosadi?
jadna je ona veza gdje se dani provode u dosadi samo zbog manjka para.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:38   #96
Meadow, od viska naklonosti glava ne boli, pogotovo ako ima magarece usi i voli da razne opijate pusi, pa sa njima ispunjava prazninu u dusi, dok poput starog crijepa sa krova svijeta se rusi i u dubini nistavila polako se gusi...

Ako je osoba zdrava u glavi poput mene i jednostavno uziva u tome da nekome uljepsa/olaksa/upotpuni surovi zivot s jednim malim dijelom onoga sto fali, a da pritom kad daje uistinu daje od srca, jako je ruzno to tumaciti na nacin da ta osoba ima skrivene namjere.

Znam da nas oprez uci da nema besplatnog rucka, ali nekad nas pogled na latice lijepog cvijeta ispunjava mekocom zutog tucka.
kontaminiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:43   #97
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Ako je osoba zdrava u glavi poput mene i jednostavno uziva u tome da nekome uljepsa/olaksa/upotpuni surovi zivot s jednim malim dijelom onoga sto fali, a da pritom kad daje uistinu daje od srca, jako je ruzno to tumaciti na nacin da ta osoba ima skrivene namjere.
Rekla sam da mi je izuzetno bitno da je lik kavalir i da pazi na manire, te da nije škrt. To su nadasve lijepe osobine, po meni krucijalne za ozbiljnu vezu. Ali također, ti malčice ipak pretjeruješ.

Nekako se postavljaš s visoka spram te tvoje potencijalne. Evo opet 'surov život'. Samo šta ona možda nema novca za takve provode koji su tebi pod 'normalno' ili ako živi skromnije ili ako jednostavno nije od takvog životnog stila, automatski ne implicira da je njen život na bilo koji način 'surov', neispunjen ili manje sretan od tvoga.

I neke druge stvari u vezi ipak trebaju biti prioritet i njih trebaš davati od srca.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:50   #98
Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Smatram da je curama (uz činjenicu da su uglavnom manje plaćene od nas) dovoljno financijsko opterećenje to što troše novac na šminku, parfeme, uređivanje noktića, depiliranje i friziranje, pa volim sve troškove izlazaka preuzeti na sebe.
Konačno da ovo čujem iz usta jednog muškarca! Svaka ti čast.

Ne razumijem zašto su te tako svi napali, ali to je uobičajeno na forumu. Prosječno muško ima par traperica i majica, otušira se, možda obrije i dolazi na dejt. I svi oni kažu da im nije bitno da se žena sređuje, ali osjetno su bolje reakcije kad se pojavim spičkana. Da ne spominjem da muškarac ne može ni pojmiti kako bi žene stvarno izgledale da ne vode brigu o sebi, ovaj "prosječan" izgled nije besplatan.

A svi oni koji misle da se žene sređuju zbog sebe, think again. Toliko je svima ispran mozak da su ti neki društveni imperativi duboko introjicirani.

Ne tvrdim da muškarac zbog ove neravnopravnosti treba snositi više troškova u vezi, ali tako je fenomenalno da razumije i da je spreman na to.

(Zapravo sam pobornik toga da malo više troška snosi onaj koji više ima, bilo to muško ili žensko).

Quote:
kontaminiran kaže: Pogledaj post
Ne volim dijeliti troškove i radi toga što uglavnom moj dio računa bude duplo ili troduplo veći. Volim piti skupe pivice, uz kavu obavezno popijem prirodni sok ili Red Bull, a ako mi pase (ili ako sam žedan) naručim si još jedan bez zadrške. Dakle, komotan sam dosta po tom pitanju i ne želim da to curi bude na teret.
I ovo je super. Ne samo za odnos dečko-cura već i općenito.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:57   #99
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Konačno da ovo čujem iz usta jednog muškarca! Svaka ti čast.

Ne razumijem zašto su te tako svi napali, ali to je uobičajeno na forumu. Prosječno muško ima par traperica i majica, otušira se, možda obrije i dolazi na dejt. I svi oni kažu da im nije bitno da se žena sređuje, ali osjetno su bolje reakcije kad se pojavim spičkana. Da ne spominjem da muškarac ne može ni pojmiti kako bi žene stvarno izgledale da ne vode brigu o sebi, ovaj "prosječan" izgled nije besplatan.

A svi oni koji misle da se žene sređuju zbog sebe, think again. Toliko je svima ispran mozak da su ti neki društveni imperativi duboko introjicirani.
zato nadjes osobu koja ti je jebozovna i u trenirci i s rascupanom kosom i bez sminke.

sto ce mi netko tko mi je napet samo kad utrosi kosaru iz dma.


koliko god neke stvari kostale, dobar dio vremena ces gledati i kucnu varijantu, ma koliko se pazilo.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:59   #100
Mjesečno 250 Eura
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger