Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 10:30   #21
Quote:
Chakuza kaže: Pogledaj post
Vidjala se na pocetku s njim i nije mi to bilo nesto strasno,jer nisam ja mislio toliko ostat s njom u vezi,ali kako je vrijeme odmicalo stalno smo izlazili,svidja mi se i stalo mi je do nje...al sad sumnjam u to da se vidja s njim,jer sa mnom izlazi 2-4 puta u tjednu,kada sam kuci i ona je,uglavnom dopisujemo se preko neta,a od prijateljice sam saznao,koja je dobar prijatelj s njenim bivsim,da ona njeg uopste ne zanima i da decko ima djevojku....ali to mi strasno smeta kada ona njeg spomene i najcesce se oko toga svadjamo....djevojka stvarno nije normalna,jos nisam naisao u svome zivotu na tako nesto,a i cesto mi govori kako je i njoj stalo do mene,da nebi mogla podnijeti da skroz raskinemo....

P.S Sex je predobar,na to se ne mogu pozaliti
Ženska ima 22 godine. Nemoj slušati što govori nego gledaj što radi.
A sex očito nije predobar,barem njoj, jer da jest, ne bi ovog drugog ni spominjala. Opet, ima 22 godine. U tim godinama ljudima obično nije do ičeg nego do seksa. Samo malo eto to zamotaju u celofan veze, emocija, bla bla.

I da, jedini ti je "spas" što je taj drugi ne šljivi 2%. Jer da on samo pucne prstima pofafala bi mu na licu mjesta, dok bi mu lijevom rukom pokazivala tvoje poruke na mobitelu i punih usta govorila kako je ti razumiješ u dušu, dok je on životinja iskorištava samo za seks.

Ženska je manipulatorica žešća. Run Forrest, run!
HeavenAndHell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger