Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2012., 23:24   #1661
Quote:
padmé_amidala kaže: Pogledaj post
isuse zar se meni jedinoj povraca od hatidze i ibrahima XD bljuv bljuv
Odvratni su.
Uopće nikakve kemije, ko neki roboti
Inače, oni su i u stvarnosti par

Quote:
Luda Puška kaže: Pogledaj post
Ona Mahidevran je valjda najodvratnija osoba na svijetu. Sva neka zajedljiva, em ružna, em zločesta, sva neka koščata, pa žena će samu sebe pojest od zloće i ljubomore. Ja ne znam šta je njoj nejasno, pa tako je to kad si sultanova žena! Hurem opravdavam potpuno, jer ako nećeš ići i boriti se stalno prema naprijed, ići ćeš unazad i tu znači nema povratka, a protiv zmija u tom dvorcu se stvarno treba boriti svim oružjima. Ajmoooooo Huuuurem! želim njenu boju kose

Pa upravo tako.
Ako gledamo iz njezine perspektive, ako se nećeš boriti sam, gotov si.
Sutra dolazi netko drugi, rodi princa i ti si smijenjen, zašto se onda en bi borila?

I naravno da ju je strah kad spava s drugima, pošto i druga može roditi i postati sultanija.
Uostalom, vjerujem da ga voli. Ok, voli i moć koju nosi status sultanije.
Dyma is offline  
Old 28.09.2012., 23:27   #1662
Slažem se sa većinom vaših postova.Serija mi je iz epizode u epizodu sve gora.U poč.mi je bila super,nisam ni treptala.Nakon par epizoda sam počela treptat.Onda sam gledala da bi bila u toku.Sad gledam sa laptopom na krilu pa usput čitam poštu. U međuvremenu sam dvije,tri propustila.
Hurem mi nikad nije bila probavljiva,sada pogotovo,Suljo je papčina kakve nema, ove samo smišljaju spletke od kojih uspiju samo Huremine,onog Lea mi je žao- još uvijek zaljubljen u drolju,Sadika (ako ćemo suditi po Suljinoj djeci ) već 5,6 godina pokušava nešto napraviti
Jedine svijetle točke su mi Zumbul i Ibrahiđe (il kak ih već nazvati)
Madam Corleone is offline  
Old 29.09.2012., 03:10   #1663
Meni je Hurem i dalje zakon... bez obzira na njene negativne strane, super mi je upravo zbog činjenice da zna što hoće, i za to se i bori.
Mahi me živcira iz epizode u epizodu... dok su mi Zumbulčić i Kalfa skroz simpa (iako mislim da će bit nekih promjena kod Kalfe)
Što se Hatice tiče, malo sam istraživala i našla na youtubu njen intervju...gdje se pokazalo kako je uživo upravo suprotna osoba od lika kojeg glumi, i baš me oduševila
http://www.youtube.com/watch?v=ewviXA2N3I0
Horoscope is offline  
Old 29.09.2012., 06:36   #1664
Quote:
Luda Puška kaže: Pogledaj post
Ona Mahidevran je valjda najodvratnija osoba na svijetu. Sva neka zajedljiva, em ružna, em zločesta, sva neka koščata, pa žena će samu sebe pojest od zloće i ljubomore. Ja ne znam šta je njoj nejasno, pa tako je to kad si sultanova žena! Hurem opravdavam potpuno, jer ako nećeš ići i boriti se stalno prema naprijed, ići ćeš unazad i tu znači nema povratka, a protiv zmija u tom dvorcu se stvarno treba boriti svim oružjima. Ajmoooooo Huuuurem! želim njenu boju kose
Meni je Mahidevran PRELIJEPA.

Hurem mi je fizički katastrofalna, ogromna, debela, masna, užasnog osmjeha, iritantne mimike.
Psihološka karakterizacija razvija se i ostaje na istoj točki: seljanka bez skrupula.

Smeta li kome njeno idiotsko pjevušenje papigama:čič-čik-čik???
Otkad se papige tako glasaju??
__________________
"וְהָיָה יְהוָה לְמֶלֶךְ, עַל-כָּל-הָאָרֶץ; בַּיּוֹם הַהוּא, יִהְיֶה יְהוָה אֶחָד--וּשְׁמוֹ אֶחָד.
Orlit is offline  
Old 29.09.2012., 09:04   #1665
Meni još uvijek nije jasno kako tu vrijeme prolazi
svemoguci Ibro od prve napravi dijete..pa za svaku pohvalu je covjek
Mahi mi je i dalje odvratna,bljutava,sva mi je bezlicna..isto kao i njena dupelizacica Gulsah
__________________
....what you see is what you get...
andja1988 is offline  
Old 29.09.2012., 10:05   #1666
meni je isto hurem sve draza i draza, moram rec da ta glumica pod određenom rasvjetom izgleda preeeeeeekrasno, a po određenom već okarakterizirano ovdje buljooko , salavo, mlohavo čudno, beskičmenjački XD
mislim ja imam frendicu 30 kg težu od nje i ne izgleda mi tak XD
u svakom slučaju ima nešto posebno, a i def je ljepša od one slike na wikipediji, slici povjesne hurem jelte

ps: meni je isto mahidevran prelijepa, jedna od najljepših turskih glumica, samo ima ružnu uloguXD, btw how dare she zjbvti kalfa niger ona i glzupa gulšah -__-
kalfa nigar je trebala počet vrištat i scenu napravit -__- i def sve reč hurem !!!

Zadnje uređivanje padmé_amidala : 29.09.2012. at 10:11.
padmé_amidala is offline  
Old 29.09.2012., 13:58   #1667
U ovoj seriji djeca rastu ko gljive Imam osjećaj ko da su htjeli napraviti da serija što prije završi i da ubace sve što se može ubaciti odmah na početku. Izgubiti će na gledanosti tako i pred kraj će biti toliko dosadna da je niko neće ni gledati. Neće više imati šta izmisliti.
MorningSun is offline  
Old 29.09.2012., 14:00   #1668
Za Zumbul agu


PJESMA MOM CVJETIĆU

Zumbul aga
moje plavo cvijeće
rascvjetam se sva od sreće
kada preko malog ekrana
vidim tebe, mog arslana.

Izađider iz te palače,
hajdmo skupa na kolače.
Volim mnoge torte pravit,
mogli bismo kadgod slavit.

Rahatluk ću tebi donijet,
baklave za kući ponijet.
Pjesme pjevaj, pričaj šale,
svaki dan me nasmijale.
__________________
Selime, razveseli me
MrsWindsor is offline  
Old 29.09.2012., 14:29   #1669
Quote:
Orlit kaže: Pogledaj post
Meni je Mahidevran PRELIJEPA.

Hurem mi je fizički katastrofalna, ogromna, debela, masna, užasnog osmjeha, iritantne mimike.
Psihološka karakterizacija razvija se i ostaje na istoj točki: seljanka bez skrupula.

Smeta li kome njeno idiotsko pjevušenje papigama:čič-čik-čik???
Otkad se papige tako glasaju??
I meni je Mahidevran definitivno najljepsa u toj seriji. Steta samo sto se cesce ne smije jer je tad posebno lijepa....
A slazem se i ovo za Hurem

Sve mi njezino smeta, smijeh, govor, hod, ponasanje.... sva je nikakva
nera1987 is offline  
Old 29.09.2012., 15:32   #1670
Sorry cure, znam da je na ovoj temi bio link, ali ne mogu ga nikako naći...
Treba mi dakle link stranice na kojoj mogu gledati epizode, sa našim prijevodom.
Točnije mama bi da gleda, nestrpljiva je.
__________________
netrijeznost rula.
Dreama is offline  
Old 29.09.2012., 16:03   #1671
Mehidevran meni nije lijepa nego je profinjena.. ali je zla
Hurem nije profinjena uopće, ona u biti jako dobro igra ulogu slavenske žene... ali nije tako zla (ona je lipov čaj za Mehevridan)
Hatidže.. bokte nek me nauči kako tako padati u nesvijest.. od 1 epizode brat bratu već se 10 puta srušila... ona mi izgleda kao ameba
Majka Sultanija - e to je lijepa žena i izgleda dostojanstveno uloge
Suljo - papčina na kvadrat.. ako je takav bio kako osvoji pola Europe
Ibrahim - kao se postrožio od kada je postao veliki vezir.

Pitanje, zašto Hurem sa Sulejmanom razgovara na 'ti' dok Ibrahim sa Hatidže uvijek i isključivo sa 'vi'
jel to netko primjetio
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Old 29.09.2012., 16:30   #1672
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
Mehidevran meni nije lijepa nego je profinjena.. ali je zla
Hurem nije profinjena uopće, ona u biti jako dobro igra ulogu slavenske žene... ali nije tako zla (ona je lipov čaj za Mehevridan)
Hatidže.. bokte nek me nauči kako tako padati u nesvijest.. od 1 epizode brat bratu već se 10 puta srušila... ona mi izgleda kao ameba
Majka Sultanija - e to je lijepa žena i izgleda dostojanstveno uloge
Suljo - papčina na kvadrat.. ako je takav bio kako osvoji pola Europe
Ibrahim - kao se postrožio od kada je postao veliki vezir.

Pitanje, zašto Hurem sa Sulejmanom razgovara na 'ti' dok Ibrahim sa Hatidže uvijek i isključivo sa 'vi'
jel to netko primjetio
slažem se s većinom. i za mahi i za hurem s tim da bi dodala da mi je lakše trpit mahinu zloću nego hureminu neglumu i buku, uvijek začuđene oči...i da ne nabrajam više. s tim da se ograđujem ukoliko je išta napredovala jer tjedno vidim nekih pola sata od svih epizoda zajedno.
hatiđe mi je drag lik bio, vjerojatno bi mi i sad bila draga da pratim al što jest jest toliko je nježna i prozirna da ne znam ni kako stoji. ali ona je takav tip i u asi je bila sva izgubljena.
e suljo...po meni dobro odabran glumac i stoji mu uloga...a što se tiče žena mislim da mu one uopće nisu bile važne tj. njihove spletke i međusobne borbe do istrebljenja vjerojatno nije ozbiljno ni shvaćao. kao i svako muško ne kuži da žena kao vrat glavu nosi.
ibrahim mi jaaaako smrdi..nešto ne štima i gotovo.

što se pitanja tiče ko će ga znati. možda je i do prijevoda.
__________________
"Kako da ti kažem da me omamljuje i najmanja slutnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela još zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjećanje, a sada je to tek žudno iščekivanje."
kader is offline  
Old 29.09.2012., 17:16   #1673
Quote:
Luda Puška kaže: Pogledaj post
Ona Mahidevran je valjda najodvratnija osoba na svijetu. Sva neka zajedljiva, em ružna, em zločesta, sva neka koščata, pa žena će samu sebe pojest od zloće i ljubomore. (
Dokaz da je glumica odlično odradila svoju ulogu. Inače je Mahica prelijepih crta lica, ali toliko dobro glumi zlu ženu, da mnogima ta njezina ljepota nije uočljiva.
Dvojba is offline  
Old 29.09.2012., 17:29   #1674
Pa Mahidevran uopce nije zla, o cemu vi pricate?
Ja u njenim ocima vidim samo beskrajnu tugu, ne i zlocu..
Nije bas cvijece ali definitivno u njoj ima manje zla nego u Hurem.
Mahidevran je samo jedna ocajna zena, nesretno zaljubljena, nesposobna manipulirati drugima, pokusava nesto dobiti na silu pa time i pravi greske...
Njezin jedini problem je Hurem! Dok je sa svima drugima ok, pristoja uljudna i koliko vidim svi su joj blagonakloni.
Za razliku od Hurem, koja osim sultanove naklonosti ima jos jedino podrsu priglupe Gulnihal
nera1987 is offline  
Old 29.09.2012., 17:38   #1675
Pa i nije sve baš tako crno bijelo.

Na Hurem su te robinje ljubomorne i to se vidi.
Sama se probila do statusa sultanije, što nije trenutno uspjelo ni jednoj od robinja (od njih) i od tuda dolazi ta ljubomora.
A Mahidevran nije zla to se slažem, ona je samo glupa.

Pa ona je isto što i Hurem, konkubina koja je rodila sina sultanu, ne vidim razlog da se ona s tolikim iskustvom ponaša tako glupavo i ljubomorno?
Umjesto da bude ponosna i sretna jer ima sina prvorođenca koji ima sva prava ispred sve djece postati sultan, ona drami i razmišlja o spletkama u kojima je jako loša, samo sebi radi zlo.

Hurem se mora dokazivati, jer njezini sinovi su došli nakon Mustafe i naravno da je svjesna da Mustafa ima pravo na prijestolje i status sultana.

I slažem se da nisu jednostavno mogli naći bolju glumicu za Valide.
Sama glumica i lik su zbilja profinjeni i dostojni statusa Valide.
Dyma is offline  
Old 29.09.2012., 18:34   #1676
Ovo je topic o seriji Muhteşem Yüzyıl iliti Sulejman Veličanstveni - molim vas da maksimalno izbegavate povijesne podatke koji se odnose na period koji je već emitovan, a apsolutno sve one koji se odnose na buduće događaje.
Ako već kvotate neki tekst na stranom jeziku, budite ljubazni pa ga prevedite na hrvatski (ne morate sve, ali dajte barem suštinu navoda).
Hvala.
Bhea is offline  
Old 29.09.2012., 18:58   #1677
Quote:
nera1987 kaže: Pogledaj post
Pa Mahidevran uopce nije zla, o cemu vi pricate?
Ja u njenim ocima vidim samo beskrajnu tugu, ne i zlocu..
Nije bas cvijece ali definitivno u njoj ima manje zla nego u Hurem.
Mahidevran je samo jedna ocajna zena, nesretno zaljubljena, nesposobna manipulirati drugima, pokusava nesto dobiti na silu pa time i pravi greske...
Njezin jedini problem je Hurem! Dok je sa svima drugima ok, pristoja uljudna i koliko vidim svi su joj blagonakloni.
Za razliku od Hurem, koja osim sultanove naklonosti ima jos jedino podrsu priglupe Gulnihal
Ja vidim i zloću. Povrijeđena i ponižena žena je najgori neprijatelj. Zlurado se cereka svaki put ako uspije zahebat Hurem, ili ako to Hurem napravi netko drugi. Za mene je to isto zloća.
A Hurem neću ni komentirat, ta je od svega pomalo.
Dvojba is offline  
Old 29.09.2012., 19:03   #1678
Quote:
nera1987 kaže: Pogledaj post
Pa Mahidevran uopce nije zla, o cemu vi pricate?
Ja u njenim ocima vidim samo beskrajnu tugu, ne i zlocu..
Nije bas cvijece ali definitivno u njoj ima manje zla nego u Hurem.
Mahidevran je samo jedna ocajna zena, nesretno zaljubljena, nesposobna manipulirati drugima, pokusava nesto dobiti na silu pa time i pravi greske...
Njezin jedini problem je Hurem! Dok je sa svima drugima ok, pristoja uljudna i koliko vidim svi su joj blagonakloni.
Za razliku od Hurem, koja osim sultanove naklonosti ima jos jedino podrsu priglupe Gulnihal
slažem se s tobom. mahidevran je samo jedna tužna, ostavljena žena. hurem je zlo.mahidevran hoće odaje - hop već je hurem tu.mahidevran ide u lov, hop evo ove druge.
a šta se tiče ljepote, mahidevran mi je sto puta ljepša od ove napasnice.
žao mi je što glavni par nije malo privlačniji, serija bi bila gledljivija.
inače i dalje zumbul,ibrahim i hatiđe - prva liga.
Plavi kaputić is offline  
Old 29.09.2012., 19:59   #1679
Serija mi je super.Svi likovi su mi super.Žao mi je Mahidevran zato jer joj je muža otela mlađa i ljepša žena.Nije joj lako.Zločesta je,ali opet tko bi u njenoj poziciji bio dobar.Iako mi je žao Mahidevran nisam protiv Hurem.Super mi je mada ni ona nije pozitivka.
phillippa is offline  
Old 29.09.2012., 20:32   #1680
Problem je u svemu tome što Sulejman nije njezin muž i ona to zna.
Do sada bi se već trebala naviknuti da mu u ložnicu svaki drugi dan ide druga žena, tako da ove scene ljubomore su smiješne
Dyma is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:09.