Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2012., 00:32   #41
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ja sam jednom na novoj vesi kod kaptol centra vikala kroz prozor od auta: "vidi ovog kretena gdje se sparkirao!!!"
I tak veliš. Pilule za smirenje su skupe.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:37   #42
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
I tak veliš. Pilule za smirenje su skupe.
je, a mogu i naštetit. tip je ostavio džip nasred ceste, jebi ga... on je valjda znao da može i da ga svi poznaju, jel... svi osim mene.

dok se vi muški zavlačite u guzicu takvima, jer znate da ne smijete pisnut, mi ženske se pokušavamo izboriti za neki red.

i onda mi još kažu:"šuti, glupačo, ubit će te, jel znaš tko je to?". a tip stoji pored auta i bleji ko tele u mene, jer je valjda navikao da mu se svi miču i (s)klanjaju.

Zadnje uređivanje aryna : 19.07.2012. at 00:42.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:37   #43
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ja sam jednom na novoj vesi kod kaptol centra vikala kroz prozor od auta: "vidi ovog kretena gdje se sparkirao!!!", a poslije su mi rekli da je to jedan viđeniji mafijaš i da je onako u čudu gledao za mnom.
Dobro da te nije parkirao u Savu da spavaš s ribama
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:44   #44
jednom je u menzi ispred mene se prikljucilo tipu jos 2-3 osobe, nema veze, to je normalno, ali eto ti nakon pola minute tom istom tipu jos 7-8 ljudi se prikljuci usred reda.. bez nervoze sam se non salantno samo prebacio ispred njih.. kada sam cuo par njih kako komentiraju, vidi ovoga kako preko reda ide..
farc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:49   #45
Quote:
farc kaže: Pogledaj post
jednom je u menzi ispred mene se prikljucilo tipu jos 2-3 osobe, nema veze, to je normalno, ali eto ti nakon pola minute tom istom tipu jos 7-8 ljudi se prikljuci usred reda.. bez nervoze sam se non salantno samo prebacio ispred njih.. kada sam cuo par njih kako komentiraju, vidi ovoga kako preko reda ide..
Ah, uspomene iz FER-ove menze... Mi pristojne đevojke s filozofskog čekamo u redu, a spusti se njih 15 mamlaza s predavanja i ubaci se u red jer su vidjeli nekog poznatog naprijed
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 00:59   #46
Quote:
Shuriken kaže: Pogledaj post
Ah, uspomene iz FER-ove menze... Mi pristojne đevojke s filozofskog čekamo u redu, a spusti se njih 15 mamlaza s predavanja i ubaci se u red jer su vidjeli nekog poznatog naprijed
"To je menza za ferovce, a ne za ostale !"
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 01:07   #47
I onda se čude kad ljudi smišljaju viceve o njihovim seksualnim vještinama. Da su pustili koju od nas povremeno preko reda, možda bi nešt i povalili
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 09:08   #48
Meni je jednom tip htio iščupati retrovizor.... Bio je toliko lud jer sam mu se usudila prigovorit da nije znao što bi, pa je uzeo retrovizor i krenuo ga čupati...
Ja počela urlati da ću mu poslati policiju, pa je odustao. Uglavnom, samnom se nije dobro zajebavat. Ja sam malo bedasta po tom pitanju, ali kad netko skine rukavice, bome ih skidam i ja. Ljudi se iznenade koliko luđa od njih mogu biti. Uglavnom zato jer računaju da će druga strana šutjeti. E pa naletio si na krivu

Ako netko krene fizički na mene, uvijek imam spremnu štangu u autu.

Doduše, po dućanima više trpim jer je mirna atmosfera, pa samo iskomentiram, ali na cesti Ljudi polude, pa krenu vrijeđanja, nasrtaji i slično... a ja bome ne ostajem dužna.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 09:37   #49
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Što mislite o ljudima koji se ubacuju preko reda?
Zapravo ne mislim ništa. Ne vidim potrebe zamarati se razmišljanjima o nasumičnim debilima. Ono kaj znam je da su super materijal za trolanje.

Čekal sam jednom u Konzumu na delikatesama da si upiknem salame i pršuta. Red je bio od nekih osam ljudi, a ja sam bio pri sredini. Dođem nekako na red, a s vanjske strane uleti baba, blokira me kolicima i krene prodavačicu zapitkivat o sirevima. Pogledam ja babu i smireno, ali dovoljno glasno velim "Oprostite, gospođo, znate li možda koji je danas dan?" i popratim to lagano zbunjenom facom. Pogleda me baba i kaže "Utorak!".

"Nešto ne štima. Nevidljiv sam ponedjeljkom, srijedom i petkom."

Okrenem se prodavačici koja se sad suzdržava od smijeha i naručim kaj sam trebal. Red iza se cerekao cijelo vrijeme tak da je baba odlepršala nekam dalje.


Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Ubacujete li se vi preko reda?
Ne.

Prilično sam pristojan prema škvadri koju susrećem u dućanima i redovima. Otvoril bum i pridržal vrata, propustil bum ispred i lijepo bum pozdravil. Neki ovo uspiju protumačiti kao "dođite me jebat u mozak" i onda se uspušu kada dobiju odjeb.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 09:39   #50
Takvi ljudi su užasno bezobrazni. Jednom se ispred nas u ljekarnoj ugurala ženska (naših godina, dakle mlada) i nije ni trepnula kad sam glasno rekla dečku da je preodvratno tako se gurati u ljekarnoj (bolio me trbuh i već smo dosta dugo čekali). Drugi put smo dečko i ja čekali red (kupovali smo samo 2 sitnice) i ženska (opet vrlo mlada) dođe ispred nas s jednom stvari i kaže: ja kupujem samo ovo, mogu ja prva. Rekla sam joj da i mi kupujemo samo dvije stvari i čekamo već 100 god. Tako da je stala iza nas i još kolutala očima Inače pustim ljude koji imaju samo 1-2 stvari ako ja kupujem više toga. Nekad i mene znaju pustiti (iako ne pitam, sami ponude ). Na faksu sam znala ispred referade čekat pola sata (i više) i onda dođe 10 ljudi koji poznaju nekog naprijed u redu i bez beda stanu ispred (jasno, nakon 5 min uđu prije mene koja čekam 100 god). Mrzim to

Sad sam se sjetila da sam se jednom izderala na prodavačicu Uglavnom, došli smo u jedno malo dalmatinsko mjesto/selo i žena u dućanu (i njega kolegica) non stop pričaju, usporene su ko puž i nikako da nas usluže (htjeli smo kupiti narezanu salamu i sir). Dođu neki domaći i isti tren su obje letile oko njih i naplatile im u sekundi. Tad sam ja rekla da mi čekamo već 10 min u dućanu i nitko nas ne poslužuje, a njih su odmah. Napala me da su oni došli prije (što jasno nisu). Nisam više nikad ušla u taj dućan

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 19.07.2012. at 09:45.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 10:24   #51
nije baš preko reda ali je u prometu...vozilo Hep-a izleti iz sporedne ulice ravno pred moj auto. ja na kočnicu i na trubu (naravno). vodim djete u vrtić (5 godina) na prvom raskršću lik sa suvozačevog mjesta izlazi iz auta, dolazi do mene , lupa mi po krovu uz riječi..koju pm mu ja imam trubiti...ja u šoku, a i klinac.klad sam se vratila doma nazovem službu u Hep-u i referiram im vozilo, reg.tablicu i situaciju...a čovjek mi veli:draga gospođo, znate ovi moji radnici su van kontrole, možete doći tu i dati prigovor pa ćemo mi to onda istražiti....fuj.................a u dućanu ili banci vratim ih na kraj reda.nemam tolerancije.
lea321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 11:30   #52
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Čekal sam jednom u Konzumu na delikatesama da si upiknem salame i pršuta. Red je bio od nekih osam ljudi, a ja sam bio pri sredini. Dođem nekako na red, a s vanjske strane uleti baba, blokira me kolicima i krene prodavačicu zapitkivat o sirevima. Pogledam ja babu i smireno, ali dovoljno glasno velim "Oprostite, gospođo, znate li možda koji je danas dan?" i popratim to lagano zbunjenom facom. Pogleda me baba i kaže "Utorak!".

"Nešto ne štima. Nevidljiv sam ponedjeljkom, srijedom i petkom."
Okrenem se prodavačici koja se sad suzdržava od smijeha i naručim kaj sam trebal. Red iza se cerekao cijelo vrijeme tak da je baba odlepršala nekam dalje. [/color]
Ovo je genijalno!
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 11:33   #53
I nakon par ovakvih prica o nasrtajima jer si covjeku rekao (a to mu treba rec jel???) da se progurao ispred 20 ljudi koji stoje u redu, cupanja retrovizora (???) me netko pita, ozbiljno, pa cak bilo to i na forumu - zasto zaboga nosim šoker?!
Ne znam ni ja
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 11:37   #54
Joj sto ne trpim naperlitane bezobrazne babe stojim na placu na Cekinovom standu i cekam u redu - iza mene nikoga. Taman ispred mene uleti gospoda sva skockana, (barem) duplo starija od mene. Ja nju "tup tup" prstom po ramenu i kazem: "Gospodo u svijetu kaosa mora postojati red, a taj red je iza mene." Bijedo me pogledala, i bez i jedne rijeci stala iz mene. Zena na standu se suzdrzavala od smijeha, a ja se nikad nisam osjecala "vecom". Pa jbt pokazi malo kulture
Trolička is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 11:38   #55
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Inače pustim ljude koji imaju samo 1-2 stvari ako ja kupujem više toga. Nekad i mene znaju pustiti (iako ne pitam, sami ponude ).
I ja isto puštam bilo da me pitaju ili skužim da imam više stvari. Kad mi se žuri, a imam jednu ili dvije stvari, znam pitati da me se pusti, ako sami ne primjete. Uglavnom me puste ali jednom me jedan muški odbio, ne znam više što je promumljao, ali znam da me naživcirao. Nije me dužan pustiti, to je jasno, ali kad vidiš da imaš hrpu stvari, a ja jednu, i nećeš me pustiti, onda mislim da si takva osoba kreten ( i još se razvlačiš). Kad mi se ne žuri, čekam u miru.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 11:43   #56
Quote:
lea321 kaže: Pogledaj post
nije baš preko reda ali je u prometu...vozilo Hep-a izleti iz sporedne ulice ravno pred moj auto. ja na kočnicu i na trubu (naravno). vodim djete u vrtić (5 godina) na prvom raskršću lik sa suvozačevog mjesta izlazi iz auta, dolazi do mene , lupa mi po krovu uz riječi..koju pm mu ja imam trubiti...ja u šoku, a i klinac.klad sam se vratila doma nazovem službu u Hep-u i referiram im vozilo, reg.tablicu i situaciju...a čovjek mi veli:draga gospođo, znate ovi moji radnici su van kontrole, možete doći tu i dati prigovor pa ćemo mi to onda istražiti....fuj.................a u dućanu ili banci vratim ih na kraj reda.nemam tolerancije.
Kad smo već kod toga, neki dan upozorim CityExpressova kurira na mopedu da nepropisno vozi. Naime, stajao je na pločniku čekajući zeleno za pješake kako bi se onda ubacio u promet na cesti.
Tip me izvrijeđao i “objasnio” mi da se on ne vozi eto tako nego radi. I da svjesno krši propise.
Kako sam bio blizu kuće, pronašao sam CityExpressov broj, nazvao i požalio se na dečka.

Zaključio sam da za sljedećeg mogu napričati i da mi se najebao matere. Pa neka dokaže da nije. Ali bit će mi zabavno vidjeti mogu li srediti da koji takav genij popije otkaz.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 12:14   #57
Ja te starije zapitam hoce li se tako gurat naprid i u redu za Lovrinac

Sent from my LG-P500 using Tapatalk
Iveky is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 12:20   #58
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Zapravo ne mislim ništa. Ne vidim potrebe zamarati se razmišljanjima o nasumičnim debilima. Ono kaj znam je da su super materijal za trolanje.

Čekal sam jednom u Konzumu na delikatesama da si upiknem salame i pršuta. Red je bio od nekih osam ljudi, a ja sam bio pri sredini. Dođem nekako na red, a s vanjske strane uleti baba, blokira me kolicima i krene prodavačicu zapitkivat o sirevima. Pogledam ja babu i smireno, ali dovoljno glasno velim "Oprostite, gospođo, znate li možda koji je danas dan?" i popratim to lagano zbunjenom facom. Pogleda me baba i kaže "Utorak!".

"Nešto ne štima. Nevidljiv sam ponedjeljkom, srijedom i petkom."


Okrenem se prodavačici koja se sad suzdržava od smijeha i naručim kaj sam trebal. Red iza se cerekao cijelo vrijeme tak da je baba odlepršala nekam dalje.
Odlično. Smireno.
Evo još primjera kako riješiti slične situacije.
http://www.youtube.com/watch?v=smE1kjEsdZk
I ovo.
http://www.youtube.com/watch?v=77bW1aMAkhs
E da su mi njihove sposobnosti...ja se sva uznemirim.
Možda mi samo treba iskustva haha.

Quote:
Ne.

Prilično sam pristojan prema škvadri koju susrećem u dućanima i redovima. Otvoril bum i pridržal vrata, propustil bum ispred i lijepo bum pozdravil. Neki ovo uspiju protumačiti kao "dođite me jebat u mozak" i onda se uspušu kada dobiju odjeb.
Takva sam i ja. Na žalost, neki ljudi dobrotu i pristojnost protumače kao slabost. E pa, neće ići.
Trekkie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 12:25   #59
Reagiram.

"Oprostite, svi čekamo." je obično dovoljno da se vrate od kuda su i došli.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 12:29   #60
Quote:
Trekkie89 kaže: Pogledaj post
Što mislite o ljudima koji se ubacuju preko reda? Ubacujete li se vi preko reda?
Nedavno sam počela ragirati u takvim situacijama. Prije kad sam bila mlađa bilo me iz nekog razloga strah to napraviti. Žao mi je da mnogi drugi i dalje šute i trpe.
Danas npr. čekala sam u redu za samoposlužnu blagajnu. Bila sam iza jednog dečka. Kad se taj dečko išao poslužiti blagajnom odjednom se taj čovjek s punom košaricom stvorio kraj njega, misleći da će se provući. Kad sam to vidjela, rekla sam si da takve stvari više neću trpiti i otišla do njega i rekla mu pristojno da sam ja prije njega na redu. No, on se pravio glup. I tako smo se porječkali...on meni da sam tako mlada, a da se svađam, a ja njemu da je on star (ima oko 50, 60 god.), a tako bezobrazan...na kraju mi je rekao "svinjo bezobrazna, idi ća"
Dobro, što je tim ljudima koji se ubacuju preko reda, a kad ih netko na to upozori prave se glupi i postaju još bezobrazniji? Misle li da smo mi ostali idioti? I što je s onima koji s punim košarama odlaze u redove za brze blagajne pa se prave da nisu vidjeli?
Vrijedi li uopće reagirati i ulaziti u sukob s takvim ljudima?
Ja nemam s tim problema. Cim me pogledaju shvate da ako se ne maknu slijedi obrusavanje i tjeranje van iz reda tak da se najcesce maknu odmah ili pokunjeno zamole da samo...nekaj..pa ako je opravdano onda kazem o.k...jer nisam nerazuman samo lijepo pitaj
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:05.