Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2013., 23:29   #261
Ajde da si i jedno muško javi.

Nije neka velika bruka, al ponos je bio malo povrijeđen. Nedugo nakon što sam kupio novi brdski bicikl sa uber super cool pedalama za koje se zakopčaš i možeš i vući prema gore, a ne samo gurati ih dolje, što je naravno super i tak svi profesionalci voze, odvozih sa bivšom relativno lagani uspon od Markuševečke Trnave do Gorščice (planinarski dom na istočnoj strani Medvednice). Naravno, kako sam došao do doma tako ja lijepo stanem ispred doma, hoću spustiti nogu na pod, skužim da sam prikopčan za pedale i da to ne mogu napraviti i samo se lijepo lagano naslonim na travu sa desne strane. Naravno, bilo je lijepo nedjeljno sunčano popodne i jedno 50 planinara je umiralo od smijeha gledajući me.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:42   #262
maco...

joj linguo bruka...

ja sam jako drska u procjeni vlastitih stranojezičnih dosega, uglavnom, čim imam neko elementarno znanje nemre me se zaustavit

austrija, skijanje, ne radi televizor. od cijele ekipe gazdu idem obavjestiti ja koja njemački znam iz 99luftbalon. vratim se sva važna i za par minuta evo čovjeka, skroz izbezumljenog, para na uši, ali ipak i dalje austrijski pristojan, nosi alat, čekić, daske, najlon...

kaj, rekla sam mu da je unzere fenster kaput, total tot i čovjek je došao popravit prozor. (televizor je fernzer)

na odlasku smo ostavili zaštopan wc jer smo ubacili preostale sarme da ih ne vračamo u zg, onako, napunili školjku sa zapakiranim sarmama, još smo ih probali ugurat sa kuhačom...



ili u italiji, na autostradi, naplatna kućica, spuštam prozor i uz zavodnički osmjeh pitam lika kvando voi?. tip umre od smijeha. (kvando-kad, kvanti-kolko)



u francuskoj na autoputu, maturalac, zaključan wc na pumpi. jebat ga, ipak ja učim francuski. dolazim na blagajnu i pitam silvu ple, l kle pur pi-pi..


u parizu, apsolventsko, neki muzej, ja nadobudno u torbi imam peper sprej.
prijavim ga na porti i tip zapisuje kak se zovem. ja mu izgovaram prevod svog imena na francuski... ljudi, na apsolventskom
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:45   #263
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Naravno, kako sam došao do doma tako ja lijepo stanem ispred doma, hoću spustiti nogu na pod, skužim da sam prikopčan za pedale i da to ne mogu napraviti i samo se lijepo lagano naslonim na travu sa desne strane.
Ja sam preko nekoliko puta ovako pala s bicikla. A nisu mi noge bile vezane za pedale. Samo sam ih zaboravila spustiti na pod kad bi bicikl stao.
Jednom sam slomila nadlaktičnu kost zbog takvog pada.
Bicikli su zlo.

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ja mu izgovaram prevod svog imena na francuskom...
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:48   #264
Tupelo, rasprava s carinikom

Orak, guranje sarmi s kuhačom

Evo jedna moja. Mislim da sam već pisala o tome, ali ovo je prigodan topic pa možemo ponoviti. Prvi izlazak na vozački. Sjednem u auto, ne zavežem se, ne namjestim retrovizor, krećem ja. Moj instruktor se nakašljava, ispitivač pita jeste li nešto zaboravili, ja skužim pojas i veselo odvratim da se ja uvijek zakopčam tek nakon što upalim motor. Retrovizor sam naravno skužila nakon par minuta vožnje, ali odlučila sam se praviti da mi je baš taman unatoč tome što vidim samo pola straženjeg stakla i pouzdati se u duple komande svog instruktora. Dolazimo do mosta, ja ubacujem u drugu, poslije mosta umjesto u treću ubacim u prvu, nagazim po gasu, auto štucne, a ja vrisnem "ajmemajko šta sam sad napravila". Dobro, nema veze, nije sve propalo. Još. Ispitivač me uputi na neko skretanje lijevo s glavne ceste, ja naravno unatoč pogolemom brdu s moje lijeve strane ne očekujem veliki nagib i pokušam izgurati uzbrdicu u drugoj. Auto se ugasi i spuzne na glavnu brzu cestu. Ništa, pali opet, svakome se to može dogoditi , idemo gore, tamo je nekakav pusti jadni kružni tok. Tu ide moj hit dana. Frajer me pita kako se vozi po kružnom toku, a ja mu mudro odgovorim "kružno". I na kraju kad smo se vraćali na poligon, natjera me opet da skrenem na nekakvu lokalnu kvartovsku cesticu. Ispred mene ide dida s vrećicama iz dućana. Ja se ko jado zadnji vučem iza dide, dopizdi mi i sjednem na trubu.

Nisam prošla.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:52   #265

Đe mi post nestade????????

edit, ostavila ga na temi o odjeći i proljeću.....



luđakinje jedne

morat ću si godišnji uzet da si to sve izvizualiziram.

Neki dan kupujem vimenku u jednoj poljoapoteci, iza mene poznanik iz mog sela, skoro pa susjed, malo stariji od mene gleda u čudu u kremu na kojoj piše: Krema za muzače....nešto u tom stilu, pa gleda mene, znajući da ja nemam krave i pita me da kaj sam si to kupila.
A ja onako ko iz topa :nogicasmajlić:-Ma to je za baku.

Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:54   #266
Oh, bicikli.

Vozim malo iza frenda i frendice, ufurali se totalno u neki razgovor, ja mlataram rukom koliko sam se uživila, zapnem za sjenu na cesti i odletim u provaliju pored ceste međ borove. Nisam glasa pustila kako sam skužila da padam, uvijek to napravim nadajuć se da nitko neće primijetit da padam.
Ovo dvoje nastavili dalje, sve dok im nije postalo čudno da sam tako naglo zašutila. Vratili se dozivajuć me, a ja im mašem iz ležećeg položaja s biciklom zapetljanim u bor. "Nisam ja ništa, bicikla je kriva!"
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:55   #267
Quote:
Vodenna kaže: Pogledaj post

Đe mi post nestade????????
ovaj koji si napisala na proljetnoj temi?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:56   #268
Jebote klonka zar si pomislila da ćeš proći.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:57   #269
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
... Ja se ko jado zadnji vučem iza dide, dopizdi mi i sjednem na trubu.

Nisam prošla.


ej, isto se i meni desilo, usred ničega posred puste cestice baba s vrećicama

ja na tubu i hopla, ne prođem

nije to slučajno, aaaa ne! ziher posiju te hokejaše oko poligona ko minsko polje!

Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:57   #270
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ovaj koji si napisala na proljetnoj temi?
To mora da mi je netko tamo zakeljio.
Idem ga tražiti u postovima, tamo ga vidim, kliknem na njega, stavi me na proljetnu temu i tako nekoliko puta i mislim si Bože, ovaj forum je popizdio.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:57   #271
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ja se ko jado zadnji vučem iza dide, dopizdi mi i sjednem na trubu.
Ujme

Quote:
Vodenna kaže: Pogledaj post
Đe mi post nestade????????
Nemam ništa da si postala.
Biće ga je server progutao.

Quote:
Tejsi kaže: Pogledaj post
Nisam glasa pustila kako sam skužila da padam, uvijek to napravim nadajuć se da nitko neće primijetit da padam.
Eto. A čudiš se kad ti kažemo da si tiha i mila.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:58   #272
Zadnji put sam sjela na bicikl s 14 godina. Išla sam frendici. Čekala me na autobusnoj stanici na rolama i s biciklom za mene. Sjela sam na bicikl i onda smo bicikl i ja odmah legli na cestu. Gurala sam ga do kuće joj.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 23:58   #273
Quote:
Vodenna kaže: Pogledaj post
To mora da mi je netko tamo zakeljio.
Idem ga tražiti u postovima, tamo ga vidim, kliknem na njega, stavi me na proljetnu temu i tako nekoliko puta i mislim si Bože, ovaj forum je popizdio.
ček, sad ću ti ga skeljiti ovdje
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:01   #274
Dakle, bila sam još jako mlada, pohađala neki od viših razreda osnovne škole, ne znam točno koji. Za ovu zgodu je bitno da objasnim gdje sam živjela. Radilo se o novijem kvartu gdje su zgrade planski građene u četverokute. Bila sam na trećem katu, prozor od moje sobe je je gledao na tu unutarnju, tzv. dvorišnu stranu koju je zatvarao sklop tih četverouglastih zgrada unutar kojeg se nalazila velika livada, parkić, dvorišni izlazi iz zgrada, kontejneri, sparkirani automobili i sl. Prozor moje sobe je bio poprilično blizu uglu na koji se okomito nastavljala druga zgrada.

I tako jednog popodneva ja odmaram u sobi uz otvoren prozor kada začujem glasan mjauk neke lokalne mačke "uličarke". Mačje mjaukanje nije bila nikakva novost za moje uši, oko kontejnera i ispod autiju su redovito obitavale grupice tih mački lutalica. Prema svim tim lutalicama sam se uvijek odnosila s respektom, ali bez ikakve misije poboljšavanja im uvjeta života.

No, toga popodneva se u meni nešto prelomilo. Izašla sam na prozor i uspostavila očni kontakt sa simpatičnom macom tužnog pogleda i još tužnijeg mjauka koji srce para. Zaključila sam da je mačka gladna. I odlučila to promijeniti. Nahranit ću je. Budući tada nisam imala mačku, nisam imala ni odgovarajuću mačju hranu. Zato sam u frižideru posegla u kutiju s narescima i pronašla nekakvu pureću šunku, narezanu na šnite, cca. 20 dkg. Uzela sam cijelu tu hrpu šunke i vratila se na prozor. Zašto se jednostavno nisam spustila ta tri kata i odložila šunku ispred mačke, sada mi uopće nije jasno, a tada valjda nisam uopće razmišljala. Vrativši se na prozor, maca je i dalje bila na istom mjestu tužno me gledajući. Bitno je za napomenuti da se ravno ispod mog prozora nalazio nekakav nevisoki i nedugački betonski zid čiji smisao ili funkcija mi ni sada nisu nimalo jasni, ali, eto, maca se nalazila s lijeve strane tog vražjeg besmislenog zidića.
Dakle, tu šunku nisam mogla ispustiti ravno ispod prozora, već sam ju morala baciti lagano ulijevo kako bi pala ispred mace s prave strane zidića.

I tako se ja, nadasve koordinirana te već poznata kao izuzetno spretna u bacačko hvatačkim akcijama , nagnem lagano kroz prozor, smotam tu hrpu šunke u nekakav tuljac i zamahnem šunkom da ju bacim ispred mačke. I hitim ja nju ulijevo. Da, uspjela sam prebacit taj jebeni zidić. Ali šunka nije uspjela sletiti do mačke na pod. Već se zaustavila na prozoru prvog kata okomite zgrade. Zakeljila sam ljudima dva'jst deka šunke na prozor.
Ne mogu si uopće zamisliti reakciju i izraze lica tih ljudi kada su ušli u sobu, razmaknuli zastore i vidjeli šunku na staklu.

Tada sam ko furija zatvorila prozor, navukla zastore i danima se nisam usuđivala približiti prozoru. Isuse, i sada mi je neugodno i crvenim se kada se toga sjetim...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:02   #275
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
nije to slučajno, aaaa ne! ziher posiju te hokejaše oko poligona ko minsko polje!

Penzići saboteri.


Inače, nije to sve, još sam prokomentirala i kako se ti starci inače jedva vuku, a očito kad im je frka mogu skakat ko zečevi.

I instruktor i ispitivač su me htjeli zadavit. Potonji mi je održao bukvicu i predavanje o infarktu.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:04   #276
U srednjoj sam imala motorić. Ponekada sam se vozila do škole na njemu. Nije bio registriran jer su mu falili neki papiri, a i stalno se kvario. Jebomepatak ako nije bio jednom tjedno kod majstora. Uglavnom, ako bi se previše zagrijao, ugasio bi se sam od sebe u vožnji, pritom onako stao kao da sam zakočila. To mi se hrpu puta dogodilo. Nakon toga čekaj da se ohladi da bi ga mogla zapaliti. Ako slučajno stanem, ugasit će se sam, onda opet čekaj da se ohladi da zapali.

Priča br. 1
Idem kod frendice u susjedno selo i prije mraka se vraćam nazad. Naravno da nemam registraciju. Ni vozački, ni niš.
Zaustavlja me policija usred njenog sela, na raskršću. Ja vozim cca 35 km/h i mašem policajcima vičući: Ne smijem stati, neće mi više zapaliti!
Oni umiru od smijeha mašući za mnom.

Priča br. 2
Kako mi je motorin malo malo crkavao, stari je sto puta znao reći da mu Jebo b mater, da ga ostavim tamo gdje mi crkne. Da ga bu hitil u Savu.
I tako, žurim ja na jutarnji nulti, kadli crkne on na pola puta.
Ja ga ostavim sa strane na cesti i stopiram do škole.
Kad sam doma došla, pita me stari za ručkom da gdje mi je motor. Ja mrtva hladna odgovaram: Na cesti, tam gdje mi je i stal.

Stari je skoro dobio slom živaca, a stara mu je rekla da sam napravila ono što je govorio da napravim.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:05   #277
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
Zakeljila sam ljudima dva'jst deka šunke na prozor.
Ne mogu si uopće zamisliti reakciju i izraze lica tih ljudi kada su ušli u sobu, razmaknuli zastore i vidjeli šunku na staklu.
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Inače, nije to sve, još sam prokomentirala i kako se ti starci inače jedva vuku, a očito kad im je frka mogu skakat ko zečevi. o
Prestanite, upišat ću se.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:05   #278
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ček, sad ću ti ga skeljiti ovdje
jesam već sama

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 7 seconds.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:06   #279
Quote:
Ace of Diamonds kaže: Pogledaj post
. Ali šunka nije uspjela sletiti do mačke na pod. Već se zaustavila na prozoru prvog kata okomite zgrade. Zakeljila sam ljudima dva'jst deka šunke na prozor.
.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 00:09   #280
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
koji
također, jednom sam u trgovini sama sebe udarila vratima.
da ne spominjem svaki onaj put kad ne kužim gurni/ rini/ vuci/ odjebi, pa ne znam otvoriti vrata, zaključim da objekt ne radi i odem, a unutra ljudi.
!!)
ima vas jos. Jucer kod doktora, izlazim van, ulazim u lift, zena me sokirano gleda, ja sta sta jel mi viri nesto iz hlaca, trci van iz lifta, sta doktor radi?! Ovaj - da.
Mislim vrata su staklena i vidi se recepcija. Ali vrata su zakljucana?!? Well nisu.
Otvorim joj vrata, vidite da ide, garant ce to veceras na nekom forumu opisivati.
Imamo dvoja vrata u firmi, jedna normalna i jedna glavna koja se izvana otvaraju na salter, pa se ceka da se otvore. Pretpostavljala sam da je isti princip kad se ide van. Pola godine sam uredno stiskala neki salter. Dok me nije ulovila sekretarica i rekla van se ide samo na senzor.
Moj teleci pogled, a da?
Slucajno se taj senzor uvijek aktivirao kad sam ja neki lijevi salter stisla. I drzao me u zabludi.

Imam malo smotanu frendicu, al fakat je smotana ko sajla. I nosi uvijek neke cudne kape. Onak nastrikala ih sama ili mama joj.
Valjda dok je nestalo struje, u mraku, a i do zadnjega nisu znale ocel to bit kapa ili carapa. Pretpostavljam.
I zna da su mi te njene kape saka u oko. Idemo gradom i kazem da ima nesto cudno na kapi, obisle mi vec x hoch ducana. Ona meni, ne to je kapa!!! Kape tak izgledaju, nisam ja kriva sto ti se kape ne svidjaju. Ajde nek joj bude.
Dodjemo do mene doma, vidi se u ogledalu i krene histerizirati zasto ja njoj nisam rekla da joj na vrhu kape dvije kvacice onako okomito stoje.
Ma i za kvacice sam joj odavno rekla da mi i to ide na zifce i da ce joj se koristenje istih kad tad obiti o glavu.
Obje smo preko trideset.

Nije smijesno al je malo sramota sto u ducanu redovito odem s tudjim kolicima ili kosarom, neki dan uzmem kolica, skuzim tri reda dalje da nisu moja i ostavim ih tamo dokle sam dosla. Uto dolaze muz i zena i svadjaju se, on njoj ne kolica su bila tri reda naprijed, ona njemu ne nisu bila, vidis da su ovdje!!! On njoj bila su tamo, ja se hvala na pitanju (nitko ga nista nije pitao) ZNAM snalaziti u prosotru, ubojito ju gleda, ona spominje neku staru pricu, svadja se zahuktava ja odlazim prema blagajni.

Pjescana

Amelie

mavita

Quote:
vratim se ja tužna u kuću, i odem pogledati preostalu ribicu, i skužim da sam bacila krivu ribu.
O Boze
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.