Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2014., 15:55   #81
ne vjerujem
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.02.2014., 15:59   #82
I meni je to čudno, ali nit vjerujem nit ne vjerujem.

Nije da imam što skrivati, ali mi se ne sviđa mogućnost da mi svatko tko mi pošalje mail vidi gdje sam. Odem na godišnji, budala sam koja čita mailove i na godišnjem, i onda još da mi se smiju što godišnji provodim u Čačincima, a ne na Maldivima?
CrvenoUho is offline  
Old 23.02.2014., 16:45   #83
Baš me briga. Ne otvaram mailove koje ne želim pročitati.
klonka is offline  
Old 23.02.2014., 17:26   #84
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Meni je jednom već bio prst na "Buy"....
Samo sam jednu aplikaciju u životu kupila; Starwalk da pratim zvijezde i ne radi. Odoh gnjaviti Astrobobota.


Quote:
CrvenoUho kaže: Pogledaj post
Ono što se meni ne sviđa je ovo što mislim da u Outlooku nije moguće:
Streak nudi još jednu opciju: možete vidjeti i gdje je e-mail otvoren - smjestit će ga na kartu te tako omogućiti updateove o primateljevoj lokaciji u realnom vremenu.
To je i meni grozno. Piše da je za Chrome, znači li da to da mi za Operu i ostale ne vrijedi?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 23.02.2014., 17:27   #85
Ne bi htjela da netko zna gdje sam kad otvorim mail/poruku Onda ne mogu lagat da sam baš sad u gradu obavljam nešto na pošti i ne stignem pričat
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 23.02.2014., 17:37   #86
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne guglaj, dakdakgoaj.


Viber je o.k. ima mi dobre smajlice. Njihovi stickeri. Whatsapp je bolji i radi.

@Pravnicica - ja sluzbeno koristim opciju potvrde citanja mailova, i to samo za zaista bitne mailove. Spasila me vise puta.

Ovu opciju da me frendovi slijede preko gejfona imamo svi iskljucenu.
ombia is offline  
Old 23.02.2014., 17:47   #87
https://adblockplus.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=21242

Quote:
The Streak plugin inserts an invisible div element with an image into emails. The URL is: https://mailfoogae.appspot.com/

You need to block this host name or IP address somehow. You may do it in AdBlock, edit the windows hosts file or blacklist it in your router. If you view your emails on multiple devices the latter solution is more convinient.
I've blocked 173.194.70.141, mailfoogae.appspot.com and appspot.com in my router.

Another option is to use Mozilla Thunderbird. By default it doesn't open the tracker image.
http://www.ghacks.net/2014/02/22/can...l-emails-read/
Quote:
Protection?

If you do not allow remote contents to be displayed automatically, then you are save from being tracked. If you are using Thunderbird, you are automatically protected from this as remote contents are automatically blocked by the email client.

You do get an option to display them though, and when you do, the remote contents are loaded and the view count is increased by Streak.

Other email clients may have similar means of protection.
Sve više mi se čini da je kreator Streaka vlasnik dobrog dijela Thunderbirda. A čak nisam sklona teorijama zavjere.
CrvenoUho is offline  
Old 23.02.2014., 18:25   #88
Quote:
Pravnicica kaže: Pogledaj post
Ja volim svoj smartphone. I računi su mi se drastično smanjili otkad koristim sve preko interneta na mobu. SMSove mi piše samo baka.

Yup, mislim da nema više nitko s kim komuniciram a da nema viber/whatsapp.

I to dvoje je divan način komuniciranja. Ne moram paziti koliko poruka šaljem, ne moram provjeravati koliko mi je love ostalo i mogu i iz/u inozemstvo slati kome želim bez da mi pojede bon.

Otišla sam toliko daleko da sam starome instalirala Viber, pa kad ja ili sestre odemo van, nazovemo ga preko Vibera.
Whatsapp nije uspio jer on uspješno ignorira poruke.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 23.02.2014., 18:59   #89
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako prepoznati sarkazam preko interneta.
Zajedno s većinom Internetljana.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.02.2014., 18:59   #90
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post

mogu i iz/u inozemstvo slati kome želim bez da mi pojede bon.

Otišla sam toliko daleko da sam starome instalirala Viber
Whatsapp nije uspio jer on uspješno ignorira poruke.
ovo prvo je <3.
i moj je otac napokon instalirao viber. *proud*
whatsapp mi je puno bolji, nadam se da ga markie nece s*ebat.
jedino sto nemam od tih je fb messenger.
__________________
Ik weet dat ik moet opstaan, dat het op de wirwar van panden en onbestrate weggetjes nu al donker is door de denen, berken en esdoorns die erlangs staan. Maar ik blijf rustig zitten. Ik ben alleen.
Imriel is offline  
Old 23.02.2014., 19:03   #91
Meni je onaj "Last seen on" u WhatsAppu grozan; usprkos činjenici da mi je u noći s petka na subotu dao odgovor na pitanje koje do tada nisam niti postavio.




So far, so good.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.02.2014., 19:11   #92
Ja imam fb messenger integriran u sms, ali isključim jer mi onda dolaze obavijesti i na aplikaciju i tamo, a to me živcira.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 23.02.2014., 19:15   #93
Kod nas je viber ovdje hit,super mi je kad sam vani da mi roming ne pojede sve.
Maca. is offline  
Old 23.02.2014., 19:25   #94
Kod nas je roming skroz bez veze. Samo sjedi na glomaznom otpadu cijeli dan.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.02.2014., 20:12   #95
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pa outlook ima tu opciju otprije
ono, dobiješ potvrdu da je primatelj pročitao mejl.
kako je sad to novost?
Nije to niti približno isto. Kao primatelj čak mogu i odbiti slanje potvrde da sam vidjela mail.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 23.02.2014., 20:17   #96
Što uvijek i napravim jer mi takva pasivna agresija ide nakurac. Škvadru koja koristi tu opciju treba nastrijeliti.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 23.02.2014., 20:46   #97
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Nije to niti približno isto. Kao primatelj čak mogu i odbiti slanje potvrde da sam vidjela mail.
u biti je, približno je isto
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 23.02.2014., 21:24   #98
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pa outlook ima tu opciju otprije
ono, dobiješ potvrdu da je primatelj pročitao mejl.
kako je sad to novost?
I iritantni su ovi koji ga koriste. Dođe mi da opalim šamar pošiljatelju svaki put.

Quote:
CrvenoUho kaže: Pogledaj post
Ono što se meni ne sviđa je ovo što mislim da u Outlooku nije moguće:
Streak nudi još jednu opciju: možete vidjeti i gdje je e-mail otvoren - smjestit će ga na kartu te tako omogućiti updateove o primateljevoj lokaciji u realnom vremenu.
Moguće je, samo ne postoji ta opcija po defaultu.
Radi se o geolokaciji IP-a koji je naveden u headeru, a to ima svaki e-mail.
JPK is offline  
Old 23.02.2014., 21:27   #99
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
u biti je, približno je isto
Ne slažem se. U članku piše da primatelj ne zna da se prati mail i da će pošiljatelj dobiti obavijest o tome da ga je otvorio. Nema nikakvu mogućnost kontrole.
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Old 23.02.2014., 21:29   #100
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Moguće je, samo ne postoji ta opcija po defaultu.
Radi se o geolokaciji IP-a koji je naveden u headeru, a to ima svaki e-mail.
To misliš nakon što ti stigne potvrda da je mail pročitan, pa u tom mailu pogledaš IP adresu s koje stiže?

Da li kad kliknem na 'no' ta potvrda ipak odlazi primatelju na neki način?
CrvenoUho is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.