Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2024., 10:37   #1
Što sam naučio/la iz svoje prošle veze?

Svi smo više manje izašli iz veza, a imamo i one koji su još u vezama. Što ste naučili iz prošlih veza? A oni koji su u vezama, mogu slobodno dati savjete ili ispričati kako vam veze uspijevaju
I koja je vaša tajna uspješne veze?
__________________
Index i arhiva Tema dana
Tema dana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 10:51   #2
Naučila sam najviše toga o sebi, kaj hoću i kaj neću. Naučila sam da bez toga da mi je uvezanik i životni partner u smislu da se brinemo za kućanstvo, ne mogu bit zadovoljna. Kao niti bez čestog i posvećenog fizičkog kontakta .

Ne znam koja je tajna uspješne veze, znam da je meni u mojoj jako lijepo. Razgovaramo, mazimo se, poštujemo jedno drugo, ne trpamo niš pod tepih i stalo nam je da je ovaj drugi zadovoljan. Ne znam ima li tu neke tajne osim ljubavi, koja to čini logičnom posljedicom.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 11:00   #3
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Naučila sam najviše toga o sebi, kaj hoću i kaj neću. Naučila sam da bez toga da mi je uvezanik i životni partner u smislu da se brinemo za kućanstvo, ne mogu bit zadovoljna. Kao niti bez čestog i posvećenog fizičkog kontakta .

Ne znam koja je tajna uspješne veze, znam da je meni u mojoj jako lijepo. Razgovaramo, mazimo se, poštujemo jedno drugo, ne trpamo niš pod tepih i stalo nam je da je ovaj drugi zadovoljan. Ne znam ima li tu neke tajne osim ljubavi, koja to čini logičnom posljedicom.
Zakljucujem ako je po tvome onda je idila kada postavis svoja pravila i on ih slijedi onda je i veza u redu..
navodim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 11:04   #4
Quote:
navodim kaže: Pogledaj post
Zakljucujem ako je po tvome onda je idila kada postavis svoja pravila i on ih slijedi onda je i veza u redu..
Kako si uspio iz rečenice:

.Razgovaramo, mazimo se, poštujemo jedno drugo, ne trpamo niš pod tepih i stalo nam je da je ovaj drugi zadovoljan.

izvući ovaj svoj zaključak
Pretpostavljam da ne čitaš kaj piše nego samo lupiš svoje
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 11:14   #5
Quote:
Louise Hay kaže: Pogledaj post
Kako si uspio iz rečenice:

.Razgovaramo, mazimo se, poštujemo jedno drugo, ne trpamo niš pod tepih i stalo nam je da je ovaj drugi zadovoljan.

izvući ovaj svoj zaključak
Pretpostavljam da ne čitaš kaj piše nego samo lupiš svoje
za naivne koji vas ne poznaju ne slute da slijede nametnuta pravila ..dogovr je nista drugo nego pravilo
navodim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 11:18   #6
Naravno da su dogovori pravila, kak bi se inače dogovarali ? Imamo pravila koja se tiču važnih stvari. O svemu se može razgovarat, ali dogovora se mora držat.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 11:18   #7
Quote:
Tema dana kaže: Pogledaj post
Svi smo više manje izašli iz veza, a imamo i one koji su još u vezama. Što ste naučili iz prošlih veza? A oni koji su u vezama, mogu slobodno dati savjete ili ispričati kako vam veze uspijevaju
I koja je vaša tajna uspješne veze?
Ja sam naučila da moram poraditi na sebi ako želim uspješnu vezu. Ali nisam u tome baš puno napredovala.
Forest Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 11:22   #8
Quote:
Forest Fairy kaže: Pogledaj post
Ja sam naučila da moram poraditi na sebi ako želim uspješnu vezu. Ali nisam u tome baš puno napredovala.
ja uopce vise ne zelim raditi na sebi neka drugi rade na sebi ja imam dovoljno
navodim is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.04.2024., 11:25   #9
Quote:
navodim kaže: Pogledaj post
ja uopce vise ne zelim raditi na sebi neka drugi rade na sebi ja imam dovoljno

To je tako očito iz svakog tvojeg upisa.

On topic: Iz svake veze, pa i one neostvarene, bar ponešto. Što mi je važno kod partnera, na primjer.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 11:27   #10
Navodim, relax i nađi drugu temu ako te ova uzrujava. Ak pak želiš ostati na temi, onda molim te piši ono kaj je ontopic.
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 12:09   #11
Quote:
Louise Hay kaže: Pogledaj post
Navodim, relax i nađi drugu temu ako te ova uzrujava. Ak pak želiš ostati na temi, onda molim te piši ono kaj je ontopic.
pisem sta je ontopic ,ne uzrujava me uopce tema imam valjda pravo napisati svoje misljenje ili nemam
navodim is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 14:27   #12
Kaj, nitko niš nije naučio ?
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 14:29   #13
naučio da se ne petljam sa Burkinjama iz Južne Afrike
__________________
panta rei
Broo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 14:31   #14
Da više obraćam pozornost na djela, kako se netko odnosi prema meni, kako se odnosi prema svom životu, a manje šta priča.
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 14:33   #15
Ja sam naučio da imam pravo na nježnost, greške i reći što mislim bez potrebe da me se izbaci iz kuće. Većinom sam od drugih naučio što ne treba raditi od omaložavanja do okretanja leđa partneru kad je najteže. I da ću uvijek pružiti ruku partnerici kad pod pritiskom završi na podu.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 14:47   #16
Da slušam intuiciju i da ne dajem druge šanse
__________________
There' s no going back!
Mother Of Pearl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 15:04   #17
da crvene zastavice ne bojam u rozo.

da slušam intuiciju kad mi veli "nije on za tebe".

da se ne zaljubljujem u potencijal.



a čak nije ni bila veza u pitanju

veli stara narodna: čovek uči dok je živ!
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 15:09   #18
Da volim svoju slobodu iako ne volim samoću. Ne bih mogla biti s nekim tko me sputava i ograničava s nekakvim svojim pravilima i prohtjevima. Ja sam ja, ti si ti i volimo i želimo se takvi kakvi jesmo.
__________________
It’s not what you preach, it’s what you tolerate
mart28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 15:19   #19
Quote:
mart28 kaže: Pogledaj post
Da volim svoju slobodu iako ne volim samoću. Ne bih mogla biti s nekim tko me sputava i ograničava s nekakvim svojim pravilima i prohtjevima. Ja sam ja, ti si ti i volimo i želimo se takvi kakvi jesmo.
ja bih ovo potpisao
__________________
panta rei
Broo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2024., 15:24   #20
Nije pitanje što si naučio nego da li si uopće ikaj naučio Često puta ljudi imaju tu šablonu po kojoj peglaju svaku vezu, a još je češće puta ta šablona posve pogrešna.
I zato nam se dešava da iz veze u vezu uvijek iste greške delamo
__________________
Love, as if there was nothing more important in your life.
Louise Hay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.