Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Play liste

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 19:04   #1
Melodic Death Metal/Hardcore/Deathcore/Metalcore

Nigdje nisam našao niti jedan forum aktivni a ovdje nisam našao niti jednu temu sa ovim žanrovima svi su u jednu ruku slilčni a dosta različiti od black metal teme i ostalih običnih metal žanrova zato ne mogu biti zajedno.

Ajmo znam da vas ima dijelite omiljene stvari ili nove koji nađete treba nam uvijek novih stvari :klap:
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:38   #2
In Flames - The Quiet Place
evo malo In flames-a za početak
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 23:51   #3
Quote:
Sila nečista kaže: Pogledaj post
In Flames - The Quiet Place
evo malo In flames-a za početak
Jedan od popularnijih bendova

Kad smo kod popularnih

Ovo mi se vrti stalno zadnjih par dana

Amon Amarth "Twilight of the Thunder God"

I jedna legendarna meni, klasik. Tekst,glazba,intro,outro,melodija,vokal
The Last Relapse
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 03:08   #4
Ma ni ne idem na ovaj pdf jer ima samo ona pederska black metal/chat tema sto se tice metala.

Uglavnom, izasao je novi Scar Symmetry prije par dana i ugodno sam iznenadjen, pogotovo uzivam u pjesmi Limits to Infinity.

P.S. Mislim da core stvari trebaju biti u zasebnoj temi jer uglavnom nemaju previse slicnosti sa melodeath/gothenburg.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 16:40   #5
Quote:
Melodic Death Metal/Melodeath
koja je razlika?

Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ma ni ne idem na ovaj pdf jer ima samo ona pederska black metal/chat tema sto se tice metala..
ae, čini mi se da si u pravu

https://www.forum.hr/showthread.php?t=625181
https://www.forum.hr/showthread.php?t=632101
https://www.forum.hr/showthread.php?t=592319
https://www.forum.hr/showthread.php?t=101729
https://www.forum.hr/showthread.php?t=237854

__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 18:51   #6
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Ma ni ne idem na ovaj pdf jer ima samo ona pederska black metal/chat tema sto se tice metala.

Uglavnom, izasao je novi Scar Symmetry prije par dana i ugodno sam iznenadjen, pogotovo uzivam u pjesmi Limits to Infinity.

P.S. Mislim da core stvari trebaju biti u zasebnoj temi jer uglavnom nemaju previse slicnosti sa melodeath/gothenburg.
scar symmetry brutalna stvar

mislim da je bolje da budu svi zajedno u temi jer ionako je teško skupiti "slušače" a growl je growl

@ germa mala ili nikakva ali ja volim svaki od ovih žanrova i nađe se uvijek dobrih pjesama a glupo je imati 100 tema .... ionak nema ljudi koji su voljni previše djeliti ovakve stvari pa zar nije bolje da je aktivnija tema?
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:17   #7
nisam ti ja ništa govorio za temu, samo sam pitao čemu melodic death/melodeath kao da su dva različita žanra, a radi se o istoj stvari ..no dobro, od tih žanrova što si nabrojao jedino znam poslušati neke melodic death bendove s vremena na vrijeme i nešto hardcorea...al baš me zanima što preferiraš od hardcorea ostali nabrojani žanrovi su mi teško sranje
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 19:28   #8
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
nisam ti ja ništa govorio za temu, samo sam pitao čemu melodic death/melodeath kao da su dva različita žanra, a radi se o istoj stvari ..no dobro, od tih žanrova što si nabrojao jedino znam poslušati neke melodic death bendove s vremena na vrijeme i nešto hardcorea...al baš me zanima što preferiraš od hardcorea ostali nabrojani žanrovi su mi teško sranje
Ma da slažem se ali eto znaš da danas ljudi seru sa tim žanrovima pa sam samo napisao sve što mi je palo napamet a da je približno slično jer ipak je ovo sve zajedno kolko tolko slično i dosta drukčije od black metala gdje se koristi samo high vokali
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:14   #9
Live For The Kill

od 2:57 zato volim ovu glazbu zbog ovakvih trenutaka
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 02:54   #10
Aj, zastupljeno je cak 4, 5 podzanrova od njih pedeset.

Vise bi volio da imamo skupnu temu u kojoj bi mogli razglabati o metalu opcenito.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 17:00   #11
tražim nekog vokalistu da ima ovakav bolestan low growl zvuči ko demon oca mi ili bar sličan teško mi je nać dobre vokale u zadnje vrijeme da nisu generic, nebitno koji žanr samo da ima neke melodije

Murder Sermon
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 19:28   #12
Schizophrenia neznam jeli ima veze sa ovom temom ali eto meni jedan od najdražih albuma što se metala tiče .inače trebalo bi malo bolje nazvati temu ,naslov je zbunjujuć ..
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 19:41   #13
Neka moderator preimenuje temu

ovo gore je valjda trash metal
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 19:58   #14
trash metal jebem ti danasnje metalce

nego taj melodeath je za placipicke koje se boje prave, muske, crvste muzike
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:15   #15
Kakva je to crvasta muzika?
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:20   #16
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
trash metal jebem ti danasnje metalce

nego taj melodeath je za placipicke koje se boje prave, muske, crvste muzike
ne znam ja kad god čujem metal bez melodije to mi je treš metal samo nabijanje i loši vokali, nije moj đir ako vokal nije demonski i ako nema melodije bar malo to odma svrstavam u trash metal
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:52   #17
gljupane trash metal ne postoji
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:54   #18
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
trash metal jebem ti danasnje metalce

nego taj melodeath je za placipicke koje se boje prave, muske, crvste muzike
Ja nisam neki ljubitelj metala pa neznan te podvrste metala .Eto Sepultura mi je draga ,ponekad je znam poslušati .Znam samo da thrash metal tipa Slayer ili Metallica ne mogu podnijet ,više volim black metal poslušati nego njih

Zadnje uređivanje Sila nečista : 26.10.2014. at 21:02.
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:55   #19
slayer i metallica nisu trash metal bendovi
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:01   #20
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
slayer i metallica nisu trash metal bendovi
Koliko ja znam Metallica je ta koja je utemeljila uopće thrash metal ,a onda je poslije postala teška komercijala ,a i Slayer je u počecima bio thrash
Sila nečista is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.