Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2016., 19:21   #61
Zasto on ne zna nista o tvojoj odluci da poradis na sebi?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 20:47   #62
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
A ja mislim baš suprotno, da se suočeni sa problemima nisu dobro snašli, išli su u agresivu, potisnuti bijes, zamjeranje, čangrizavost koje nije plod karaktera već plod negativnih emocija koje svakodnevno prolaze glavom.. To smeće treba očistiti, uz smanjenje alergičnosti, oprost, prihvaćanje i smanjivanje očekivanja da sve treba biti savršeno..
Oboje mi se činite prerazmaženi, a ti previše krivnje prebacuješ na sebe. Također sebe ne možeš mijenjati po pitanju karaktera ali možeš tako da definiraš odakle i zašto dolazi ljutnja na partnera, odakle zamjeranje i čangrizavost i odakle nedolerancija prema lošim fazama u vezi... Za to bi trebali do psihologa po pomoć...

Zbrojite se i oduzmite, prema ovom što si opisala imate standardan brak, mislim da ga vi sami pokušavate prikazati lošijim nego što on to jest jer ste upali u svojevrsnu slijepu ulicu. Svi upadnu pa se to nekako rasčisti, malo trudom, malo vremenom, malo ljubavlju, malo sudbinom...
Ne puštaj to iz ruku tako olako, mogla bi se jako pokajati jer problemi nisu tako ozbiljni kakvim vam se čine.
Koju su situaciju oni prošli ja ne znam...
Mislim da smeće pred svojim pragom trebaš počisiti prvenstveno radi sebe, da sam znaš zašto radiš to što radiš...

Samo i ti i ja i svi kojima je IQ veci od sobne temperature znaju da je to proces koji je dugotrajan i zahtijeva brdo preispitivanja i razumijevanja, i podršku druge strane. A ono što sam ja vidjela u postovima je da bi se autorica mijenjala ali to nije izrekla na glas, da je njega strah i on nije siguran bi li se njemu u to dalo uopće ulazit i ono što pak nisam vidjela je to da bi i on sebe i svoje obrasce bio spreman mijenjati

Po njima oni se maltane zadnje dvije godine trude pa nema rezultata...
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 23:22   #63
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Nemam svu kontrolu, pitam da li uoće smijem pokušati vratiti ga s obzirom na napisano.
Znam da nisam centar svijeta, kako misliš da onda možda ne budem solo?

Edit: Pišem tako jer je on sad na tome da bi možda radije otišao...ali nije se još odlučio. Preispituje se. Sada sigurno mogu utjecati na njegovo misljenje, ali ja sam zauzela neutralan stav, puštam njega da se odluči bez da mu mažem oči svojim stavovima i željama.
Ili bi ipak trebala pokušati?

Znam da vam izgledam kao odvratna osoba po ovome kako pišem, ali nisam ja baš toliko loša...
cuj 'Znam da nisam centar svijeta', kako znas? nego tko, gdje?
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 16:36   #64
I eto, odluka je gotovo donešena. Rekao mi je da nisam normalna i da on to više ne može. Jedino strah ga još drži..i tih 10 godina
A ja se još uvijek pitam da li bi trebala pokušati vratiti ga...tako sam izgubljena
lasheba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 17:27   #65
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
I eto, odluka je gotovo donešena. Rekao mi je da nisam normalna i da on to više ne može. Jedino strah ga još drži..i tih 10 godina
A ja se još uvijek pitam da li bi trebala pokušati vratiti ga...tako sam izgubljena
Mislim da je u linku możda Vaśa jedina śansa na opstanak

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...5&postcount=18
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 17:34   #66
Hmm, hvala, slažem se, čak sam danas o tome i razmišljala...ali kako si napisala, trebaju oboje htjeti
Mislim da on više neće
Sada još samo ja to moram prihvatiti
Nažalost, ispustili smo nešto lijepo, sve je to škola, život me baš našamarao
lasheba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 17:41   #67
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Hmm, hvala, slažem se, čak sam danas o tome i razmišljala...ali kako si napisala, trebaju oboje htjeti
Mislim da on više neće
Sada još samo ja to moram prihvatiti
Nažalost, ispustili smo nešto lijepo, sve je to škola, život me baš našamarao
jesi razgovarala s njim o tome śto piśe u linkanom postu?

ako nisi bilo bi śteta da ne porazgovaraś
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 17:45   #68
Nisam razgovarala o tome, danas sam mu rekla da mislim da naša veza zaslužuje još jednu šansu. On je rekao da misli da nisam normalna i kako mi takvo što pada na pamet, ovo je već neznam koji put da isto vrtimo! Nažalost, puno puta prije je on predlagao da odemo kod psihologa, ja nisam htjela...imam neka iskustva sa psiholozima i moram priznati da mi niti jedan nije bio od pomoći
Nemam šta nego prihvatit to šta će se dogodit
Hvala ti
lasheba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 17:51   #69
napravit ćeś kako misliś ali pretpostavljam da oboje znamo da możeś żaliti ako s njime ne porazgovaraś u vezi toga

bit će Ti to ujedno toćka na "i"

ako prihvati znaći da mu joś imalo ovisi na Vama (prije je sam predlagao isto), a ako odbije ...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 17:55   #70
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Nisam razgovarala o tome, danas sam mu rekla da mislim da naša veza zaslužuje još jednu šansu. On je rekao da misli da nisam normalna i kako mi takvo što pada na pamet, ovo je već neznam koji put da isto vrtimo! Nažalost, puno puta prije je on predlagao da odemo kod psihologa, ja nisam htjela...imam neka iskustva sa psiholozima i moram priznati da mi niti jedan nije bio od pomoći
Nemam šta nego prihvatit to šta će se dogodit
Hvala ti
Iskreno ne znam koji klinac vi radite sebi i koji problemi Vam mogu stati na put. Jebote sa svojom ženom sa prošao stvarno svašta pa opet smo ostali zajedno i imamo vezu za poželjeti... Dajte trisku jedno drugome i unormalite se... Ne znam što bih vam rekao jer velikih pizdarija trenutno nemate, a prošlost lijepo ostavite iza sebe..
Ja bih vas tukao jer ne vidim ništa strašno zbog čega bi trebali prekinuti.. osim ako ste pizde i tražite kruha preko pogače..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:01   #71
ne razmiśljaju o faktu da ih może ćekati mnogo lośije nego śto imaju ako se razvedu a da imaju bolje je manjna teoretska śansa

nemalo ljudi tek poslije rastanka vide śto su prokockali
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:03   #72
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
napravit ćeś kako misliś ali pretpostavljam da oboje znamo da możeś żaliti ako s njime ne porazgovaraś u vezi toga

bit će Ti to ujedno toćka na "i"

ako prihvati znaći da mu joś imalo ovisi na Vama (prije je sam predlagao isto), a ako odbije ...
Ne želim ga moliti, ne želim se zapravo tako nisko spuštati...odbit će to, 100%, a ja ću se osjećati ko zadnja očajnica

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Iskreno ne znam koji klinac vi radite sebi i koji problemi Vam mogu stati na put. Jebote sa svojom ženom sa prošao stvarno svašta pa opet smo ostali zajedno i imamo vezu za poželjeti... Dajte trisku jedno drugome i unormalite se... Ne znam što bih vam rekao jer velikih pizdarija trenutno nemate, a prošlost lijepo ostavite iza sebe..
Ja bih vas tukao jer ne vidim ništa strašno zbog čega bi trebali prekinuti.. osim ako ste pizde i tražite kruha preko pogače..
Preburno sam reagirala na jednu njegovu grešku, vidio je moja svakakva lica i sad to ne želi i ne može zaboraviti. Misli da nisam normalna. Ti si sam pisao da si vidio ružno lice svoje žene...koliko je to trajalo? Je trajalo 2 godine? Da li bi izdražao toliko mrcvarenja? A da ti je u te dvije godine obečavala da će se promjenit 100 puta pa ništa? I sad kad sam ja stvarno shvatila neke stvari, on mi ne vjeruje...jbga, sama sam se zajebala, iako nenamjerno i ne svjesno, nije da se uopće nisam mjenjala, ali i dalje je glavno ostalo tu.
lasheba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:06   #73
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
ne razmiśljaju o faktu da ih może ćekati mnogo lośije nego śto imaju ako se razvedu a da imaju bolje je manjna teoretska śansa

nemalo ljudi tek poslije rastanka vide śto su prokockali
Ja jako puno razmišljam o tome i zato nisam sve to htjela pustiti. Ne vode me osjećaji trenutno, vodi me zdrav razum.
Mene ovoga strah, strašno. Zato sam ja svoj dio ispunila, nisam odustala ni kad sam na pod pala...vjerujem u onu, sve se vraća, sve se plaća...
lasheba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:17   #74
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Ne želim ga moliti, ne želim se zapravo tako nisko spuštati...odbit će to, 100%, a ja ću se osjećati ko zadnja očajnica



Preburno sam reagirala na jednu njegovu grešku, vidio je moja svakakva lica i sad to ne želi i ne može zaboraviti. Misli da nisam normalna. Ti si sam pisao da si vidio ružno lice svoje žene...koliko je to trajalo? Je trajalo 2 godine? Da li bi izdražao toliko mrcvarenja? A da ti je u te dvije godine obečavala da će se promjenit 100 puta pa ništa? I sad kad sam ja stvarno shvatila neke stvari, on mi ne vjeruje...jbga, sama sam se zajebala, iako nenamjerno i ne svjesno, nije da se uopće nisam mjenjala, ali i dalje je glavno ostalo tu.
Ne pizdi, iz toga ste oboje nešto naučili...
Ja ti kažem, takve stvari ljudi prođu mnogo puta u braku, krize i razočaranja su normalna stvar, brak nije bajka niti je ikad bila. Zapravo pun je prepreka i izazova i snakon svega kad pogledaš unatrag sretan si što ste svojim radom uspjeli sve preživjeti i dobro i loše i dalje ste zajedno i volite se.
On te vidio u lošoj fazi, u najgorem izdanju i treba to prihvatiti, ti znaš koliko mu škodiš ako ga na taj način povređuješ i trebaš misliti na njega, da nađete neku prihvatljivu sredinu, kompromis..
Mislim da ste se ustrtarili kao pičke zbog činjenice da ste ljudi koji imaju i svoju tamnu stranu, pa što nije vas pojela babaroga, i dalje ste skupa i radite da rješite različitosti na približno prihvatljiv način...
Osobno nikad nisam cjenio pičkastost u odnosu, degradacija je čovjeka, i danas cijeni to njezino lice koje je bilo puno tuge, očaja, ljutnje i boli jer znam kroz što je sve prolazila, morala je tako, to je bio proces, i danas je drugačije, uspjeli smo kroz to sve proći...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:17   #75
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Ne želim ga moliti, ne želim se zapravo tako nisko spuštati...odbit će to, 100%, a ja ću se osjećati ko zadnja očajnica
event razgovor o tome smatraś moljenjem?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:24   #76
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
event razgovor o tome smatraś moljenjem?
Nije sramota izraziti svoje iskrene osjećaje prema nekom da ne bi ispala očajnica, sramota je razmišljati da ćeš tako ispasti očajnica..
Jer ne znate se vi do jučer.. mnogo ste toga prošli zajedno..
I ne bi se trebali sramiti svojih negativnih strana jedno ispred drugog, trebali bi samo iskreno znati reći OPROSTI kada nešto zasereš, i pokušati to ne raditi više, pokušati.. a da ne govorim da se ne bi trebala sramiti svoje ljubavi koju gajiš prema partneru..
Mislim da vam fali ljudske iskrenosti u odnosu, i što je još gore sramite se sami sebe, svojih loših strana.. a to znači biti licemjer, i on i ti imate svoju i jako je bezobrazno svoju skrivati i praviti se fin a u tuđu upirati prstom...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:26   #77
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ne pizdi, iz toga ste oboje nešto naučili...
Ja ti kažem, takve stvari ljudi prođu mnogo puta u braku, krize i razočaranja su normalna stvar, brak nije bajka niti je ikad bila. Zapravo pun je prepreka i izazova i snakon svega kad pogledaš unatrag sretan si što ste svojim radom uspjeli sve preživjeti i dobro i loše i dalje ste zajedno i volite se.
On te vidio u lošoj fazi, u najgorem izdanju i treba to prihvatiti, ti znaš koliko mu škodiš ako ga na taj način povređuješ i trebaš misliti na njega, da nađete neku prihvatljivu sredinu, kompromis..
Mislim da ste se ustrtarili kao pičke zbog činjenice da ste ljudi koji imaju i svoju tamnu stranu, pa što nije vas pojela babaroga, i dalje ste skupa i radite da rješite različitosti na približno prihvatljiv način...
Osobno nikad nisam cjenio pičkastost u odnosu, degradacija je čovjeka, i danas cijeni to njezino lice koje je bilo puno tuge, očaja, ljutnje i boli jer znam kroz što je sve prolazila, morala je tako, to je bio proces, i danas je drugačije, uspjeli smo kroz to sve proći...
Ma gle, ja sam sam otprilike istog stava kao i ti! Smatram da treba još jednom probati, samo još jednom, ali šta ću kad on nije!?

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
event razgovor o tome smatraś moljenjem?
Da, jer sam mu danas rekla da mislim da bi još ovaj put trebali probat, pa me napao da smo 100 puta prošli kroz to i da ne vjeruje da će se to dogoditi, i da od sad počinje više misliti na sebe, želi biti sretan! Nakon toga bi se stvarno osjećala kao očajnica da ga sad pitam da probamo kod psihologa!?
lasheba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:38   #78
U jednom od postova si napisala da tu više ljubavi nema među vama i da ga ne želiš forsirat da ostane ako ti to ne zaslužuješ. Sad po ovim zadnjim upisima ispada da je on već odlučio otići i da ljubav postoji samo sa tvoje strane.Jesi ga pitala da li on tebe voli?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:40   #79
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Da, jer sam mu danas rekla da mislim da bi još ovaj put trebali probat, pa me napao da smo 100 puta prošli kroz to i da ne vjeruje da će se to dogoditi, i da od sad počinje više misliti na sebe, želi biti sretan! Nakon toga bi se stvarno osjećala kao očajnica da ga sad pitam da probamo kod psihologa!?
meni da neśto każeś stoti put moguće da bi slićno zareagirao ali kada biś mi rekla neśto novoga, bila bi mnogo veća śansa da saluśam a możda i da probamo neśto u vezi toga

możemo ovdje pisati u nedogled ali tko ne proba taj ne zna na ćemu stoji

to joś nije tako straśno kao kada grize savjest zaśto se nije probalo ali onda bude ćesto prekasno
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 18:43   #80
Quote:
lasheba kaže: Pogledaj post
Ne želim ga moliti, ne želim se zapravo tako nisko spuštati...odbit će to, 100%, a ja ću se osjećati ko zadnja očajnica



Preburno sam reagirala na jednu njegovu grešku, vidio je moja svakakva lica i sad to ne želi i ne može zaboraviti. Misli da nisam normalna. Ti si sam pisao da si vidio ružno lice svoje žene...koliko je to trajalo? Je trajalo 2 godine? Da li bi izdražao toliko mrcvarenja? A da ti je u te dvije godine obečavala da će se promjenit 100 puta pa ništa? I sad kad sam ja stvarno shvatila neke stvari, on mi ne vjeruje...jbga, sama sam se zajebala, iako nenamjerno i ne svjesno, nije da se uopće nisam mjenjala, ali i dalje je glavno ostalo tu.
Iskreno, ne bih ti vjerovala ni ja. Dvije godine ipak nisu kratak period za razmisliti o sebi i svojim reakcijama i karakteru. Nije mi namjera da te jos vise srozavam, ali moram biti iskrena.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.