Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2016., 17:19   #21
Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, to sam i ja mislila, ali ispostavilo se da te zivot natjera da itekako balansiras i lazed ljudima koji su ti do jucer bili najvazniji na svijetu
Čuj to, život ju tjera na laganje
Rekla bih da te ipak tvoj ego tjera, ne život

Sent from my B1-850 using Tapatalk
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 17:20   #22
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
olakšala si pms a ne dušu.

eh da, mr. x je izjavio da je mislio da će to biti samo prolazno? rečenica koja je dovoljna za zaključak.
krivo si me shvatio, mislio je da ce biti prolazno to sto je osjetio prema meni, dok jos nista nije bilo napravljeno. ali kako je vidio da se prevario, odlucio mi se javiti da vidi jesam li i ja isto osjetila.
filozofkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 17:23   #23
Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
nitko ne zeli zapoceti vezu na nacin na koji smo mi zapoceli jer se uvijek bojis one izreke "tko jednom vara, uvijek vara". Ali ni ja ni on nismo osobe koje skupljaju trofeje sa strane, ovo nam se zbilja dogodilo tako da ni sami nismo znali sto nas je snaslo.
Jasno, jer da jesi takva osoba ne bi otvarala temu, pogotovo ne na nacin koji jesi. No, crv sumnje je uvijek tu, barem bih se ja tako osjecala.

Ali mislim da tebe ipak puno vise muci ovaj ostatak mog posta-osuda okoline i gubitak neke sigurnosti te je to nesto sto moras rijesiti prvenstveno sama sa sobom. Obzirom da mi se ne cinis kao osoba od paralelki, savjetujem da hrabro krenes dalje, za pocetak sama, jer i tvoj decko, kao i svi vi ostali involvirani, zasluzujete bezuvijetnu i 100%-tnu ljubav i odanost.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 17:25   #24
Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post

@autorice: daj ne zavaravaj se da volis obojicu. jedino volis sebe, kao sta san prije reka na drugoj temi. cisti preserans
kao sto sam rekla, spremna sam na svakakve osude.
ali, zar ti nisi nikad bila u nekoj situaciji gdje ti se svidio netko drugi? zar to znaci da volis samo sebe?
filozofkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 17:35   #25
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Jasno, jer da jesi takva osoba ne bi otvarala temu, pogotovo ne na nacin koji jesi. No, crv sumnje je uvijek tu, barem bih se ja tako osjecala.

Ali mislim da tebe ipak puno vise muci ovaj ostatak mog posta-osuda okoline i gubitak neke sigurnosti te je to nesto sto moras rijesiti prvenstveno sama sa sobom. Obzirom da mi se ne cinis kao osoba od paralelki, savjetujem da hrabro krenes dalje, za pocetak sama, jer i tvoj decko, kao i svi vi ostali involvirani, zasluzujete bezuvijetnu i 100%-tnu ljubav i odanost.
imas pravo. osuda okoline je ono sto me jako puno muci, ali ne i najvise. najvise me, naravno, muci kako MD priopciti i da li to uopce napraviti.
kad bi se to sve doznalo, ja sam ta koja bih izgubila puno vise nego Mr.X jer sam naravno zena, a njemu kao muskarcu bi svi puno brze presli preko toga.
filozofkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 17:43   #26
Okolina k'o okolina, u krajnjoj liniji te ne bi trebalo biti briga. Mislim, da do neke granice naravno, ali naci ce se kasnije neka nova preljubnica i ovo tvoje ce se zaboraviti.
Uostalom, nitko ne kaze da razglasis na sva zvona sto se sve desilo, tu se slazem s tobom da bi njega samo povrijedila i sebi na neki nacin olaksala, tako da to nema smisla.

Jednostavno reci-"Cuj dragi, znas da mi je stalo do tebe i sve, ali se vec dugo ne osjecam ispunjeno s tobom i koliko god si ti divan i krasan, ja se vise ne vidim s tobom u vezi. Mozda je hir, mozda cu te izgubiti i pozaliti, ali ja sada ne mogu biti s tobom". I tocka. Treba skupiti muda, nece biti lako, ali po meni jedino fer prema sebi i drugima.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 17:50   #27
S prvim ti nema smisla ostajati. Tu više nema ljubavi, bar ne one erotske. Ne znam kako drugačije se izraziti.
Taj MD ti je vjerojatno samo drag, privržen srcu jer te i dalje mazi, pazi i voli. Očito više ne može probuditi u tebi ono što je probudio taj X. Kažeš da ti je veza s dečkom bila savršena, pa nisam baš siguran. Ljudi koji strašno vole svog partnera baš se i ne zaljubljuju u druge ljude, oni misle samo na svog partnera/icu. A pogotovo oni u sretnoj vezi neće gledati na nekog iz kruga prijatelja.

E taj X. Malo mi je čudno da je i on kao i ti baš na istom putovanju doživio fatalnu ljubav, a 12 godina je u vezi s jednom ženskom. Nekako mi se čini da je osjetio da si se ti zaljubila pa zajahao valove tih osjećaja. Ne bi me začudilo da on godinama bez problema vara i prodaje priču raznim random curama. Ti si za njega prava blabla, ali ne nudi nikakav izlaz iz situacije. Pa jbt, ako si već pojebao prijateljevu curu, onda si do grla u tome. Ne bi ga valjda od žene iz snova odbilo to što će prijatelj misliti iako mu je već poševio curu.

Tog prvog ostavi(ako je tako dobar nek usreći neku drugu koja bi možda jedva dočekala nekog takvog ) i vidi hoće li X ostaviti svoju curu. Ako neće, znači da je samo prodavao priču, a ti si ga vjerojatno svo vrijeme donekle idealizirala.

Nekako mi djeluje da ćeš kroz godinu ili dvije biti s Mr.T.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 18:18   #28
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Kažeš da ti je veza s dečkom bila savršena, pa nisam baš siguran. Ljudi koji strašno vole svog partnera baš se i ne zaljubljuju u druge ljude, oni misle samo na svog partnera/icu. A pogotovo oni u sretnoj vezi neće gledati na nekog iz kruga prijatelja.
Vjerovao/la ili ne, bila je. U toliko godina veze za mene nije postojao nitko drugi, ni u jednom trenutku nisam nikog drugog pogledala (a nije da nisam imala prilike). Zato me i je ovo toliko unistilo jer mi se doslovno u jednom danu srusilo sve sto sam gradila godinama, a da jos ni dan danas ne mogu razumijeti kako mi se to uspilo dogoditi.
filozofkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 19:05   #29
Autorice;
Da ti voliš svog partnera - ne bi ga varala.
Da je tvoj ljubavnik dobar čovjek - ne bi jebavao prijateljevu curu.
Vaš odnos je zasnovan na laži i strasti, a takvo što ne može potrajati. Kad se istina dozna, a strast prođe - vi ste gotovi.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 19:17   #30
Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
imas pravo. osuda okoline je ono sto me jako puno muci, ali ne i najvise. najvise me, naravno, muci kako MD priopciti i da li to uopce napraviti.
kad bi se to sve doznalo, ja sam ta koja bih izgubila puno vise nego Mr.X jer sam naravno zena, a njemu kao muskarcu bi svi puno brze presli preko toga.
Pa kaj te boli kurac za okolinu? Po meni ključna stvar je ako odlučiš ulazit u brak sa MD-om da mu veliš pa kud puklo na puklo. Kaj ako mu ne veliš i uletiš u brak s njim , dobite dete koje on nazove po X-u? Ulazak u brak s takvom laži teško može izać na dobro.Zamisli kako bi to MD-a tek tada satralo ako bi saznao. NIste još prestari da pomogneš MD-u da spozna kakvog prijatelja ima u tom X-u?! Hebi ga dogodilo se. Nema potrebe za nikakvim osudama. Ja bi te obesil da uđeš u brak ,a da to taj čovek ne zna. Mislim, ne bi te ni onda. Hebe me se. Ne poznam te. ALi razmisli koliko je pametno prešutit tako nekaj i ima li uopće smisla ulazit u brak s nekim dok veneš za drugim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 19:22   #31
Super mi je kad ljudi kažu da im se nešto dogodilo iznenada. Žena se odselila iznenada, sve je bilo do tad super. Zaljubili se iznenada.


Meni gori odmah crveni semafor na najjače. Dinaaaajl.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 20:44   #32
Ako voliš obojicu,šta ako se ovaj drugi odluči za tebe,i postanete javni par,šta
s tom ljubavi koju osjećaš za prvog?To će se trenutno ugasiti,ili...?
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 20:51   #33
Strast nije ljubav. Kad preljubnici to shvate bit će im lakše okončati vezu.
Autorica ne želi ostaviti dečka jer ju nosi kao kap vode na dlanu (tako ona kaže), a ovaj drugi ju dobro ševi. Sad misli da su njih dvojca ludi za njom.
Samo da joj se ne bi izmakle obadvije stolice, pa će na kraju ostati sama.
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 21:03   #34
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Strast nije ljubav. Kad preljubnici to shvate bit će im lakše okončati vezu.
Autorica ne želi ostaviti dečka jer ju nosi kao kap vode na dlanu (tako ona kaže), a ovaj drugi ju dobro ševi. Sad misli da su njih dvojca ludi za njom.
Samo da joj se ne bi izmakle obadvije stolice, pa će na kraju ostati sama.
Jasno je tebi,a i meni šta je posrijedi,ali volila bi da mi odgovori na moje postavljeno pitanje,čisto da vidim kako ona to zamišlja,to eventualno okončanje sadašnje veze....hoće li onda patiti za prvim,kako misli živit bez njega..mislim,ipak joj je i on ljubav
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 21:13   #35
Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
iskreno: oboje
Savjet: ostavi oba i izgradi neśto novog, na novim, ćvrśćim temeljima -ovo je sada ruśevina, gdje je samo pitanje vremena kada će se raspasti

Utjeha: bolit će neko vrijeme, ali ćeś u efektu imati dulje zadovoljstvo i mir

nije lako, ali svijet pripada hrabrima
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 21:40   #36
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Na spolovilu ili
Mamu im jebem tu su mi najprije krenule, dolje imam 5,6 komada a na dnu brade 3,4...

Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
vjeruj mi, to sam i ja mislila, ali ispostavilo se da te zivot natjera da itekako balansiras i lazed ljudima koji su ti do jucer bili najvazniji na svijetu
Ne, nije te život natjerao na ništa, to je tvoj izbor.. sama si to htjela i sama si to tražila. Svaki tvoj postupak i svaki leptirić u trbuhu mogla si prekinuti da si to htjela.. ali nisi htjela, baš suprotno htjela si da ti se to desi pa se i desilo.. Sad možemo plakati nad proljevenim mlijekom sada kada je prošao kurvin pir i toga si postala svjesna..
Nekako se sjetim kako žene trzaju na onu mušku ispriku, napio sam se, digao mi se itd...

Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
A bi isto priznao ženi da si nekim drugim ženama govorio kako bi ih jako i puno jebao?
Ja to ženi priznam i dnevno kažem u živo dosta puta, dok hodamo ulicom komentiramo zanimljive ljude kao i zgodne žene koje su mi sexy, zgodne, imaju dobro dupe i da nisam u braku naravno da bi ih jebao.. ili recimo na grupi ako mi je neka ženska privlačna pa snjom popijem kavu i tako.. Iskrenost je najbitnija stvar u vezi, pred ženom nemam tajni, a zašto bih i imao i njoj su privlačni drugi muškarci ali oboje znamo gdje je granica, nema emocija i nema tjelesnog kontakta i tu režemo stvar...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 22:11   #37
Mene stvarno zanima je li ikada ijedan autor ili autorica teme poslušala nečiji savjet, za koji smatra da je to pravi ključ problema - i eto, onda sve bude riješeno, kao rukom odneseno.

U ovom slučaju autorica želi i ovce i novce, i sigurnost i strast.
Hoće sve u paketu, a ovdje traži savjet
Kakav savjet, ženo!?!

Postavi prioritete. Dovoljno si mlada i ne moraš prokockati život i živjeti u učmaloj vezi, ali ne moraš od sebe praviti ni takvu komediju.
Jebete se s prijateljima iz društva iza leđa.
Pa je li to tebi zvuči normalno?

Ako je to stvarno prava ljubav, onda će i opstati, ali bojim se da ste iz dosade zabrazdili bezveze i da ćete ubrzo uvidjeti kolika je to glupost bila.
Barem meni to sve tako zvuči i izgleda.
A to što vaši doma imaju rogove do neba, baš je divan primjer dugogodišnjih kvalitetnih veza, punih razumijevanja i poštovanja
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 23:33   #38
Mislim da njih oko 85% dolazi ne po savjet, a da proćitaju barem jedno miśljenje, koje se podudara sa njihovim, kako bi im savjest bila mirna, da dobro postupaju, a manji dio tog postotka dolazi ovdje po utjehu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 01:03   #39
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Situaciju???Koju točno???Mogućnost da te ostavi ili...
I ja želim od autorice ovaj odg.
Nebuš bila sebična ako kažeš, već iskrena.

MD te neće više gledat kao "princezu"
X i MD nebu više frendovi.
Možda bi ti oprostio, al prebacit će ti radi X.
Prevara se ne prašta- nikad (ak je pametan) !!

Ti ak ćeš bit ostavljena, pa pokušala s X - on u drugom gradu.
Kaj onda veza na daljinu ili će sve napustit radi tebe ?

Ostat u odnosu sa MD al' to nikad neće biti to (radi tebe) psiha, podsvijest te izjeda,karma... kaj god.
I sama se preispituješ.

Pusti MD - zaslužio je, bolju, iskreniju- vjerniju.
To ipak nek on odluči.
Brillz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 02:02   #40
Quote:
filozofkinja kaže: Pogledaj post
kao sto sam rekla, spremna sam na svakakve osude.
ali, zar ti nisi nikad bila u nekoj situaciji gdje ti se svidio netko drugi? zar to znaci da volis samo sebe?
1. dok san bia u braku, i kolko god on bia u zadnju usran, prozet nejebicom i dok san se i dalje trudia nesto popravit...odgovor je NE!
druge nisan zelia nego samo i iskljucivo svoju zenu.
posli,kad su sranja krenila eskalirat...vise me nije bilo briga, za ista...
a nit san trazia da mi se tko svidi.čč

2. DA,to znaci upravo to

ne znan, jel mos pojmit kako ce to sve, kad jednom sazna MD probavit??
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.