Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2016., 15:57   #61
ali mislim pa jel moguće da netko tako od srca trola?

17.10.2015.

Quote:
lubenicalu kaže: Pogledaj post
Cisto da update-am situaciju...
Nista bolje (niste ni ocekivali), zapravo i gore je.
On je zapravo finalizirao planove i odlazi sa tim frendom za novu godinu na mjesto gdje smo par puta spomenuli da bi mogli mi skupa da idemo. Cak je tu i jos par ljudi u igri, zapravo mjesano drustvo ali 'nije mu zgodno da mene uklopi'. Vec danima otkako je to dogovoreno/uplaceno se osjecam vrlo cudno, nekako kao da lebdim kao da me netko opalio toljagom po glavi i osvrcem se oko sebe - gdje sta kako... Jos prije mjesec dana sam planirala u svojoj glavi neke stvari za nas i sada odjednom sam samo odbacena. Bez ikakve svadje, povoda, sukoba, neslaganja. Bez ijedne ruzne rijeci
On je dakle prekinuo sa mnom a da nismo cak imali ni razgovor o tome, dok zivimo skupa, i ponasa se kao da se nista nije desilo. Vrlo je ljubazan prema meni kao frendici, brine i dalje moje brige, sudjeluje u svim svakodnevnim aktivnostima ali svako vece spavamo odvojeno i to vise nije uopce ni cudno, bilo bi mi cak neprijatno odjednom inicirati nesto.

Takodjer, on je u naletu kupovine karata isplanirao skoro cijelu narednu godinu sve odmore i bitne datume bez mene.
OK, nemam vise sto tu traziti ocigledno ali mi apsolutno nije jasno kako decko od skoro 30 toliko moze oblikovati svoj zivot prema nekom frendu koji mu se jedva javljao zadnjih par godina koliko je bio u vezi.
Cak i da ostavimo mene po strani nacas, ovaj moj je posljednjih dana poceo da se sere po vlastitom poslu, koji je teskom mukom dobio i samo se ja sjecam koliko je sretan i ponosan bio, i ubjedjuje sebe kako je grad/drzava gdje taj frend zivi puno prosperitetnija...vjerujem da ce mi ubrzo saopciti kako trazi posao tamo i seli se. Ja jednostavno ne mogu da vjerujem.
Da se razumjemo, protiv tog frenda njegovog nemam bas nista - normalan decko koji ima svoj posao i zivot i planira ga prema svojim potrebama, imao je djevojku i nikoga nije pitao za misljenje o njoj...ostao sam, i izgleda da je znao kome ce se javiti da mu pravi drustvo dok opet ne nadje sebi bolju polovicu...A meni ovo samo govori koliko sam ja mom decku nebitna i bezvrijedna bila sve vrijeme...
i onda godinu dana nakon toga, oni su još uvijek skupa...
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:01   #62
Jebiga, lako je moguće da je on biseksualac koji je zaljubljen u tog frenda. Naše je društvo duboko tradicionalno i ne čudi me da bi netko živio u ormaru. Nije rekla nijednom riječju kakav im je seks. To što mu se može dići na ženu ne znači da nije zaljubljen u frenda, jelte. To bi objasnilo zašto on nije tako oduševljen njihovom vezom. Možda to nije samo klasičan strah od vezanja i želja da se iživi s dečkima. I da, kakve su mu bile druge veze s ženama?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:04   #63
Totalno mlitav hladan lik,naucen da bude po njegovom,naucen da to toleriras..
E tesko je sad krivu drinu ispravljati..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:07   #64
Ja to ništ ne razmem.Kad bi ovo sve bilo istina iako ne vidim zakaj bi bilo jer mi se čini da autorica trola zakaj je tako teško ljudima biti sam pa pristaju na ovakve vidove veza?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:08   #65
ona misli da je u ljubavnoj vanbračnoj ali potencijalno bračnoj vezi.

on misli da ima cimericu s kojom dijeli troškove stana i s kojom se ponekad (sve rjeđe) poseksa.

uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:11   #66
Quote:
lubenicalu kaže: Pogledaj post
Ono sto mene zanima je da li sam ja cudna ili je cudno njegovo ponasanje, jer nekako u razgovoru on uvijek uspjeva da me ubijedi da ja trazim previse. I nemojte mi se smijati, jer se ja vec osjecam kao da sam luda oko cega pravim problem.
Već smo ti svi prije godinu dana, isto na temi o tom dečku, pisali da u toj vezi nema kruha.
Sad sam pročitala staru temu; čovjek je radio sve planove bez da je tebe uključivao u njih, spavali ste odvojeno, nisi mogla odseliti jer ste skupa potpisali ugovor za stan i bilo bi ti skupo plaćati dvije adrese.
Kako to da ste još skupa a stvari ne štimaju već zadnje dvije godine ili duže?
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:16   #67
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Već smo ti svi prije godinu dana, isto na temi o tom dečku, pisali da u toj vezi nema kruha.
Sad sam pročitala staru temu; čovjek je radio sve planove bez da je tebe uključivao u njih, spavali ste odvojeno, nisi mogla odseliti jer ste skupa potpisali ugovor za stan i bilo bi ti skupo plaćati dvije adrese.
Kako to da ste još skupa a stvari ne štimaju već zadnje dvije godine ili duže?
A tu smo dakle. Pa dobro zakaj onda nije naslov teme:Želim otići od momka koji je kreten ali nažalost nemam novaca za tak nekaj. Sad mi je tek sve jasno. E jebi ga ljudi se zbog love druže sa ranoraznim ljudima. Cilj bi nekako trebao biti doći do dovoljno love da možeš sam nekako preživjet.Čisto da ne moraš tolerirat ovakve budale.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:42   #68
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ne, ne, dugoročno ne skaču. Skaču kad se jako zaljube, da, skaču na tom početku veze. Ali čim prvi leptiri odu, osoba postane opet što je i bila. Nema toliko privlačne osobe da ih trajno zadrži u promijenjenom stanju. Osim ako je nekom ego boost da je od kukuljice jednom u životu na jedan dan napravio leptira.
U vecini nas cuci mali psihopat jer je takvo ponasanje na pocetku redovito u vecini veza.

Tak se sve zene vole jebati ko stuke, muski skidaju zvijezde, sve je cici mici, a poslije ona ispadne iritantna prigovaracica, a on profesionalni ignorator.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:44   #69
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Već smo ti svi prije godinu dana, isto na temi o tom dečku, pisali da u toj vezi nema kruha.
Sad sam pročitala staru temu; čovjek je radio sve planove bez da je tebe uključivao u njih, spavali ste odvojeno, nisi mogla odseliti jer ste skupa potpisali ugovor za stan i bilo bi ti skupo plaćati dvije adrese.
Kako to da ste još skupa a stvari ne štimaju već zadnje dvije godine ili duže?

Pa da, tako je to obicno sa postovima na forumu, pises dok imas problem, kad ti se cini da je problem nestao ne pises.
Uglavnom ,da otisao je za tu proslu novu godinu sa drustvom.Vise od dva tjedna. Odjednom se naglo poceo javljati dan pred novu svakih sat vremena, kako mu je krivo sto je tu, kako bi da nije otisao (nismo imali nikakvu svadju prije nego je otisao samo da se zna, ostalo je bas na tome sto sam vam pisala). Kako mu je ovo najgore putovanje u zivotu, kako mu se zivot zgadio, Kako je najbitnije sa kime si i da je on shvatio da zeli biti sa mnom. I tako se javljao jos 10 dana sve do povratka i mogu zaista reci da je bio druga osoba kad se vratio.
Ne znam sta se dogodilo zaista. Ali dosta stvari se popravilo samo od sebe a da nisam mrdnula prstom. Priznajem da mu nisam ni bila rekla da sam bila planirala da se selim, mislila sam mu reci kad nadjem mjesto...i naravno nisam to vise spominjala.
Jedino sto je ostalo je ta njegova odluka da ne zeli vise nigdje, i da mu je zlo od putovanja i da je najsretniji kuci sa mnom.
I evo javljam se sada kada sam izludila od te nove krajnosti.

Za ove sto pisu da sam trol, o da bar. I nigdje nisam napisala da smo skupa godinu dana trenutno - rekla sam da zivimo skupa oko godinu i pol, a skupa smo bili i par godina prije.
lubenicalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:50   #70
Quote:
lubenicalu kaže: Pogledaj post
...

otisao je za tu proslu novu godinu sa drustvom.Vise od dva tjedna. Odjednom se naglo poceo javljati dan pred novu svakih sat vremena, kako mu je krivo sto je tu, kako bi da nije otisao (nismo imali nikakvu svadju prije nego je otisao samo da se zna, ostalo je bas na tome sto sam vam pisala). Kako mu je ovo najgore putovanje u zivotu, kako mu se zivot zgadio, Kako je najbitnije sa kime si i da je on shvatio da zeli biti sa mnom. I tako se javljao jos 10 dana sve do povratka i mogu zaista reci da je bio druga osoba kad se vratio.
Ne znam sta se dogodilo zaista...
šta se dogodilo? izjalovili su mu se planovi s nekim drugim. sve "promjene" poslije su prozirne, upravo dječje manipulacije. frajer zna kako držati nekoga u rezervi. ali tebi to odgovara, ne možeš ni ti iz svoje kože, očito. koliko su potrajale te promjene, uostalom? evo te iopet s istim problemima godinu kasnije.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:56   #71
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ovo mi smrdi na pocetak jedne divne supendarske price.
Početak?
Meni ovo sve skupa (uzimajući u obzir i prethodne teme koje su ljudi izvukli) zvuči kao šupendarska priča koja traje godinama.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 16:59   #72
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
šta se dogodilo? izjalovili su mu se planovi s nekim drugim.
da. totalno đubre lik.
sanjita is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 17:11   #73
lubenice, s kojim ciljem si otvorila ovu temu? Ispuhati se samo, izbaciti misli na papir, promijeniti nešto, što?

Gledajući sa strane ta veza je u kurcu i teško da će itko ovdje reći nešto drugo. Savjetovati će ti da izađeš iz toga jer ne vide zašto bi ostala. Znaš li ti zašto ostaješ?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 17:17   #74
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Početak?
Meni ovo sve skupa (uzimajući u obzir i prethodne teme koje su ljudi izvukli) zvuči kao šupendarska priča koja traje godinama.
Ne price kao dogadjaja vec price kao storije gdje ce se usput otkriti daleko vise sranja nego sto si autorica moze trenutno priznati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 17:19   #75
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
lubenice, s kojim ciljem si otvorila ovu temu? Ispuhati se samo, izbaciti misli na papir, promijeniti nešto, što?

Gledajući sa strane ta veza je u kurcu i teško da će itko ovdje reći nešto drugo. Savjetovati će ti da izađeš iz toga jer ne vide zašto bi ostala. Znaš li ti zašto ostaješ?
Moje omiljeno rjesenje za dugorocne probleme u vezi.
Razlaz!!!
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 17:28   #76
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
lubenice, nemate djece, nemate ekonomskih okova, ne ovisite jedno o drugome. ne gubi više vrijeme u toj vezi. idi s mirom.
Samo što nije.

Okovala se ona sama valjda od starta. Što nevoljenje sebe i strah čini od čovjeka ne čine valjda ni klinci, ni krediti niti bilo kakva druga veza.
Jer imala je identičan problem u dlaku prije godinu dana kada...

...na njegovu inicijativu nisu spavali u istom krevetu. Osjećala se nevoljeno i pisala o tome kako je mlak oko nje i kako ima osjećaj da mu nije toliko stalo.
Tip je i tada bio na kauču dok mu jedan frend nije raskinuo zaruke, a onda je pred autoricom mrtvo hladno komentirao kako će sad njih dvoje zajedno tražiti srodnu dušu, da bi na kraju doslovce godinu dana unaprijed isplanirao sve odmore s tim tipom bez naše autorice.
Ona je u to doba kao zombi bauljala po stanu dok je on cvrkutavo preko skajpa planirao putovanje s miješanim društvom u koje nije uopće uključio nju. Svo to vrijeme se ponašao lijepo prema njoj, kao da se ništa čudno ne događa. Onako, kao prava frendica. Iako nam autorica u tom scenariju nažalost nije bila BFF...više zadnja vajolina.
Tada je prepreka raskidu navodno bio financijski okov u vidu ugovora o najmu koji se mogao raskinuti tek za 2 mjeseca.
Vidim da je ugovor ipak produljen.

Mene samo jedno zanima: kako im štima seks lajf?

Znam da pucanj ide u prazno, ali autorice daj se odšupendaraj priti pliz. Krvare oči od tvoje muke zakamuflirane u hrpu racionalizacija.
Nije dobra veza samo ona u kojoj te te tip očito ne vara, dijeli s tobom svoj životni prostor i u kojoj fino možete razgovarati i zezati se satima. To bi sve mogla dobiti od frendice. I to one koja bi možda baš s tobom htjela ići na putovanja.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 17:47   #77
Quote:
lubenicalu kaže: Pogledaj post
Pa da, tako je to obicno sa postovima na forumu, pises dok imas problem, kad ti se cini da je problem nestao ne pises.
Imaš uvijek iznova isti problem i to ti ništa ne govori?

Quote:
Uglavnom ,da otisao je za tu proslu novu godinu sa drustvom.Vise od dva tjedna. Odjednom se naglo poceo javljati dan pred novu svakih sat vremena, kako mu je krivo sto je tu, kako bi da nije otisao (nismo imali nikakvu svadju prije nego je otisao samo da se zna, ostalo je bas na tome sto sam vam pisala). Kako mu je ovo najgore putovanje u zivotu, kako mu se zivot zgadio, Kako je najbitnije sa kime si i da je on shvatio da zeli biti sa mnom. I tako se javljao jos 10 dana sve do povratka i mogu zaista reci da je bio druga osoba kad se vratio.
Ti nikako ne kužiš da te taj tip manipulira.
Još najbolje da tebe ignorira i ne vodi na izlaske i putovanja, da bi ti naknadno pričao kako mu je bilo baš super i hajlajf.
Pa mora on tebe valjda s nečim zadržati u tom suživotu.

Što nije interesantan uzorak prema kojem on s tobom negdje ne odlazi, ali kad god tu uskoči neki frend, pa čak i pišljivi poznanik, odjednom ide da bi ti po povratku pričao da mu je na tom druženju na koje je btw. sam odlučio ići maltene bilo kao da su mu se zubi vadili?

E ženo moja, bullshit radar ti je zamijenio denial veličine svemira.


Quote:
Ne znam sta se dogodilo zaista. Ali dosta stvari se popravilo samo od sebe a da nisam mrdnula prstom. Priznajem da mu nisam ni bila rekla da sam bila planirala da se selim, mislila sam mu reci kad nadjem mjesto...i naravno nisam to vise spominjala.
Jedino sto je ostalo je ta njegova odluka da ne zeli vise nigdje, i da mu je zlo od putovanja i da je najsretniji kuci sa mnom.
I evo javljam se sada kada sam izludila od te nove krajnosti.
Dogodilo se to da se fino izdovoljio na tom putovanju taman da izdrži do idućeg puta kad neki frend ili poznanik bude nasušno trebao da ga odvede do xy grada.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2016., 22:47   #78
Autorice, zašto si ti ustvari s tim dečkom? Zbog ljubavi, financija, zato što te je sram biti sama?
Ja stvarno ne kužim takve žene koje se očajnički drže muškarca koji od njih pravi budalu.
Daj mu nogom u dupe i pokaži mu da imaš samopoštovanja. On tebe doživljava kao krpu za po kući, a za van ima nekog boljeg. Strašno. Na putovanja ide sa nekim frendom? Jbt pa to je čisti znak pederluka. Može s frendom s tobom mu se neda.
Kako to uopće podnosiš? Ja bi ga sterala u tri krasne i otišla.
Nađi si muškarca koji te poštuje i voli, a ne se ovako ponižavati i moljakati ga da ide s tobom negdje. Ako neće sada, kasnije neće ni pričati s tobom u stanu. Jel ti to kužiš ili si stvarno tako očajna da moraš biti s njim?
Znaš kako se kaže - BOLJE BITI VUK SAMOTNJAK NEGO NEČIJA OVCA.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 11:58   #79
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
...

Nije dobra veza samo ona u kojoj te te tip očito ne vara, dijeli s tobom svoj životni prostor i u kojoj fino možete razgovarati i zezati se satima. To bi sve mogla dobiti od frendice. I to one koja bi možda baš s tobom htjela ići na putovanja.
o, ali to zvuči odlično.

lako je moguće biranje onog što se čita iz onog što je pred očima. ona možda vidi to gore kao sasvim dovoljno dobrim, možda ne idealnim odnosom, ali boljim od ničega. lubenica opisuje odnos koji je nama očito šupendarski, a ona to ne vidi. tip ode na 14 dana u provod "u koji se ona ne uklapa", nakon tri dana šutnje počne se sumanuto javljati svaki sat s porukama kako je samo bitno s kim si i kako mu se zgadio put, a ona se pita: stvarno ne znam što se dogodilo?? zar je itko doista tako naivan? nije, samo bira šta vidi, bolje rečeno, žmiri svom snagom. da joj netko tu sad kaže konkretno što je tip napravio, bi li vjerovala i promijenila stav?
još će iz mog komentara neka prekine s njim zato jer nije vezana brakom i djecom, pokupiti ideju da zatrudni jer bi to otežalo razlaz. nije da se nikad nije dogodilo.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 14:11   #80
Tip zvuči kao općeniti couch potato i nakon početnog zanosa se udobno smjestio u fotelju iz koje mu se generalno ne da dizat.

Ti si samo kolateralni element, svjedok njegove inercije koja je očito jača ne samo od vašeg odnosa, nego i od njegovog odnosa prema samom sebi i vlastitom životu.

Jebiga.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:24.