Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 15:14   #81
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Daj malo pojasni to pliz
tvoj dragi ima osjećaj sigurnosti uz tebe na drugim poljima,
pa su mu ove stvari nevažne-
što nije isto i kod drugih osoba,naročito onih koji nisu duže vrijeme zajedno.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:15   #82
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Ali bez žene
Naravno ..

Mi smo jedno kratko vrijeme radili u istoj firmi pa smo bili i na jednom takvom partiju ... mislim da smo se jednom sreli tijekom tog partija .. na šanku
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:17   #83
Što ljudi stvarno vode partnere na korporativne partije?
Prvi put to čujem, i nikad nisam doživjela na ovih par radnih mjesta što sam promijenila u životu.

I što onda oni rade tamo, umiru od dosade jer nikog ne poznaju i nisu u tom 'điru', a tebi bude žao što nikog ne poznaju pa si stalno s njim/njom, i ne družiš se s kolegama?
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:21   #84
Nije normalno da ona njemu pregledava mobitel, al oprostite vi meni, nije normalno ni da on dobije slom živaca jer je pogledala u ekran dok je njegovom visočanstvu stigla poruka.

I ne trebaju sve skupa radit.I ne treba ju vodit na kave sa frendicama.
Ali ako bi ih autorica htjela upoznat, ne kužim u čem je problem?
Jednom odu skupa, upoznaju se.I to je to.
Ne svaki put.
Ovdje svi idu u neke krajnosti...

Meni tu ipak nekaj smrdi.
Laganje da radi, a s "frendicama" je.
Zaključavanje i gašenje moba....
A i te "frendice" koje ne smiješ vidjet nikad.
Pa ti vidi
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:21   #85
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Što ljudi stvarno vode partnere na korporativne partije?
Prvi put to čujem, i nikad nisam doživjela na ovih par radnih mjesta što sam promijenila u životu.

I što onda oni rade tamo, umiru od dosade jer nikog ne poznaju i nisu u tom 'điru', a tebi bude žao što nikog ne poznaju pa si stalno s njim/njom, i ne družiš se s kolegama?
Pa kod mene je možda specifična situacija .. dosta ljudi je dugo u firmi pa su i partneri tijekom vremena postali poznati ljudima koji tu rade .. npr. često dođu muževi s djecom ili žene s djecom .. navrate onako
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:21   #86
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Varaš se .. mi jako puno toga radimo zajedno, ali postoje stvari koje su samo moje i one koje su samo njene.
(evo petak navečer, zajedno legnemo jedno kraj drugoga, pijuckamo čaj i gledamo krimi petak na TV-u i super nam je )

Prvi puta me pitala jel bi ja išao na njezin korporativni party, na što sam ja rekao da nemam što tamo raditi, a na to je rekla "super, pitala sam te samo reda radi"

I glavni problem koji ima autorica je problem nekompatibilnosti .. naravno da ako dva partnera imaju različita viđenja tig granica da je problem, veliki problem.
ok,ak je to dogovor među vama i funkcionira.
međutim,više se pričalo o tome da jednom partneru smeta-otud i potreba
za nekim minimumom-čisto da si ne inkonstruira u glavi da je to nešto veliko.
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:22   #87
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Što ljudi stvarno vode partnere na korporativne partije?
Prvi put to čujem, i nikad nisam doživjela na ovih par radnih mjesta što sam promijenila u životu.

I što onda oni rade tamo, umiru od dosade jer nikog ne poznaju i nisu u tom 'điru', a tebi bude žao što nikog ne poznaju pa si stalno s njim/njom, i ne družiš se s kolegama?
Upravo tako...uglavno otužno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:25   #88
Quote:
Racchella kaže: Pogledaj post
ok,ak je to dogovor među vama i funkcionira.
međutim,više se pričalo o tome da jednom partneru smeta-otud i potreba
za nekim minimumom-čisto da si ne inkonstruira u glavi da je to nešto veliko.
Ma tu i je taj problem .. nekakve kompatibilnosti .. ne znam kak bih to nazvao.

A nisam samo ja takav .. evo neki dan sjedimo jedno kraj drugog i njoj dođe neki šareni mail (neki newsletter), jbga ja kao dijete privučeno šarenim bojama zavirio u mail reakcija je bila ..
"šta mi gledaš mail?" ..

OFFTOPIC ... admini dajte maknite te okomite reklame koje mi idu po pola ekrana a ne mogu ih ugasiti i ne mogu pročitati tekst postova
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:28   #89
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Pa kod mene je možda specifična situacija .. dosta ljudi je dugo u firmi pa su i partneri tijekom vremena postali poznati ljudima koji tu rade .. npr. često dođu muževi s djecom ili žene s djecom .. navrate onako
Sad ovisi o čemu se radi.
Ja pričam isključivo o kolektivnom domjenku/derneku (kako vam draže ), za Božić, za obilježavanje odlazaka u mirovinu i sl.
To mi je rezervirano za ljude koji rade skupa.

Ali postoje i neki privatni partiji/svadbe/neke druge proslave, gdje bude pozvano dosta kolektiva, ali i dio ostalih ljudi, jer se poznaju i dobri su i s njima (upravo ovo što ti opisuješ). To mi je nešto drugo.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:40   #90
Ma ti korporativni partiji su isto biznis, samo sa cugom. Mislim da treba učinit ljubav rodbini i boljim polovicama i držat ih što dalje od ikakvih uredskih zabava. Posao je posao.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:42   #91
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ma ti korporativni partiji su isto biznis, samo sa cugom. Mislim da treba učinit ljubav rodbini i boljim polovicama i držat ih što dalje od ikakvih uredskih zabava. Posao je posao.
Baš. I koliko god se kao idete opuštati i ne razmišljati o poslu, spika na kraju uvijek završi na poslu. Boring za svakog koga to ne zanima.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:48   #92
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Pa gle ... moja partnerica ne traži uvid u to, ali da traži vjerojatno mi više ne bi bila partnerica ...
Ok, pretpostavljam da je odgovor na moje pitanje "ne". Zdrava i stabilna osoba ostavi osobu čije mu/joj ponašanje u vezi ne paše. Ostatak posta je u kontekstu teme spam.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:51   #93
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Baš. I koliko god se kao idete opuštati i ne razmišljati o poslu, spika na kraju uvijek završi na poslu. Boring za svakog koga to ne zanima.
Da. Exactly.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:54   #94
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Baš. I koliko god se kao idete opuštati i ne razmišljati o poslu, spika na kraju uvijek završi na poslu. Boring za svakog koga to ne zanima.
Apsolutno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:02   #95
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
Ok, pretpostavljam da je odgovor na moje pitanje "ne". Zdrava i stabilna osoba ostavi osobu čije mu/joj ponašanje u vezi ne paše. Ostatak posta je u kontekstu teme spam.
Da, ostavi takvu osobu .. ali mislim da je taj korak više na autorici nego na njemu.
Ona mu možda takav upliv napravi jednom dvaput tjedno i to je to, dok nju to ponašanje smeta konstantno ..
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 16:47   #96
Quote:
Anty kaže: Pogledaj post
O Bože, ovoliko godina a pameti nimalo


Po nabrojenom previše sranja za tako kratku vezu; dve godine skupa a već se izjašnjavaš da ti je frajer sjeban i hladan, pišeš o njegovim burnim reakcijama, njegovom laganju i o tome kako imate drukčije poglede na intimu i vezu.

Ne znam kakve su to ekstra teške situacije u kojim je bio uz tebe (kemoterapija/bolesti, novčani problemi, bolest i njegovanje nekog člana obitelji?!) radi kojih misliš da se vrijedi držati te veze ali meni zvuči kao držanje za nešto što ne valja od samog početka.

Što kažu frendice i članovi familije (ako uopće pričaš s njima o svojoj vezi)?
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 21:40   #97
Da "pravo na privatnost" Šta se nije pozivao na to pravo kad je penetrirao u nju/prdio ispred nje/srao otvorenih vrata itd. Ma zamisli, ona mu smije popušit, al ne smije pogledat u mobitel Di je tu logika

Naravno da ne mislim da trebamo imati uvida 24/7 što partner radi, svi imaju pravo na dio slobode u vezi, ali pri tom se partner ne bi trebao osjećati ka zadnje smeće. A to pravdanje i prebacivanje krivnje na partnera meni smrdi..Stvarno mi nije jasno zašto ljudi toliko drame i sve izvrću, pa im je svako partnerovo pitanje zabadanje u njihovu privatnost i uhođenje ljubomorne osobe

Moj mobitel se otvara na otisak i stavila sam dva-svoj i partnerov. Ne zato da me kontrolira, nego zato što da mu bilo što zatreba, on ima slobodan pristup. Ne bi mi bilo normalno da on ne smije uzet moj mob ni obratno. Isprazni mi se bat ili ostanem bez MB/minuta, najnormalnije posudim njegov i nema nikakve drame..ne kužim zašto bi to bilo kontroliranje ili narušavanje privatnosti
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 21:45   #98
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post
Da "pravo na privatnost" Šta se nije pozivao na to pravo kad je penetrirao u nju/prdio ispred nje/srao otvorenih vrata itd. Ma zamisli, ona mu smije popušit, al ne smije pogledat u mobitel Di je tu logika

Naravno da ne mislim da trebamo imati uvida 24/7 što partner radi, svi imaju pravo na dio slobode u vezi, ali pri tom se partner ne bi trebao osjećati ka zadnje smeće. A to pravdanje i prebacivanje krivnje na partnera meni smrdi..Stvarno mi nije jasno zašto ljudi toliko drame i sve izvrću, pa im je svako partnerovo pitanje zabadanje u njihovu privatnost i uhođenje ljubomorne osobe

Moj mobitel se otvara na otisak i stavila sam dva-svoj i partnerov. Ne zato da me kontrolira, nego zato što da mu bilo što zatreba, on ima slobodan pristup. Ne bi mi bilo normalno da on ne smije uzet moj mob ni obratno. Isprazni mi se bat ili ostanem bez MB/minuta, najnormalnije posudim njegov i nema nikakve drame..ne kužim zašto bi to bilo kontroliranje ili narušavanje privatnosti
da, ali ona je nabavila pincha, a sad je smeta sto nije doberman.
to se nije dogodilo odjednom vec traje od pocetka.
mozda bi mu mogla zamjeriti i krivu boju ociju?

ja ne velim da je to lako i da nju to ne treba smetati, ali robu je probala i znala je u sto se upusta, a sad bi vi da je on kriv zato jer se odjednom ne moze otvoriti.

nejde to tak, jedini krivac je ona jer je od pocetka pristala na to, a sad sere.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 21:53   #99
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
da, ali ona je nabavila pincha, a sad je smeta sto nije doberman.
to se nije dogodilo odjednom vec traje od pocetka.
mozda bi mu mogla zamjeriti i krivu boju ociju?

ja ne velim da je to lako i da nju to ne treba smetati, ali robu je probala i znala je u sto se upusta, a sad bi vi da je on kriv zato jer se odjednom ne moze otvoriti.

nejde to tak, jedini krivac je ona jer je od pocetka pristala na to, a sad sere.
Na pocetku se ne mora biti otvoren..
Biti otvorena knjiga i sve na dlanu.
Ljudi ipak trebaju dozu odstojanja i vremena da se zblize,razviju povjerenje..
Tako da ne moze se reci da je kriva ona od pocetka.
Kriva je sto si nije postavila rok dokle je granica da se on otvori.
Npr pola godine,ako poslije tog roka i dalje nista,onda mu reći sorry ali gubim vrijeme s tobom i ne planiram trcati,vući te za rukav..

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 21:55   #100
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
da, ali ona je nabavila pincha, a sad je smeta sto nije doberman..
Ne pričam o otvaranju i njegovom neromantičnom karakteru. Pričam o njegovoj ofanzivi na njen pokušaj da pogleda njegov mob. Razlog tome može biti i zato što je ona luda i nesigurna, ljubomorna i posesivna, al isto tako može biti i zato što joj je on dao razloga da sumnja, jer je ili lud ili nešto skriva. Na njemu je bilo da joj pojasni bilo kakve nedoumice, a ne onakva reakcija i zabrana pristupa ka da je pas..bad dog, very bad dog! Stay away from the couch, I mean phone...good dog.
Da sam na njenom mjestu, više od prevare bi me bolila činjenica da me partner smatra totalnom glupačom pa mi ide prodavat neke spike o privatnosti, nakon što sam taknula njegov mob
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.