Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2009., 17:12   #1
Drkanje dečku

bok ljudi. Imam 18, decko 19. mazili smo se i znate kak to vec ide .. htjela sam ga ovog puta dovest do kraja (drkanjem, jel) .. jer mi je glupo napalit ga i onda nista (a sad smo imali priliku) ..
i tako .. izvedem ja to (prvi put u zivotu, hehe) malo me on uputio, malo po instinktu, i na momente mi se cinilo da bas ono uziva .. no ukupno gledajuci nije previse uzdisao i tome slicno .. vjerojatno je i njemu to sve novo pa si nije mogo dat oduska do kraja, al neda meni vrag mira pa vas moram pitat .. što vi mislite?
iii imate neki savjet, "trik" koji bi mogla upotrijebit inace .. da mu bude jos bolje .. (vježbom do savršenstva)

p.s. nemojte me puno ismijavat, malo možete
nina-slavonija is offline  
Old 05.04.2009., 17:19   #2
Drugi put nek on drka tebi.
A ti do trećeg orgazma nemoj dati da stane. Pa ne da će uzdahnuti, nego izdahnuti....

(nego, ne uzdišu svi jednako jako i često... to je individualno.. je l svršio ili? šta on kaže, kako se osjećao... je l rekao šta? ili osim što ne uzdiše i ne priča!?)


Deedy is offline  
Old 05.04.2009., 17:20   #3
Evo idem ja trošit to malo smijanja...


A sad ozbiljniji dodatak, šta kaže on kako mu je bilo?
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 05.04.2009., 17:26   #4
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Drugi put nek on drka tebi.
A ti do trećeg orgazma nemoj dati da stane. Pa ne da će uzdahnuti, nego izdahnuti....
hehe, je i on meni, na njegovu inicijativu ..


Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
(nego, ne uzdišu svi jednako jako i često... to je individualno.. je l svršio ili? šta on kaže, kako se osjećao... je l rekao šta? ili osim što ne uzdiše i ne priča!?)
svršio a reko je kad sam ga pitala kak je bilo "zar ne vidiš iz priloženog" .. to sam shvatila kao kompliment .. valjda hehe
nina-slavonija is offline  
Old 05.04.2009., 17:28   #5
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Evo idem ja trošit to malo smijanja...
samo daj, smijem se i sama sebi .. al što ću kad mi je sve to novo
nina-slavonija is offline  
Old 05.04.2009., 17:31   #6
Hm, mislila san i ja otvorit ovu temu, al dobro i bolje da nisan
Ja to isto radin svon momku i on uživa i stenje i sve to, al nervira me nikako nemože svršit, dok mu ja to, jel...
Nije to neki problem al ono, nebi škodilo..
Šlus is offline  
Old 05.04.2009., 17:33   #7
Ninice, isprepadani ste...
samo uživaj, pusti se i ako misiš da nije dobro, samo ponavljaj...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 05.04.2009., 17:35   #8
Quote:
nina-slavonija kaže: Pogledaj post
svršio a reko je kad sam ga pitala kak je bilo "zar ne vidiš iz priloženog" .. to sam shvatila kao kompliment .. valjda hehe
Daj mu drugi put popuši... samo ne zubima, da ne zastenje zauvijek...
Ili ti se baš i ne puši... jer se još koji tjedan želiš praviti fina... ili ti je to možda bljuc?
Quote:
ŠLUS kaže: Pogledaj post
Hm, mislila san i ja otvorit ovu temu, al dobro i bolje da nisan
Ja to isto radin svon momku i on uživa i stenje i sve to, al nervira me nikako nemože svršit, dok mu ja to, jel...
Nije to neki problem al ono, nebi škodilo..
Ima jedan problem... naviko se na svoju ruku očito, j ga!
E, pa... odvikni ga! Radi mu to češće..
Deedy is offline  
Old 05.04.2009., 17:36   #9
vježba, vježba i vježba
vježbom do savršenstva
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Old 05.04.2009., 17:37   #10
Quote:
ŠLUS kaže: Pogledaj post
Hm, mislila san i ja otvorit ovu temu, al dobro i bolje da nisan
Ja to isto radin svon momku i on uživa i stenje i sve to, al nervira me nikako nemože svršit, dok mu ja to, jel...
Nije to neki problem al ono, nebi škodilo..
a glavna fora ti je da ubrzavaš postepeno .. i ak očeš da svrši sve brže i brže bez mijenjanja ritma

moj recimo nije htio svršit u početku (jer mu je bilo glupo da on dođe do kraja a ja ne) .. al sam mu rekla da ja nemam problem s tim .. i da hoću da si "olakša" ... jer se dost često napali(mo) a nismo u mogućnosti za nešto više, kao što sam rekla već ..
nina-slavonija is offline  
Old 05.04.2009., 17:40   #11
pa vidi, vidi, ti postala prava profesionalka !
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Old 05.04.2009., 17:42   #12
QUOTE=Deedy;19823481]Daj mu drugi put popuši... samo ne zubima, da ne zastenje zauvijek...
Ili ti se baš i ne puši... jer se još koji tjedan želiš praviti fina... ili ti je to možda bljuc? [QUOTE]

nema se smisla pravit fina kad sam s njim ono što jesam
nije mi nimalo bljuc .. ali još mi je ipak prerano za to .. jer nisam sigurna ni u tehniku drkanja .. prvo to treba "savladat" ..
ne mislim sad predugo čekat .. al ipak ne još
nina-slavonija is offline  
Old 05.04.2009., 17:43   #13
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
pa vidi, vidi, ti postala prava profesionalka !
educiram se na LJES-u LOL
nina-slavonija is offline  
Old 05.04.2009., 17:46   #14
Quote:
nina-slavonija kaže: Pogledaj post
a glavna fora ti je da ubrzavaš postepeno .. i ak očeš da svrši sve brže i brže bez mijenjanja ritma

moj recimo nije htio svršit u početku (jer mu je bilo glupo da on dođe do kraja a ja ne) .. al sam mu rekla da ja nemam problem s tim .. i da hoću da si "olakša" ... jer se dost često napali(mo) a nismo u mogućnosti za nešto više, kao što sam rekla već ..
Ti već savjete djeliš....

sjajna si...
Ma dam ti 3 tjedna za sve ostalo...

I još nešto ću ti otkrit: muški vole kad je žena napaljena, jer im tako kaže da su dooobri...
Zato, primaj i daji, tvoj uzdah će proizvest njegov i tako to završ u međusobnom skričanju..
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 05.04.2009., 17:47   #15
Quote:
nina-slavonija kaže: Pogledaj post
nema se smisla pravit fina kad sam s njim ono što jesam
nije mi nimalo bljuc .. ali još mi je ipak prerano za to .. jer nisam sigurna ni u tehniku drkanja .. prvo to treba "savladat" ..
ne mislim sad predugo čekat .. al ipak ne još
Joj, ti si jedna od onih koje to planiraju i imaju u rokovniku pod lejtrrr...

Đizz, daj dok mu drkaš stavi ga u usta i udri, neš ti... bit će ti dobro, a on će zastenjati...
Zato si i došla ovdje, da zastenje... al ne grizi!!!


To je savjet i tvojoj kolegici s ovog topica, čiji dečko nikako da svrši. Stisnut'!!
Deedy is offline  
Old 05.04.2009., 17:53   #16
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Ti već savjete djeliš....

sjajna si...
Ma dam ti 3 tjedna za sve ostalo...

I još nešto ću ti otkrit: muški vole kad je žena napaljena, jer im tako kaže da su dooobri...
Zato, primaj i daji, tvoj uzdah će proizvest njegov i tako to završ u međusobnom skričanju..
hvala, sjetit cu se toga

Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Zato si i došla ovdje, da zastenje... al ne grizi!!!
nina-slavonija is offline  
Old 05.04.2009., 17:56   #17
shvati ga kao igracku i pusti masti na volju,al ne radi ono sto ne bi da on tebi,recimo;suhom rukom po golom glavicu
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 05.04.2009., 17:59   #18
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
shvati ga kao igracku i pusti masti na volju,al ne radi ono sto ne bi da on tebi,recimo;suhom rukom po golom glavicu
Ona nema goli glavić. Ne bulazni!
Deedy is offline  
Old 05.04.2009., 18:01   #19
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ona nema goli glavić. Ne bulazni!
a nikad se ne zna...
__________________
za ideale ginu budale
caramel is offline  
Old 05.04.2009., 18:05   #20
Quote:
caramel kaže: Pogledaj post
a nikad se ne zna...


gustan ka prase
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger