Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2011., 12:48   #1561
http://mok.hr/vijesti/sibenik/masovn...nji-sibencanin
__________________
~wir bleiben gern hier, doch wir mussen jetzt gehen~
.stolz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 09:43   #1562
Može jedna mala pomoć...naime, uskoro idem u Šibenik pa me zanima postoji li koji kafić/bar/klub gdje bi se moglo izaći, a da se ne pušta Rozga, Severina ili (nedajbože) neka cajana?
Negdje gdje bi se uz pokoju pivicu moglo poslušati doorse, zeppeline i tako to...tražila sam malo po netu, ali nisam baš našla previše informacija o tome.

Zahvaljujem unaprijed
alice_in_chains is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 10:04   #1563
Quote:
alice_in_chains kaže: Pogledaj post
Može jedna mala pomoć...naime, uskoro idem u Šibenik pa me zanima postoji li koji kafić/bar/klub gdje bi se moglo izaći, a da se ne pušta Rozga, Severina ili (nedajbože) neka cajana?
Negdje gdje bi se uz pokoju pivicu moglo poslušati doorse, zeppeline i tako to...tražila sam malo po netu, ali nisam baš našla previše informacija o tome.

Zahvaljujem unaprijed
Priviri klub Leggero, samo prije 1 (vikend samo) ujutro nema baš ljudi. A prije toga, ako ti se to ne čeka, probaj birtiju Domald. Raspitaj se gdje je jedno i drugo, poznate su lokacije.
xeen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 10:15   #1564
Quote:
xeen kaže: Pogledaj post
Priviri klub Leggero, samo prije 1 (vikend samo) ujutro nema baš ljudi. A prije toga, ako ti se to ne čeka, probaj birtiju Domald. Raspitaj se gdje je jedno i drugo, poznate su lokacije.

Super, hvala ti puno
alice_in_chains is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2012., 18:46   #1565
Autoškole u Šibeniku

Pozdrav ljudi zanima me situacija s autoškolama. Koje sve postoje u Šibeniku? Kada počinju upisi? Koliko to traje?..pogotovo cijene!!!

Tisuću kuna više manje i nije mala cifra. Znam za Pavi val, Barbaru, Neno, Dalmacija...????

Vaša iskustva?




delmurio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 18:46   #1566
Ma nema do Knina!
malumajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 08:35   #1567
Poštovani, kako stojite sa TV programom? Evo meni već tjedan dana nema RTL NOVE HTVa, samo Doma i RTL2. Probala sam i kod susjeda i na oba krajaj grada, ni oni nemaju. Ima tko kakvih informacija?
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 14:58   #1568
Imam maxtv i zna preko zime stalno zezati - nestane slike na 2 sata, pa treba gasiti i paliti sve..
Preko ljeta se to ne dogada
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 14:55   #1569
Ima li kakvih treninga, aktivnosti u gradu za starije od 20 osim aerobika, teretana i planinarenja?
Reina Amparo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 22:56   #1570
Imaš zumbu i salsu. Dosta je popularno
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 22:38   #1571
bok svima ! dolazim u sibenik na par dana,
nisam nesto poznat sa gradom, zanima me di se skupljaju pederi i ljudi niskog morala i ljudi bez predrasuda ??
ima li neka birtija di se moze dobro provest do kasne sate, di gornja granica nije pice ??
ak me kuzite ?
znam da je sibenik mali grad, nadam se samo da nije grad malih ljudi ??
pozdrav svima i hvala
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 00:55   #1572
Nije malih vec premalih ljudi za to sta ti pitas.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 22:23   #1573
Pas traži dom, nalazi se u Šibeniku na privremenom...

https://www.forum.hr/showpost.php?p=38982151&postcount=7


Hvala vam!
__________________
s one strane svijeta
Hypatia72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 15:57   #1574
Ako netko iznajmljuje stan u Šibeniku neka se javi u pp, treba meni i frendici
__________________
Jar of Flies
destindamelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 23:00   #1575
Ima li koga sa liste reda prvenstva za posove stanove?
tonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 05:12   #1576
Ako se neko u Šibeniku želi kvalitetno rekreirati nek dođe na igralište u Mandalinu i proba trenirati ragbi, jedan od najpopularnijih sportova na svitu, ali u Šibeniku još u začetku. Amaterski đir, dobro društvo, svi su dobrodošli, od tinejdžera pa do tridesetogodišnjaka. evo jedan članak o nama: http://mok.hr/sport/sibenik/ragbijas...oste-iz-viteza
Boney_F is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 11:51   #1577
dali netko poznaje osobu po imenu Enver Čehić,navodno živi i radi u šibeniku,to mi je otac koji se rastao od moje majke kad sam imao 1 god. od tada je proslo 29 god. živim u rijeci i htjeo bih stupit u kontakt sa njim......
cobul is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 12:43   #1578
Rotor

Može jedna preporuka. Na mjestu gdje je izgrađen Spar napravite rotor jer će se ovak turisti gubiti i odustajati od kupnje. Ima mjesta, jednostavnije je i sigurnije napraviti rotor. Ista tako je moglo biti riješeno i ono raskršće par stotinjak metara niže na ulazu u Šibenik.
Ista priča i na raskršću za ulaz u Vodice. Rotor pogrešno napravljen. Mogli su napraviti super rotor i na ulazu u Vodice i na ulazu u Tribunj.
Ne znam zašto se tamo toliko zazire od rotora a ima dovoljno mjesta i radi prometa je puno sigurnije napraviti rotor.

Zadnje uređivanje red_rose : 17.06.2012. at 12:46. Reason: Dopuna
red_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 15:19   #1579
Ribarnica/tržnica

Pozdrav svima,

može mala pomoć: gdje se u Šibeniku nalazi ribarnica i tržnica? Hvala!
HrVOjE_T is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 22:25   #1580
Quote:
HrVOjE_T kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

može mala pomoć: gdje se u Šibeniku nalazi ribarnica i tržnica? Hvala!
Ne možeš ih promašiti i da hoćeš jer su u mrtvom centru. Ako dolaziš busom samo se popneš skalama, a i ako dolaziš autom od Poljane moraš proći kraj tržnice
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.