Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2013., 14:25   #1241
Ništa čudno za engleze, njima je ford uvijek prvi.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 14:39   #1242
Quote:
mojo kaže: Pogledaj post
Trenutno citam Auto Bild i prvi je 208 GTI a Clio RS je drugi.
Sorry,moja greška
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 18:18   #1243
Quote:
mazgoon kaže: Pogledaj post
Evo prvih spominjanja cijena za Renault Captur

http://www.vecernji.hr/auti/urbani-k...-clanak-553939
Ovo je online već koji dan, -10000kn akcije na navedene cijene navodno:

http://www.autonet.hr/tablica/1203
Dr.Ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 19:34   #1244
... a od pred par minuta i ovo:
http://www.renault.hr/media/cjenici/...aptur-0105.pdf

P.S. možda otvoriti novi thread za Captur?
Dr.Ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 23:18   #1245
Quote:
Dr.Ninja kaže: Pogledaj post
... a od pred par minuta i ovo:
http://www.renault.hr/media/cjenici/...aptur-0105.pdf

P.S. možda otvoriti novi thread za Captur?

Radije u naslov topika dodati Captur
mazgoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 01:54   #1246
Quote:
Dr.Ninja kaže: Pogledaj post
... a od pred par minuta i ovo:
http://www.renault.hr/media/cjenici/...aptur-0105.pdf

P.S. možda otvoriti novi thread za Captur?
kod captura mi je za oko zapelo to sto se za 124k kn (racunajuci 10k kn popusta) moze dobiti 120 edc s expression paketom opreme. s obzirom da je clio za 10k kn jeftiniji od captura logika nalaže da bi se clio u tom paketu opreme i s tim motorom mogao dobiti za 114k kn. ne znam, nekako mi se cini da su trebali tako nesto i staviti u ponudu. to bi bila fair ponuda, zar ne?!

sto se captura tice, imao sam ga priliku na brzinu pogledati i mogu reci da na prvu nisam bio impresioniran. taj auto mi je nekako ni vrit ni mimo, mjesavina svega i svacega. ono sto vidim je da nema sredisnji naslon za ruku, ne postoji niti mogucnost nadoplate. mozda je nekome to nebitna sitnica, ali mene bode u oci.
mirooooooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 02:58   #1247
To je u biti podignuti Clio?

Koliko sam pročitao izgleda dosta praktično za jednu obitelj.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 10:54   #1248
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
To je u biti podignuti Clio?

Koliko sam pročitao izgleda dosta praktično za jednu obitelj.
SUV wannabe, konkurent Mokki, 2008-ici, Traxu, Yetiju i ostalim...
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 11:52   #1249
Za ljude koji imaju novi Clio neko vrijeme, zanima me što kaže prosječna potrošnja??
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 20:14   #1250
I mene, i to realna, jer sam čitoa auto bild, ili nešto na OMV, gdje su zapanjuće uspjeli na testu, napraviti potrošnju ispod deklarirane, nešto oko 3.8litara ili manje, naravno vožnja po ps-u, model 1.5 dCI
jasamivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 15:57   #1251
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
To je u biti podignuti Clio?

Koliko sam pročitao izgleda dosta praktično za jednu obitelj.
Meni se sviđa, predviđam mu sjajnu budućnost. Nije toliko povišen kao Mokka, a opet praktičniji je od običnog Clia. Rado bih ga kupio da sada kupujem novi automobil.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 16:28   #1252
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa, predviđam mu sjajnu budućnost. Nije toliko povišen kao Mokka, a opet praktičniji je od običnog Clia. Rado bih ga kupio da sada kupujem novi automobil.
Zapravo navodno je najviši u klasi gledano udaljenost od tla (ako ne misliš na samu visinu), u katalozima se spominje čini mi se 17cm, neki članci navode 20cm (možda ovisno i o gumama ili ako mu je gumeni lip naprijed najniža točka s njim/bez njega).

Meni jedino lihvarski djeluju cijene raznoraznih boja, kako karoserije, tako i detalja u unutrašnjosti. Ali to je tako manje-više kod svih.
Jedna boja free, sve ostalo se plaća, a naravno ova free je gadna za popizdit
Dr.Ninja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 16:34   #1253
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa, predviđam mu sjajnu budućnost. Nije toliko povišen kao Mokka, a opet praktičniji je od običnog Clia. Rado bih ga kupio da sada kupujem novi automobil.
Gledam review i ima posebne presvlake koje možeš otkopčati i oprati u perilici.

Meni bi to trebalo i za sjedala i za komandnu ploču.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 16:42   #1254
http://www.youtube.com/watch?v=aBoktBWZkyI
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 17:24   #1255
Crveni je predivan,osim unutrašnjosti sa crvenim umecima Da imam love uzeo bi identičnog crvenog bez cup ovjesa jer je po meni žestoko pretjerivanje sa 18 cola felgama (!) na autu gradske klase. Jedino za čime bi eventualno žalio su crvena kočiona klješta,ali to bi riješio u vlastitom aranžmanu.
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 16:23   #1256
Nego li, ljudi da li netko zna gdje nestao Renault Clio GT!!!???

Predstavljen prije nego li Capture, a nigdje niti traga, niti glasa, niti testa, niti reviewa, niti članka, niti videa, niti uffff ....

Nisu još Turci spremni za nešto suptilnije proizvesti (gdje ima puno žica i elektronike) pa je sve otišlo tri p.m.

Cupture već u salonima, a Clio GT se može naručiti, da mi je samo vidjeti te potrošače kada ga dobiju u ruke, pa kad krene lavina problema ...
Marius-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 16:43   #1257
Valjda su Turci naučili više kako se sklapa auto. Hrvati jedva znaju sklopiti Limex tačke, ali su zato uvijek prvi za narugat se

Zadnje uređivanje frenchkey : 21.05.2013. at 17:15.
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 16:46   #1258
Clio na carBuyeru ima 4,4/5

http://www.youtube.com/watch?v=QycnbLJuV0s
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 17:14   #1259
fino
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2013., 21:29   #1260
Quote:
Marius-Split kaže: Pogledaj post
Nego li, ljudi da li netko zna gdje nestao Renault Clio GT!!!???

Predstavljen prije nego li Capture, a nigdje niti traga, niti glasa, niti testa, niti reviewa, niti članka, niti videa, niti uffff ....

Nisu još Turci spremni za nešto suptilnije proizvesti (gdje ima puno žica i elektronike) pa je sve otišlo tri p.m.

Cupture već u salonima, a Clio GT se može naručiti, da mi je samo vidjeti te potrošače kada ga dobiju u ruke, pa kad krene lavina problema ...
Istina,kad sam išao (naravno bezuspješno ) u salon vidjeti novi RS usput sam pitao i za GT,ali gospođa koja je tamo "radila" je znala manje o dotičnom modelu nego ja (doduše s time se gotovo uvijek susrećem u skoro svakom auto salonu,nebitno koje marke,što je stvarno jadno i žalosno) i jedino što je rekla da je auto u prodaji i da se može naručiti. Naravno pitao sam dali je možda eto baš sada kad se meni gleda,Clio GT tu negdje u salonu ili na parkingu(znam da ga nema,ali treba probati ) da ga vidim,samo me bljedo pogledala i rekla,ako želite kupiti mi možemo naručit Na to sam joj odgovorio da ne kupujem čarape na slijepo ,a kamoli auto,ona se jadna zbunila i tu je moj posjet salonu završio. Jučer sam gledao baš po ju-bi-tou za novi GT niti tamo nema ništa,aposlutna suša... Biće da su francuzi zaboravili da ga uopće imaju u ponudi pa ga zato ne proizvode
DrVelečasni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.