Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 15:40   #101
Evo, nekidan sam bio kod nje na konzultacijama pa smo se dotakli i tih ljubavnih stvari...
Uglavnom, koliko sam skužio, nije udana ni zauzeta (rekla mi je da je imala jednu dulju vezu koja je po svemu trebala postati brak, međutim na kraju su se ipak razišli), a također nije ni osoba koja bi bila sklona nekim avanturama, ONS-ovima, vezama bez obveza i sl.
Imam osjećaj da sam joj jako drag, ali da na mene ipak prvenstveno gleda kao na klinca i nekoga tko joj je više kao sin i član obitelji...Tako da sve više sumnjam da će biti išta od toga.
S druge strane, pozvala me da joj opet dođem na konzultacije zbog nekih stvari koje me sad muče na faksu, a i predložila mi je da joj malo pomognem oko nekih stvari na jednom kolegiju (ali nije to ništa posebno ni zahtjevno niti previše značajno ).

Uglavnom, premda, kako sam napisao, nemam nekih očekivanja, možda se bolje upoznamo na tim konzultacijama...Pa tko zna...
DeFlorax is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 00:45   #102
Quote:
DeFlorax kaže: Pogledaj post
Evo...
Kad malo bolje razmislim, okani se profe, nema tu buducnosti. Sanse su ti manje od 0,1 %. Potrazi vrsnjakinje, imat ces vise od zivota na dugi rok...

Zadnje uređivanje Plavobili : 19.04.2017. at 01:08.
Plavobili is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 03:20   #103
Najbolji način je upravo onaj najjednostavniji.

"Godpođice Xy, pošto više ne idem kod vas na predavanja/seminare a jako ste mi dragi/simpatični, da li bi mogli popiti jednu kavu skupa u bircu Yx".

I to je to. Za prvi pokušaj ne smiješ niti navoditi detaljno razloge te kave, to mora biti isključivo poziv na kavu bez da ona nanjuši neke jake ljubavne motive.

Ako si joj interesantan i "10%", tih "10%" ti je dovoljno da razviješ nekakvu konekciju i interes.

Ukoliko odbije poziv na kavu, znači da si popušio.
Vjerovatno ne zbog toga jer si joj ružan (da mi ne padneš u depresiju), već zbog toga jer nije zainteresirana za nekoga tvog profila.

Ako pak pristane, na prvoj kavi moraš inicirat razgovor sa pitanjima vezanima za nju i njezin privatan život, tek tako češ saznat jel zauzeta i sve ostalo što te zanima a i na taj način češ pokazat indirektnu zainteresiranost za nju.

Sam procijeni kako je kava prošla i ako misliš da bi mogla pristati na date, pošto je to žena cca 35 godina, profesorica, najbolji mogući izbor ti je poziv u kazalište.

Good luck.
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 08:59   #104
Ljubavni teoretičar u ranim dvadesetim, djevac, želi zbariti profesoricu, 15 godina stariju od njega. OK...fora je imati svoju gospođu Robinson, ali što autor misli da dotičnoj profesorici zapravo može pružiti?
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 09:07   #105
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Ljubavni teoretičar u ranim dvadesetim, djevac, želi zbariti profesoricu, 15 godina stariju od njega. OK...fora je imati svoju gospođu Robinson, ali što autor misli da dotičnoj profesorici zapravo može pružiti?
Apsolutno ništa. Možda računa na to da ona nekim enormno velikim slučajem ima fetiš na takve ko što je on, ali svi znamo kolike su šanse za to.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 09:59   #106
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Apsolutno ništa. Možda računa na to da ona nekim enormno velikim slučajem ima fetiš na takve ko što je on, ali svi znamo kolike su šanse za to.
Ma ne računa on na ništa, nisam stekao dojam da bi on u taj odnos ušao s figom u džepu.

Da je temu otvorio mladi pastuh u naponu seksualne snage i s viškom testosterona, a koji je u životu i poševio nešto, ne bi ništ komentirao.

Čak bi mi i taj scenarij bio prihvatljiviji s njezine strane, u smislu da ju je privukao mladošću, snagom, pa i nekakvom mladenačkom drskošću.

Tema ima toliko stranica samo zbog toga jer je uvodni post sročen mrvu elokventnije nego velika većina tema koje se otvore.


Jebemu, pa neka se javi neka žena od 35 godina koju bi privukao student koji ima problem s komunikacijom s djevojkama, koji je djevac i koji se gnuša odnosa s ženom koja ima dijete.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:08   #107
Postavis si sto visi nedohvatljivi cilj i onda se ne moras baviti stvarima koje su realne i ostvarive.
Da on ima hrabrosti naci svoju vrsnjakinju, ne bi mu profa ni pala na pamet.

Trebas prvo puzati da bi znao hodati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:58   #108
Znači da rezimiramo: 20 godina, djevac, ne želiš nikakav odnos s curama osim veze, ali ne razgovaraš s njima i pališ se na profesoricu jer ona lijepo razgovara s tobom. Jesam dobro povezala?

Aha, ima potencijala
calea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger