Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 21:51   #21
Moguće da je probao, bilo mu je novo i malo uzbudljivo, ali na kraju je ipak skontao da je više gay nego bi.

Ili je nešto sasvim drugo, koji kurac mi znamo?
Uglavnom, move on.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 02:02   #22
Quote:
AglajaIvanovna kaže: Pogledaj post
prevelik je post za citiranje...
Evo jednostavno koji mu je. Ti kad pričaš o njemu koristiš izraze "čovjek" itd, to mi je prvo zazvonilo, da ja nekoga volim bilo bi ljubav moga zivota a ona ovako...onda kažeš impresionirao te s tim da ti je rekao da je možda gej. Wtf? On misli koga bi to impresioniralo Ne razumiš ga i zato te ostavio. Uglavnom neki njegovi problemi plus moj je dojam da ga ne voliš
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:05   #23
Ja jedino ne kužim zakaj curama/ženama to imponira.
Recimo da je neki lik gay i kakti ne privlače ga žene,al baš TA dotična ga je privukla.
Ili neki ženskaroš,ali baš TA bude ga promjenila.
Mene bi to odbilo,al odmah.
Tak neka činjenica.

Jel to umišljenost il kaj?Zatreskanost?
Jer ja imam dobro mišljenje o sebi.Dobro izgledam,nisam glupa.
A opet ne mislim da sam iznad svog ženskog roda i da sam bolja od svih.
Da ću baš JA od 1000 žena kaj nisu uspjele nekaj napravit.
Evo ne kužim to.
Ko puši te fore i ko uopće ulazi u tak nekaj.
Nisam nikog htjela uvrjedit.Samo se pitam...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 09:44   #24
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Ja jedino ne kužim zakaj curama/ženama to imponira.
Recimo da je neki lik gay i kakti ne privlače ga žene,al baš TA dotična ga je privukla.
Ili neki ženskaroš,ali baš TA bude ga promjenila.
Mene bi to odbilo,al odmah.
Tak neka činjenica.

Jel to umišljenost il kaj?Zatreskanost?
Jer ja imam dobro mišljenje o sebi.Dobro izgledam,nisam glupa.
A opet ne mislim da sam iznad svog ženskog roda i da sam bolja od svih.
Da ću baš JA od 1000 žena kaj nisu uspjele nekaj napravit.
Evo ne kužim to.
Ko puši te fore i ko uopće ulazi u tak nekaj.
Nisam nikog htjela uvrjedit.Samo se pitam...
možda osobe koje se precijenjuju, možda nezrele osobe, osobe s jakom potrebom da se razlikuju od drugih, da na silu budu posebne i imaju posebnu vezu, učine nešto ''filmski'', izvan svih rezona, žele nedostupno i zabranjeno da začine svoj dosadni život, rijetki su ti koji navečer prije nego zaspu ne vjeruju da su oni baš najpametniji, najposebniji i najljepši, malo je takvih.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:17   #25
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Ja jedino ne kužim zakaj curama/ženama to imponira.
Recimo da je neki lik gay i kakti ne privlače ga žene,al baš TA dotična ga je privukla.
Ili neki ženskaroš,ali baš TA bude ga promjenila.
Evo sama/sam si odgovorio na svoje pitanje. Ovako ispada frajerica i može se kurčit prijateljicama...
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 10:19   #26
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
žele nedostupno i zabranjeno da začine svoj dosadni život, rijetki su ti koji navečer prije nego zaspu ne vjeruju da su oni baš najpametniji, najposebniji i najljepši, malo je takvih.
kad smo već kod toga, zašto je potrebno virovat da smo najpametniji, najposebniji i najljepši? Živiš svoj život, bitno je da si zadovoljan...čemu uopće razmišljat jesi li pametniji, posebniji, ljepši...
Neko123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 14:52   #27
Javlja li se, jesi li ga vidjela? Ima li kakav follow-up?
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 22:47   #28
Pomalo sam sa nevjericom čitala ovaj prvi post na temi. Kao prvo - ja se ne bih ni upustila u vezu sa tipom koji je do sada imao samo veze s muškarcima, dala bih petama vjetra kad bi mi ovo frajer priznao i to bi me sigurno odbilo, ne znam, ne bih mu nikad vjerovala da se taj dio njegove osobnosti promijenio, da se odjednom zagrijao za ženu.

Budi sretna da je ova veza toliko kratko trajala i da si se izvukla na vrijeme, mogla si si još i puno gore zakomplicirati život. Kužim da si vjerojatno zbunjena, no i on je očito zbunjen zbog svega što se dogodilo, no kaj se trenutno točno događa u njegovoj glavi nakon svega nitko ne može znati. Prekriži ga, čovjek ima problema sa samim sobom i ti tu ne možeš baš ništa, čak ti je i bolje da ne čačkaš više po tome (možda ti se ne bi svidjelo ono što bi mogla saznati), nemoj o njemu više razmišljati i kreni dalje. I sljedeći put izađi s nekim tko je prije tebe dejtao samo sa ženama.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 23:10   #29
Quote:
AglajaIvanovna kaže: Pogledaj post
..čovjek koji se pomirio sa svojoj prirodom je u 30toj otkrio, da ipak voli i ženske...bio je izvan sebe od šoka ali i zadovoljstva...

...rekao je da mu se prvi put otvara želja, da ima dijete..naravo, da je prerano i razumije da je racionalno pilulu popiti ali, da je u neku ruku žalostan.

... i rekao kako VEĆ tjedan dana točnije od dana nakon što smo posjetili ginekologa ima osjećaj kako ga taj odnos guši, kako treba prostora...možda jer je proljeće...
Hmmm...nije ti zazvonilo?
Postoje homoseksualci koji imaju djecu, čak i oženjeni homosekualci. Žene u tim vezama(brakovima) nisu najsretnija bića na planeti...neke se stvari ne mijenjaju nikada.
Zašto uopće igrati ulogu "Spasiteljice", "One koja će promijeniti nekog lika i okrenuti ga za 180 stupnjeva"?
Nekako mi se čini da se razočarao što neće biti tata, a u toj je nekoj fazi kad se bude roditeljski instinkti...čovjek je, ipak...osjećajan, k tome...suzice i sve to.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger