Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 17:58   #81
Malo se kužim u astrologiju pa ti moram reći da blizanci imaju dvije strane i da često okreću onu koja im u tom času odgovara da kroz život prođu sa što manje štete.

Lavovi su kurčeviti, i teško će priznati da su pogriješili


Bez gledanja u zvijezde i karte bih ti rekla da s obzirom na godine dobro razmisliš, da li uopće možeš imati dijete, da li imaš nekoga da ti pomogne i djelom i financijski.

Jer iskreno, imati tvoje godina i dijete sa nekim koga uopće ne poznaš mi je malo nadrealno, i ako ti imponira da je stariji, poznati muškarac s tobom, vjerojatno i njemu super izgleda kaj može hvatati komade.


Ali cura s kojom se provodiš i cura s trbuhom su dva različta pojma.

Pazi da ne ostaneš sama i predugo trudna a da nešto poduzmeš. Vjeruj mi da bih i ja i svojoj kćeri da je u tvojoj situaciji predložila abić. Život je pred tobom, a trotjedna "veza" sa jebivjetrom je njemu 99% zabava.

Što se tiče opisa "današnje" mladeži, mislim da si fulala "ceo fudbal", spusti se malo među odgovorne mlade ljude da ne bi tresnula s visoka, jer si na najboljem putu da ti se to dogodi.

Zadnje uređivanje sama45 : 10.03.2017. at 18:12.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:36   #82
Tenks ekipa, bilo vas je lijepo čitati <3
RochelleRochell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:41   #83
Evo ovako, registrirala sam se na forum da odem nesto pitati na kozmetiku, ali ova tema mi je zapela za oko jer imam jako slicno iskustvo. Otisla sam raditi van s 30 godina, dakle nisam bila nikakva balavica.

Malo sam si sredila stvari, financije, nasla posao, upisala i college i tek onda sam pomisljala na dejtanje. Upoznala sam covjeka od 36 godina (rodjenog u zemlji u kojoj i ja sad zivim), sa svojim stanom i dobrim poslom - isto nevidjena kemija, vatrometi, leptiri, ma sta god hoces. I tak dejtali mi dva mjeseca, sve fino i prilagodjeno tom periodu, kad se od veze niti ne ocekuje da da neki uvid u to kakva je osoba kad je gusto - kadli vraga, ja ostade trudna. I uz svu zaljubljenost, kemiju, idealne uvjete - za bebu se nismo odlucili.

Tome ima godina dana. Jos uvijek smo zajedno, planiramo useljenje i nacelno ne bismo imali nista protiv djeteta. Ali onda, kad smo prakticki bili jos stranci jedno drugome, ne. Pa cak ne ni sada - jos puno soli mi moramo zajedno pojesti. A nije da fali ljubavi, slaganja, kemije ni razumijevanja, samo nije bilo, niti je sada (ni po mom ni njegovom individualnom sudu) vrijeme.

Hocu ti rec - dijete je ogromna odgovornost, nemas ni pojma kolika. Ti romantiziras nesto sto nije nimalo za romantizirat. Kad ti svega bude puna kapa, ne mozes ga prodat na Ebayju. A roditi, pa samo gledati kome od rodbine i baba i djedova bi ga prije uvalila - nije roditeljevanje.
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:09   #84
Svaka zena koja ostane trudna mora biti svjesna cinjenice da uvijek postoji mogucnost u zivotu da postane samohranom majkom. Ako si sigurna da bi to mogla, neovisno o njemu i o drugim nekim stvarima, onda samo naprijed. Kakav je on to ces tek vidjeti. Mozda se zvijezde poklope i sve bude super i jednostavno (znam i takav slucaj, mada su takvi slucajevi u velikoj manjini, mozda recimo 5% naspram 95), moze biti podnosljivo, a moze biti katastrofa u kojoj ces morati pronalaziti energiju da normalno funkcioniras i djetetu pruzis u svakom smislu sve sto mu treba.

Budi svjesna svega, svih mogucnosti. Ako smatras da si dovoljno jaka onda naprijed. Ja bih voljela da jesi. Sretno!
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:56   #85
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Neka je djece, mašala.



Točno to. Big deal, ni prva ni zadnja.

Čude me reakcije ljudi jer mnogi danas ulaze u brak sa bebom u trbuhu i sa svakakvim hm egoistima ali ne zgražavaju se nad samima sobom.
Još se torta ne pojede i već imaju probleme u braku.

Ljudi imaju horor bračne priče (nema seksa nema ljubavi više, on vara, ona vara) iako su bili godinama skupa prije braka a tek u braku dobili djecu.
Istestirali pa svejedno omašili. Kaj hoću reći ?
Svejedno su mnogima, unatoč kakti dobrom poznavanju partnera, veze i brakovi s****, pardon. Zapravo većina njih imaju probleme iako su godinama poznavali muževe i žene i išli na sigurno...čak ti ljudi nisu dobri očevi ili majke.
Kako to ?
Zato jer nema tu garancije. Ljudi se promijene.
Odluči po svom srcu. Čak i ako ne bude dobar partner, ako vam ovo ne uspije vjerujem da će biti dobar tata. Pitanje je što ti želiš i nadam se da se ne nadaš da ćeš djetetom zadržati partnera.
Evo ja bih u tvom slučaju koncentrirala se na svoju bebu i sebe a ne na njega. Vidjela što se može učiniti da si olakšam život i na koga računati.
Sretno.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 23:28   #86
Quote:
MKay kaže: Pogledaj post
Svaka zena koja ostane trudna mora biti svjesna cinjenice da uvijek postoji mogucnost u zivotu da postane samohranom majkom.
Za to su šanse jako male. Dok je on živ i radno sposoban celebrity, skrb i briga je zajednička. Tako da mogu živjeti ili ne živjeti skupa/u braku, ali jednake obaveze prema djetetu imaju i ona vrlo vjerojatno neće biti samohrana. Ak je kakav jači celebrity, bit će i jača alimentacija (u slučaju da im ne upali zajedništvo, što je vrlo izgledno). Da, s jedne strane će ona na dnevnoj bazi imati više obaveza, ali dosta njih je dužan i otac djeteta preuzeti.

Problem je jedino što bi to moglo biti još jedno malo djetešce koje neće imati mamu i tatu onako kako bi svako dijete željelo, neće imati potpuni (možda ikakvi, ovisno o njima) osjećaj zajedništva, a postoji i mogućnost, nedajbože, da svjedoči svađama, prepucavanjima, mržnji i da trpi nervozu i iskaljivanje bijesa na sebi dok mama noktima pokušava zadržati tatu koji već hvata novu glumicu u usponu.

To sve ako ne uspiju.

A možda i uspiju.


Moj jedini savjet - rodi dijete ako će ti ono od prvog trenutka biti broj 1.
Lizzy D is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 01:47   #87
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post


Točno to. Big deal, ni prva ni zadnja.

Čude me reakcije ljudi jer mnogi danas ulaze u brak sa bebom u trbuhu i sa svakakvim hm egoistima ali ne zgražavaju se nad samima sobom.
Još se torta ne pojede i već imaju probleme u braku.

Ljudi imaju horor bračne priče (nema seksa nema ljubavi više, on vara, ona vara) iako su bili godinama skupa prije braka a tek u braku dobili djecu.
Istestirali pa svejedno omašili. Kaj hoću reći ?
Svejedno su mnogima, unatoč kakti dobrom poznavanju partnera, veze i brakovi s****, pardon. Zapravo većina njih imaju probleme iako su godinama poznavali muževe i žene i išli na sigurno...čak ti ljudi nisu dobri očevi ili majke.
Kako to ?
Zato jer nema tu garancije. Ljudi se promijene.
Odluči po svom srcu. Čak i ako ne bude dobar partner, ako vam ovo ne uspije vjerujem da će biti dobar tata. Pitanje je što ti želiš i nadam se da se ne nadaš da ćeš djetetom zadržati partnera.
Evo ja bih u tvom slučaju koncentrirala se na svoju bebu i sebe a ne na njega. Vidjela što se može učiniti da si olakšam život i na koga računati.
Sretno.
Evo autorice, dobila si najbolji savjet od pozitive.
Rodi dijete i budi samohrana majka. Brakovi su svima ionako horor priče.
Btw, pozitiva, zašto ti tako mrziš muški rod i brak?
Zar misliš da je dijete bolje odgajati sama?
Zar misliš da su sretnija djeca koja odrastu bez očeva?
Za napraviti dijete je potrebno dvoje, isto toliko ih je potrebno za kvalitetan odgoj. Bolje je ne imati uopće djecu, nego ih odmah u startu obilježiti.
Da imaš dijete, i da znaš koliko je potrebno da bi ga odgojila do odrasle dobi, sigurno ne bi pričala ovakve gluposti.
I ne, nisu svi brakovi horor.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:44   #88
Forumaši, suzdržite se od savjetovanja abortusa!


Brisano je dosta upisa. Ako imate nejasnoća zašto je to tako, molim vas da prije svega proučite pravila ovog pdf-a. Hvala.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 12:27   #89
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ako nisi trol napravila si dijete s osobom koju ne poznaješ i koja niti te voli, niti je zaljubljena u tebe. Strašno.
Slazem se.
Ne poznaju se.
Nista skupa nisu prosli.
Idu grlom u jagode.
I ako i ostanu,dok raste njen trbuh rast ce ili rusit se njihov odnos..
Ne znam tko ne veci biser od njih dvoje i vise neodgovorniji..
Meni ti ne mirise uopce na neku filmsku pricu i da ce sve biti glatko..
Mislim da bas nece..
Sve iduce korake odredjivat ce upravo ta mjena trudnoca..
Veza zbog djeteta suzivot zbog djeteta..sve je to ustvari onda isforsirano..
Pa kad krenu isplivavati razlike u njima,sukobi zbog istih,a djete se nunuska u kolicima...
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 13:08   #90
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Slazem se.
Ne poznaju se.
Nista skupa nisu prosli.
Idu grlom u jagode.
I ako i ostanu,dok raste njen trbuh rast ce ili rusit se njihov odnos..
Ne znam tko ne veci biser od njih dvoje i vise neodgovorniji..
Meni ti ne mirise uopce na neku filmsku pricu i da ce sve biti glatko..
Mislim da bas nece..
Sve iduce korake odredjivat ce upravo ta mjena trudnoca..
Veza zbog djeteta suzivot zbog djeteta..sve je to ustvari onda isforsirano..
Pa kad krenu isplivavati razlike u njima,sukobi zbog istih,a djete se nunuska u kolicima...
Ti si pisala o svim svojim problemima na forumu koji se većini forumaša čine kao horror priča. I ipak si jako željela dijete i odlučila da ćeš ga donijeti na svijet.

Zašto si onda sklona autoricu gledati kao neodgovornu, a vlastitu želju za djetetom si uvažila?

Žena želi dijete. Neka ga ima. Nitko od nas ga neće niti hraniti niti odgajati. Kad bi svaki čovjek mirno i racionalno promislio o tome u kakvu obitelj i u kakav svijet donosi dijete i je li se uopće spreman nositi s njegovim odgojem, tko bi uopće imao djecu?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 13:21   #91
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu u nadi da će na nju naići netko tko se našao (ili zna nekoga tko se našao) u sličnoj situaciji. Svaki savjet je dobrodošao.

Bez nepotrebnog okolišanja- prekjučer sam saznala da sam trudna sa čovjekom s kojim tek ulazim u partnerski odnos. Upoznali smo se prije 3 tjedna, na prvu kliknuli, spavali skupa i odmah započeli nešto što ima jako dobar potencijal da se razvije u sretnu vezu.

Nakon prvog seksa, i ujedno prvog susreta, počeli smo se nalaziti, dejtati, i sve je krenulo baš kako treba. Kompatibilni, isti pogledi na svijet, smisao za humor i iste vrijednosti, seks super, vrijeme provedeno zajedno predivno, zajedničke aktivnosti, razgovori koji ispunjavaju, puno smijeha… Da skratim priču, lijepo nam je. Ni on ni ja u ovo nismo išli glavom kroz zid, već opušteno, polako i zrelo. Ja sam se malo zaljubila, to jest, u procesu zaljubljivanja sam, a vidim da je i njemu stalo do mene. Nije to (još) svemirska ljubav od koje ne možemo spavati, ali s obzirom na to koliko se malo znamo, ni ne može biti.

Od prvog trena imam neki neobičan, meni nedohvatljiv osjećaj i intuiciju da ću s tim čovjekom imati dijete. Nakon prvog seksa (koristili smo samo metodu prekinutog snošaja kao kontracepciju), prvo što sam pomislila (premda sam to ubrzo potisnula) jest da sam trudna. Kad sam 2 tjedna nakon toga shvatila da mi menga kasni 1 dan, znala sam da sam trudna. Pričekala sam 4 dana, i prekjučer napravila test, koji je bio pozitivan, i ponovila za svaki slučaj. Opet plus.

Ono što mi je kod ove situacije jako neobično i pomalo me plaši, je ta neka divine intuicija i nonšalantnost s kojom sam pristupila svemu (spavala s čovjekom kojeg sam tek upoznala na dan ovulacije bez zaštite, a trudnoća je zadnje što mi je na pameti i što mi treba trenutno u životu). Inače sam paničar i ne postupam ovako neodgovorno, ali osjećam neobjašnjivu mirnoću u vezi svega od prvog dana.
Vijest o trudnoći nije me šokirala, već stvorila u meni taj neki lijep osjećaj. Odmah sam mu javila, i reakcija je bila slična mojoj. Razum nam nalaže da to nije dobro, da se premalo znamo, da nam to ne treba i da bi nas trebalo biti strah, ali intuicija i osjećaji nam govore da je tako valjda trebalo biti, i da se tome želimo prepustiti.

Još nismo donijeli odluku, premda sve nekako ide u tom smjeru da prihvatimo to dijete. Realno, tajming nam je katastrofa, jer osim toga što se premalo znamo i nismo još sigurni što mislimo i osjećamo jedan prema drugome, on je zatrpan obavezama, pod stresom i jednostavno mu se previše toga događa u životu. Ja sam 10 godina mlađa od njega, još studiram i živim s roditeljima.
Podršku roditelja (i mojih i njegovih) znamo da bismo imali, nekako bi se snašli, mogli bi riješiti i stambeno pitanje. Rekao je prijateljima, svi nekako navijaju za to, a moji prijatelji također.

Osjećam da sam spremna biti majka, zapravo sam cijelo ovo vrijeme užasno sretna u vezi ove vijesti, ali opet postoje te blokade. Želim odgajati dijete koje je nastalo u ljubavi i raste u ljubavi. Želim da se volimo najviše na svijetu i da smo jedno drugom podrška, a ne znam hoće li biti tako. Otprilike isto tako razmišlja i on. Strahujemo od toga da ćemo jednog dana shvatiti da nismo jedno za drugo, jer se još uvijek ne poznajemo dovoljno, a s druge strane imamo jako dobar osjećaj u vezi nas, naše potencijalne ljubavi i suživota.

Mislim da sam ja već odlučila što ću, ali želim da smo u tome zajedno. Što ako se on uspaniči, odluči da ipak ne želi u to? Zapravo me u cijeloj ovoj situaciji najviše toga strah. Njegove odluke.

U glavi mi je kaos, u srcu mir. Kako se vama sve ovo čini? Treba mi netko tko će mi dati neki objektivan savjet, podijeliti svoje iskustvo ili iskustvo nekoga tko se našao u ovoj situaciji.
Može li uopće veza, koja još ni nije veza, a već se dogodilo dijete, opstati?

Hvala i ispričavam se na predugom postu.
mislim da nikakve dvojbe nebi trebala imati. ovo je bilo tako lijepo čitati, ovo je zapravo takva rijetkost da sam malo zavidna, ali i sretna kaj se dogodilo makar nekom drugom
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 13:23   #92
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Otvaram ovu temu u nadi da će na nju naići netko tko se našao (ili zna nekoga tko se našao) u sličnoj situaciji. Svaki savjet je dobrodošao.

Bez nepotrebnog okolišanja- prekjučer sam saznala da sam trudna sa čovjekom s kojim tek ulazim u partnerski odnos. Upoznali smo se prije 3 tjedna, na prvu kliknuli, spavali skupa i odmah započeli nešto što ima jako dobar potencijal da se razvije u sretnu vezu.

Nakon prvog seksa, i ujedno prvog susreta, počeli smo se nalaziti, dejtati, i sve je krenulo baš kako treba. Kompatibilni, isti pogledi na svijet, smisao za humor i iste vrijednosti, seks super, vrijeme provedeno zajedno predivno, zajedničke aktivnosti, razgovori koji ispunjavaju, puno smijeha… Da skratim priču, lijepo nam je. Ni on ni ja u ovo nismo išli glavom kroz zid, već opušteno, polako i zrelo. Ja sam se malo zaljubila, to jest, u procesu zaljubljivanja sam, a vidim da je i njemu stalo do mene. Nije to (još) svemirska ljubav od koje ne možemo spavati, ali s obzirom na to koliko se malo znamo, ni ne može biti.

Od prvog trena imam neki neobičan, meni nedohvatljiv osjećaj i intuiciju da ću s tim čovjekom imati dijete. Nakon prvog seksa (koristili smo samo metodu prekinutog snošaja kao kontracepciju), prvo što sam pomislila (premda sam to ubrzo potisnula) jest da sam trudna. Kad sam 2 tjedna nakon toga shvatila da mi menga kasni 1 dan, znala sam da sam trudna. Pričekala sam 4 dana, i prekjučer napravila test, koji je bio pozitivan, i ponovila za svaki slučaj. Opet plus.
u.

a koliko imate godina?? jer tako olako da tip špricne, tj da ni ne osjeti extazu mi djeluje neshvatljivo...a vi još i prohvatili tu medotu kontracepcije...
i nemoj se odma videt u ulozi sretne surpuge jer ne znaš šta će bit...

al sad je gotovo...svadba u crkvi ni ne pomišljat na abort jer je to grijeh ...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 14:08   #93
Ja sam bio s nekom curom i ne tako davno u kratkoj vezi u kojoj je seks došao na red isto jako brzo. Ali pošto ona nije htjela da imam kondom niti je ona koristila ikakvu zaštitu mislim si ja ne treba mi onda ni seksa.

Jbg nije ona ni prva ni zadnja kojoj će se takvo što desiti. Ali nije mi jasno kad za neke znam da im je poprilično teško s neplaniranim djetetom, što onda ne paze. Pogotovo kad možeš začeti i sa zaštitom, a kud onda bez.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 14:29   #94
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Mislim da je zapravo najveći problem u tome što on još nije svjestan toga što se dogodilo, i da ne može realno sagledati situaciju. Onako, zanese se, kaže nešto u stilu "bit ćemo mama i tata" sa najvećim osmjehom na licu, i već trenutak nakon je opet u dilemi. Jutros mi je poslao poruku da je tek kad se probudio shvatio što se dogodio i da ga je malo uhvatila panika, al da je osjećaj generalno dobar. On užasno puno radi, recimo, baš danas ide na put i neće ga biti 3 dana, ne znam koliko je sposoban na miru promisliti o svemu, i naravno da se bojim toga da će shvatiti da to zapravo ne želi.
Pa vjerojatno ni ti ne možeš realno sagledati situaciju. Zamisli si da nakon dva tjedna dođe sa spikom da nije zaljubljen u tebe i da mu se sviđa neka druga žena. I dalje bi ti trudnoća i pomisao na bebicu bili dovoljno interesantni ili bi to u tvojim očima bio najveći horor?

Budi svjesna i toga da možda neće biti onako kako očekuješ. Ti si zamislila sretnu familiju s njim i vašim djetetom a ni ne znaš ga još.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 23:42   #95
Draga autorice

Nije ti lako , pretpostavljam da teško spavaš i nemaš mira od tik-takanja sata do momenta u kojem trebate donijeti odluku kako dalje.

Ovo je životna odluka - jednom kad je doneseš ,nema Nazad.

Po meni , bilo bi dobro da objektivno pogledaš vlastite financije i financije svoji roditelja - da porazgovaras sa njima - i na svaki način stvoriš sigurnost za sebe .

Možda dođeš do toga da trebaš zadržati dijete , možda dođeš do toga da ne bi trebala i da je prerano za trudnoću., da je otac kriva osoba , da moraš ostvariti sebe Itd ..

No ,kako god bilo na kraju - najvažnije od svega je da ne ovisiš o njemu -a razlozi su bezbrojni.

Ovu odluku i put do nje prođi sama . On neka bude pratioc - ne zato jer je muškarac pa ima manja prava ( to bi bilo diskriminatorno ) - nego zato što ga ne poznaš i nemozes uopće pretpostaviti kako , koliko i da li će biti uz tebe - kako ,koliko i da li će biti uz dijete ( ako ga odlučiš roditi)

Što se tiče njega - sve je moguće.

Zato se okreni sigurnoj luci , onoj koja te uvijek čeka sa upaljenim svjetionikom čak i po danu : svojim roditeljima. Sa njima napravi financijski plan u obje varijante i sa njima dogovori najpametniju i najzdraviju opciju.
Oca djeteta dovoljno ne poznaš , on ne poznaje tebe - a roditelji te znaju tvoj cijeli život i dati će ti najnesebičniji savjet.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 02:03   #96
statistika bi rekla da ce ovo zavrsiti abortusom ili samohranim majcinstvom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 02:31   #97
Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Ono što mi je kod ove situacije jako neobično i pomalo me plaši, je ta neka divine intuicija i nonšalantnost s kojom sam pristupila svemu (spavala s čovjekom kojeg sam tek upoznala na dan ovulacije bez zaštite, a trudnoća je zadnje što mi je na pameti i što mi treba trenutno u životu).

Osjećam da sam spremna biti majka, zapravo sam cijelo ovo vrijeme užasno sretna u vezi ove vijesti, ali opet postoje te blokade. Želim odgajati dijete koje je nastalo u ljubavi i raste u ljubavi. Želim da se volimo najviše na svijetu i da smo jedno drugom podrška, a ne znam hoće li biti tako. Otprilike isto tako razmišlja i on. Strahujemo od toga da ćemo jednog dana shvatiti da nismo jedno za drugo, jer se još uvijek ne poznajemo dovoljno, a s druge strane imamo jako dobar osjećaj u vezi nas, naše potencijalne ljubavi i suživota.

Mislim da sam ja već odlučila što ću, ali želim da smo u tome zajedno. Što ako se on uspaniči, odluči da ipak ne želi u to? Zapravo me u cijeloj ovoj situaciji najviše toga strah. Njegove odluke.

U glavi mi je kaos, u srcu mir. Kako se vama sve ovo čini? Treba mi netko tko će mi dati neki objektivan savjet, podijeliti svoje iskustvo ili iskustvo nekoga tko se našao u ovoj situaciji.
Može li uopće veza, koja još ni nije veza, a već se dogodilo dijete, opstati?
ma nije ti to nikakva divine intuicija, nego su te malo hormončeki puknuli, ne još od trudnoće nego valjda od novopronađene strasti.

kažeš da si već odlučila što ćeš, osjećaš se spremna biti majkom i ne kužim zašto bi te itko odgovarao da rodiš to dijete i napraviš ab.

ovo ostalo: hoće li veza opstati - pa na to ti nitko ne može odgovoriti.

moraš se jedino pobrinuti za financijsku samostalnost.

što se toga tiče, uzdaj se samo u se i u svoje kljuse, neka te ne ponese činjenica da je on stariji, da je celebrity i te cici-mici fore i da će ti on bilo što osigurati ili trajno osiguravati... (btw, nadam se da nije boris novković - vidim neki su to već napisali ).

Quote:
RochelleRochell kaže: Pogledaj post
Sigurna sam da ste ovdje svi redom moralne vertikale i da svemu u životu pristupate svjesno i racionalno.

Tužni, isfrustrirani ljudi. Očito vam nije dobro ispalo to vaše moralno i racionalno postupanje u životu, kad vam treba ovakav ispušni ventil.
život zna zajebati i tužne i radosne ljude, tako da ti je to u krajnjoj liniji svejedno.

Zadnje uređivanje aryna : 12.03.2017. at 03:12.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 06:00   #98
Bit će sve dobro, autorica voli Seinfelda, pa će biti sve dobro.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 09:12   #99
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Znaci abortus?

Ne znam, ja bi zadrzao bebu pa makar ne uspjeli.
Cak i sad kad vec imam sina bi zadrzao bebu da nam se dogodi.
Bebe su super.

Beba nije zauvek beba

Posto nesto ne sme da se savetuje, necu nista napisati o tome.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''

Zadnje uređivanje Preveza : 12.03.2017. at 09:43.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 09:15   #100
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Dijete promijeni život.Znači sljedećih,pa barem 18 godina,ako ne i više.
Nije to sam tak bebe su super.
Beba treba brigu od 0-24.
Beba košta.
Beba te budi 10 puta po noći.
A da ne pričam o velikoj djeci...
Lik je stariji 10 godina.Ženskaroš.
Ne pozna ga uopće.Ne zna jel bu ostao,ni kaj bude.
Baš kak je netko tu napisao,ako misli da može sama-samo naprijed.
Sretno.
Jer njega premalo zna,da bi se mogla oslonit na to.
Tako je!

Ona prica da je on rekao prijateljima (koji ga podrzavaju-vrlo vazno ) ne pije vodu.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.