Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2017., 18:48   #41
^^

Ili se samo hvališ.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 18:59   #42
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
^^

Ili se samo hvališ.
I to je moguce, ali niti to ne umanjuje cinjenicu da ta stvar stoji.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:40   #43
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Cek, dogodilo ti se to?
nije mi još nikad pao jerbo ga nemam


Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post



__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 18:51   #44
Quote:
zekkov kaže: Pogledaj post
Da. I meni se cini da izbjegava idgovor jer dosta ljudi je to vec pitalo.

Poslano sa mog K10000 koristeći Tapatalk
Napisala je da nije iskusila orgazam, tako da bih rekla da nije uopce.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:29   #45
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Iz muske perspektive, nisi bas posteno zivio dok ne naletis na zene koje mogu i zele opet i opet i opet. A nije da su mitska bica iz bajke, dapace. Ili ja samo imam srece i neki dobar filter.
iz ženske perspektive, stvar je (uglavnom) u muškarcu. Ako se nekome ne da posvetit ženi barem 15 -20 minuta predigre i drobro je uspaliti, jasno da orgazam može izostati. Sve to lijepo dođe samo po sebi kad je ženska skroz naskroz rapamećena.
E sad, tko zna s ženskom, zna, tko ne zna ... rezultat je takav kakav jest.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:37   #46
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
iz ženske perspektive, stvar je (uglavnom) u muškarcu. Ako se nekome ne da posvetit ženi barem 15 -20 minuta predigre i drobro je uspaliti, jasno da orgazam može izostati. Sve to lijepo dođe samo po sebi kad je ženska skroz naskroz rapamećena.
E sad, tko zna s ženskom, zna, tko ne zna ... rezultat je takav kakav jest.
Za nepostizanje orgazma si je svatko sam kriv, ako ničim drugim pogrešnim biranjem partnera uz kojeg ne može postići orgazam.
Ne treba svoj propust svaljivati na suprotnu stranu.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:42   #47
Da tako i za ne postizanje sexa i veze si je sam svatko kriv .
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:50   #48
Pa je...
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:52   #49
Quote:
goddesoflove kaže: Pogledaj post
počela sam se mučiti s mislima da meni nešto fali, jer eto... ne mogu ga doživiti iako osjetim ugodu i sve.. s dečkom se ugodno osjećam i respektira me. radi orgazma se inače nisam opterećivala, jer sam znala da će jednom doći kada se najmanje nadam.
ugoda je jedno a osjećaj uspaljenosti nešto posve drugo.
Primjerice, maženje može izazvati osjećaj ugode i opuštanja ali nužno ne mora dovesti do osjećaja uspaljenosti.
Također, kod uspaljenosti postoje gradacije ... malo, srednje, jako.
Dakle, za početak ocjeni koliko te dečko uspaljuje, a ne koliko ti je ''ugodno'' to što ti radi. Jer, masaža i milovanje može biti ugodno, a ujedno i ne mora biti jako uspaljujuće (nije pravilo, to je jednostavno nešto čime se može započeti u cilju opuštanja), zatim se nastavi s uspaljivanjem (ako se planira seks).
Uzimite si dovoljno vremena za predigru, maženje, opuštanje i uspaljivanje. Ne upuštaj se u seks dok nisi toliko uspaljena da ne možeš dočekati da ti ga stavi ... i orgazam će onda doći sam po sebi.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 10:57   #50
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Za nepostizanje orgazma si je svatko sam kriv, ako ničim drugim pogrešnim biranjem partnera uz kojeg ne može postići orgazam.
Ne treba svoj propust svaljivati na suprotnu stranu.
istina, zato oboje trebaju poraditi na tome. Ako ju pak on ne može dovoljno uspaliti, nije za nju. A možebit i da se ona ne može potpuno opustiti ni uz koga.
Tko će ga znat? Neki problem očito postoji, u njemu, njoj ili u oboje.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:02   #51
Može se doći vježbom, a može i spontano. Ovisno o razini kemije i napaljenosti.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:06   #52
Ja ne vidim famu oko postizanja orgazma.Ne razumijem veličanje tih par sekundi, minuta užitka koje ti može pružiti vlastiti prst! A čemu onda ulazit u vezu.U vezi sam sam vlastitim prstom!A vi tu razvijate nekakve teorije i uzdižete u nebo orgazam kao da je to sve rijetka fiziološka pojava.Pa nije.Eto razliku čini...jedan prst.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:08   #53
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
iz ženske perspektive, stvar je (uglavnom) u muškarcu. Ako se nekome ne da posvetit ženi barem 15 -20 minuta predigre i drobro je uspaliti, jasno da orgazam može izostati. Sve to lijepo dođe samo po sebi kad je ženska skroz naskroz rapamećena.
E sad, tko zna s ženskom, zna, tko ne zna ... rezultat je takav kakav jest.
Da, da, treba vježbati

(nakon što se kolokvira teorija )
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:55   #54
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim famu oko postizanja orgazma.Ne razumijem veličanje tih par sekundi, minuta užitka koje ti može pružiti vlastiti prst! A čemu onda ulazit u vezu.U vezi sam sam vlastitim prstom!A vi tu razvijate nekakve teorije i uzdižete u nebo orgazam kao da je to sve rijetka fiziološka pojava.Pa nije.Eto razliku čini...jedan prst.
prst je dobar i dovoljan onima koje nisu probale pravu sevu i ostale gledajuci u kriz dok im je mozak zavijao "koji je broj tog kamiona, ovaj kurca sto me izvrnuo?"
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:58   #55
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
prst je dobar i dovoljan onima koje nisu probale pravu sevu i ostale gledajuci u kriz dok im je mozak zavijao "koji je broj tog kamiona, ovaj kurca sto me izvrnuo?"
E kad bi orgazam toliko dugo trajao, onda bi znao da mozak nije niti počeo vrtiti film! Pričamo o orgazmu a ne o činu sexa.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 12:59   #56
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
E kad bi orgazam toliko dugo trajao, onda bi znao da mozak nije niti počeo vrtiti film! Pričamo o orgazmu a ne o činu sexa.
o cemu god pricali, da je dobro, ne bi se toliko hvatali prsta.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:01   #57
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Ja ne vidim famu oko postizanja orgazma.Ne razumijem veličanje tih par sekundi, minuta užitka koje ti može pružiti vlastiti prst! A čemu onda ulazit u vezu.U vezi sam sam vlastitim prstom!A vi tu razvijate nekakve teorije i uzdižete u nebo orgazam kao da je to sve rijetka fiziološka pojava.Pa nije.Eto razliku čini...jedan prst.


Sviđaš mi se
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:01   #58
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post


Sviđaš mi se
Hvala.
To je zato jer me razumiješ i jer tražimo više.Izgleda.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:02   #59
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Hvala.
To je zato jer me razumiješ i jer tražimo više.Izgleda.
http://ind5.ccio.co/74/s8/h7/1830291...63lTgBir3c.jpg

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 13:18   #60



Da budem OT: jel seks bez orgazma uopće seks?
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger