Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2017., 21:05   #41
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Zao mi je, kao sto mi je zao i zbog nje. Mozda bi malo trebala promijeniti perspektivu i gledati to na drugi nacin; bolje je kada se nesto sto nije vrijedno prekine prije nego kasnije (imala sam i ja kraj veze i svasta nesto jos u zadnjim mjesecima, ali sam prihvatila da je tako bolje za oboje i da nije moglo biti drugacije). A fali mi cesto i sad. Takodjer, ima divnih strpljivih ljudi koji ce ici tvojim ritmom, kojima se nigdje ne zuri, koji razumiju. Malo ih je ali postoje.

Bilo bi mi jako drago da nadjes nekog dobrog i budes sretna (ono ne poznajem te ali ipak se znamo kroz ove forumske godine). Nekad to i pomislim citajuci tvoje postove mada ti nisam govorila. Ali eto sad znas da ti drzim fige.
U pravu si. Ionako bi se prekinulo. Kad nekom ne valjaš, ne valjaš.

Hvala ti, i ja tebi želim sreću.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:19   #42
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
U pravu si. Ionako bi se prekinulo. Kad nekom ne valjaš, ne valjaš.

Hvala ti, i ja tebi želim sreću.
Nije da ti ne valjas, nego nismo svi za sve i sama to znas. Hvala.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:20   #43
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nije da ti ne valjas, nego nismo svi za sve i sama to znas. Hvala.
Ma ne sebi naravno, nego nekom drugom. Glupo sam se izrazila.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 21:34   #44
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Zašto se žena ne bi oko mene potrudila, zašto bih ja kao muško 'morao' nešto?
a još uzmi u obzir da silan 'trud' u ovom slučaju podrazumijeva doslovno jednu poruku koju je praktički obećala jer je na njoj, koja je odgodila, da javi kad može.

i would pass, na tvom mjestu.

svašta ovim svijetom hoda.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:44   #45
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Phew, pade mi kamen sa srca. Samo ja sam na zenskoj strani ipak, jer i te cure su zbog nekoga negdje stavile stit. To je uglavnom nesvjestan proces, vidim i po nekim curama u rodbini, posebno jednoj - povrijedio ju je prvi decko i ona ne moze preko same sebe, a inace je pametna, samopouzdana, ima duha i lijepa je. Ali vise deckima ne da pristup, govori da se nikad nece udati i slicno. Treba vremena da se prebole te emocionalne rane, sto si mladja kad se to desi, duze ti treba.
Nisu ni frajeri imuni na to pa im je savjet da man uppaju i nastave dalje.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:40   #46
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Phew, pade mi kamen sa srca. Samo ja sam na zenskoj strani ipak, jer i te cure su zbog nekoga negdje stavile stit.
ovo necu nikada razumjeti, to uzimanje strana
pa kaj smo nekad usli u rat, a mene nije nitko obavijestio?
mozda sam ja beskrajno blesav, no ja gledam osobu kao takvu i njene postupke i pri tome mi je potpuno nevazna medunozna oprema
moguce je da nekad necu moci biti potpuno objektivan, jer kao muskarac bolje razumijem tu stranu gledanja, no sigurno se ne bih nikad stavljao na neciju stranu samo zato jer je moj spol
stovise, mislim da s takvim ponasanjem se ljudima cini medvjeda usluga, ako ih se podrzava kad su u krivu i uvjerava da imaju prava na sve hirove i svakakva ponasanja
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:44   #47
Pa vidiš da je ona "clean female bandit"
Jel to eufemizam za feministkinju?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:55   #48
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Nisu ni frajeri imuni na to pa im je savjet da man uppaju i nastave dalje.

~via tapatalk
Sto ne znaci da taj savjet moraju i prihvatiti. Svima je potrebno vrijeme da se oporave od traumaticnog prekida, vecina ga sebi i uzme.

Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ovo necu nikada razumjeti, to uzimanje strana
pa kaj smo nekad usli u rat, a mene nije nitko obavijestio?
mozda sam ja beskrajno blesav, no ja gledam osobu kao takvu i njene postupke i pri tome mi je potpuno nevazna medunozna oprema
moguce je da nekad necu moci biti potpuno objektivan, jer kao muskarac bolje razumijem tu stranu gledanja, no sigurno se ne bih nikad stavljao na neciju stranu samo zato jer je moj spol
stovise, mislim da s takvim ponasanjem se ljudima cini medvjeda usluga, ako ih se podrzava kad su u krivu i uvjerava da imaju prava na sve hirove i svakakva ponasanja
Da usli smo u rat, a ti nisi obavijesten.

Naravno da je spol nebitan, moj odgovor se odnosio na izuzetno negativan stav prema zenskom spolu koji je ex bila zauzela.

Ovo ne znaci da podrzavam bilo cije hirove i 'svakakva' ponasanja, to nigdje nisam napisala. Malo smo odlutale od teme u jednom trenutku i to bi trebalo biti ocigledno.

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da je ona "clean female bandit"
Jel to eufemizam za feministkinju?
Izvoli trolati nekog drugog, thx.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:58   #49
ne, nije ex zauzela nikakav negativan stav prema zenskom spolu, samo prema glupacama u njemu, a vidio sam ju dovoljno puta da je slicno komentirala i muske glupane
i to je upravo to o cemu sam u gornjem postu i govorio, razmisli si malo cinis li nekome uslugu s tim zauzimanjem strana
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:05   #50
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sto ne znaci da taj savjet moraju i prihvatiti. Svima je potrebno vrijeme da se oporave od traumaticnog prekida, vecina ga sebi i uzme.
nda, ali po cemu je prihvatljivije i manje sexisticki da frajere se casti time dok se curicama brisu suze cipkastom maramicom? (generaliziram, ne tvrdim da ti to mislis)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:06   #51
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Mora li muško u samim počecima odnosa 'trčati' za ženskom tj. on taj koji pokazuje inicijativu, općenito veći interes itd? Imam jednu situaciju gdje mi ego radi i kažem sam sebi neću trčati za nikim, ako nije ravnopravan interes i inicijativa, ništa od toga..no i dalje mi je u glavi, ženska mi se sviđa.
Bili na jednom dejtu na kraju kojeg je rekla da sam simpa i da bi htjela ponovno na neku cugu, šetnju..dogovaramo taj idući susret i kaže ona da nije sigurna hoće li moć taj dan da će svakako javiti..od nje ni a ni b već danima, rekoh stvarno bezobrazno da bar nije javila da nemože..sretnemo se nakon par tjedana u gradu i ona pa di si ti, što se ne javljaš, mislila sam na tebe, da sam ja kakti ipak muško da neće ona se nikom bacati pod noge..ne znam što da mislim, odbija me takav pristup, smatram barem ja, da muško nemora baš ništa, ako nije podjednak pokazan interes, pišem propalo..
Zaboravi to, prijateljski besplatni savjet. Ja iz prve ruke znam da se ne isplati trčat za nekim
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:07   #52
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ne, nije ex zauzela nikakav negativan stav prema zenskom spolu, samo prema glupacama u njemu, a vidio sam ju dovoljno puta da je slicno komentirala i muske glupane
i to je upravo to o cemu sam u gornjem postu i govorio, razmisli si malo cinis li nekome uslugu s tim zauzimanjem strana
Sve je podlozno interpretaciji (kao sto vidim i stigmatizaciji). Misli sto god zelis.

Vrijedi i za tebe 4fun.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:08   #53
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Izvoli trolati nekog drugog, thx.
Ma šalim se. Simpatično mi je to "clean female bandit"
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:14   #54
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ma šalim se. Simpatično mi je to "clean female bandit"
Kad si tako lijepo odgovorio. razlog je taj sto volim band koji se zove Clean bandit, samo sam dodala female jer mi je bez toga zvucalo pregrubo.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:18   #55
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sve je podlozno interpretaciji (kao sto vidim i stigmatizaciji). Misli sto god zelis.

Vrijedi i za tebe 4fun.
ja u ovome vidim samo budalizaciju (opet) i glumatanje zrtve bez mozga i potrebe (konstantno)
i da, mislit cu sto hocu, a po potrebi i izreci
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:22   #56
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ja u ovome vidim samo budalizaciju (opet) i glumatanje zrtve bez mozga i potrebe (konstantno)
i da, mislit cu sto hocu, a po potrebi i izreci
Wtf are you talking about?

Nadji neki drugi kanal za rjesavanje frustracija, ja ti NISAM na raspolaganju.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:27   #57
Ajde djeco smirite se, niste sami
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:35   #58
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ajde djeco smirite se, niste sami
Niti bih s takvom osobom bila sama niti na pustom otoku. Radije bih plivala u vodi punoj ajkula.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:36   #59
bila bi medu svojima
ili im samo pricala kako si na njihovoj strani
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 00:42   #60
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Niti bih s takvom osobom bila sama niti na pustom otoku. Radije bih plivala u vodi punoj ajkula.
A samnom?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger