Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 04:47   #61
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post

primijetio sam mnogo parova u kojima su dečki posesivci, nasilni i sl. Dosta ih i malo bolje poznajem.

No u tim parovima, cure su redovito onako "od svih označene" kao cure koje vole švrljat, koje se često nalaze s više tipova, dopisuju s njima, čak i varaju okolo... i sl.Od svih označene...Tsk, tsk, tsk. Drugim riječima, zaslužile batine i svaku vrst nasilja?

Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica. Sorry, mi razgovaramo o vezi dečko-cura, a ne dečko-društvo-cura. Jesi idiot, pa ti ju treba netko ¸karakterizirat¸, s njom si u vezi, a nemaš vlastiti sud?? Normalna i ne-fufica? A ¸nenormalna¸ fufica, zna se, zaslužuje batine? Nisi u stanju razumno okončat takvu vezu, moraš ju prije natuć?! Jer, makar ti bio drolj i fufac, ona tebe ne može. Jači si.

jer kad se govori o nasilju/posesivnosti/ljubomori/trućtruć u vezi, uvijek se govori kako je muška strana divlja, luda, treba ju ubit i sl. A nitko se nikad u biti nije zapitao što ga je nagnalo da postane takav? Od mirnog dečka divljak? A što ti misliš? Njena ga je nevjera (stvarna ili ¸karakterizirana¸) nagnala da ju ide natuć?! Ona je kriva, jasno ko bjeli dan!
Točno sam znao da ovakav topic zaziva nasilnika i da se neće moći suzdržat, nego će se javit. I eto njega. Klasičan primjer.
TUTUOLA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 08:04   #62
Quote:
TUTUOLA kaže: Pogledaj post
Točno sam znao da ovakav topic zaziva nasilnika i da se neće moći suzdržat, nego će se javit. I eto njega. Klasičan primjer.
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:19   #63
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
velik broj vas je,pretpostavljam,bilo u nekoj vezi koju biste okarakterizirali kao nasilnu ili posesivnu (i ne mislim pritom nuzno na ekstreme,tipa batine ili izoliranje od prijatelja).
zanima me, jesu li postojali neki znakovi za uzbunu u prvih par dejtova?
znam da ih je tesko opisati,ali ako ima rjecitih,molim vas potrudite se
e evo sinoc sam "prekinula" nakon samo tjedan dana susreta sa jednim vrlo vjerojatno jakim posesivcem...
nisam prije imala takvih veza, al ovo mi je bilo bas ono tipicno...

ljubomora i nepovjernje prekriveno sa nevinim: "pa normalno da sam oprezan na pocetku" i "zivot me opekao"
u biti uzasan nedostatak samopouzdanja...

vidjali smo se svaki-svaki drugi dan, plus desetke sms, plus msn/webcam navacer po sat-dva...
i uprkos svemu on ide sa pricom kako ja nikad nemam vremena za njega ida ga izbjegavam ako ne odgovorim na poruku istog sekunda- "ma sigurno imas vaznijih poruka za odgovoriti"

ako slucajno dok smo na chatu ne odfgovorim u roku od 10 sec, ili ako otvorim neki drugi prozor dok on pise, e onda je: "a koliko to jos kandidata imas istovremeno?". posaljem mu screensht u kom je drugi online konatkt na ignore: "a ko ti je to, mora da je bivsi, nisi ga morala sad namjerno ugasiti, providno je"

mislim ok ako si oprezan, pa spavas sa jednim okom otvorenim, da te ne tresnu toljagom
al drugo je ak ces tog drugog pretresti i svezati onak bez povoda, samo da te ne bi slucajno zakacio

ti tipovi to lako uviju u "brigu, interesovanje, i zanimanje za tebe"
tak da pazi sta radis, cuvaj se sitnih znakova koje oni lako zamotaju u "ljubav"

i ovijek su oni u pravu, dzaba govoriti
ja sam ovom odma rekla nak oprezno, pa jace i jace i ozbiljnije... al ne, sve gore
kao "pa ako nemas nista sastrane sto ti smeta sto te pitam"
i opet sinoc kad sam rekla da me sad vectotalno gusi i da necu vise, kaze: "pa mogla si mi fino rec da imas novbog a ne ovako bezveze prekidat"

bolesnici
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:31   #64
daj zemske vi ste imale neke pizdeke...frajer se gusi u svojim suzama...hm..jel mu bilo gorko?!
...nego...mislim da je posesivnost pre opsiran pojam da bi se opisao tu vec nekim navedenim pojmovima....mislim...za mene osobno nije posesivnost ako se decku ne svidja ako mu zemska obuce dopicnjak...alo...mislim stvarno...meni se osobno ne svidja...kaj bi moju zemsku promatrali kao komad mesa...i cijeli diskac ju jebal ocima...definitivno ne....zato si lepo ne nadjes takvu zemsku i to je to...

slazem se s ubicom...nisu samo muskarci krivi...

@skattemus....vidis tebe nis nezanima kak tvoj deckic provodi vrijeme bez tebe...vjerovatno zato i nekaj si ima sa strane...nije posesivan...narafno da nije..
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:32   #65
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
imala sam 57 missed calls
22 maila
43 sms-a
kako si precizno zapamtila statistiku
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:35   #66
Quote:
TUTUOLA kaže: Pogledaj post
Točno sam znao da ovakav topic zaziva nasilnika i da se neće moći suzdržat, nego će se javit. I eto njega. Klasičan primjer.
/probaj to isto rec na malo normalniji nacin bez uvreda/Septy/


i da, nikad u životu nisam udario curu niti ću to učiniti. svaku curu koju imam praktički držim na dlanu. znao sam nekad biti ljubomoran, ali iz opradvdanih razloga (kako se na kraju pokazalo)... stoga tko si ti da me karakteriziraš? obični ku*ac od ovce. prema takvima poput tebe ću bit nasilnik... i više.

Zadnje uređivanje Septembar : 02.03.2007. at 11:25.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:41   #67
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
slazem se s ubicom...nisu samo muskarci krivi...
ajd hvala bogu netko normalan s razvijenim društvenim životom i razmišljanjima... i iskustvom.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:42   #68
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
nešto što sam primijetio me onako, intrigiralo...

možda nisam u pravu, možda jesam, vi ste tu da raspravite pošto nisam zatucan.


primijetio sam mnogo parova u kojima su dečki posesivci, nasilni i sl. Dosta ih i malo bolje poznajem.

No u tim parovima, cure su redovito onako "od svih označene" kao cure koje vole švrljat, koje se često nalaze s više tipova, dopisuju s njima, čak i varaju okolo... i sl.

Još nisam vidio vezu u kojoj je tip bio takav čudan prema curi, a gdje je cura okarakterizirana od društva kao normalna i ne-fufica.

jer kad se govori o nasilju/posesivnosti/ljubomori/trućtruć u vezi, uvijek se govori kako je muška strana divlja, luda, treba ju ubit i sl. A nitko se nikad u biti nije zapitao što ga je nagnalo da postane takav? Od mirnog dečka divljak?

Slažem se, takve manijake treba pošteno zatući, kazniti, zatvoriti! Ali nisu ni žene nevinašca kakvim se predstavljaju...


jebite mi mater i sl, al to je moje primjećivanje. društvo nas okarakterizira pa sam se eto usudio tako nešto reći...

NE POSTOJI RAZLOG ZBOG KOG IKO IKOGA TREBA UDARITI IL ZAKLJUCATI U KUCU DA NE IZLAZI
TOCKA!

da ni9si divljak i manijak u dusi ne bi ni doslo to na povrsinu, nego bi se odmakao od tog sto ti smeta, a ne isijavao silu
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:46   #69
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post

NE POSTOJI RAZLOG ZBOG KOG IKO IKOGA TREBA UDARITI IL ZAKLJUCATI U KUCU DA NE IZLAZI
TOCKA!

da ni9si divljak i manijak u dusi ne bi ni doslo to na povrsinu, nego bi se odmakao od tog sto ti smeta, a ne isijavao silu
kao što ću opet reći, svi su muški divljaci... samo pitanje je kolika je granica u njihovom realnom životu.

ok, možda prema vašim kriterijima ja jesam divljak. da, potučem se vani dosta često, radim sranja, imam višak testosterona. jebiga, dignu mi živac. ali muški.

curu nisam nikad udario, nemam potrebu. to mi je kao da idem udarati životinju jer se cure ne mogu braniti i slabije su.

vi pričate na temelju napamet donešenih zaključaka i ispoljavate svoje neke frustracije... al dobro bolje i ovdje nego na budućim dečkima ili doma...
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:47   #70
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
Povlačim se iz razgovora jer ste vi žene tvrdoglave i imate naviku svaljivat krivnju uvijek na druge.
tipican izgovor posesivaca
ponavljam
ak je svrljavica, fufica, il sta vec ju ne smatras- pa koji ces kurac sa njom in the first place
nece pomoc sva kontrola ovog svijeta.
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:48   #71
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
ajd hvala bogu netko normalan s razvijenim društvenim životom i razmišljanjima... i iskustvom.
vidim mnogi te napadaju...al neka nedaj se ti...ovaj topic je i suvise pun nebuloza...djevojke znaju prepoznat nasilnike i posesivce...pa na nacin na koji ste vi okarakterizirali jednog posesivca dode mi da upitam...zemske skim se vi ljubite?!?! da nisu vasi deckici posesivci!?!? il ste vi nasle savrsene...decke koji nikad nece pitat kak je bilo na cugi!??kad si dosla doma!?jesi se napila!??koji nikad nije bacio primjedbu na to sto ste obukle...!? ..po meni je to sve normalno...i to se desava..pa Boze moj..ne mozete se u potpunosti slagat s deckom...naravno da ima nesto sto mu se ne svidja kod vas...al to ne znaci odmah da je posesivna osoba...naprotiv kad bi mu sve pasalo...bilo bi vam nadasve zanimljiva veza...jel tako?!? nego da ja postavim jos jedno pitanje...dal bi vama curama smetalo da vam deckic ode u diskaci u bickama...i da mu pisanja stoji prema gore..i da tak plese...?!?! malo preglupa i gruba usporedba s dopicnjakom...al ajde...malo iz zezancije
...ubica...narafno da treba bit ljubomoran...i koji put posesivan..al sve u granicama normale...!! jer u neku ruku u vezi osobe postaju JEDNO..i logicki je da je decko curin..isto tako i cura deckova...Boze ke sam ja sad napisal..no kako god...sta je moje...tvoje je...
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:50   #72
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
tipican izgovor posesivaca
ponavljam
ak je svrljavica, fufica, il sta vec ju ne smatras- pa koji ces kurac sa njom in the first place
nece pomoc sva kontrola ovog svijeta.
pa zar nije logicki zasto je s takvom djevojkom...pod broj 1. da je sevi...a pod broj 2. da bi je s tim cekicem po glavi lupao po potrebi..jer ocito je da ne voli fufice...pa na neki naci mora i to pokazat...a di ces lijepse neg na zivucem primjeru...

isprika za dupli post...
shredded is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 10:51   #73
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
tipican izgovor posesivaca
ponavljam
ak je svrljavica, fufica, il sta vec ju ne smatras- pa koji ces kurac sa njom in the first place
nece pomoc sva kontrola ovog svijeta.
paaaa... ako ti imaš posesivca, koji kurac radiš s njim? isto pitanje, isti odgovor...


to kaj ste vi osjetljive i pune frustracija to je druga priča. sorry, al fkt nemate normalne živote.

zato kaj vas dečko nazove dok ste negdje, pita gdje ste bili i što ste radili? prema tome i vaši roditelji su nekad bili posesivci, zlostavljači, nasilnici i sl?

DAJ se POSLUŠAJTE
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:10   #74
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
da citiram svog bivseg - nisam te ja htio udariti al sama si to trazila

situacija kad se nisam javila na mob jer sam bila na sastanku
najavila sam mu sastanak dva sata ranije i rekla - necu moc sat vremena se javit jer imamo neki sastanak o statistici odjela i moram se skoncentrirat

imala sam 57 missed calls
22 maila
43 sms-a

isuse boze, ja sam mislila da ovo ne postoji

koliko ste dugo bili skupa?????????????
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:17   #75
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
zato kaj vas dečko nazove dok ste negdje, pita gdje ste bili i što ste radili? prema tome i vaši roditelji su nekad bili posesivci, zlostavljači, nasilnici i sl?

DAJ se POSLUŠAJTE
Ne govorimo o normalnim pitanjima, nego third degree ispitivanjima "pod lampom".

I daj ti malo sebe poslušaj. Želiš uspoređivati roditeljsku brigu sa maltretiranjem partnera? Razmisli dobro, želiš li?

Jel ju rodio, jel ju odgajao, jel joj vlasnik na ikoji način?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:20   #76
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Ne govorimo o normalnim pitanjima, nego third degree ispitivanjima "pod lampom".

I daj ti malo sebe poslušaj. Želiš uspoređivati roditeljsku brigu sa maltretiranjem partnera? Razmisli dobro, želiš li?

Jel ju rodio, jel ju odgajao, jel joj vlasnik na ikoji način?


Pa vidim da curama smeta kad ju dečko pita di je bila i što je radila...

I zbog toga je nasilnik/posesivac/ljubomoran...


Ja to stalno radim jer me zanima sve povezano s njom. I jesam li ja sad bolestan čovjek? Prema vašim komentarima jesam.


Ovo s roditeljima sam usporedio drito zbog toga da vi sami shvatite kakve usporedbe dajete...
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:21   #77
Quote:
paaaa... ako ti imaš posesivca, koji kurac radiš s njim? isto pitanje, isti odgovor...
pa nisam sa njim, kazem ti prepoznala sam ga nakon 8 dana i otisla!

IMAM 40G I debelo zivotno iskustvo iza sebe (brak, duge veze, kratke veze...), al nikada nisam imala takvu vezu da me se u startu sumnjici neosnovano!

JA sa svojih 40 znam i mogu razluciti i pobjeci prije no sto si rekao kex
al ove curice od 20-tak, njih se jos moze preveslati i upakirat im osjecaj krivnje za nesto sto nema nikakva osnova
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:22   #78
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post

Ja to stalno radim jer me zanima sve povezano s njom. I jesam li ja sad bolestan čovjek? Prema vašim komentarima jesam.


Ovo s roditeljima sam usporedio drito zbog toga da vi sami shvatite kakve usporedbe dajete...
Usporedba ti ne valja.

A ako ti to stalno radiš i to radiš na način koji je ovdje opisan kao nepoželjan i iritantan, shvati, da, smatraju te bolesnim čovjekom.

My bad, but it is so.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:27   #79
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Usporedba ti ne valja.

A ako ti to stalno radiš i to radiš na način koji je ovdje opisan kao nepoželjan i iritantan, shvati, da, smatraju te bolesnim čovjekom.

My bad, but it is so.

pa koliko vidim današnjim curama smeta sve i svašta...


sad će još uskoro doći vrijeme kad neću curu smjet pitat kako je provela dan, odmah ću biti divljak...


ali da, slažem se da neki načini nisu poželjni... zato mu daš nogu i doviđenja. bez previše diskusije.
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 11:29   #80
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
pa koliko vidim današnjim curama smeta sve i svašta...
I na to imaju potpuno pravo. Tebi to može smetati, možeš se i ne slagati sa time, ali to ne isključuje njihovo pravo da se tako osjećaju i postupe u skladu s time.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger