Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2011., 14:56   #3781
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
to je od moderatorice buket? od ana77 ak se ne varam
Nemoj zezati? A pa super. Jel jos aktivna da joj se javim i malo raspitam? Mayo nemoj me tuci zbog samo trunkicu chata...
Maggi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:14   #3782
pogledaj galeriju buketa ima ih dosta sa orhidejama
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:20   #3783
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
pogledaj galeriju buketa ima ih dosta sa orhidejama
Jesam,al ove su mi bas posebno lijepe.. Iace nisam nikad bila ljubitelj orhideja i onda nasla tu sliku i eto..sad mi je to uff.. Jel znas mozda kad orideja ima? Bude li ih u ljeto?
Maggi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:23   #3784
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
i ja si upravo mislim o ani77, imala je ona takav buket
al koliko se sjećam, njoj su nekaj sfušali taj buket...

inače, ja sam obožavateljica orhideja do mjere ludila pa nisam mjerodavna. svaki buket s orhidejama mi je prekrasan
Ajoj nemoj zezati da su joj ga ubrljali.. :S Mee kod buketa najvise strah da se ne pocne susiti od sunca na +35 stupnjeva ili da mi latice ne pootpadaju
Maggi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:38   #3785
ana77 je baš zbog toga započela temu https://www.forum.hr/showthread.php?t=245895 pročitaj što je sve bilo
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:41   #3786
Quote:
Maggi19 kaže: Pogledaj post
Ajoj nemoj zezati da su joj ga ubrljali.. :S Mee kod buketa najvise strah da se ne pocne susiti od sunca na +35 stupnjeva ili da mi latice ne pootpadaju
Pogledaj što je Ana pisala nakon svadbe o svom buketu:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=9650959&postcount=1

Doduše, ona je na kraju dobila i drugu vrstu orhideja, cymbidiume koliko vidim.

Uglavnom, raspitaj se kod cvjećarke hoće li ti buket izdržati i poslušaj je ako će ti sugerirati nešto drugo.

Orhideja imaš cijele godine iz uvoza, samo je pitanje kolika je cijena.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:43   #3787
Zlocka
Treba mi očito malo više da stisnem send
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 15:44   #3788
uf predugo smo ovdje Mayo474 kad linkamo isti topic u par sekundi
ali dobra je tema za pročitati
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 01:18   #3789
dal itko zna koje je ovo ljubičasto loptasto cvijeće dole lijevo ?
http://www.jutarnji.hr/multimedia/ar...a_400362S0.jpg
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 06:37   #3790
Quote:
KraljicaSparoga kaže: Pogledaj post
dal itko zna koje je ovo ljubičasto loptasto cvijeće dole lijevo ?
http://www.jutarnji.hr/multimedia/ar...a_400362S0.jpg
mislim da je ukrasni luk,iako je lijep ima miris pravog luka
__________________
Paulina dizajn
pipi80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 11:10   #3791
nakon dugo dugo razmišljanja mislim da će moj buketić izgledati nekako ovako, možda samo s manje ovih rozih, a više ljubičastih cvjetova jel mi je tema ljubičasto....

Kako vam se sviđa?

http://img854.imageshack.us/img854/4064/sl40.jpg
__________________
03.09.2011.

Zadnje uređivanje Mayo : 08.06.2011. at 08:41. Reason: prevelika fotka
libica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 11:23   #3792
Lijepi je !
Ti imaš isti problem kao i ja zlatna vjenčanica,ljubičasta tema
Ja muku mučim s tom kombinacijom,sve što mi se sviđa je više bijelo ili roza a to mi nekako ne paše
__________________
Moj prodajni album
zabut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 12:57   #3793
taj buket sam i ja stavljala prije par tjedana.. bas mi se sviđa...
a ono je luk... znam da smrdi..fujjj
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 13:02   #3794
Quote:
Maja2003 kaže: Pogledaj post
Cvijeće-najpovoljnije
www.vjencanja-jurinac.com

ima i limuzina, kočija, ponuda fotografa, zlatara.
Organiziranje eventa Dani mladenaca u 9.mj. )
otužno je prvo što mi pada na pamet kada primjetim da netko tamo gdje nema mjesta za reklame, kao što je ovdje na ovom forumu, reklamira i to još SAM SEBE!

Tamo više ni u ludilu!

Bila sam neki dan u Vjenčanim Jurinec..rado bih napisala gdje je to..ali ne bi bilo korektno da im na forumu pišem privatnu adresu kuće. Naime oni nemaju niti poslovni prostor u kojemu je moguće vidjeti ili osjetiti proizvode njihovog "dugogodišnjeg rada" kako reklamiraju na službenoj stranici (moram priznati da im sajt djeluje vrlo privlačno ali kad malo bolje pogledate ni na toj stranici nemaju ispisanu adresu)

Kako je počela priča-neki dan su se reklamirali na jednoj stranici gdje se nude grupni popusti i tekst je išao otprilike ovako: za 65 kuna kupiš buket u vrijednosti 150 kn a za sljedeću naruđbu dobivaš popust u visini 40% ! i naravno ja sam se totalno "zapalila" u želji da pomognem bratu i šogorici koji uskoro imaju svadbu da nađu povoljne aranžmane ali naravno i lijepe, još kada sam vidjela i lijepu internet stranicu, (za koju sam tek poslije shvatila da nema pokriće ni u kojem dijelu svog sadržaja)

zanimali su me aranžmani za na stolove u martini čašama (na stranici se spominju mali-70 kn i veliki 130 kuna)

nazvala ja na istaknuti broj telefona..sve ljubazno... dada dobivate popust od 40% na istaknute cijene samo dođite..

kad ja došla a ono privatna kuća bez ijednom cvijetka bez ijedne vaze..gdje bi se išta moglo vidjeti..(a na stranici spominju tim stručnjaka i dugu tradiciju)..sjeli mi u privatnu kuhinju od dotične gospođe

i tu se priča već mjenja..Mala martini čaša tada se spominje samo u kontekstu skooooz male čaše za pijenje martinija ili za plutajuću svijećicu..a jedino od srednje se moćže napraviti neki cvjetni aranžman (a srednja im na internetu nije u opciji) a dodje 120 kn..d ane duljim pametnome dosta!

ma uglavnom totalna prevara i žao mi je svih onih koji su nasjeli i na stranici za popuste kupili njihovu ponudu! s druge strane možda im ovaj post pomogne pa "ljubaznu" gospođu iz Vjenčanja J natjera da prestane varati ljude i tratiti im vrijeme!

a najbolje od svega tek dolazi..vidim da su u roku od tri dana od mog posjeta već promjenili internet stranicu vezanu uz cijene (naravno većinu cijena su povisili) jer grupni popusti su završili i sada će naravno popuste obračunavati na veće cijene! i dalje ni traga od takozvane "srednje martini čaše" jer takva očigledno ni ne postoji!! no ljudi svakako bježite od tamo što dalje

eh da ja sam svom srećom i isprintala stare cijene od prije tri dana..i najradije bi ih sada ovjesila na forum kao dokaz...moram doći do skenera

Zadnje uređivanje Mayo : 13.06.2011. at 20:06. Reason: popravak quotea
e&i is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 13:30   #3795
ako su grupni popusti preko neke od stranica, njima javi. mene uvijek zovu i pitaj udal sam zadovoljna nakon kupnje.
ti im pošalji cijene koje su bile i sad koje su nove i reci da varaju ljude.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 13:34   #3796
Pozdrav curke, ako ima neka cvječarka koja radi u fušu please nek se javi na pm.. hitno na području sesveta..hvala
blackemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 14:49   #3797
Bila sam na dogovoru sa cvijecarkom. Rekla mi je da u 9om mjesecu u mojoj boji ( ljubičastoj) ima liziantusa, ljiljana, ruža, astrometrija ( tako nekako). Imam okrugle stolove tako da cu na svaki stol stavit onu martini vazu. Kao da ce me po stolu doc oko 200- 250 kn ovisi koliko cvijeca bude bilo u buketu. Pitala sam ju koliko kosta hortezija i rekla je 40- 50 kn po cvijetu. Ramisljala sam da onda na svaki okrugli stol stavim jednu hortenziju i nešto zelenila i to me dode do 120 kn po stolu. Sta mislite o tome ?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 15:50   #3798
meni se čini puno.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 15:52   #3799
hortenzija?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 15:56   #3800
hortenzija + malo zelenog 120kn? naplaćuje ti i najam vaze?
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:16.