Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2011., 17:27   #3881
Quote:
Misekica kaže: Pogledaj post
Drage moje,trebam pomoć! Jel znate možda kak se zove ova biljka (mama veli ljeskavica,al pod tim nazivom ne nalazim ništa,a engleski naziv je silver dollar...te bilo koje druge informacije vezane uz nju!?

http://boards.weddingbee.com/topic/s...ree-diy-update
probaj tražiti pod krasula,mislim da se tako zove
__________________
Naš mali anđel, on i ja....sve što treba za sreću...
kikica1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 18:03   #3882
Quote:
Misekica kaže: Pogledaj post
Drage moje,trebam pomoć! Jel znate možda kak se zove ova biljka (mama veli ljeskavica,al pod tim nazivom ne nalazim ništa,a engleski naziv je silver dollar...te bilo koje druge informacije vezane uz nju!?

http://boards.weddingbee.com/topic/s...ree-diy-update
ey pravo ime te biljke je srebrenka ili papin novčić a latinski naziv te biljke je Lunaria biennis pa si pogledaj na netu za nju što te zanima
Tammyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 19:55   #3883
Quote:
tammy23 kaže: Pogledaj post
ey pravo ime te biljke je srebrenka ili papin novčić a latinski naziv te biljke je Lunaria biennis pa si pogledaj na netu za nju što te zanima
HVALA
Misekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:05   #3884
Curke, koje biste živo cvijeće preporučile za revere, a da nisu ruže? Treba mi nešto boje breskve...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 14:04   #3885
Quote:
buhtla_os kaže: Pogledaj post
hvala puno na informacijama za liziantuse...ak ne nađem ništa ljepše i ako mi se uklope u budžet to će biti cvijeće na mom vjenčanju
Dal liziantus jako pusta boju jer ja planiram imat buket torbicu pa da mi se dode ljubicasta fleka
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 13:16   #3886
Cure molim pomoć..reveri za kumove, djeverove i naravno mladoženju će biti od ljiljana. E sad kako izvesti da ne budu preveliki?
Zvonka23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:30   #3887
Trebam pomoć!

Ovo je moja vjenčanica:



Koji buket mi predlažete?



Ili imate neki bolji prijedlog?!
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 17:56   #3888
Gremblina
Vjenčanica je jako lijepa, jednostavna, pročišćenih linija i po meni je prati "klasičniji" buket, nikako ovo zelenilo jer bi oko previše letilo na njega umjesto na tebe, nikako ni gipsofila jer mi je mrvicu nedorečena a otpada mi i ovaj četvrti po redu, preveć romantike za takvu haljinu
Znači svi ostali ( koliko vidim uglavnom ruže ) su u igri, s tim da su meni osobno najljepši redom slika br.8, pa br.7, 5, 9, 1 i naposljetku 6.
Sssnena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 08:26   #3889
Sssnena, hvala ti!
Ja se nekako dvoumim između zadnjih 5!

Htjela sam ja bijele gerbere, ali mi ne pašu uz vjenčanicu. Noćas mi je sinula ideja za buket od šarenih gerbera. Al ni to nisam sigurna!
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 09:11   #3890
jedino mi se sviđa ovaj sa gumbekima. haljina ti je jako lijepa i elegantna, možeš bijele gerbere, jer će se vdijet. neće se stopiti sa haljinom po boji. i uvijek ti ostaju karanfili ako će biti jako vruće, njima se ništa neće dogoditi. a njih hvala bogu ima u svim bojama.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 11:07   #3891
od ovih svi 6. i 7. su mi naj
__________________
buhtlica
buhtla_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2011., 19:47   #3892
br. 7, nekako se najljepše uklapa.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 16:16   #3893
7. eventualno 6. ovi drugi mi nisu u opciji, kao ni šareni gerberi jer ti je vjenčanje smeđe bež.....ovaj 7. je em prekrasan,em zbilja paše...stavi na njega smeđe te perlice i traku i evo ga
martina.vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 23:24   #3894
Nekako bih uklopila gerbere, al ne idu jednostavno! I na haljini su sitne ruzice! Kako da onda stavim nesta drugo, a i u kosu mi ide cvijet koji slici ruzi ili karanfilu! Vjerojatno to vidim samo ja! Al ipak vidim i smeta mi jer nije uskladeno! :citajte_vaga_po_horoskopu:
Meni su 6. i 7. nekako danas u najuzem izboru!
Ovaj tjedan trebam neki konacan dogovor reci cvjecarki! Ta zena ce me u top staviti!

Ps. I dalje ne znam sto cu! :za_poluditi:
Gremblina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 14:50   #3895
Quote:
Gremblina kaže: Pogledaj post
Nekako bih uklopila gerbere, al ne idu jednostavno! I na haljini su sitne ruzice! Kako da onda stavim nesta drugo, a i u kosu mi ide cvijet koji slici ruzi ili karanfilu! Vjerojatno to vidim samo ja! Al ipak vidim i smeta mi jer nije uskladeno! :citajte_vaga_po_horoskopu:
Meni su 6. i 7. nekako danas u najuzem izboru!
Ovaj tjedan trebam neki konacan dogovor reci cvjecarki! Ta zena ce me u top staviti!
ja se sjećam jednog vjenčanja koje je cijelo bilo u gerberima... divno. a znam i tko je radio. reći ću čovjeku da se javi.
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.

Zadnje uređivanje Mayo : 29.08.2011. at 17:05. Reason: popravak citata
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 16:20   #3896
Quote:
Gremblina kaže: Pogledaj post
Nekako bih uklopila gerbere, al ne idu jednostavno! I na haljini su sitne ruzice! Kako da onda stavim nesta drugo, a i u kosu mi ide cvijet koji slici ruzi ili karanfilu! Vjerojatno to vidim samo ja! Al ipak vidim i smeta mi jer nije uskladeno! :citajte_vaga_po_horoskopu:
Meni su 6. i 7. nekako danas u najuzem izboru!
Ovaj tjedan trebam neki konacan dogovor reci cvjecarki! Ta zena ce me u top staviti!

Ps. I dalje ne znam sto cu! :za_poluditi:
Gerberi su predivni za vjenčanja! Vjenčani buket stvara probleme, jer su od gerbera buketi tak-tak, ali pitaj cvjećarku da ti napravi svadbu od mini-gerbera

Oni su predivni! Radili smo jedno vjenčanje s mini-gerberima, i bilo je predivno. Definitivno traži cvjećarku miniće

PS: pokazao bih ti i slike (jer su crkva, auto, sala i vjenčani bili od minića), ali mladenci nisu dostavili slike...
__________________
ako mi pošaljete privatnu poruku, ja ću vama poslati link naše facebook stranice
Cvjećara Rogalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:43   #3897
cure,
može jedno pitanje - koliko vas otprilike izađe kompletno uređivanje crkve?
dakle uključujući cvjetne aranžmane, mašne na klupama, navlake na stolicama?
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 18:48   #3898
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
cure,
može jedno pitanje - koliko vas otprilike izađe kompletno uređivanje crkve?
dakle uključujući cvjetne aranžmane, mašne na klupama, navlake na stolicama?
mene nešto više od 1000 kn, s tim da je časna dala navlake i cvijetne aranžmane je ona napravila
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 07:26   #3899
200kn, ali samo cvijeće i navlake na stolicama za mladence i kumove. samo što smo isti iznos podjelili sa još dva para. uređivala je časna, ne vjerujem da je potrošeno toliko novaca, a opet možda drugi parovi nisu ništa dali.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 13:15   #3900
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
200kn, ali samo cvijeće i navlake na stolicama za mladence i kumove. samo što smo isti iznos podjelili sa još dva para. uređivala je časna, ne vjerujem da je potrošeno toliko novaca, a opet možda drugi parovi nisu ništa dali.
U Brodu imaš za iznajmiti mašne i ukrase za crkvu -s navlakama za stolice za 150 kn, oni ti urede, ali bez cvijeća na oltaru-to moraš sama ,a to dođe oko 150 -200kn u nekim cvjećarnicama.
Ketrinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:09.