Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2015., 15:00   #2321
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post



Jesu, ali ljudi nisu roboti i ne ponašaju se kao slova na papiru i na to treba biti spreman i znati adekvatno reagirati i znati prije toga dobro procijeniti situaciju.
kad ti policajac naredi da se zaustaviš svi moraju biti roboti i točka. Onaj tko ne može to shvatiti mora dobiti svog skrbnika i pripadajuću terapiju. Jel netko sa 66g ne može biti bahato đubre? Jel policajac mora znati jel netko staro bahato đubre ili eto nemoćna starica koja ima svojih problema i tek onako slučajno na policajčevo "zaustavite se" odgovara sa "pusti me budalo!"?
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 15:10   #2322
Quote:
LIQ kaže: Pogledaj post
Jedino ako te ne plaća država onda možeš reći da ti je ista nešto otela,
no ako te plaća država onda to nije istina.
Naravno da me ne plaća, zar stvarno postoje i uhljebi koji se žale na poreze, pobogu.
Vidio malo prije da je ovaj slučaj dospio i do RT i prestv (Rusija,Iran). Naravno uz naslov tipa brutalnost zbog crvenog svijetla. Kad krene laž, i drugi prenose tako da stvarno sramota za kvazinovinare i dezurne moraliste.

Još su se i srbi uključili u komentare i ponavljaju ovdje viđene bljuzgarije o fašistima
tisserand is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 15:28   #2323
Quote:
Neugodnjak kaže: Pogledaj post
jebote, sad je cjeli sistem kriv zato jer je neodgojena baba prešla preko crvenog ...
Baba(vrlo ružan naziv za ženu starije dobi) je kriva što je prešla na crveno.
Još više je kriva što se nije zaustavila na policajčevu zapovijed.To je točno.
Da li joj zato treba polomiti kosti ?
Da li ćeš jednog dana i ti biti u sličnim godinama?
Da li je gospođa smislila da nema za struju ako joj ovo naplate?
Da li je svaki abolirani četnik manje kriv od ove gospođe ?
Da li možeš zamisliti svoju majku u sličnoj situaciji?
Da li je ono krme od 130 kg uopće ljudsko biće?
Da li onaj koji je za krme potpisao psiho test smije i dalje raditi ?
Da li se i sam možeš naći u situaciji da nisi u pravu,pa da ti neko krme po sili zakona polomi kosti?.....
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 15:56   #2324
Babetina je jako ružan i pogrdan izraz za osobe starije dobi. Baba, baka, bakica, oma, omama i sl. su nazivi koji se u raznim dijelovima Hrvatske koriste za gospođe starije životne dobi.

Hoćeš reći da svatko ko svoju baku zove baba zapravo nju vrijeđa? Uzmi u obzir da nismo svi iz istog mjesta i kraja i da se negdje neki izrazi češće, a neki rijeđe upotrebljavaju.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:00   #2325
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Baba(vrlo ružan naziv za ženu starije dobi) je kriva što je prešla na crveno.
Još više je kriva što se nije zaustavila na policajčevu zapovijed.To je točno.
Da li joj zato treba polomiti kosti ?
Da li ćeš jednog dana i ti biti u sličnim godinama?
Da li je gospođa smislila da nema za struju ako joj ovo naplate?
Da li je svaki abolirani četnik manje kriv od ove gospođe ?
Da li možeš zamisliti svoju majku u sličnoj situaciji?
Da li je ono krme od 130 kg uopće ljudsko biće?
Da li onaj koji je za krme potpisao psiho test smije i dalje raditi ?
Da li se i sam možeš naći u situaciji da nisi u pravu,pa da ti neko krme po sili zakona polomi kosti?.....
1. koju kost su joj točno polomili?
2. možda ako ne umrem prije.
3. ne poznam imovinsko stanje babe. svi smatraju da je sirotinja, možda i nije.
4. jebe mi se za četnike
5. ne mogu zamisliti svoju majku u sličnoj situaciji. Ona je naime odgojena da ne bježi policiji.
6. ne znam koliko policajac ima kg.
7. ne znam o kakvom krmetu govoriš glavno da ti je baba ružan naziv a krme nije.
8. ne može zato jer nisam odgojen da vičem policiji da su budale i bježim od njih

ps. sretan sam što mi nisi u nikakvom rodu, dugo nisam sreo neku osobu iz koje izbija toliko mržnje. :klap:

bilježim se sa štovanjem
__________________
potpis.
Neugodnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:02   #2326
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Babetina je jako ružan i pogrdan izraz za osobe starije dobi. Baba, baka, bakica, oma, omama i sl. su nazivi koji se u raznim dijelovima Hrvatske koriste za gospođe starije životne dobi.

Hoćeš reći da svatko ko svoju baku zove baba zapravo nju vrijeđa? Uzmi u obzir da nismo svi iz istog mjesta i kraja i da se negdje neki izrazi češće, a neki rijeđe upotrebljavaju.
Ako svoju zoveš,a njoj drago,naravno da je ne vrijeđaš.Za ovu gospođu,preko crvenog,uvredljivo je.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:06   #2327
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Ako svoju zoveš,a njoj drago,naravno da je ne vrijeđaš.Za ovu gospođu,preko crvenog,uvredljivo je.
Zašto?

U nekim krajevima je sasvim normalno zvati sve babama i nitko se ne vrijeđa na to. Ja svoju zovem bakom, sve ostale su mi babe ili babci i ne mislim ništa pogrdno kad to kažem.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:12   #2328
brižnom trolu je vjerojatno uvreda i kada netko svoju mater ili oca zove stari/stara
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:17   #2329
Quote:
Neugodnjak kaže: Pogledaj post
1. koju kost su joj točno polomili?
2. možda ako ne umrem prije.
3. ne poznam imovinsko stanje babe. svi smatraju da je sirotinja, možda i nije.
4. jebe mi se za četnike
5. ne mogu zamisliti svoju majku u sličnoj situaciji. Ona je naime odgojena da ne bježi policiji.
6. ne znam koliko policajac ima kg.
7. ne znam o kakvom krmetu govoriš glavno da ti je baba ružan naziv a krme nije.
8. ne može zato jer nisam odgojen da vičem policiji da su budale i bježim od njih

ps. sretan sam što mi nisi u nikakvom rodu, dugo nisam sreo neku osobu iz koje izbija toliko mržnje. :klap:

bilježim se sa štovanjem
Pa nismo se sreli.
Baba je ružan izraz,jer dolazi sa godinama,a iste treba poštovati,krme je zbroj kila/karakter.
Prgomet ima 130 kg,ima objavljeno.
Ne mora ti mama bježati od policije,ima i drugih loših situacija,ovrha ili sl.
Zakon je bio i da se ide u Aušvic,što ne znači da je dobar.
Nije lijepo ni razbijati ćirilične table,pa ne mora se razbiti glava(isto krme).
Nije lijepo živjeti u gradu gdje sa zvučnika ori ...Božić je...a krme kleči na gospođi od 66 godina.Amen.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:18   #2330
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
brižnom trolu je vjerojatno uvreda i kada netko svoju mater ili oca zove stari/stara
U pravu si.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:32   #2331
Quote:
- Sizif - kaže: Pogledaj post
Policija treba služiti narodu

Većina ljudi koji rade u policiji i javnim službama, institucijama ove države tako ne gleda na sebe, oni su sami sebi svrha...idem u poreznu, tri puta im nosim dokumente jer su ih dva puta zagubili, idem po osobnu u policiju čekam sat vremena jer se stvorila redina a problem je u tome što jedna od njih ne može skužiti u čemu je problem s dokumentom koji joj je dala stranka, pa se onda kolegica digla da pomogne, nakon toga se digla i treća i sad sve tri bulje u komad papira dok ostali čekaju da dođu na red, s Dudijem i Državnim nekretninama se već skoro godinu dana dopisujem po pitanju lokala u gradu...boli ih bimbo. Vojska i policija su interesantne agresivcima koji misle da će na taj način imati i legitimitet da maltretiraju druge i igraju se gazde...pribroji tome i to da znaju da ih nitko neće zafrkavati ako su aljkavi i neučinkoviti i dobiješ to što dobiješ.
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 16:53   #2332
Ovi likovi što podržavaju postupak onog nasilnika bi se jako dobro snašli u Saudijskoj Arabiji.
To im je valjda ideal države.

Sent from experia Z5
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 17:44   #2333
Quote:
TheSuper kaže: Pogledaj post
Treba biti čovjek i krenut od sebe. Hoćeš ponudit mito prometnom policajcu kad te zaustavi, bježat, pognut glavu i šutjet, treptat velikim okicama i malo se isprsiti. Stvar je biti svjestan odgovornosti. Da je naletio auto, i zbog bakice naglo skrenuo sa ceste, pokupio ženu sa djecom jel bi onda pričali o ležećim policajcima? Prokletim penzićima? Ili o čemu?
a čuj, ljudi se svakako snalaze, neki nude mito, neki policajci ga manje ili više suptilno i traže, neki (neke) trepću i pokazuju sise ili što već, neki policajci padaju i na to. Ljudi su svakojaki i s jedne i s druge strane zakona i u vezi s tim nemoguće je tražit savršenstvo. Toga je uvijek bilo i bit će, svaka normalna država tolerira takve nepoćudnosti pod uvjetom da nisu prevršile mjeru i postale pravilo a ne iznimke. Općenito, nemam dojam da ljudi u lijepoj našoj nisu svjesni odgovornosti. Jasno da paze kako prelaze cestu, nitko ne želi nastradati. Nesreće se unatoč tome događaju, krivnjom ovoga ili onoga, ne možeš sve slučajeve predvidjeti i spriječiti. U tom smislu trebalo bi malo više poraditi na kulturi sudionika u prometu ili nazovi to kako god hoćeš, a malo manje na kažnjavanju. To bi napravila država koja brine za svoje pućanstvo, a nije joj prioritetno stalo do punjenja proračuna.

Quote:
Mi cijelo vrijeme težimo nekom zapadnom sustavu. Ali očito, i nažalost, samo onom dijelu gdje pojedincima i medijima to paše.
Amerikanci vele da je na drugoj strani novčića slobode, odgovornost.
Ne bih rekla da naše društvo nalazi uzor u takvim sistemima, osobito ne ako govorimo o policijskom postupanju. Srećom, nad time se još uvijek zgražamo, nadam se da će tako i ostati.
Amerikanci inače imaju krasne teorije, a u praksi su govnari da ne mogu bit veći.

Quote:
Pričamo opet o odgovornosti vlasnika. Zakoni i pravila su potpuno jasni. Kada pored velikog natpisa na Jarunu da je zabranjeno vođenje psa bez lajne i kupanje psa se rotvajler zaleti za lopticom u vodu tko je onda tu lud?
Zašto bi se svi ostali trebali dovoditi u razmišljanje hoće li me taj pas napasti ili neće zbog komocije vlasnika?!?
Jel u redu ugaziti u govance u centru grada? Jel lijepo vidjeti drekec posebno po snijegu zato što vlasnik misli da bi netko drugi to trebao čistiti?!
mi u centru grada čistimo govanca za svojim pesima, pa je gotovo nemoguće da tu ugaziš u pseću kakicu. No zato imamo puno zapišanih haustora, ne od pasa, nego od ljudi.
Nego, zabrana kupanja pasa u Jarunu odnosi se na sve pse, pa bili oni i maltezeri za koje ne postoji opasnost da će te napast.
No pustimo pseću problematiku. Navela sam šetanje psa bez lajne samo kao još jedan od primjera minornih prekršaja koji ponajviše služe punjenju proračuna, a ponajmanje sveopćoj dobrobiti. Jer ako bi nam zbilja bilo do sveopće dobrobiti, postoji niz konstruktivnih načina za osvješćivanje pučanstva i jačanje sveopće odgovornosti prema sebi i drugima.
I kad bi se novac od kazni preusmjeravao u takvu vrstu edukacije, ne bih se čak ni bunila.

Quote:
Isti policajac je prije par godina spasio život samoubojici. I lijepo je da s jedne strane riskira svoj život za dobrobit građana. S druge strane mislim da bi trebao policajac biti i ekonomist i posavjetovati nas kako kazna može utjecati na mjesečni proračun kućanstva.
O istom policajcu čuli smo ovdje i neka sasvim drugačija i prilično zabrinjavajuća svjedočenja. Ok, možeš ih i ne moraš uzeti kao istinita ili ih možeš ssmatrati subjektivnima, tvoja stvar, no činjenica je da se iz njegovog postupka prema ženi iz priče vidi da je prekomjerno živčan i agresivan. I kao takav je opasan po društvo, osobito zbog ovlasti koje su mu na raspolaganju. O tome se radi.
Ima ljudi koji u jednom trenutku mogu postupiti izuzetno plemenito, a u drugom se ponijeti poput zadnjih idiota. No u tom slučaju govorimo o emotivno i mentalno nestabilnim ljudima. Policajac pogotovo ne bi smio biti emotivno i mentalno nestabilan. Stvar je mjere. Svatko od nas katkad popizdi, no jedno je kad nekog pošalješ u vrašku mater, a nešto posve drugo kad se fizički iživljaš nad njim, dokazujući da si jači. I to samo zato jer možeš. Pogotovo ako te pritom štiti zakon, kao što njega štiti.

Drugo, neki (normalni) policajci i jesu ekonomisti, pa će te pustit bez kazne, napisat ti opomenu ili raspalit manju kaznu (ako je raspon kazne propisan), u slučaju kad se ljudi požale da imaju malu plaću, troje djece, bračnog druga koji je ostao bez posla, bolest u obitelji, ovrhe itd, ovisno o tome zbog čega je već tko u problemu. I to je ok. Ne treba ganjat princip pod svaku cijenu, pogotovo ako se radi o nekim manjim prekršajima. A ova iskompkesirana budaletina od policajca upravo je to radila.

Quote:
Pravnim vratolomijama i nesigurnosti bezvlašće se povećalo. Policija je postala nemoćna. Primjer: Napuca me žena straga na semaforu, policija napravi izvješće, žena prizna krivicu, a osiguranje si daje za pravo ne uzeti u obzir policijsko izvješće. I onda suđenje koje znam da će potrajati.
Pa o tome ti i govorim. Ništa kod ne valja, pravičnost postaje više iznimka nego pravilo. Iz ovih i onih razloga. U tom smislu ne mogu abolirati policiju jer i oni svoj posao ne rade uvijek kako treba.

Quote:
Kod nas je stopa kriminala, broj ubojstava, broj poginulih u prometu malen i među ostalim se to može zahvaliti hrvatskoj policiji.
ili naš narod ipak nije toliko neodgovoran koiko se čini? Tko će ga znat?

Quote:
LIQ kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da bi reakcije na video bile drugačije da je žena, netom
prije zaustavljanja, iz obližnje trgovine otuđila bocu pelinkovca, jer eto,
imala je osobnih problema.
No zanemarimo pretpostavke, jer ni na videu se ne vidi što je prethodilo
pokušaju policijskog službenika da zaustavi ženu.
Dakle, vratimo se na pitanje, kako bi ti postupila da si policijski službenik
koji pokušava zaustaviti osobu na ulici, a ona se nastavi udaljavati i govoriti
"ostavite me na miru, imam svojih problema".
Bi li je pustila, ili nastavila sa pokušajem zaustavljanja i komunikacije, ako
osoba odbija bilo kakvu komunikaciju?
možda i ne bi bile drugačije reakcije. Svi bi komentirali kako se trenira strogoća na malim lopovima, a veliki uz jamčevine izlaze iz ćuze.

Već sam ti odgovorila na to pitanje. Stvar je u psiholiškoj procjeni. Nije svejedno radi li se o klincu, pijancu, bahatom razbijaču, starijoj rastrešenoj osobi itd. Na prvi pogled vidi se s kim imaš posla, pogotovo ako s osobom progovoriš dvije-tri riječi. Ne ide se odmah na đon i autoritet, ako vidiš da je netko rastrojen ili u brigama i problemima. S takvima popričaš, upozoriš ih, savjetuješ ih i pustiš. Procjeniš situaciju. Tako to rade oni kojima nije prvenstveno do punjenja proračuna ili oni koji nisu kreteni na egotripu i kojima je doista stalo do sigurnosti ljudi, a ne do treniranja strogoće.
Ovo očito nije bio taj slučaj i prije nego što je policajac potrčao za ženom, zacijelo su izmjenili par riječi iz kojih je mogao shvatiti da je u problemu. Očito je to zanemario (boli ga đon), i ustrajao na autoritetu, legitimiranju ... zato se na kraju dogodilo što se dogodilo.
Ego je gadna i opaka životinja, treba ju držat na uzdi.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 17:58   #2334
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
a čuj, ljudi se svakako snalaze, neki nude mito, neki policajci ga manje ili više suptilno i traže, neki (neke) trepću i pokazuju sise ili što već, neki policajci padaju i na to. Ljudi su svakojaki i s jedne i s druge strane zakona i u vezi s tim nemoguće je tražit savršenstvo. Toga je uvijek bilo i bit će, svaka normalna država tolerira takve nepoćudnosti pod uvjetom da nisu prevršile mjeru i postale pravilo a ne iznimke. Općenito, nemam dojam da ljudi u lijepoj našoj nisu svjesni odgovornosti. Jasno da paze kako prelaze cestu, nitko ne želi nastradati. Nesreće se unatoč tome događaju, krivnjom ovoga ili onoga, ne možeš sve slučajeve predvidjeti i spriječiti. U tom smislu trebalo bi malo više poraditi na kulturi sudionika u prometu ili nazovi to kako god hoćeš, a malo manje na kažnjavanju. To bi napravila država koja brine za svoje pućanstvo, a nije joj prioritetno stalo do punjenja proračuna.



Ne bih rekla da naše društvo nalazi uzor u takvim sistemima, osobito ne ako govorimo o policijskom postupanju. Srećom, nad time se još uvijek zgražamo, nadam se da će tako i ostati.
Amerikanci inače imaju krasne teorije, a u praksi su govnari da ne mogu bit veći.



mi u centru grada čistimo govanca za svojim pesima, pa je gotovo nemoguće da tu ugaziš u pseću kakicu. No zato imamo puno zapišanih haustora, ne od pasa, nego od ljudi.
Nego, zabrana kupanja pasa u Jarunu odnosi se na sve pse, pa bili oni i maltezeri za koje ne postoji opasnost da će te napast.
No pustimo pseću problematiku. Navela sam šetanje psa bez lajne samo kao još jedan od primjera minornih prekršaja koji ponajviše služe punjenju proračuna, a ponajmanje sveopćoj dobrobiti. Jer ako bi nam zbilja bilo do sveopće dobrobiti, postoji niz konstruktivnih načina za osvješćivanje pučanstva i jačanje sveopće odgovornosti prema sebi i drugima.
I kad bi se novac od kazni preusmjeravao u takvu vrstu edukacije, ne bih se čak ni bunila.



O istom policajcu čuli smo ovdje i neka sasvim drugačija i prilično zabrinjavajuća svjedočenja. Ok, možeš ih i ne moraš uzeti kao istinita ili ih možeš ssmatrati subjektivnima, tvoja stvar, no činjenica je da se iz njegovog postupka prema ženi iz priče vidi da je prekomjerno živčan i agresivan. I kao takav je opasan po društvo, osobito zbog ovlasti koje su mu na raspolaganju. O tome se radi.
Ima ljudi koji u jednom trenutku mogu postupiti izuzetno plemenito, a u drugom se ponijeti poput zadnjih idiota. No u tom slučaju govorimo o emotivno i mentalno nestabilnim ljudima. Policajac pogotovo ne bi smio biti emotivno i mentalno nestabilan. Stvar je mjere. Svatko od nas katkad popizdi, no jedno je kad nekog pošalješ u vrašku mater, a nešto posve drugo kad se fizički iživljaš nad njim, dokazujući da si jači. I to samo zato jer možeš. Pogotovo ako te pritom štiti zakon, kao što njega štiti.

Drugo, neki (normalni) policajci i jesu ekonomisti, pa će te pustit bez kazne, napisat ti opomenu ili raspalit manju kaznu (ako je raspon kazne propisan), u slučaju kad se ljudi požale da imaju malu plaću, troje djece, bračnog druga koji je ostao bez posla, bolest u obitelji, ovrhe itd, ovisno o tome zbog čega je već tko u problemu. I to je ok. Ne treba ganjat princip pod svaku cijenu, pogotovo ako se radi o nekim manjim prekršajima. A ova iskompkesirana budaletina od policajca upravo je to radila.



Pa o tome ti i govorim. Ništa kod ne valja, pravičnost postaje više iznimka nego pravilo. Iz ovih i onih razloga. U tom smislu ne mogu abolirati policiju jer i oni svoj posao ne rade uvijek kako treba.



ili naš narod ipak nije toliko neodgovoran koiko se čini? Tko će ga znat?



možda i ne bi bile drugačije reakcije. Svi bi komentirali kako se trenira strogoća na malim lopovima, a veliki uz jamčevine izlaze iz ćuze.

Već sam ti odgovorila na to pitanje. Stvar je u psiholiškoj procjeni. Nije svejedno radi li se o klincu, pijancu, bahatom razbijaču, starijoj rastrešenoj osobi itd. Na prvi pogled vidi se s kim imaš posla, pogotovo ako s osobom progovoriš dvije-tri riječi. Ne ide se odmah na đon i autoritet, ako vidiš da je netko rastrojen ili u brigama i problemima. S takvima popričaš, upozoriš ih, savjetuješ ih i pustiš. Procjeniš situaciju. Tako to rade oni kojima nije prvenstveno do punjenja proračuna ili oni koji nisu kreteni na egotripu i kojima je doista stalo do sigurnosti ljudi, a ne do treniranja strogoće.
Ovo očito nije bio taj slučaj i prije nego što je policajac potrčao za ženom, zacijelo su izmjenili par riječi iz kojih je mogao shvatiti da je u problemu. Očito je to zanemario (boli ga đon), i ustrajao na autoritetu, legitimiranju ... zato se na kraju dogodilo što se dogodilo.
Ego je gadna i opaka životinja, treba ju držat na uzdi.
Eto,moja gospođa je sa autom oborila parkirani motocikl.Bila je u crnini,smrtni slučaj.Policajac na uviđaju je to i primjetio,rekao da razumije ovo i ono,odrapio kaznu i tu nije bilo nikakve ljutnje i vrijeđanja.Nije bio krme,radio je svoj posao i koliko god mi ne bio simpatičan,cijela procedura je prošla bez i jedne suvišne riječi.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 18:09   #2335
Video je (predvidljivo) maknut s prvog linka. Je li u međuvremenu netko uploadao isti taj video negdje drugdje?
Bijeli-Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 18:25   #2336
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Eto,moja gospođa je sa autom oborila parkirani motocikl.Bila je u crnini,smrtni slučaj.Policajac na uviđaju je to i primjetio,rekao da razumije ovo i ono,odrapio kaznu i tu nije bilo nikakve ljutnje i vrijeđanja.Nije bio krme,radio je svoj posao i koliko god mi ne bio simpatičan,cijela procedura je prošla bez i jedne suvišne riječi.
Takva jedna stvar i nije mogla proći bez kazne. Sve pet. Dogodilo se što se dogodilo, platiš, ideš dalje. Ne zalažem se da baš sve treba proći lišo, samo za veće razumijevanje tamo gdje je moguće.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 18:33   #2337
evo kako je moguće riješiti slučaj BEZ PRISILE...naravno, ispravna policijska taktika i malo pametniji policijski službenici..trebalo je tri sata da se riješi..a ne kao u Osijeku...za par minuta..

Policija je dojavu o obiteljskom nasilju dobila oko 19 sati. Kada su došli, mladić ih je počeo gađati svime što mu je došlo pod ruku. Dvojica policajaca su zadobili lakše ozljede, a oštećeno je i jedno službeno vozilo. Intervenirali su i vatrogasci jer je u kući u jednom trenutku izbio požar. Drama je okončana oko 22 sata kada je mladić uhićen bez upotrebe sredstava prisile. Kako je bio potpuno rastrojen, prebačen je na Psihijatriju.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...i-/863135.aspx
lasangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 18:35   #2338
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Takva jedna stvar i nije mogla proći bez kazne. Sve pet. Dogodilo se što se dogodilo, platiš, ideš dalje. Ne zalažem se da baš sve treba proći lišo, samo za veće razumijevanje tamo gdje je moguće.
Pa je ovo u redu,ali da 130 kg tješti 66 godina je morbidno.Da mi je krme rođeni brat,a 66 godišnjakinja četnikuša,opet bih rekao da je morbidno i prestao bih pričati sa "bratom".Pa kad sam već tu,da napomenem da je Sabadoš đubre ogavno,crko da bog da.
polki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 18:41   #2339
Wow, kakav crno-bijeli svijet...
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 18:50   #2340
Quote:
lasangel kaže: Pogledaj post
evo kako je moguće riješiti slučaj BEZ PRISILE...naravno, ispravna policijska taktika i malo pametniji policijski službenici..trebalo je tri sata da se riješi..a ne kao u Osijeku...za par minuta..

Policija je dojavu o obiteljskom nasilju dobila oko 19 sati. Kada su došli, mladić ih je počeo gađati svime što mu je došlo pod ruku. Dvojica policajaca su zadobili lakše ozljede, a oštećeno je i jedno službeno vozilo. Intervenirali su i vatrogasci jer je u kući u jednom trenutku izbio požar. Drama je okončana oko 22 sata kada je mladić uhićen bez upotrebe sredstava prisile. Kako je bio potpuno rastrojen, prebačen je na Psihijatriju.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...i-/863135.aspx
Znači dva policajca moraju biti ozlijeđena i vozilo oštećeno radije nego da su dali šamarčinu luđaku.

iz kakve si ti zemlje dembelije ispao?
__________________
potpis.
Neugodnjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.