Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 47 7.05%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 64 9.60%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.70%
Muško sam, jesam 154 23.09%
Muško sam, nisam ali bi htio 278 41.68%
Muško sam, nisam, neželim 66 9.90%
Glasovatelji: 667. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2012., 00:26   #21
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Da, i mene ovo zanima. Svi dodju i kažu osnovnih par podataka, tipa, "upoznali smo se preko neta", "dvije žene", "dva tipa", "imali smo seks", općenitiji ste od Vlade RH kad daje priopćenje za javnost usred najveće krize.

Dajte detalje. Kako počnete? Kako dogovorite tko će prvi? Uskladite li se prije ili spontano? Dobije li tko u toj gužvi laktom u oko ili ušine kuk?

Ovo je LJES, pričajte.
+1 tako je

Također, kakvu zaštitu prakticirate u toj situaciji? Kombinirate, ili?

Dakle, smatram (a i vidim) da nisam jedina koju zanimaju takva i slična pitanja te općenito ova tema, stoga mi se ovaj topik čini ko dobra prilika da istomišljenici dijele iskustva i savjete, kao što sam rekla u prvom postu. Zato bi mi bilo iznimno drago da nastavimo u tom tonu i da ovaj topik bude izvor korisnih informacija i olakšanja, a ne frustracija. Eto, napominjem tek tolko
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 16:32   #22
Najblize 3someu sam bila pred dvije godine kad smo frendica i ja silom prilika naletile na poznanika, popili smo malo i ajmo sad nas troje.
No medjutim doticni se malo ustrtario i nije mu se nakraju mogao dignut i nas briljantni plan je propao.

Mene isto zanimaju iskustva, iako mi se cini da ovaj moj nece bit najsretniji kad mu saopcim sta mi se petlja po glavi (i zato je dobra ova phiberova logika al' jebiga sad).
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 12:50   #23
kao prije navedeno, nije to neka znanost!

bilo je to prije par godina, mi smo ostvarili kontakt na jednom od chat-ova...jednostavno, ti nešto želiš oni žele, iako sam ja pristupio s rezervom onak prije iz znatiželje i očito prikrivene želje (ja sam kliknuo na njihov nick) prvo općennito upoznavanje onak kao sa svakim i onda jednostavno prelazak na pitanja o "temi" zbog koje si tu...ono jel imao tko kakova iskustva već u tome i ka je bilo i sl. onak što te zanima pitaš i obrnuto, vidiš kak teče razgovor i naravno odlučiš dali želiš dalje s njima ili ne i onda dogovor o daljnjoj komunikaciji...ako želiš i ako naiđeš na nekoga tko želi...samo to ide od sebe!

naravno da se porazgovaraš i dogovriš sve prije viđanja...kad se upoznaš budeš i otvoreniji već jer čuli ste se dosta puta i porazgovarali o svemu, kažem mi smo i par slikica izmjenili...

a kad to sve krene, pa predigra normalno...samo što sam ja njemu rekoa da on prvi počne i onda sam se ja pridružio ( e da ona nas je, po mojoj želji, dočekala u halterima ), znači predigra i i sve kak ide i onda slijedi naravno početak zapleta e tu sam ja pošto sam bio gost imao čast prvi početi a onda jednostavno mali znakići kad tko što želi i kakvu promijenu, pa naravno da neću cijelu večer ja skakakti ili ona po meni ili po njemu...a što se tiče "gužve u 16-ercu" pa čuj dobije nekad netko kick ali normalno je i u dvoje da se dogodi...
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 12:52   #24
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
fakat, ne moze ni jednu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 12:55   #25
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
fakat, ne moze ni jednu
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.09.2012., 13:02   #26
aha, kuzim, zato i jesu dvojica, ako ne moze jedan, uleti drugi
ispricavam se, zalutala sam na temu, samo vi nastavite.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:06   #27
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
aha, kuzim, zato i jesu dvojica, ako ne moze jedan, uleti drugi
ispricavam se, zalutala sam na temu, samo vi nastavite.
ne brini to sve jednom kad sretneš nekoga tko zna, a ako ništa, ne preostaje ti ništa drugo već pročitati ovu temu nakon nekog vremena od početka do kraja pa polako!

Zadnje uređivanje ne...znalica! : 23.09.2012. at 13:12.
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2012., 13:18   #28
Nedavno sam sa prijateljem skroz spontano izjebao moju curu. Nas dvojica smo pili pivo u baru u blizini njene kuce, ona me slucajno nazvala i kad je cula da smo blizu pozvala na pice kod nje... Bila se taman istusirala i otvorila vrata samo u peskiru... Malo zezancije oko toga, natocila se jos po casa vina i boom!

Ona izmedju nas na kaucu, prvo malo ko fol da joj pomiresemo kosu, pa mirisanje vrata, malo jezik, ljupkanje... lagano sam se spustio da je lizem dok je on poludio od uzbudjenja i dominantno joj uvalio kurcinu u usta...

Bilo je super gledati odozdo kako ona pusi dok je ja lizem. Jednostavno se palim na njeno uzivanje. Ovaj prijatelj vise nije aktuelan za ovo, pa sad lagano pricamo o nekom novom tipu... I jos bi bolje ispalo da smo malo manje popili...
nitroalba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 09:50   #29
Svi se žale kako je teško naći treću osobu, a žele u troje, a kaj mislite kako je tek onima koji žele u troje, a moraju naći i drugu i treću osobu?
paranoydandroyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 11:56   #30
moje prvo iskustvo.... bol 1999.

na nudistickoj plazi prija i ja.

jednu vece odemo u disko i ona i ja se posvadjamo radi gluposti i ja ostanem sama sjedit i pit i u nekom disku..

tik uz mene neka mala, isto sa bola, 18 godina i njen decko od oko 20ak.

nekako je krenuo razgovor i ja im se pridruzila ali sve nevino a opet nekako naaapeto! (-:

ja se u jednom trenutku ustanem da idem u toalet i pita me njen decko da me otprati jer je toalet u nekom drugom kaficu, a velika je guzva.

i ja pristanem, i kako smo se ustajali, kaze meni mala 'nemojte se zuriti' i nasmijesi se na seksi podmukli nacin.

naravno, mene su trnci prosli i to mi je bilo ko zeleno svijetlo.

otprati on mene do toaleta, tamo guzva, uglavnom da ne duzim, prije nego smo se vratili stolu ja mu popusim iza neke neonske reklame.

i vratimo se mi, ja napaljena nesto nenormalno, i mala nas doceka sa osmijehom, i sve nesto pocne siriti noge ali diskretno, imala je suknjicu i prozrne crne gacice, i stalno me je promatrala.

popili smo jos nekoliko litara vina i krenuli 'svako svojim putem' ja u svoj hotel a oni kuci.

na putu, kaze mala 'aj nas slikaj' i da mi foto aparat.

ja uzmem i kao slikacu ih a u meni vatra, i pocnu se oni namjestati, ja uslikam, malo se poljube, ja uslikam, u jednom trenutku ona zadigne suknjicu meni vec ruke drhte, lizala bih je svuda i ljubila ali mislim si, oni ne vide to tako, oni bi se samo slikali (((-: kako sam naivna bila...

i jos par slika dok na kraju ona se naguzi a on joj stavi prst u picu onak od ozada, a ja slikam.

do tad sam se tako vec napalila da mi se vrtilo u glavi.

uglavnom, da skratim.

otisli smo u moju hotelsku sobi i pojebo me pred malom.

bilo je neopisivo napaljujuce i seksi i nikada mi se nije nikad dogodilo nista slicno ni prije ni poslije.

poslije sam gledala da on jebe nju a ONA je bila, i ostala san snova, i uvijek od onda trazim u svakoj curi nju!

imala je poduzu tamnu valovitu kosu i predivno tijelo, male sise i cvrstu guzu i super se ljubila.

sutradan sam ih opet vidila na plazi i tako htjela opet sve to ponoviti, ali nije se nikad vise desilo.

nakon par dana ja sam otisla, i jos se nekoliko godina cula porukama s njim, a 'malu' nisam nikad vidila vise.

oni su ubrzo nakon toga prekinuli, on kaze zbog njene ljubomore, ali ne znam nista o njihovoj vezi ni sta se desilo, i on i ja vise nismo u kontaktu.

od onda uvijek mastam o necem slicnom ali nikada se nije nesto tako vise ostvarilo.

mala je carica, i ako cita ona ovaj post ili on, tocno ce znati da pricam o njima po nekim detaljima koje sam navela ovdje i sanjam da mi se jave opet, pogotovo ONA...
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:17   #31
druga prica, sa dva tipa...

moj bivsi jedan talijan, dobar ko kruh a glup ko kurac, seks je bio fantastican ali poslije nismo ikad imali o cemu puno pricati i tako kazem ja njemu da nije to to i da mi je drag al da mi se na da vise, ali on zapeo i sve bi nesto nastavio a preglup je bio da shvati da ja stvarno nisam bila zaljubljena.

njegov tad najbolji prijatelj je tako jedan dan povezao nas nekud i ja kazem ovom talijanu, kak bi htjela da me jebe on i taj prijatelj jer je ovaj stvarno zgodan i jebozovan - crnac... naravno mljac!

i da ne duzim, dogovorimo se da 'za moju ljubav' on ce kao dovesti crnca i da imamo seks u troje.

da apsolutno ne duzim, jebali su me obadvojica, na smjenu, tu cijelu nasu prvu noc druzenja i bilo je WOW!.


oboje zgodni, sa ogromnim kurcem, a ja gladna istog i nisam mogla docekati.

to smo ponovili, opet par puta i na kraju nastavili se druziti jos godinu dana ja i njih dvoje, imali bi seks u troje u prosijeku jednom tjedno, s tim da ni jedan nisu bili peder niti biseksualni i da su samo mene jebali.

bila mi je to najuzbudljivija godina zivota i, nazalost, bojim se da se tako nesto napeto ne moze ponovit, kao ni ova prica od 'male' koju sam postala gore.

sta da vam kazem, decki su bili super i postali smo bliski prijatelji nas troje, ponekad bi se poceli maziti i onda konstatirati da nam se 'ne da' i da bi radije isli sve troje u kino ili jednostavno zaspali, pa bi tako i napravili.

nije mi bilo nista ljepse nego probuditi se izmedju dva gola tipa sa nadignutim ******** i onda cekati ko ce se prvi od njih dvojice probuditi da me izjebe, pa onda drugi, i poslije toga oboje me grle i pricamo gluposti i zajebavamo se i obcino uvijek jedno od nas troje se ustane da nam svima sremi dorucak, pa onda opet seks... i tako do slijedeceg susreta.

i da skratim pricu.... negdje u svoj toj idili, ova dvojica se posvadjaju jer talijan vise ne moze podnijeti konkurenciju, a istina, koliko je on dobar bio u krevetu, nije mogo parirat crncu, i tako je nas threesome prestao.


7 godina kasnije, ja i crnac se redovito vidimo i on mi daje najbolji seks ikad, sto se muskaraca tice naravno.

a talijan se nedavno ozenio i sad zivi u juznoj africi.

ja jos uvijek sanjam threesome sa crncem i sa nekim njegovim prijateljem, ali on mi kaze da 'ne zna nikog' za takve stvari tako da se bojim da je to to.

a u mojim snovima je seks sa crncem i 'malom'



meni je 'mala' promijenila na neki nacin zivot jer sam shvatila da volim i zene, a opet to me muci jer u svima trazim nju, a znam da se to nece ponoviti )-:




eh da mi je vratiti te godine i te trenutke.....
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:34   #32
Nemoj to raditi zbog dečka.
Udovoljit češ mu iz ljubavi a ne iz potrebe.
Pazi da ti se ne desi da on ode s tom trećom a ti da izvisiš!
pompompom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:37   #33
eh da, treca prica ali nije tako napeta.

upoznala sam prje nekoliko godina jedan bracni par, ona australka 35 godina on zidov amerikanac oko 40. milioneri.

ona i ja se upoznale preko mog starog posla i jednom se napile zajedno, ona kaze meni kako muz stalno dovodi prostitutke i da hoce da gleda kako jebe nju, a da se to njoj gadi i da bi htjela da upoznaju curu koja bi s njima iskreno, a ne iz koristi.

tu noc ona i ja zavrsimo u savoy-u koji je jedan od najskupljih hotela u londonu.

ona mi nije bila seksi jer je bila malo debeljuskasta i imala iritantan australki naglasak ali napile smo se obadve i tak zavrsile u krevetu.

ja sam ju ljubila, lizala i uzivala jer do tad sam vec bila skroz napaljena pa vise nisam imala svoj 'tip' a ona je radila isto meni, ali ne mogu reci da se zemlja tresla jer nije to bilo 'to'

da ne duljim, nakon par dana, dogovorim se sa njom i sa njezinim muzem, kojeg do tad nisam nikad upoznala.

oni meni plate let i skup hotel nocenje na drugom kraju engleske.

ja doletim, i napokon se nadjemo.

otisla sam kod njih u sobu.

njen muz je bio velik, onak visok ali stocky, 'nabijen' i nije mi bio nesto napet ali je izgledo jako muzevno i kao pravi muskarac, ((((-: pa me ta njegova prosjecnost u biti jaako napalila.

i htjela sam da me jebe.

ali nije.


jer su mi rekli da imaju dogovor da on nikako ne smije jebati drugo al smije sve drugo.

pa je tako i bilo.

diro me je, ljubio, hvatao i lizo pred njom satima a na kraju pojebo nju i to preda mnom a mene nista..

sjecam se, ona je bila na njemu i vidila sam kako ga jebe nije to dugo trajalo, mozda 5 minuta i onda sam vidjela kako sva sperma curi iz nje a on svrsava, to mi je bilo jebeno seksi.

poslije je on momentalno zaspo a ona i ja smo se jos mazile i svrsile obadve...

jos sam se par puta vidila s njima, i onda mi dosadilo jer mene nije niko jebo ni 5 %, doslovno (-:

vise se ne cujemo, ali ona mi bas i nije bila nest posebno, mada mi je zao sto me on nije pojebo...

imam jos njihov broj i mozda bi mogla da im se javim, bilo bi mi gust biti s njim samim jer imam osjecaj da je ona bila u 'treesome' samo da zadovolji muza..
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:45   #34
Quote:
pompompom kaže: Pogledaj post
Nemoj to raditi zbog dečka.
Udovoljit češ mu iz ljubavi a ne iz potrebe.
Pazi da ti se ne desi da on ode s tom trećom a ti da izvisiš!


nije mi crnac decko, nego samo ljubavnik, ali smo stvarno bliski i super se kuzimo i mozemo o svemu pricati.
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:52   #35
...imam nesto iskustva, 1fmf i sedam mfm kombinacija koje su se ostvarile i barem jos toliko ako ne i vise koje nisu zbog razlike u pristupu, razlicitih sklonosti i sl, sve sam upoznao preko neta jer u biti to i trazim na siteovima koje posjeceujem, sa nekima je do sexa doslo istu vecer nakon sto smo se upoznali a sa nekima je trajalo malo dulje, par kava, razgovora...ovisi od ljudi, netko je nesigurniji ili ima manje iskustva netko zeli odmah, uglavnom moje je misljenje da svakako treba popricati prije svega, malo se upoznati, pitanja ima uvijek ali osnovno je sto se u sexu preferira, hoce li oba muskarca aktivno sudjelovati ili ce jedan sjediti i gledati...grubo ili njezno, ma ima se oko cega popricati...u mojij je glavi situacija podjeljena tako da su parovi uvijek glavni i oni su ti koji diktiraju i postavljaju pravila a ja ako se uklopim-super a ako ne, nikom nista, cak i kad imam vise iskustva, ja vodim igru ali po njihovim pravilima...tako bi u biti trebalo biti...i da, zastita obavezna, zdravlje na prvom mjestu, nekoliko sam parova odbio jer su inzistirali bez kondoma, nisam prihvatio( dva od tih nekoliko su mi bili san snova, o takvima mastas ali jebiga, zdravlje je zdravlje a princip princip)...
kodek36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 12:57   #36
Quote:
nitroalba kaže: Pogledaj post
Nedavno sam sa prijateljem skroz spontano izjebao moju curu. Nas dvojica smo pili pivo u baru u blizini njene kuce, ona me slucajno nazvala i kad je cula da smo blizu pozvala na pice kod nje... Bila se taman istusirala i otvorila vrata samo u peskiru... Malo zezancije oko toga, natocila se jos po casa vina i boom!

Ona izmedju nas na kaucu, prvo malo ko fol da joj pomiresemo kosu, pa mirisanje vrata, malo jezik, ljupkanje... lagano sam se spustio da je lizem dok je on poludio od uzbudjenja i dominantno joj uvalio kurcinu u usta...

Bilo je super gledati odozdo kako ona pusi dok je ja lizem. Jednostavno se palim na njeno uzivanje. Ovaj prijatelj vise nije aktuelan za ovo, pa sad lagano pricamo o nekom novom tipu... I jos bi bolje ispalo da smo malo manje popili...
Isti ovaj post si napisao ti ili neki drugi nick unazad mjesec-dva stoga te molim da ne lažeš i odjebeš iz ove teme da se obrazujem u miru
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 19:54   #37
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
I zato su ljudi izmislili redove, fino jedna po jedna. A nek se one dogovore koja će kad, kao kad smo se išli cijepiti, nekome je bolje bit prvi a netko bi malo pričekao da vidi kako će to ić.
nemoralan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 21:39   #38
lipo je to..pogotovo trojac mfm...
angelo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 10:29   #39
Quote:
CowboyLucky kaže: Pogledaj post
muskarac u stvarnosti ne moze zadovoljit 2 zene odjedanput. kako kod okrenes. a oni sto kazu da mogu - lazu
Jeben su te projekcije, jelda? Kako ti znas da ne postoji takav, hmm?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 12:05   #40
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jeben su te projekcije, jelda? Kako ti znas da ne postoji takav, hmm?
Još ako su bisex, dođeš kao katalizator.
Leeroy Lurker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger