Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2013., 17:05   #81
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Možda šmrče nekog vraga, ili pije pa svako toliko izađe potegnut.

Al može bit i da je na tajnom zadatku. Nije nemoguće da je i mama upletena.

Nije moguce da pije ili smrce jer je redovan darivalac krvi pa bi prilikom darivanja krvi sve otkrili s obzirom da se rade mnogobrojni testovi.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:06   #82
Odlucila sam da cu svaki put kad krene mami ici i ja sa njim. Ako se bude opirao, onda je tu po srijedi nesto drugo 'sem mame. Pocet cu sa ovom aktivnoscu odmah danas
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:12   #83
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Ma ne, ide u vrtic.
Ma pitam BičiVič, jer mi čudna vrsta odnosa u kojem se svekrvi uslovljava gdje da (ne) kupuje kuću, kada smije da im dođe, a istovremeno je ok da im čuva klinku. Sem ako sam šta pogrešno pohvatala, vrlo moguće
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:15   #84
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Ono sto mene izludjuje jeste sto on po deset puta dnevno ode do svoje mame da vidi kako je , sta radi, treba li joj sta. A mama opet klasicni manipulator (nisam je pogresno procijenila jer mi je posao takav da radim po 10 sati dnevno sa ljudima tako da im psihu odlicno mogu poznati). Upravlja njim kako i kad zeli. Sta god mama kaze, to je tako, to je "zakon" koji se ne smije niti moze mijenjati. Ona je uvijek u pravu, ona najbolje zna (zena koja ima zavrsenu samo osnovnu skolu).
Eh, sto reci, ljubomorna si na drugu zenu, shvacas da je majka i da se tesko mozes razumom boriti s time, pa onda zelis i forum okrenuti protiv njega i nje.

Ali, ajmo redom.

Ako ti je to toliko smetalo, sto si se udala za takvog "maminog sina"?

Zatim, sto se ne suprotstavis otvoreno, tako je uvijek najbolje? Ako treba, razvesti ces se, ali barem vise neces imati taj problem.

I za kraj, sto je razlog zasto zivite tako blizu, sama kazes, svjetki je covjek, sto recimo ne odete negdje daleko, recimo Madagaskar, Bruneji? Ne bi tad garant mogao otici 10x dnevno do mame.

Da, jesam malo ironican, ali mi nikada nije jasno zasto ljudi kukaju, mjesto da djeluju. Ne svida ti se takav muskarac? Sto ga onda zenis, radis djecu s njime? 3 godine u braku, dijete nije bilo razlog da si "morala" uci u brak s njime. Majku ima od rodenja, tebe nema. Majku nije mogao birati, tebe jeste, ali bome i ti njega.

Zasto su drugi krivi za probleme koje imamo?
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:20   #85
Quote:
Ashton66 kaže: Pogledaj post
Eh, sto reci, ljubomorna si na drugu zenu, shvacas da je majka i da se tesko mozes razumom boriti s time, pa onda zelis i forum okrenuti protiv njega i nje.

Ali, ajmo redom.

Ako ti je to toliko smetalo, sto si se udala za takvog "maminog sina"?

Zatim, sto se ne suprotstavis otvoreno, tako je uvijek najbolje? Ako treba, razvesti ces se, ali barem vise neces imati taj problem.

I za kraj, sto je razlog zasto zivite tako blizu, sama kazes, svjetki je covjek, sto recimo ne odete negdje daleko, recimo Madagaskar, Bruneji? Ne bi tad garant mogao otici 10x dnevno do mame.

Da, jesam malo ironican, ali mi nikada nije jasno zasto ljudi kukaju, mjesto da djeluju. Ne svida ti se takav muskarac? Sto ga onda zenis, radis djecu s njime? 3 godine u braku, dijete nije bilo razlog da si "morala" uci u brak s njime. Majku ima od rodenja, tebe nema. Majku nije mogao birati, tebe jeste, ali bome i ti njega.

Zasto su drugi krivi za probleme koje imamo?
1. On nije bio takav oduvijek, mislim na te stalne odlaske mami. To mi nije moglo ni smetati jer toga nije ni bilo. Udala sam se za njega jer ga volim, jer je samostalan, odgovoran, sposoban i ti odlasci mami ucestili su zadnja 2 mjeseca
2. Kada smo se vjencali, on se vratio u Evropu jer ja imam fin posao i nije mi padalo na pamet da isti napustim i otputujem na kraj svijeta, budem domacica i po cijeli dan sjedim kuci. Zapoceo posao ovdje i sve je ok sa tim.
3. Sasvim se slucajno desilo da svi blizu stanujemo (moja mama, moja svekrva i mi)
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:22   #86
A ti Asthon padas s Marsa....nisi ni procitao sve.
Ja najvise vjerujem da je on nesto zakuhao u ta 2 mjeseca kad nje nije bilo....mozda samo virtualno,a mozda i live...on se ponasa bas zaljubljeno.

Ili
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:25   #87
Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
A ti Asthon padas s Marsa....nisi ni procitao sve.
Ja najvise vjerujem da je on nesto zakuhao u ta 2 mjeseca kad nje nije bilo....mozda samo virtualno,a mozda i live...on se ponasa bas zaljubljeno.

Ili
..kako god, ja veceras idem svojoj svekrvi koliko god puta bude on krenuo ka njjoj, i ja cu, nece mi biti tesko, svakako smo blizu, treba mi 2 minute do nje.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:32   #88
Najvjerovatnije neka druga,ili virtualna ili stvarna....bilo mu dosadno pa zakuhao nesto u ona 2mjeseca.

A mozda sumnja da mama ima nekog pa je provjerava....onako sebicno,djecje.
Ili se plasi da potajno pije,ili da je spremna sebi nauditi,ili bjezi od obaveza,ili je nesto trece primjetio dok je u ta 2mjeseca bio vise s njom,pa se zaista brine.
Je li mama labila osoba?
A mozda je zvao neku gataru pa mu rekla da ce mama bit u opasnosti?(ne smijte se,ima ljudi koji slijepo vjeruju u takve stvari :-))

Sto god bilo....javi nam.
Bas me zanima razlog....
gg sitna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:36   #89
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Odlucila sam da cu svaki put kad krene mami ici i ja sa njim. Ako se bude opirao, onda je tu po srijedi nesto drugo 'sem mame. Pocet cu sa ovom aktivnoscu odmah danas
Pa ne moraš baš svaki put trčat s njim k njoj. Naravno da će se naljutit jer će mu biti čudno od kud sad odjednom ideš k njoj. I to svaki put, nekoliko puta na dan, a prije nisi ni jednom. Malo preočito...
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:05   #90
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Odlucila sam da cu svaki put kad krene mami ici i ja sa njim. Ako se bude opirao, onda je tu po srijedi nesto drugo 'sem mame. Pocet cu sa ovom aktivnoscu odmah danas


Evo ti si jedna od rijetkih koja se sjetila pametno napraviti a ne samo kukati.
Naše savjete ti ne trebaš jer razmišljaš realno i razumno.

Jedan savjet: budi obučena cijelo vrijeme za van i kada od odluči da ide i ti ideš sa njim.
Nemoj ga unaprijed upozoravati da ćeš ići jer će promijeniti planove i stvarno možda otići ...mami
Samo se digni, reci da si sanjala svekrvu i da je to znak da bi trebala i ti k njoj odlaziti i...idi sa njim.
Kladim se u glasno protivljenje, izmišljanje maminih tegoba kojima ti smetaš , njihovog razgovora kojemu ti smetaš itd.Kladim se da ej tamo neka simpa susjedica kojoj on ide. Mama je možda samo izgovor.
Možeš i "slučajno" navratiti dok je on kod nje. I ništa mu ne reći prije da ćeš navratiti.
To je još bolje .
Bar ćeš znati na čemu si i imati mir...jer je tužan naziv tvoga nicka.Vjerujem da se tako osjećaš.Usamljeno u tom braku...
Sve smo mi žene imale veze u kojima smo se osjećale izmanipulirano i usamljeno. A to nitko ne zaslužuje.
Zaslužuje istinu
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:15   #91
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post


Nemoj ga unaprijed upozoravati da ćeš ići jer će promijeniti planove i stvarno možda otići ...mami
Samo se digni, reci da si sanjala svekrvu i da je to znak da bi trebala i ti k njoj odlaziti i...idi sa njim.
Zapravo, ma koliko to bilo ružno, izgleda da ćeš morati pribjeći nekoj vrsti špijuniranja, jer kako tvrdiš pokušaji razgovora s njim o toj temi su zapravo uvredljivo potcjenjivački.

Toliki broj i frekvencija "bježanja" su sve samo ne normalni.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:27   #92
Normalno da nije štoviše zato jer on nikada prije nije pokazivao takve napadaje "voljenja" majke svoje rođene i silne brige...
Baš je glup kada aferu time maskira.
Sad odjednom silno treba mamu...aha kak da ne !
Prije ju nije tako često i silno volio.
Nego tek nakon što je ostao sam sa djetetom doma 20 dana.Zanimljivo.

Samo se bojim da je ne smulja...
On će ići mami 2 puta a ljubavnici 8...i opet žena neće skužiti.
Možda čak bude kod mame svaki puta po 3 minute a ostalo kod ljube...ako je blizu.
Sad kada počne mami dolaziti svaki dan, on i žena ...baka bu dobila živčani napadaj i potjerati će oboje doma. A kaj onda ?
Ma tu se radi o kockanju, kartanju ili nekoj feš mlađoj mamici ili curi koju on obilazi.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:33   #93
Možda mu mama namješta neku curu.

Ala ste zabrijali.

A da razmisliš što se to desilo prije dva mjeseca u odnosu između vas?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 18:47   #94
Evo, upravo sam htjela napisati sto je ex napisala
Sto se sve tocno desilo prije dva mjeseca?
Od kada vas dvoje zivite full time zajedno?
I, sto mu je sa ocem?
Jel majka udovica?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 19:49   #95
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Možda mu mama namješta neku curu.

Ala ste zabrijali.

A da razmisliš što se to desilo prije dva mjeseca u odnosu između vas?
S moje strane nije zabrijavanje, nego konstatacija da je takvo ponašanje (vrlo blago rečeno) neobično: i mala dječica ne traže mamu tako često.

Što god da je, treba izvući na sunce. A neki vrag je. Ne mora uopće biti ljubavnica, samo razlog koji nije jasan.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 20:04   #96
Quote:
rosita22 kaže: Pogledaj post
S moje strane nije zabrijavanje, nego konstatacija da je takvo ponašanje (vrlo blago rečeno) neobično: i mala dječica ne traže mamu tako često.

Što god da je, treba izvući na sunce. A neki vrag je. Ne mora uopće biti ljubavnica, samo razlog koji nije jasan.
A gdje će bolji način nego špijuniranje. Ili pripetavanje svekrvi.

Nedobog da zaviri u njihov odnos.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 20:06   #97
kaj je bilo?
jer sumnjivo je sve to, koji je razlog
__________________
put your hands down my pants and I'll bet you'll feel nuts
mala bez morala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 20:16   #98
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
A gdje će bolji način nego špijuniranje. Ili pripetavanje svekrvi.

Nedobog da zaviri u njihov odnos.

Prošpijunirati odlazi li on uopće mami. Moj utisak je da je mama samo izlika. A ako nije, onda treba razmisliti što i kako dalje.

U autoričinoj situaciji ne bih išla direktno, bar ne dok ne znam s čim se borim.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 21:24   #99
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Tako sam kontala. Ili da idem svaki put sa njim njegovoj mami, ili da ostavim njemu dijete pa da idem svojoj.
pokušaj
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 21:51   #100
Quote:
rosita22 kaže: Pogledaj post
Prošpijunirati odlazi li on uopće mami. Moj utisak je da je mama samo izlika. A ako nije, onda treba razmisliti što i kako dalje.

U autoričinoj situaciji ne bih išla direktno, bar ne dok ne znam s čim se borim.
Opce je poznato da svi preljubnici, pijanci, kockari, smrkaci, muljatori i bitange najcesce koriste mamu kao alibi za svoje poroke
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:16.