Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2017., 10:55   #421
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Meni je jasno da se obriše kad nešto kapne, prospe se i sl.
Ali brisanje prašine i usisavanje svaki dan mi nije jasno da ga jebeš.
Išlo bi mi na živce da mi to netko radi po kući svaki dan čak i ako pritom ne zajebava mene da bih i ja trebala.
Možda pojasnim. Nisam ni ja usisavala svaki dan kuću dok nisu došla djeca. Manje ljudi, manje zujanja po kući, manje prašine. Kad su došla djeca, igranje na podu, kad su bebe puzanje, i eto razloga za svakodnevno usisavanje.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 11:05   #422
Quote:
...dno sam dotakla kad sam prala auto po kiši
hm.... :freud:


nego, sto se svi pravdate? sta koga briga koliko i sto radim ili ne radim po svom stanu? problem kod autorice (koje ovdje nema odavno) je taj sto je nekompatibilna s partnerom i ne znaju se normalno pricati. nije li on imao malcice agresivniji pristup?

i kako god da okrenes - na ovom pdf-u je netko s nekim nekompatibilan (po pitanju ciscenja, seksa, politickih stavova, pitanja prioriteta - auto ili ne). a sto je najgore, ti ljudi redovno ne komuniciraju normalno. i to je problem. a ne jel ova lezi i jede cips u krevet dok on polira pod, niti to sto se njemu seksa 3 x godisnje, a ona bi to na dnevnoj bazi.

to su razlike. i vecina njih nisu nepremostive ako ljudi znaju pricati jedno s drugim. ali ne znaju. i tu je zajeb. i tu dolazi do pucanja.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 11:06   #423
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
hm.... :freud:
Pssssssssssst
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:10   #424
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom da je krajnost krajnost. Ali po onome šta je autorica napisala, nisam čovjeka doživila kao krajnost. Zato sam i napisala svoj primjer. Ona bi i mene okarakterizirala kao freak. A daleko sam od toga. Meni je lakše posuđe oprati nakon ručka (ne spominjem čaše pa se za njih ne lovite) dok se ne skori, nego sutradan kad ih špatulom treba strugati. Ono što je nečisto, to se očisti. Freak je onaj koji čisto čisti.
imam ja susjedu koja za sebe nebi nikad rekla da je neuredna il da joj je stan fuj. a meni je njen stan fuj i po mom mišljenju je neuredna. ona sebe smatra kreativnom i opuštenom. razni su kriteriji, neće niko samog sebe nazvat zmazancem.
miffy13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 17:43   #425
ista stvar. ja bi čistio sve i svašt, a ona koja je na početku tvrdila: mora mi sve biti uredno, čisto blabla...jeje...bila takva možda prvi mjesec dana. Al ajd, nije ni to problem, ljubav velika bila, jeld
bijednik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:37   #426
Je li autorica još u vezi sa dotičnim gospodinom?

Nego na temu: Moj ćale se rastao od svoje prve žene sa kojom ima dvije kćeri radi navedenog problema.
Tako da, ja bi rekao da je problem velik onoliko koliko je par međusobno udaljen na skali "clean freak - horder". Oba kraja skale mogu biti psihočki poremećaj, ali "normalno" stvarno može puno varirat.

U slučaju autorice, ja te potpuno razumijem, ali tvoj dečko očito ne.
I teško da ćeš na kraj sa njim.

Jer promatrajući logički, on zahtjeva nekakvu pravedniju raspodijelu kućanskih poslova, i to bi bilo u redu da vaši standardi za čistoću nisu toliko različiti.
Ti ne vidiš smisla u bacanju svog slobodnog vremena u vjetar(ili usisavač) a on je ljut na tebe jer ne "pridonosiš čistoći".

Da sam ja sudac, u ovom "sporu" - tko koga želi promijeniti, tebe bi definitivno proglasio pobjednikom, ali šta ćeš sa tom titulom?
Da sam ja sam doma a cura mi radi, dočekala bi ju čista kuća i ručak, i nebi ni A rekao. Druga stvar je da je njegovim "pretjerivanjem" u njezinim očima standard čistoće iovako previsok i ona ne vidi smisla u "čišćenju čistog". Ona njega ne tjera da čita knjigu, ili da gleda filmove, ona mu da na izbor listu aktivnosti koje mogu raditi skupa. Njegova lista je lista čišćenja.

Uz to, osudio bi čovjeka na to da se pretvori u sapun, jer koji luđak bi odbio seks (kladim se da je odbio ) ili knjigu ili bilo što drugo na ušrtb čišćenja?!

No draga autorice, ako želiš da ti veza uspije, morat ćete se naći negdje u sredini, pristat na to i držat se toga, jer inače vam veza neće uspijet.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.