Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2017., 14:32   #61
Ne seri di jedeš
Great Shape is offline  
Old 29.01.2017., 14:48   #62
Quote:
Great Shape kaže: Pogledaj post
Ne seri di jedeš
Taj dio je već obavljen
calea is offline  
Old 29.01.2017., 15:05   #63
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Šef u srednjim dvadesetim?

Mislim, bila sam i ja šefica u srednjim dvadesetim, jednom čovjeku, na projektu koji se nije plaćao
(zvao je on mene šefica, urnebesno )
Jesul' škripale nožice od stolova?
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Old 29.01.2017., 15:16   #64
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Taj dio je već obavljen
Možda još nije kasno za predomisliti se

Nikome neće otpasti sisa ili kita
Great Shape is offline  
Old 29.01.2017., 15:20   #65
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ljudi se rode s svakakvim talentima. pa zato nije ćudno da i s talentom predvodjenja drugima ili ćak cijelom firmom, kao śto je moj slućaj, da sam glavni od moje 20 godine żivota.

Preuzeo sam kormilo obiteljske firme, iako sam bio daleko najmladji u njoj.
Okkkk, obiteljske firme, to je jasno. Ali valjda je i tebi jasno i valjda si toliko samokriticna i realna osoba da shvaca da je to ipak prvenstveno tom zaslugom, a onda tvojim talentom i sposobnostima u daleko manjoj konkureniciji izmedju vjerojatno brace, sestra, rodjaka i tako to. Starci, obitelj su vas od malena gledali i do tvoje 20te znali tko je kakav, koliko odgovoran itd.

Izvan obiteljskih firmi, niti jedna ozbiljna firma u kojoj sam ikad bila sluzbeno ili privatno, nije imala vaznog sefa koji je bio u srednjim dvadesteima . Onako jednostavan razlog, jer se osim po strucnim kvalifikacijama trazi i xy radnog iskustva. U ozbiljnim firmama kazem .

Bas sam zato i pitala, ako je mala obiteljska firma sa 10 - 20 zaposlenih to gore za nju biti u takvoj poziciji. No sad je ionako gotovo . Nije pitala prije nego se u sve to opustila.

Ako joj je on samo jedan od jos 50 sefova koji su iznad njega. To je jedan od onih sefova po tituili i na papiru, u stvari onda su vise ko dvoje kolega od koji je jedan malo vise na ljestvici, a ona je nesto nize rangirana. Meni se cini da je to dvoje mladaca koji se zezaju na poslu. No big deal.
stupidisam is offline  
Old 29.01.2017., 16:45   #66
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Taj dio je već obavljen
Onda ne jedi gdje sereš.

Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Izvan obiteljskih firmi, niti jedna ozbiljna firma u kojoj sam ikad bila sluzbeno ili privatno, nije imala vaznog sefa koji je bio u srednjim dvadesteima . Onako jednostavan razlog, jer se osim po strucnim kvalifikacijama trazi i xy radnog iskustva. U ozbiljnim firmama kazem .

Bas sam zato i pitala, ako je mala obiteljska firma sa 10 - 20 zaposlenih to gore za nju biti u takvoj poziciji. No sad je ionako gotovo . Nije pitala prije nego se u sve to opustila.

Ako joj je on samo jedan od jos 50 sefova koji su iznad njega. To je jedan od onih sefova po tituili i na papiru, u stvari onda su vise ko dvoje kolega od koji je jedan malo vise na ljestvici, a ona je nesto nize rangirana. Meni se cini da je to dvoje mladaca koji se zezaju na poslu. No big deal.
Vjerojatno misli nadređeni u nekom smislu, a ne baš šef šef.
Clint Eastwood is offline  
Old 29.01.2017., 16:49   #67
Ma i u mojoj ex firmi su klinci od 20te neke bili šefovi.
Šef sale recimo.
A bit će da je ovo šef stolova 😅😜
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Old 29.01.2017., 17:30   #68
master ćif
__________________
Zea Mays. 💚
Meadow Flower is offline  
Old 29.01.2017., 17:35   #69
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Long story short... završila ja u krevetu s jednim od svojih šefova

Dugo smo se gledali, to više nije bilo za izdržat i eto nas, ko iz filma. Odma je naglasio da moramo strogo odvojit posao od zadovoljstva. Tu i tamo se zašlatamo u prolazu kad nitko ne gleda i poseksamo kad ostanemo zadnji u firmi. Ali... ja se više nemrem skoncentrirat na posao jer je on uglavnom tamo i cijelo vrijeme razmišljam o njegovoj kiti a posao je analitički i zahtijeva duboku koncentraciju. Bojim se da će mi to snizit produktivnost.

Već me strah na kaj će to ličit ako i kad se razdvojimo. On veli da će sve ostat isto, al ja nekak ne vjerujem... Ne bojim se da ću dobit otkaz jer sam predobar radnik i trebaju me, ali se bojim da će mi bit preteško radit blizu njega.

Htjela bi čut tuđa iskustva i mišljenja na ovu temu. Kako je zavšilo??
Da kežem da ne valja sr*t gdje se jede, ne bih bio prvi pa neću ponavljati.

Veliš da nema šanse da dobiješ otkaz, a sama kažeš da se ne možeš koncentrirati, niti raditi i da ti pada produktivnost, a posao zahtjeva i duboku koncentraciju?!? U pravu si, nema šanse da dobiješ otkaz.

Zanima te kako ovakve priče u kojima se djevojčica zaljubi i ševi s nadređenim završavaju? Uvijek happy end, nikad ništa loše, niti traumatično.

Jedina pozitiva koju potencijalno ovdje vidim je da si dobra u onome što radiš (ne, ne mislim na analitički dio) i da će ti to omogućiti daljnje napredovanje u firmi, ali to će zahtjevati još puno truda i rada i ne samo s nekim šefom od 25 godina, već i s pravim igračima. Osobno, meni se takve stvari poprilično ne sviđaju, ali ne bih nikada nikoga osudio radi toga.

Čuj šef od 25 godina... ovo mi baš zapelo za oko.
MrDeadpool is offline  
Old 29.01.2017., 18:06   #70
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma kurca se rode sa talentom. Ja sam rođen sa talentom za predsjednika Amerike ali kaj mi to vredi? Jednostavno ti si rođen sa firmom u vlasništvu familije i normalno da si postal šef. Nema to baš tolko veze sa talentom. Više sa krvnim srodstvom.
Ja sam osnovao tu firmu, ali sam htio pojednostavniti post
Jer nisam htio da ispadne da se hvalim, nego sam samo żelio odgovoriti kolegici na njeno ćudjenje

Btw ne możeś nikako zaprijećiti, da se ljudi rode s razlićitim talentima -malo njih da nemaju baś nikakav.
Ako niśta drugo imaju barem talent za podje...nje, iżivljavanje, itd
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 29.01.2017., 18:23   #71
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ljudi se rode s svakakvim talentima. pa zato nije ćudno da i s talentom predvodjenja drugima ili ćak cijelom firmom, kao śto je moj slućaj, da sam glavni od moje 20 godine żivota.

Preuzeo sam kormilo obiteljske firme, iako sam bio daleko najmladji u njoj.
Nisi me uvjerio da postoje takvi ljudi (možda nisi odabrao dobar primjer )
Notfunny is offline  
Old 29.01.2017., 18:26   #72
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ovo.



Kako neće pasti produktivnost? Realno, neće više moći biti toliko fokusirana kao ranije. No, ako to bude zanemarivo, nema problema...
Ja sam zafrkavala.
Reakno,naravno da moze dobit otkaz.
Ako mu dojadi,taman ce ta nhena nepriduktivnost mu bit dobar izgovor da ju šupira..
Kad vec bude šupiro ju iz kreveta
Mada ona tvrdi da se nista ne bi promjenilo u firmi i da prestanu se sexat,mozda i opstane..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 29.01.2017., 18:55   #73
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Okkkk, obiteljske firme, to je jasno.
Hebi ga...
Odgovorio sam kolegici s foruma, a ne otvarao novu temu

Ja sam tu firmu stvorio i vodio mnogo godina (iskoristivśi znanje i iskustvo obitelji da firma postane i ima śansu na opstanak), ali to nije tema topica.
Namjerno sam prije napisao, to śto jesam, upravo da se event izbjegne nepotrebna diskusija.

Kada bi ovdje iznosio svoja djela, zasluge, sposobnosti itd, ispalo bi da sam ogroman hvalisavac, a to mi nikada nije bio cilj na forumu.
Ponekad neśto ovdje "izadje na vidjelo" iz izvjesnih okolnosti.
Ne mogu uvijek koristiti (kao śto nerijetko), da neśto znam od poznanika ili sam ćuo, jer ponekad bi moglo to izgledati neozbiljno u diskusiji, da piśem o onome o ćemu nemam pojma, nego sam od nekoga ćuo ili negdje vidjeo.

Meni je dovoljno, da me cijene i hvale ljudi iz najbliżeg otoćenja i ne samo oni u real life-u

Kraj epp, pa nastavljamo s emisijom, tj temom
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 29.01.2017., 19:00   #74
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Nisi me uvjerio da postoje takvi ljudi (možda nisi odabrao dobar primjer )
Namjera mi nije bila (kao i uvijek) ubedjivati, nego dati primjer.
Svatko je vladar svog razuma i sam ućini s informacijama, kako mu na to on dozvoljava

Btw pomisli samo logićki:
Ako postoje ljudi koji se rode s talentem za pjevanje, plesanje, glumu itd, zaśto ne bi i s talentem, da budu śefovi/direktori/vlasnici?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 29.01.2017., 19:06   #75
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Htjela bi čut tuđa iskustva i mišljenja na ovu temu. Kako je zavšilo??
Nemam osobna iskustva ali sam vidjela slicne stvari kod drugih i jos nisam vidjela da je dobro zavrsilo. Uglavnom je jedan od njih otisao iz firme, bilo svojom voljom ili ne.
Sto ne znaci da ne postoji mogucnost da takva veza zavrsi dobro ili traje, ako su ljudi zreli i pametni.

Nazalost ti mi ne djelujes bas zrelo prema svojim upisima, nekako sve zvuci lakomisleno i nesvjesno rizika i realnosti situacije.
Ali vidices sama kako ce to ici, ako nista drugo mozes nauciti nesto ili se bar dobro provesti
ESKat is offline  
Old 29.01.2017., 19:14   #76
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Hebi ga...
Odgovorio sam kolegici s foruma, a ne otvarao novu temu

Ja sam tu firmu stvorio i vodio mnogo godina (iskoristivśi znanje i iskustvo obitelji da firma postane i ima śansu na opstanak), ali to nije tema topica.
Namjerno sam prije napisao, to śto jesam, upravo da se event izbjegne nepotrebna diskusija.

Kada bi ovdje iznosio svoja djela, zasluge, sposobnosti itd, ispalo bi da sam ogroman hvalisavac, a to mi nikada nije bio cilj na forumu.
Ponekad neśto ovdje "izadje na vidjelo" iz izvjesnih okolnosti.
Ne mogu uvijek koristiti (kao śto nerijetko), da neśto znam od poznanika ili sam ćuo, jer ponekad bi moglo to izgledati neozbiljno u diskusiji, da piśem o onome o ćemu nemam pojma, nego sam od nekoga ćuo ili negdje vidjeo.

Meni je dovoljno, da me cijene i hvale ljudi iz najbliżeg otoćenja i ne samo oni u real life-u

Kraj epp, pa nastavljamo s emisijom, tj temom
Poanta mog posta, kao cini mi se i drugih na tu temu ovdje nije bila reci da ti nisi bio ili nisi sada uspjesan i dobar u tome sto radis. Ali zasto je tako tesko ljudima priznat samima sebi, jbg da nisam dobio firmu u obiteljsko nasljedje realitet je da ne bi sa 20 g nekome mogao biti sef. Ne znaci nista lose biti svjestan toga ine znaci da ti netko zeli reci da s iskustvom i odrastanjem u obiteljskoj firmi nisi postao dovoljno sposoban voditi ju. Nisi me shvatio. Svaka cast golom talentu, ali bez prakse puno truda i vjezbe, svi znamo da se nitko ne radja sa talentom za voditi BILO KAKVE strucne poslove, administrativne i ine funkcije koje zahtjevaju poznavanje kako funkcioniraju razni sustavi, financijski,menadjerski, marketinski, porezni, zakoni o radu itd. itd.. To se uci i stjece, jos ako je covjek dobar u tome i lezi mu( ili ako ti se vise bas svidja ta rijec talentiran). Ali to je nesto sto ne mogu usporediti sa lijepim glasom sa kojim se radjas. Ovo je vrsta specificnih znanja i vjestina koja se prvenstveno stjece fodinama rada na sebi, a naravno da ima onih sposobnijih i manje sposbnijih za plivanje u tome.
Zato i upadaju svima u oci i ove srednje dvadesete i uvjerena sam da je to njen prvi "nadredjeni" u stvari vise rangirani kolega ili netko sa obiteljskom firmom. I da ajmo se vatiti na temu, slazem se . A opet te dvije stvari nisu slicne. Ako je u prvoj sitauciji s bolje rangiranim kolegom koji ima jos sefova, mislim da je u daleko boljoj situaciji i nema se zbog cega brinuti.
stupidisam is offline  
Old 29.01.2017., 19:19   #77
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Već me strah na kaj će to ličit ako i kad se razdvojimo. On veli da će sve ostat isto, al ja nekak ne vjerujem... Ne bojim se da ću dobit otkaz jer sam predobar radnik i trebaju me, ali se bojim da će mi bit preteško radit blizu njega.
Kad si toliko dobra u svom poslu, ja bih ti rekao da si pronađeš novi posao, a onda s ovim (bivšim) šefom možeš nastaviti priču bez brige da će kasnije biti problema.

A i stvarno, kakav je to šef u srednjim dvadesetima?
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Old 29.01.2017., 19:30   #78
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Namjera mi nije bila (kao i uvijek) ubedjivati, nego dati primjer.
Svatko je vladar svog razuma i sam ućini s informacijama, kako mu na to on dozvoljava

Btw pomisli samo logićki:
Ako postoje ljudi koji se rode s talentem za pjevanje, plesanje, glumu itd, zaśto ne bi i s talentem, da budu śefovi/direktori/vlasnici?
Promislim prije no što pišem komentar
Notfunny is offline  
Old 29.01.2017., 19:45   #79
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Ali zasto je tako tesko ljudima priznat samima sebi, jbg da nisam dobio firmu u obiteljsko nasljedje realitet je da ne bi sa 20 g nekome mogao biti sef.
Ok, nisam je ja stvorio i dugi niz godina śto je bila poznata i uspjeśna u zapadnoj Istri, a pogotovo u Poreću, je samo moja fantazija i masovna hipnoza, kojom sam se slużio za śirenje te bajke

Btw ako smo toliko vremena potrośili na to, da budem taćan:
Firma je postojala i "raspala" se. Mama je preminula, a ostatak obitelji "rasijao" se je po Europi.

Poslije izvjesnog niza godina (kada sam odrastao), uzeo sam sve u svoje ruke i obnovio firmu iz "pepela".
Većinu sposobnosti do razlićitih stvari imam po Mami i Tati, a neke imam prirodno.
Da je firma postala ponovno u tom "sjaju", pomogao mi je Tata.
I u tome możete imati pravo, jer da nije bilo Njega, firma możda ne bi bila tako uspjeśna, ali bih ju i tako stvorio jer sam bio ambiciozan, sposoban i radan -sada sam isti, samo malo leniji -drugi rade za mene neke stvari koje sam nekada radio sam
Kako je moj Tata govorio: "Neka radi, tko je budala", ali sam trebao vremena da to shvatim
Kratko rećeno htjeo sam stvoriti firmu, ali na prvom mjestu s obitelji, jer sam obiteljski tip ćovjeka.

Kada smo već kod pomoći, malo koja firma postane bez apsolutne ićije pomoći i barem sposobnih suradnika i/ili radnika, kao i kredita -u nekim slućajima.

A sada se możemo "prepustiti" problemu autorice teme

Kada je poćela jesti iz iste zdjele s śefom, teśko će se od nje lako odvojiti.
A to śto je s time zapoćela promijeniti ne może, jer proślost je "nedirljiva".

Może event iznesti iskustvo za budućnost.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 29.01.2017., 20:15   #80
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ok, nisam je ja stvorio i dugi niz godina śto je bila poznata i uspjeśna u zapadnoj Istri, a pogotovo u Poreću, je samo moja fantazija i masovna hipnoza, kojom sam se slużio za śirenje te bajke

Btw ako smo toliko vremena potrośili na to, da budem taćan:
Firma je postojala i "raspala" se. Mama je preminula, a ostatak obitelji "rasijao" se je po Europi.

Poslije izvjesnog niza godina (kada sam odrastao), uzeo sam sve u svoje ruke i obnovio firmu iz "pepela".
Većinu sposobnosti do razlićitih stvari imam po Mami i Tati, a neke imam prirodno.
Da je firma postala ponovno u tom "sjaju", pomogao mi je Tata.
I u tome możete imati pravo, jer da nije bilo Njega, firma możda ne bi bila tako uspjeśna, ali bih ju i tako stvorio jer sam bio ambiciozan, sposoban i radan -sada sam isti, samo malo leniji -drugi rade za mene neke stvari koje sam nekada radio sam
Kako je moj Tata govorio: "Neka radi, tko je budala", ali sam trebao vremena da to shvatim
Kratko rećeno htjeo sam stvoriti firmu, ali na prvom mjestu s obitelji, jer sam obiteljski tip ćovjeka.

Kada smo već kod pomoći, malo koja firma postane bez apsolutne ićije pomoći i barem sposobnih suradnika i/ili radnika, kao i kredita -u nekim slućajima.

A sada se możemo "prepustiti" problemu autorice teme

Kada je poćela jesti iz iste zdjele s śefom, teśko će se od nje lako odvojiti.
A to śto je s time zapoćela promijeniti ne może, jer proślost je "nedirljiva".

Może event iznesti iskustvo za budućnost.
O kriste benny, znas mi imati tako normalne upise. Stvarno si se pretjerano nasao prozvanim po osobnoj osnovi bez potrebe. Cestitam ti na tvom zaista uspjehu, stvarno svaka cast! Ima mladih i sposebnih ljudi, inovatora, izumitelja koji osnuju firmu u RH isto tako. I njima se divim! Ali i njima treba vrijeme dok se ne uhodaju u administrativne i zakosnke zavrzlame RH, uspone i padove poslovanja u Hr. Mislim smijesno je tvrditi da su se rodili sa talentom biti direktor. Ohladi glavu, procitaj sa manje emocija. Jasno mi je da si vezan sa puno emocija uz to za sto si se borio. Ali zaista nisi napadnut. Ulozio si puno truda i znanja, ali ne nisi se rodio s tim! Kad razmislis nije li to i veci uspjeh? Nisi naslijedio talent buvanja direktorom, naslijedio si karakteristike licnosti, neke si i stekao koje su ti dodatno pomogle, ali smijesna mi je tvrdnja da je bivanje sefom urodjeni talent! Ali opet, da nisi naslijedio firmu ne bi ni imao sto dizati iz pepela, ne bi mogao doci u trecu firmu sa 20g i reci ja sam urodjeni talent za direktora
Jel se pravis da ne kuzis ili ti smatras da posljednja tvrdnja oduzima nesto od tvojih zivotnih zasluga? Mislim sve je u zivotu splet puno truda, ambicija i onog zrna srece.

Zadnje uređivanje stupidisam : 29.01.2017. at 20:28.
stupidisam is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger