Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 18:29   #61
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo nepopravljiva situacija i da je najbolje da se maknem od svega. Ali ja sam toliko opcinjen tim covjekom da ne vidim nista drugo nego njega. Iako mi se javlja povremeno ja kao ludjak zgrabim taj telefon, a on popljuje svaku moju rijec, svaki dan zavrsi sa svadjom, a on ujutro opet pocne s pricom da me voli, da ne zeli i ne moze bez mene i tako u nedogled. Svaki dan isto.

Najvise se bojim samoce, i jednostavno bar za sada nemam volje upoznavati druge, nemam volje za nista, a ovaj mi vampir, demon tako fali
A nije ti palo na pamet da ako ostanes u tom love-hate odnosu jednog dana postanes kao on.
Pa sa 40 godina trazis mladje decke i - poucen iskustvom i naucenm nacinom ponasanja od svog sadasnjeg 'demona' - postanes 'vampir' koj se hrani njihovim emocijama.

Prekini to radi svog mentalnog zdravlja. Odboluj sto moras a kako ce biti kasnije, o tome ces onda razmisljati.
Sada ti prioritet treba biti dusevni mir koji neces imati dok si god u ikakvom odnosu s njim.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 20:24   #62
Taj ce me covjek izluditi do kraja, salje cijeli dan poruke ni na jednu ne odgovaram, prijeti, zeli mi nesrecu, zeli da se zarazim nekom bolescu, pa onda odjednom sve okrene da je ljut, tuzan, da bi dao zivot za mene. A u oci me laze.
Izmislio je pricu da je u bolnici samo da se sazalim, a u to vrijeme je online na date sajtovima. Naravno ne pada mi na pamet nasjesti na njegovu igru.

Sto vise citam o narcisoidnim osobama, o njihovom obrascu ponasanja, sve vise mislim da je on upravo takav, dok smo se upoznavali, na pocetku veze, ja i on smo bili slicni, kao nema dobrih ljudi, mi smo srodne duse, znao je po sat vremena pricati samo o sebi, nikad ne bi upitao sto ti mislis, znaci sto vise istrazujem taj poremecaj shvacam da je sve to bila njegova igra, na koju sam ja mlad, glup i naivan pao.

Sada mi je najteze sto se bojim i za zdravlje a i konstantne prijetnje mi ne padaju bas najbolje. Maknut cu se jer cu ovako samo izluditi.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 07:56   #63
Ovo zadnje ti je jedino pametno i smisleno..
Dobro ti jutro,jel ti svanulo?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 16:26   #64
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
Taj ce me covjek izluditi do kraja, salje cijeli dan poruke ni na jednu ne odgovaram, prijeti, zeli mi nesrecu, zeli da se zarazim nekom bolescu, pa onda odjednom sve okrene da je ljut, tuzan, da bi dao zivot za mene. A u oci me laze.
Izmislio je pricu da je u bolnici samo da se sazalim, a u to vrijeme je online na date sajtovima. Naravno ne pada mi na pamet nasjesti na njegovu igru.

Sto vise citam o narcisoidnim osobama, o njihovom obrascu ponasanja, sve vise mislim da je on upravo takav, dok smo se upoznavali, na pocetku veze, ja i on smo bili slicni, kao nema dobrih ljudi, mi smo srodne duse, znao je po sat vremena pricati samo o sebi, nikad ne bi upitao sto ti mislis, znaci sto vise istrazujem taj poremecaj shvacam da je sve to bila njegova igra, na koju sam ja mlad, glup i naivan pao.

Sada mi je najteze sto se bojim i za zdravlje a i konstantne prijetnje mi ne padaju bas najbolje. Maknut cu se jer cu ovako samo izluditi.
Ignoriraj ga do kraja.Ako možeš,promijeni broj telefona jer vjerujem da te čim vidiš da te zove,uhvati muka.
Ja sam imala jednog pacijenta od kojeg sam u samo jednom danu imala 317 propuštenih poziva.
Tak,da ak sam se ja uspjela njega riješiti,riješit ćeš se i ti ovoga.Inače,shvati da je to taj obrazac ponašanja,ucjene,prijetnje pa plakanje i moljakanje kako će se promijeniti pa kad ga opet otpušiš,onda opet ide sa ucjenama...i tako u krug.Naoružaj se strpljenjem,šta da ti kažem a u međuvremenu baci pogled na temu Znakovi koje ste ignorirali na početku nasilne/posesivne veze,vjerujem da će ti štošta postati jasnije.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 10:46   #65
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
Ja sam imala jednog pacijenta od kojeg sam u samo jednom danu imala 317 propuštenih poziva.
Nisi fer, kako možeš tako bezočno lagati, zvao sam te samo 282 puta....ali naravno, ti bi pukla da ne nadodaš bar malo
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 12:10   #66
Mozda ga se uopce ne zeli rjesiti
Mozda mu godi ovo bolesno nasrtanje?
Kao dokaz da ga voli
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 13:33   #67
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Mozda ga se uopce ne zeli rjesiti
Mozda mu godi ovo bolesno nasrtanje?
Kao dokaz da ga voli


pa primati kao gay je samo po sebi pomalo mazohistički poriv, tako da nastavno tome ne bi bilo iznenađujuće da ima nešto u tvom pitanju
PanLugar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 08:58   #68
Kako si executive?

Evo ti jedna pjesma za dobro jutro.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 09:42   #69
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Ne voli te, nego manipulira s tobom. Kad nekog voliš onda ne švrljaš okolo, ne lažeš osobi s kojom si, niti joj prijetiš. I onda te nakon toga kupuje s poklonom, pa ignorira. Ne znam zašto uopće misliš da ne možeš naći nekog tko je bolji od toga. Taj ti se neće promijeniti, em je njegov karakter već odavno izgrađen sudeći po godinama, em on promjenu uopće ne želi.
Ovo. I itekako ima sličnosti s hetero parovima. Ovakih manipulatora i među gay i hetero ekipom koliko hoćeš. Nažalost.
Rekla bih autoru - bježi od njega, ali znam koliko je to teško.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 09:48   #70
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ljudi koji se tak jako prijete da ce uciniti suicid, nikad ga ne pocine, vec time emotivno ucijenjuju zrtvu i drze ju pod svojom moci.

Ako znas engleski, daj malo proguglaj termin 'malignant narcissist and his/her victims.
Frajer se totalno po spranci ponasa.
Stvarno - guglaj, citaj, bit ces sokiran
Preporučam youtube kanal "spartanlifecoach" za podršku žrtvama malignih narcisa. Slažem se da se o tome radi.

Quote:
executive kaže: Pogledaj post

Sada mi je najteze sto se bojim i za zdravlje a i konstantne prijetnje mi ne padaju bas najbolje. Maknut cu se jer cu ovako samo izluditi.
Odi u CheckPoint na brzo besplatno i anonimno testiranje na HIV i Hepatitis te se javi u institut Andrija Štampar za briseve za ostale spolne bolesti.

Kad se javi taj osjećaj "svemirske, fatalne ljubavi bez koje ne možeš disati itd.", treba biti jako oprezan, jer je često to produkt manipulacije, a ne pravog dubokog iskrenog odnosa dvoje ljudi.

Zadnje uređivanje Lucid Mynx : 02.03.2017. at 09:59.
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 16:09   #71
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Kako si executive?

Evo ti jedna pjesma za dobro jutro.
Danas je cak ok, izmjenjuju se dani nekad placem, pa kad odem na fax s kolegama zaboravim neke stvari pa prodje dan nekako. Jos je to sve svjeze. Odlucio sam naravno ne vratiti se, s takvom osobom niti prijatelj biti.

Hvala ti na pjesmi

Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Preporučam youtube kanal "spartanlifecoach" za podršku žrtvama malignih narcisa. Slažem se da se o tome radi.



Odi u CheckPoint na brzo besplatno i anonimno testiranje na HIV i Hepatitis te se javi u institut Andrija Štampar za briseve za ostale spolne bolesti.

Kad se javi taj osjećaj "svemirske, fatalne ljubavi bez koje ne možeš disati itd.", treba biti jako oprezan, jer je često to produkt manipulacije, a ne pravog dubokog iskrenog odnosa dvoje ljudi.
Da znam, testirali smo se mi prije, treba proci jos odredjeni period, 2-3 tjedna da bi rez bili sigurni. Iako to iscekujem s moram priznati dozom straha. Jer imam dokaze da se sexao s jednim cijelo vrijeme nase veze
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 17:29   #72
Jasno da te strah bolesti. Opravdano. Egoizam nekih ljudi je bas....


Sent from my iPhone using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:52   #73
Quote:
executive kaže: Pogledaj post
... Hetero ljudi nikad nece shvatiti kako je to, kako je kad izmedju toliko ovih sto paradiraju, lakiraju nokte mislis da si nasao nekoga za sva vremena i on te na takav nacin izda. Mislim dogadjaju se prevare i u hetero svijetu naravno. Ali najveci je problem taj sto ja imam strah ako ga pustim da cu ostat sam, ikao sam i sada sam, ignorira me cesto, poceo je i prijetiti, ali i dalje ga volim. Ne znam kako si izbiti iz glave to, kako poceti ponovno...
Ljubav je slijepa i nije istina da hetero ljudi ne mogu shvatiti, pa procitaj malo teme vidjet ces da ima jako, jako puno razocaranih i prevarenih ljudi generalno i itekako se moze svasta nauciti citajuci tudja iskustva.

Kako kazu vrijeme lijeci sve, bas sam neki dan citao neke svoje biljeske iz vremena ljubavnih brodoloma ... sada kada pogledam sa ovim vremenskim odmakom pa to je teska patetika lol nekih situacija i osjecaja se uopce ne sjecam lol pitam se sta mi je bilo lol... toliko o tome .

Idi vani, druzi se, uzivaj u zivotu i kada dodje vrijeme opet podji dejtati
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 02:31   #74
Od ljubavi do horora je kratak put.
Što si očekiva? I nama koji smo hetero život je muka a kamo li vama da se neće zakomplicirati. Patimo zajedno!!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:45   #75
Evo vec 4 mjeseca su prosla i ja se jos s njime vrtim u krug, znaci svaki dan se i dalje cujemo, znam da nije to dobro za mene ali ne mogu prrkinuti taj hebeni kontakt s njime.
On me nije 4 mjeseca pozelio vidjeti, od zadnjeg vidjanja je proslo skoro 2 mjeseca, ali on i dalje saje poruke.

Ja ga molim da se vidimo pa da rjesimo ovo da mi kazem neke stvari da shvati. Ali ne on nikad nema vremena za mene, nema pola sata u 4 mjeseca nije odvojio. Prejadno se osjecam jer ga i dalje volim.
Ako mu se ne javim dan dva doceka me hrpa poruka kako on place, kako me voli, da bi dao za mene zadnju kap krvi. I ja popustim i odgovorim

I kad ga pitam kad cemo rjesit konacno ovo on kaze vidjet ce, ne moze danas. Znaci 4 mjeseca me zavlaci, ne znam sta zeli postic s time sto se ne zeli naci, a i dalje poruke pise.
executive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 18:21   #76
Lupetas. Izmisljas.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 00:47   #77
Bježi!!!
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 11:09   #78
Dobar izgovor zlata vrijedi.
Kad nekog nećemo e onda i nemamo vremena.
A rječi da se ne moze prekinut kontakt,objesi mačku o rep.
Moze se,samo neće
To je velika razlika..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 12:07   #79
Eh, koliko sr**anja nastaje samo zato što ljudi ne mogu, tj. boje se biti sami.
Dok to ne riješiš uvijek ćeš imati problema ... to vrijedi i za tebe i za hetero i za aseksualne i sve ostale.
Shvati da je dobro biti sam, možeš uživati u samoći u sebi.
Uživaj u tom feelingu kad se probudiš ujutro, i shvatiš da si sam, da ne ovisiš o nikome, da nitko o tebi ne ovisi, da si slobodan otići gdje želiš, kad želiš. Da ne moraš imati obzira prema nikome osim samome sebi

Sad sam se sjetio jedne dobre izreke .. kad se sve sruši ostaju otkriveni vidici
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 14:34   #80
Gordan odlicno receno i istinito..
Koji klinac je ljudima da nece neznaju biti sami?
Pa onda radije i gov** gutat,samo da ne bi bili solo..
To je nesigurnost u velikoj mjeri i na neki nacin ovisnost o drugoj osobi..
Ili trazenje vlastite srece iskljucivo u drugom,niposto u samom sebi..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger